29. 12. 2012 - 05. 01. 2013 Ženy U18 - Mistrovství světa 2013
14. 12. 2012 - 16. 12. 2012 Ženy U18 - Turnaj čtyř v Radentheinu
17. 11. 2012 - 18. 11. 2012 Ženy U18 - Dvě utkání v Maďarsku
21. 09. 2012 - 23. 09. 2012 Ženy U18 - Turnaj čtyř v Selbu
24. 08. 2012 - 26. 08. 2012 Ženy U18 - Tři utkání s Ruskem

Související dokumenty:

Související články:

České juniorky skončily na turnaji ve Finsku na třetím místě
Česká reprezentace žen do 18 let má za sebou turnaj ve finském Kuortane. Svěřenkyně trenéra Zuziaka nestačily nejprve na domácí výběr do 23 let, poté podlehly stejně starým Finkám a na ve třetím zápase porazily vysoko Norky. Celkově si tak domu odvezly třetí místo.
České juniorky čeká turnaj ve finském Kuortane
České reprezentantky do 18 let odcestovaly do finského Kuortane, kde odehrají tři zápasy v rámci mezinárodního turnaje. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou nejprve o pět let starší domácí výběr, o den později finské vrstevnice a na závěr turnaje výběr Finska.
České juniorky potěšily domácí fanoušky, na turnaji v Jihlavě skončily druhé
Na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě se uskutečnil turnaj v rámci Euro Hockey Tour kategorie Ženy do 18 let. Českým reprezentantkám se podařilo porazit Finsko a Rusko a domácí fanoušky nakonec potěšily celkovým druhým místem.
V Jihlavě startuje turnaj EHT kategorie ženy U18, českým juniorkám příprava vyšla
Česká reprezentace žen do 18 let odehraje v Jihlavě prestižní turnaj v rámci Euro Hockey Tour. Svěřenkyně trenéra Zuziaka čekají duely proti Švédsku, Rusku a Finsku. Na Vysočině už se ve středu odehrál přípravný duel, který české juniorky vyhrály poměrem 3:1.