Novinky

Nominace nejmladší reprezentace žen na turnaj na Slovensku

Česká reprezentace žen do 16 let odehraje v Ostravě dvojzápas proti Slovensku. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Širší nominace na přípravné kempy před MS U18

Česká reprezentace do 18 let se na přelomu března a dubna dvakrát sejde v Kravařích na dva přípravné kempy před odletem na mistrovství světa. Trenéři zveřejnili širší nominaci na oba kempy, program prvního přípravného kempu a program druhého přípravného kempu.

Nominace na turnaj U17 ve Švýcarsku

Česká reprezentace do 17 let odehraje v první polovině dubna turnaj pěti zemí ve Švýcarsku. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace para hokejové reprezentace na turnaj na Slovensku

Česká para hokejová reprezentace odehraje ještě před světovým šampionátem v Ostravě turnaj tří zemí na Slovensku. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Přípravný kemp pro kategorii U15 v Jihlavě

12. - 14. dubna se v Jihlavě uskuteční přípravný kemp pro kategorii U15. V dokumentech najdete pozvánku na akci.

Nominace českých juniorek na dvojzápas s Austrálií

České reprezentantky do 18 let odehrají v Liberci dvě přátelská utkání s Austrálií. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Přípravný kemp reprezentace žen před MS

Česká reprezentace žen naplánovala přípravný kemp před mistrovstvím světa do Velkých Popovic na termín 24. - 27. 3. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Nominace nejmladší reprezentace žen na březnový přípravný kemp

Českou reprezentaci žen do 16 let čeká ve dnech 8. - 10. března 2019 přípravný kemp v Klášterci nad Ohří. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace reprezentace U16 na dvojzápas proti Mannheim Adler U17

Česká reprezentace do 16 let sehraje v březnu dvojutkání proti Mannheim Adler U17. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Para hokej: Přípravné kempy před MS

Českou para hokejovou reprezentaci čekají v březnu tři přípravné kempy před MS. V dokumentech najdete pozvánku, program první kempu, program druhého kempu a program třetího kempu.