Obchodní oddělení

Marketingová mise Českého hokeje spočívá v trvalém budování si pozice vedoucí sportovní značky na domácím trhu a současně vytvoření konkurenceschopnosti vůči ostatním sportovním organizacím z okolních zemí.

Naší prioritou je mít nejlepší komunikační ekosystém s dobře vyvinutými vlastními a provozovanými kanály a sociálními médii, které poskytují našim fanouškům ten nejlepší obsah. Chceme, aby naše komunikace byla interaktivní, zábavná a angažující, ať už se jedná o reporting aktuálních událostí, zákulisní pohledy nebo exkluzivní obsah.

Dále se chceme zaměřit na organizaci těch nejlepších živých akcí, které přesahují rámec jakéhokoli klubového sportu. Chceme vytvářet nezapomenutelné zážitky pro naše fanoušky a poskytovat jim nejen kvalitní hokej, ale i celkový zážitek, který se přes atmosféru na stadionu přenáší do jejich srdcí a myslí.

V oblasti obchodních partnerů si klade Český hokej za cíl dodávat servis a marketingové plnění, které přesahuje tradiční dodávání vizibility na hráčské uniformě nebo mantinelech. Chceme partnerům nabídnout inovativní přístup a propojit jejich značky s naším sportem a přirozeně je přiblížit k našim fanouškům. Společně s našimi partnery chceme budovat dlouhodobé vztahy založené na vzájemném respektu a dosahování společných cílů.

 

Obchodní tým

profile
Ondřej Šnaidauf 

obchodní a marketingový ředitel

Mobil +420 727 945 041

E-mail snaidauf@czehockey.cz

profile
Hana Petrželková 

marketingová manažerka

Mobil +420 606 605 205

E-mail petrzelkova@czehockey.cz

profile
Jiří Veber 

marketingový manažer

Mobil +420 774 415 800

E-mail veber@czehockey.cz

profile
Matěj Kraus 

manažer marketingových inovací

Mobil +420 739 412 314

E-mail kraus@czehockey.cz