Novinky

Pozvánka na International Para Hockey Cup 2023

Česká para hokejová reprezentace se chystá na přípravný kemp a turnaj IPH Cup 2023, které se uskuteční v termínu 27. září - 9. října 2023 v Ostravě. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16 v Praze

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční dne 1. října 2023 v Praze. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Sídlo Českého hokeje bude v pátek 29. září uzavřeno

Sídlo Českého hokeje včetně jeho recepce bude v pátek 29. září 2023 uzavřeno. Případnou návštěvu odložte na další týden nebo můžete cokoliv řešit individuálně po telefonu či emailu s jednotlivými zaměstnanci.

Jednodenní brankářské soustředění v Šumperku

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 23. října v Šumperku brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Jednodenní brankářské soustředění v Chebu

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 9. října v Chebu brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Pozvánka na Future Olympians v Plzni

Zástupci projektu Future Olympians organizují na jednodenní rozvojový kemp pro kategorii U15, který se uskuteční 27. září 2023 v Plzni. Dokumentech najdete pozvánku na akci.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční dne 24. září 2023 v Kravařích. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Pozvánka na akci v rámci projektu Future Olypians U19

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program výběru žen Future Olympians na přípravné utkání s norským seniorským týmem žen - Lillehammer, které se uskuteční 21. září 2023 ve Slaném.

Pozvánka na Future Olympians v Praze

Zástupci projektu Future Olympians organizují na jednodenní rozvojový kemp pro kategorii U15, který se uskuteční 14. září 2023 v Praze. Dokumentech najdete pozvánku na akci.

Jednodenní brankářské soustředění v Milevsku

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 6. září v Milevsku brankářský camp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.