Novinky

Proč mají hokejistky dresy se státním znakem?
Firma Nike vyrábí dresy vždy pro čtyřletý olympijský cyklus, na zimní Olympijské hry mládeže 2020 jsou tedy dresy ještě stejné jako při posledních Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018. Na další zimní olympiádě v roce 2022 už bude mít dospělá reprezentace dresy nové, a z nich budou potom vycházet i dresy pro Olympijské hry mládeže.
Poděkování trenérům IHC Králové Písek
Vedení Českého hokeje vyjádřilo upřímné mládežnickým trenérům klubu IHC Králové Písek, jejichž pohotové rozhodnutí zabránilo tomu, aby byli malí hokejisté, jejich rodiče či další osoby přítomné na zimním stadiónu vystaveni nebezpečí. Jejich příkladný postup při řešení situace, která v bezprostředním okolí zimního stadiónu v Písku dne 15. ledna 2020 vznikla, zasluhuje ocenění. Děkujeme!
Nominace U16 na dvojzápas domácí proti Slovensku

Českou reprezentaci do 16 let čekají 20. – 23. ledna 2020 v Hodoníně dvě přátelská utkání proti Slovensku. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

YOG 2020: Nominace na turnaj smíšených reprezentačních týmů

Hráči české reprezentace U16 a hráčky české reprezentace ženy U16 se zúčastní turnaje 3 na 3 smíšených národních reprezentačních týmů v rámci Světových zimních olympijských her mládeže 2020 ve švýcarském Lausanne. Do dokumentů byla nahrána pozvánka.

Nominace nejmladší reprezentace žen na YOG

Českou reprezentaci žen do 16 let čekají v druhé polovině ledna 2020 Winter Youth Olympic Games, které se uskuteční ve dnech 15. – 23. ledna 2020 ve švýcarském Lausanne. Trenéři zveřejnili pozvánku a program přípravného kempu ve Velkých Popovicích a také pozvánku a program samotných her.

U20 - Ostrava: SWE - CZE 5:0

Česká dvacítka nestačila na Švédy a na domácím mistrovství končí ve čtvrtfinále. Švédsko vs Česko 5:0.

Ženy U18 - Slovensko: CZE - SWE 0:1
České juniorky po prohře se Švédskem vezou z MS v Bratislavě 6. místo. Česko vs Švédsko 0:1.
U20 - Ostrava: CAN - CZE 7:2
Česká dvacítka na závěr skupinové fáze MS nestačila na Kanadu a ve čtvrtfinále vyzve 2. ledna od 20:00 v Ostravar Aréně Švédy. Kanada vs Česko 7:2. Branky ČR: 32. Střondala (Kubíček, Teplý), 32. Zábranský (Myšák, Klikorka).
Ženy U18 - Slovensko: FIN - CZE 3:1
Ve čtvrtfinále MS nestačily české juniorky na Finky a zahrají si souboj o 5. místo. Finsko vs Česko 3:1. Branka ČR: 48. Haasová (Škorpíková).
Jeník už se do MS U20 nezapojí
Pro Jana Jeníka MS U20 skončilo. Dnešní vyšetření totiž potvrdilo, že zranění kolene českému útočníkovi nedovolí pokračovat na MS dvacítek.