Novinky

A-tým - Rakousko: AUT - CZE 4:1
První zápas v rámci přípravy na MS národní tým zvládl na jedničku. Rakousko vs Česko 5:0. Branky ČR: 12. T. Zohorna (H. Zohorna), 31. Hanzl (Radil), 37. Šustr (Pour), 48. Suchý (Sklenička), 59. Hanzl (Radil).
Nový web MS v para hokeji Ostrava 2021

Na adrese https://ms2021.parahockey.cz vznikl nový web k blížícímu se MS v para hokeji Ostrava 2021.

Další doplnění národního týmu
Kouč národního týmu Filip Pešán oznámil, že k reprezentačnímu výběru se příští týden v Plzni připojí pětice hráčů z celků, které vypadly v extraligovém semifinále – konkrétně brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman s Pavlem Kousalem z Mladé Boleslavi a zadák David Němeček a forvard David Tomášek z pražské Sparty.
U20 - Slovensko: SVK - CZE 3:4 sn.
Česká dvacítka druhý zápas na slovenské půdě vyhrála. Slovensko vs Česko 3:4 sn. Branky ČR: 10. Háva (Stehlík), 32. Binias (Chlubna), 47. Koláček, rozh. náj. Konečný.
Do 11. dílu S hokejkou u stolu přišly české reprezentantky

O hokejovém životě v Americe a Rusku, o tom, jak je náročné odejít za milovaným sportem už v patnácti letech, vypráví v dalším díle podcastu S hokejkou u stolu kapitánka české reprezentace Alena Mills a její spoluhráčka z národního týmu žen Klára Hymlárová. Odkazy na rozhovor najdete níže:

Podcasty iOS

Podcasty Google

Spotify

YouTube

U20 - Slovensko: SVK - CZE 5:2
Česká dvacítka na úvod dvojzápasu se Slovenskem prohrála, odveta je na programu v pátek od 15:00. Slovensko vs Česko 5:2. Branky ČR: 3. Macháček (Vacík), 26. Chlubna (Binias).
K národnímu týmu se připojí Jakub Galvas a Šimon Stránský

K národnímu týmu se na kempu v Jindřichově Hradci připojí Jakub Galvas a Šimon Stránský, z dosavadní sestavy zatím všichni pokračují dál. Počítá se i se skupinou hráčů, kteří vypadnou ze semifinále Tipsport extraligy.

Informace pro NRpS o výsledcích jednání s předsedou vlády

Do dokumentů byly nahrány informace pro Národní radu pro sport o výsledcích jednání s předsedou vlády ČR.

K národnímu týmu se připojí Tomáš Zohorna
V přípravě národního týmu pokračují všichni nominovaní hráči, k nimž se v pondělí připojí útočník Tomáš Zohorna (HC Dynamo Pardubice).
Nominace reprezentace U20 na dvojzápas proti Slovensku

Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp ve Vyškově a dvě přípravná utkání se Slovenskem v Piešťanech, které se uskuteční ve dnech 13. – 17. dubna 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování se musí při nástupu na akci prokázat negativním PCR testem na onemocnění Covid-19.