09. 02. 2020 - 11. 02. 2020 Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí v Jižní Koreji
05. 01. 2020 - 12. 01. 2020 Ženy U18 - Mistrovství světa 2020
09. 12. 2019 - 15. 12. 2019 Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku (EHT)
02. 10. 2019 - 05. 10. 2019 Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku
23. 08. 2019 - 25. 08. 2019 Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí v Jihlavě
05. 08. 2019 - 09. 08. 2019 Ženy U18 - Pětidenní kemp v Teplicích

Související dokumenty:

Související články:

Češky skončily na turnaji šesté, o zlato si zahrají Kanada a USA
Česká reprezentace na mistrovství světa juniorek v Bratislavě obsadila šesté místo, v bitvě o 5. příčku podlehla Švédsku těsně 0:1. O zlato si to rozdají zámořští hegemoni Kanada, která skolila v semifinále Finsko, a USA, jež si poradily s Ruskem. Oba poražení semifinalisté se spolu utkají o bronzové medaile. Z elitní skupiny sestupuje domácí Slovensko, které prohrálo v boji o udržení se Švýcarskem i podruhé.
České juniorky o medaile hrát nebudou, Slovensko bude odvracet sestup z elitní divize
​Mistrovství světa juniorek pokračovalo v Bratislavě dvěma čtvrtfinálovými souboji a jedním ze série o udržení. Všechny zápasy rozhodla první třetina. České juniorky v ní dostaly dva góly a odsoudilo je to k utkání o páté místo, k Češkám se přidalo Švédsko, které inkasovalo čtyřikrát od Ruska. K záchraně pak mají blíže Švýcarky, které rozstřílely Slovenky během sedmnácti minut.
Češky a Švédky slaví čtvrtfinále, Slovensko se utká se Švýcarskem o záchranu
Bratislavu v neděli večer zaplavila vlna české euforie! Češky skolily domácí Slovensko vysoko 5:1, ovládly skupinu B a postoupily do čtvrtfinále, v němž se utkají s Finskem, které padlo v bitvě o 3. příčku skupiny s Ruskem. Postup urvaly také Švédky, jež přetlačily Švýcarsko a zahrají si právě se sbornou. Skupinu A vyhrály po triumfu v zámořském derby Kanaďanky, o záchranu se utkají Slovenky a Švýcarky.
Češky se přiblížily k postupu do čtvrtfinále, Slovenky senzačně obraly Švýcarky o dva body
​Mistrovství světa juniorek pokračovalo v Bratislavě druhým hracím dnem. Ve skupině B si spravila náladu česká reprezentace proti Švédsku a Slovensko si připsalo senzační úspěch proti Švýcarsku. Ve skupině A naopak bodově odskočily Kanada a USA. Tyto týmy si tímto zajistily přímý postup mezi nejlepší čtyřku.
Češky uhrály se Švýcarskem jen bod, Slovenky marně dotahovaly ztrátu
V Bratislavě odstartovalo úvodními zápasy mistrovství světa juniorek. Ve skupině B smutnily česká reprezentace, jež neudržela nadějné vedení se Švýcarskem a brala jen bod, a domácí Slovenky po porážce 2:4 se Švédskem. Ve skupině A uzmuly Rusky bod Kanaďankám, které vedly po dvou třetinách už o dvě branky, a USA potvrdily roli favorita proti Finkám.