Novinky

Nominace na dvoudenní kemp U18 v Jihlavě

Ve dnech 25. – 26. října se v Jihlavě uskuteční dvoudenní kemp české reprezentace do 18 let. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace reprezentace žen na kemp před olympijskou kvalifikací

Česká reprezentace žen už zná nominaci na přípravný kemp před olympijskou kvalifikací v ledním hokeji žen (11. - 14. listopadu v Chomutově). Soustředění, jehož součástí budou i dva přípravné zápasy proti Dánsku (bez přítomnosti diváků), je na programu ve dnech 1. – 5. listopadu v Chomutově. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Personální/organizační změny Českého hokeje

Od 15. října 2021 platí v rámci některých zaměstnanců Českého hokeje nové rozložení pravomocí. Více v dokumentu zde.

ZOH PEKING - INFORMACE K NOMINACI
Vedení reprezentace odeslalo ve stanoveném termínu širší seznam (long list) hráčů, připadajících v úvahu pro olympijský turnaj v Pekingu. IIHF upozornila, že vzhledem k memorandu podepsanému s NHL/NHLPA je seznam důvěrný a požádala účastníky, aby ho nezveřejňovali. Zveřejněny budou až konečné nominace, na které mohou týmy zařadit 3 brankáře a 22 hráčů. Stane se tak po 10. lednu 2022, kdy vyprší termín tzv. opt-outu, ve kterém může NHL v případě nepříznivého vývoje epidemické situace přehodnotit stanovisko, týkající se účasti hráčů na olympijských hrách.
Nominace para hokejové reprezentace na dvojzápas v Německu

Česká para hokejová reprezentace odehraje v polovině října dva přátelské zápasy v Drážďanech proti Německu. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace na dvoudenní kemp U18 v Ostravě-Porubě

Ve dnech 18. – 19. října se v Ostravě–Porubě uskuteční dvoudenní kemp české reprezentace do 18 let. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

U18 - Příbram: CZE - RUS 2:4
Ani ve třetím zápase v Příbrami se české osmnáctce nepodařilo porazit vítěze Hlinka Gretzky Cupu. Česko vs Rusko 2:4. Branky ČR: 10. Polák, 35. Pavlata.
U18 - Příbram: CZE - RUS 1:5
Ve druhém zápase v Příbrami česká osmnáctka nestačila na stejně staré Rusy. Česko vs Rusko 1:5. Branka ČR: 53. Rymon (Šalé).
U18 - Příbram: CZE - RUS 3:4
Na úvod trojzápasu s Ruskem v Příbrami zaznamenala česká osmnáctka těsnou porážku. Česko vs Rusko 3:4. Branky ČR: 1. Formánek (Šalé, Melovský), 17. Šalé (Melovský, Prčík), 22. Soukup (Krajčík).
Nominace na další jednodenní kemp U20 v Litoměřicích

18. října je na programu další jednodenní kemp české dvacítky v Litoměřicích. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.