Ženy U16 (2019/2020)

Realizační tým

Pozice Jméno
Manažer družstva Petra Herzigová
Hlavní trenér Roman Heindl
Asistent trenéra Martina Pousková
Asistent trenéra Martin Všetečka
Videotrenérka Martina Pousková
Kondiční trenérka Martina Pousková
Trenér brankářů Martin Pošusta
Lékař Andrea Jakešová
Lékař Lucie Gahutová
Masér/Hospodář Josef Polenský

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
05. 08. 2019 - 09. 08. 2019 Ženy U16 - Pětidenní kemp v Teplicích
01. 08. 2019 Ženy U16 - Třídenní kemp v Příbrami
19. 07. 2019 Ženy U16 - Jednodenní kemp v Praze

Související dokumenty:

Související články:

Reprezentace žen a žen U16 absolvovaly předsezónní testy v Edenu
Vůbec poprvé v nové sezoně se sešly česká reprezentace žen a také výběr žen do 16 let. Hráčky obou celků v pražském Edenu absolvovaly speciální předsezónní testování. Svěřenkyně trenéra Nováka čeká další kemp na konci července v Benešově, nejmladší reprezentace žen se pak sejde v Příbrami.
Výkonný výbor Českého hokeje schválil realizační týmy reprezentací
Výkonný výbor Českého hokeje schválil realizační týmy reprezentací pro sezónu 2019/20. Hlavním trenérem reprezentace A zůstává Miloš Říha, který bude spolupracovat s asistenty Karlem Mlejnkem, Robertem Reichelem a nově Milošem Říhou mladším.
Ženská šestnáctka slaví evropský bronz, v Příbrami vyhrály Rusky
Na prvních dvou ročnících Evropského poháru získaly české hokejistky do 16 let stříbrné medaile, ani letos v Příbrami nezůstaly bez cenného kovu. Na domácí půdě si došly pro bronz díky vítězství 3:1 nad Rakouskem v zápase o třetí místo. Turnaj vyhrály Rusky, které ve finále zdolaly Finsko 3:0.
Mladé Češky si v Příbrami zahrají semifinále, narazí na Finsko
V Příbrami vyvrcholil program základních skupin Evropského poháru hokejistek do 16 let. Český tým vyhrál první tři utkání, potom v dramatické bitvě podlehl v prodloužení Rusku a ve skupině B obsadil druhou příčku. Nedělní semifinálový souboj tak svede s Finskem, o druhou vstupenku do pondělního finále se poperou Rusko s Rakouskem.
V Příbrami startuje evropský turnaj mladých hokejistek
Zimní stadion v Příbrami na osm dnů ožívá dívčím hokejem. Od 22. do 29. dubna hostí Evropský pohár hráček do 16 let, tedy neoficiální mistrovství Evropy pro nejmladší kategorii. Česká reprezentace pod vedením trenéra Romana Heindla obhajuje stříbro z prvních dvou ročníků.