Aplikace českého hokeje

Nová mobilní aplikace českého hokeje není jen prostředkem pro získávání informací, ale spíše živým a dynamickým světem pro všechny fanoušky hokeje. S kompletním přehledem, soutěžemi a exkluzivním obsahem vás aplikace Český hokej zkrátka vtáhne do hry, ať už jste kdekoliv!

Stahujte do vašich chytrých zařízení
Všechny důležité informace na jednom místě

Nikdy nebudete mít pocit, že jste zmeškali klíčovou událost nebo novinku z českého hokeje. Aplikace nabízí kompletní přehled o aktuálním dění na české hokejové scéně. Od nejnovějších výsledků a tabulek až po statistiky hráčů a týmů, vše budete mít stále po ruce v reálném čase. Navíc můžete přímo v aplikaci sledovat nejnovější zprávy a články přímo z centra dění.

Soutěže a zábava

Aplikace Český hokej vám zaručuje neustálou hokejovou zábavu. Ať už se hraje, nebo ne, čekají na vás zajímavé soutěže, které vám zpestří radost ze zápasu. Zajímavé tipovačky nebo kvízy a samozřejmě možnost vyhrát skvělé ceny! To a mnohem více na vás čeká v naší appce. 

Exkluzivní obsah: jedině v aplikaci

Aplikace českého hokeje přináší fanouškům něco zcela jedinečného: přístup k exkluzivnímu obsahu, který není k dispozici nikde jinde, na žádných jiných komunikačních kanálech českého hokeje a už vůbec ne v tradičních médiích. Od rozhovorů s hráči a trenéry po zákulisní pohledy na události kolem týmů, v „appce Český hokej“ si můžete užívat unikátní přístup k českému nároďáku.

FOTOGALERIE