Novinky

Jednodenní brankářské soustředění v Praze

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 5. března v Praze brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Jednodenní brankářské soustředění v Kopřivnici

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 4. března v Kopřivnici brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16 v Kravařích

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční 25. února 2024 v Kravařích. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Český hokej zveřejnil vyhodnocení výsledků za oddělení sportu

Do dokumentů byly nahrány dva dokumenty v rámci vyhodnocení výsledků za oddělení sportu:

Nominace para hokejové reprezentace na turnaj v Itálii

Česká para hokejová reprezentace má na programu turnaj Varese International Tournament 2024, který se uskuteční v termínu 23. února - 03. března 2024 v Itálii. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Změna v nominaci národního týmu na Beijer Hockey Games 2024

Změna na soupisce národního týmu pro Beijer Hockey Games 2024. Nemocného útočníka HC Litvínov Ondřeje Kašeho nahradí v nominaci Adam Najman z Bílých Tygrů Liberec. Aktualizovanou soupisku najdete zde.

Změna v nominaci národního týmu žen na WEHT v Liberci

Česká reprezentace žen má změnu v nominaci na WEHT v Liberci. Zraněnou obránkyni Dominiku Láskovou nahradí Karolína Kosinová. Kompletní informace o turnaji včetně upravené nominace najdete zde.

Změny v určení branek a asistencí: Chance liga - 12/2023

Sumář provedených úprav v určení branek a asistencí v utkáních Chance ligy hraných v měsíci prosinec 2023 najdete zde.

Tyto změny byly provedeny dle čl. 4.6. pokynů pro sběr a zpracování statistických údajů vydaných ČSLH v platném znění, přičemž korigovány byly pouze situace, u nichž bylo možné z dostupných záběrů bezpečně vyloučit správnost údaje zaznamenaného v příslušném zápise o utkání.

Nominace U16 na turnaj ve Finsku

Česká reprezentace do 16 let se chystá na turnaj tří zemí, který se uskuteční 4. – 11. února 2024 ve Finsku. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Nominace U20 na turnaj ve Švýcarsku

Česká reprezentace U20 odehraje ve dnech 04. – 10. února 2024 ve Švýcarsku turnaj pěti zemí. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.