Novinky

Nominace reprezentace žen na dvojzápas ve Finsku

Českou reprezentaci žen čeká přípravný kemp a dvě utkání s Finskem, které se uskuteční 13. - 18. prosince 2021 ve finském Vierumäki. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat opatření proti onemocnění Covi-19 viz. pozvánka.

Nominace na reprezentační Skills Campy v Novém Jičíně

V Novém Jičíně se uskuteční další reprezentační skills kemp ve dnech 12. - 14. prosince 2021. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominovaní musí při nástupu na akci splňovat aktuální vládní opatření proti onemocnění Covid-19.

Nominace reprezentace žen U16 na turnaj olympijských nadějí

Česká reprezentace žen do 16 let se chystá na přípravný kemp v Novém Jičíně a turnaj olympijských nadějí v polských Katowicích, které se uskuteční ve dnech 14. – 19. prosince 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny nominované hráčky musí při nástupu na akci splňovat aktuální vládní opatření proti onemocnění Covid-19.

Nominace U18 na přípravný kemp v Rokycanech

Česká reprezentace U18 má na programu přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 6. – 11. prosince 2021 v Rokycanech. Po skončení kempu se hráči, jejichž jména již byla dříve oznámena, zúčastní Evropského olympijského festivalu mládeže (EYOF) ve Finsku. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominovaní se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19, metodou RT-PCR - absolvovaným v termínu od 1. do 3. 12. 2021.

Prosincová reprezentační akce U17 zrušena

Vzhledem k aktuální epidemické situaci byla zrušena reprezentační akce U17, kterou měla česká sedmnáctka absolvovat v termínu 12. - 15. 12. v Salzburgu. Český hokej aktuálně s rakouským klubem pracují na domluvě náhradního termínu.

Nominace na reprezentační skills campy v Litoměřicích

Trenéři zveřejnili pozvánku a program skills Campu, který se uskuteční 5. - 7. prosince v Litoměřicích. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U18 na přípravný kemp ve Velkých Popovicích

Ve dnech 29. – 30. listopadu se ve Velkých Popovicích uskuteční dvoudenní kemp české reprezentace do 18 let. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace českých juniorek na trojzápas ve Finsku

Česká reprezentace žen do 18 let se chystá na přípravný kemp ve Velkých Popovicích a tři utkání ve Finsku, které se uskuteční ve dnech 14. – 19. prosince 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Výklad ČUS k aktuálně platným protiepidemickým opatřením

Výklad České unie sportu k aktuálně platným protiepidemickým opatřením (od 22. 11. 2021), týkajícím se sportovní činnosti, najdete na https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html.

Nominace reprezentace žen na Winter Hockey Games

Česká reprezentace žen odehraje 9. prosince 2021 v rámci akce Winter Hockey Games ve Špindlerově Mlýně utkání proti Univerzitnímu týmu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.