Novinky

Zemřel Jan Vavrečka
Po dlouhé, těžké nemoci zemřel ve věku 81 let Jan Vavrečka, bývalý hokejový rozhodčí, předseda Moravskoslezského krajského svazu ledního hokeje a člen VV ČSLH. Byl celoživotně spjatý s ledním hokejem. Čest jeho památce!
Nominace U16 na domácí trojzápas se Švýcarskem

Během listopadové reprezentační pauzy má česká reprezentace do 16 let na programu přípravný kemp a tři utkání se Švýcarskem, které se uskuteční ve dnech 8. - 13. listopadu 2021 v Sokolově a v Chebu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U16 na dvojzápas v Salzburgu

Česká reprezentace odehraje na začátku listopadu dva přípravné zápasu v Rakousku proti místnímu týmu EC Red Bull Salzburg. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace českých juniorek na kemp v Benešově

Česká reprezentace žen do 18 let absolvuje na přelomu října a listopadu kemp v Benešově. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U17 na trojzápas proti Rusku

Česká reprezentace do 17 let má před sebou na začátku listopadu domácí trojzápas proti Rusku v Turnově a Vrchlabí. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Můj Klub 2022

Národní sportovní agentura zveřejnila avizovaný dodatek č. 1 k výzvě Můj Klub 2022. Odkaz najdete zde.

Nominace na dvoudenní kemp U18 v Jihlavě

Ve dnech 25. – 26. října se v Jihlavě uskuteční dvoudenní kemp české reprezentace do 18 let. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace reprezentace žen na kemp před olympijskou kvalifikací

Česká reprezentace žen už zná nominaci na přípravný kemp před olympijskou kvalifikací v ledním hokeji žen (11. - 14. listopadu v Chomutově). Soustředění, jehož součástí budou i dva přípravné zápasy proti Dánsku (bez přítomnosti diváků), je na programu ve dnech 1. – 5. listopadu v Chomutově. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Personální/organizační změny Českého hokeje

Od 15. října 2021 platí v rámci některých zaměstnanců Českého hokeje nové rozložení pravomocí. Více v dokumentu zde.

ZOH PEKING - INFORMACE K NOMINACI
Vedení reprezentace odeslalo ve stanoveném termínu širší seznam (long list) hráčů, připadajících v úvahu pro olympijský turnaj v Pekingu. IIHF upozornila, že vzhledem k memorandu podepsanému s NHL/NHLPA je seznam důvěrný a požádala účastníky, aby ho nezveřejňovali. Zveřejněny budou až konečné nominace, na které mohou týmy zařadit 3 brankáře a 22 hráčů. Stane se tak po 10. lednu 2022, kdy vyprší termín tzv. opt-outu, ve kterém může NHL v případě nepříznivého vývoje epidemické situace přehodnotit stanovisko, týkající se účasti hráčů na olympijských hrách.