Novinky

Nominace U16 na letní kemp v Břeclavi

Českou reprezentaci do 16 let čeká třetí letní kemp. Tým trenéra Hakena se sejde 27. července – 1. srpna 2019 v Břeclavi. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace na testování nejmladší reprezentace žen

Česká reprezentace žen do 16 let se sejde poprvé v sezoně 19. července v Praze, kde proběhne předsezónní testování. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace na testování reprezentace žen

Stejně jako loni se česká reprezentace žen sejde v Praze na jednodenní kemp, kde proběhne předsezonní testování. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Nominace U20 na kemp ve Finsku

Česká reprezentace do 20 let odehraje první přátelské zápasy v sezoně ve finském Vierumäki. Svěřenci trenéra Varadi se dvakrát střetnou s domácím výběrem U20 a dvakrát se stejně starými Švýcary. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace U17 na první tři zápasy v sezoně

Česká reprezentace do 17 let odehraje v polovině července první tři zápasy v sezoně ve švýcarském Romanshornu proti domácímu výběru. Ještě předtím absolvují svěřenci trenéra Eismanna kemp v Třemošné. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace U18 na první zápasy v nové sezoně

Česká reprezentace do 18 let se chystá na přípravný kemp v Rokycanech a dvě přátelská utkání na švýcarské půdě, které se uskuteční v termínu 19. - 25. července 2019. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Plakát Hlinka Gretzky Cupu 2019

Oficiální plakát Hlinka Gretzky Cupu 2019 najdete zde.

Kemp brankářů hokejových reprezentací U16 - U20

Brankáře juniorských reprezentací U16 - U20 čeká speciální tréninkový kemp, který se uskuteční v termínu 14. – 19. července 2019 v Rokycanech. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Václav Nedomanský vstoupí jako druhý Čech do Hockey Hall of Fame
Bývalý vynikající útočník a mistr světa 1972 Václav Nedomanský bude na podzim uveden do hokejové Síně slávy v Torontu. Do Hockey Hall of Fame (HOF) vstoupí jako druhý Čech po brankáři Dominiku Haškovi (v roce 2014).
Úvodní kemp sezony pro reprezentaci U18

Česká reprezentace do 18 let se poprvé v nové sezoně sejde v Rokycanech v termínu 22. - 27. června 2019. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.