Krátké zprávy
Po dlouhé, těžké nemoci zemřel ve věku 81 let Jan Vavrečka, bývalý hokejový rozhodčí, předseda Moravskoslezského krajského svazu ledního hokeje a člen VV ČSLH. Byl celoživotně spjatý s ledním hokejem. Čest jeho památce!
(25.10.2021)

Během listopadové reprezentační pauzy má česká reprezentace do 16 let na programu přípravný kemp a tři utkání se Švýcarskem, které se uskuteční ve dnech 8. - 13. listopadu 2021 v Sokolově a v Chebu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(22.10.2021)

Česká reprezentace odehraje na začátku listopadu dva přípravné zápasu v Rakousku proti místnímu týmu EC Red Bull Salzburg. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(22.10.2021)

Česká reprezentace žen do 18 let absolvuje na přelomu října a listopadu kemp v Benešově. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všechny nominované hráčky musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(22.10.2021)