Novinky

Přípravný kemp pro kategorii U15 v Jihlavě

12. - 14. dubna se v Jihlavě uskuteční přípravný kemp pro kategorii U15. V dokumentech najdete pozvánku na akci.

Nominace českých juniorek na dvojzápas s Austrálií

České reprezentantky do 18 let odehrají v Liberci dvě přátelská utkání s Austrálií. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Přípravný kemp reprezentace žen před MS

Česká reprezentace žen naplánovala přípravný kemp před mistrovstvím světa do Velkých Popovic na termín 24. - 27. 3. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Nominace nejmladší reprezentace žen na březnový přípravný kemp

Českou reprezentaci žen do 16 let čeká ve dnech 8. - 10. března 2019 přípravný kemp v Klášterci nad Ohří. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace reprezentace U16 na dvojzápas proti Mannheim Adler U17

Česká reprezentace do 16 let sehraje v březnu dvojutkání proti Mannheim Adler U17. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Para hokej: Přípravné kempy před MS

Českou para hokejovou reprezentaci čekají v březnu tři přípravné kempy před MS. V dokumentech najdete pozvánku, program první kempu, program druhého kempu a program třetího kempu.

Ve čtvrtek startuje poslední fáze prodeje vstupenek na zápasy MS

Ve čtvrtek 28. února startuje poslední fáze prodeje vstupenek na mistrovství světa v Bratislavě a Košicích. Fanoušci si budou moct pořídit i lístky na jednotlivé zápasy MS. Více informací najdete zde.

Pozvánka na Zimní světovou Univerziádu

V dokumentech najdete nominaci na Zimní světovou Univerziádu, která se uskuteční v termínu 25. února – 13. března 2019 v ruském Krasnoyarsku.

U17 - Sarajevo: CZE - BLR 3:1
Česká sedmnáctka ovládla finále Evropského olympijského festivalu mládeže a slaví zlato. Česko vs Bělorusku 3:1. Branky ČR: 42. Handl (Cikhart), 56. Matěj (Bláha), 59. Novák.
U17 - Sarajevo: SUI - CZE 0:3

Česká sedmnáctka porazila na olympijském festivalu mládeže i Švýcarsko a zahraje si proti Bělorusku o zlato! Švýcarsko vs Česko 0:3. Branky ČR: 20. Novák (Chlubna), 31. Novák (Baláž, Gut), 37. Chlubna (Novák, Gut).