02. 04. 2013 - 09. 04. 2013 Mistrovství světa žen 2013
13. 12. 2012 - 15. 12. 2012 Ženy - Turnaj čtyř v Popradu
09. 11. 2012 - 11. 11. 2012 Ženy - Turnaj čtyř ve Füssenu
31. 08. 2012 - 02. 09. 2012 Ženy - Tři utkání se Slovenskem
01. 08. 2012 - 05. 08. 2012 Kemp programu Women´s Development Team

Související dokumenty:

Související články:

Český ženský hokej bude hrát o historický postup na olympijské hry
Historie ženského hokeje v České republice sahá do 80. let 20. století, kdy se začaly tvořit první týmy. Organizovaná soutěž žen se v ČR hraje od sezony 1986/87. Národní tým žen byl sestaven v roce 1988 a od roku 2000 se pravidelně účastní světových šampionátů.
Aukce originálních červených hraných dresů z MS žen
Zapojte se do aukce originálních červených reprezentačních dresů NIKE z MS žen v kanadském Calgary, které se hrálo od 20. do 31. srpna 2021. Dražba byla spuštěna na serveru www.sportovniaukce.cz a jsou v ní dresy, ve kterých české reprezentantky odehrály utkání s Německem a Dánskem.
Češky zápas s Japonskem nezvládly a končí sedmé
V utkání o umístění bojovaly Rusky s Němkami a Češky s Japonkami. Němky více než polovinu zápasu měli blíže k lepšímu umístění, ale obrat ve třetí třetině zajistil vítězství Ruskám. Český tým bojoval o páté místo s Japonskem. Češky nedokázaly navázat na výborné výkony ze základní skupiny a po prohře 2:3 končí na MS v Calgary sedmé.
České hokejistky na MS končí ve čtvrtfinále. Američanky i Kanaďanky si zastřílely
České hokejisty na MS žen Calgary končí ve čtvrtfinále, kde těsně podlehly Finkám 0:1. Do semifinále postoupily také zámořské velmoci Kanada s USA, které rozdrtily své soupeře. Překvapením je vypadnutí Rusek, které podlehli Švýcarkám 2:3 v prodloužení.
Češky zůstávají neporaženy! Maďarky uspěly nad Dánky a Finky porazily Rusky
Český tým zůstává na mistrovství světa žen v Calgary stále neporažen. Ve čtvrtém utkání turnaje si Češky poradily s Němkami a ovládli skupinu B. V dalším utkání skupiny B slavily první vítězství v historii elitní skupiny MS žen Maďarky, které porazily Dánky vysoko 5:1. Vysokým rozdílem uspěly také Finky, které si bez inkasované branky poradily s Rusky v poměru 4:0.