Novinky

Nominace na domácí kemp české sedmnáctky

Česká reprezentace do 17 let namísto zrušených přátelských zápasů proti Slovensku zařadila do programu přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 3. - 6. října v Hodoníně a Brně. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U16 na přípravný kemp v Hodoníně

Trenéři zveřejnili pozvánku a program české reprezentace U16 na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 3. - 6. října v Hodoníně. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U18 na trojzápas proti Rusku

Česká reprezentace do 18 let odehraje ve dnech 4. – 10. října v Příbrami přípravný kemp a následné trojutkání s Ruskem. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace na další jednodenní kemp U20 v Litoměřicích

Po krátké pauze je 4. října na programu další jednodenní kemp české dvacítky. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Přátelská utkání U16 a U17 CZE vs SVK byla zrušena

Přátelská utkání CZE vs SVK plánované pro reprezentace U16 a U17 na začátek října byla zrušena a místo nich zařadilo vedení reprezentace do programu přípravné kempy.

Nominace para hokejistů na klasifikaci ve Švédsku

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR para hokejistů na klasifikaci, která se uskuteční ve dnech 15. – 19. září 2021 ve švédském Ostersundu, je umístěna v dokumentech.

Nominace na jednodenní kemp U20 v Litoměřicích

Česká reprezentace do 20 let má na programu 20. září jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Dva přípravné kempy reprezentace U18 ve Velkých Popovicích

Trenéři české reprezentace do 18 let zařadili do programu dva zářiové kempy ve Velkých Popovicích. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program soustředění, které se uskuteční 13. - 14. 9., a pozvánka a program soustředění, které se bude konat přesně o týden později. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánkách.

Na olympiádě v Pekingu by se měli představit i hráči NHL
Zástupci NHL, hráčská asociace NHLPA a Mezinárodní hokejové federace (IIHF) dospěli k dohodě, která umožní start hokejistů z NHL na olympijském turnaji v Pekingu. Informovala o tom IIHF.
Ženy A-tým - Kanada: CZE - JAP 2:3

Česká reprezentace žen ztratila v Calgary duel s Japonskem a na mistrovství světa končí sedmá. Do skupiny A pro nový ročník se tak neprobojovala. Česko vs Japonsko 2:3. Branky ČR: 25. Mills (Tejralová, Křížová), 59. Pejšová (Mills, Přibylová).