Veteráni (2017/2018)

Realizační tým

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Asistent trenéra Milan Nový
Manažer Pavel Schwarz
Lékař Jaroslav Zeman
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
21. 11. 2017 Veteráni - Utkání proti Izraeli
16. 09. 2017 16:30 Veteráni - Utkání v České Třebové

Související články:

Utkání českých veteránů v rámci oslav výročí založení kolínského klubu
Česká veteránská reprezentace se zúčastnila oslav 90 let od založení kolínského klubu. Při této příležitosti odehrála přátelské utkání proti místními výběru Old Boys Blue Bucks Kolín. Vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 5:5, na které se třemi body (2+1) podílel útočník českých veteránů Pavel Brendl.
Česká veteránská reprezentace odehraje zápas pří příležitosti výročí kolínského klubu
Při příležitosti oslavy 90 let od založení místního klubu odehraje česká veteránská reprezentace přátelský zápas v Kolíně proti výběru hráčských legend tamních Kozlů. Svěřence trenéra Jana "Gusty" Havla čeká druhý zápas sezony v sobotu 12. listopadu od 17:00.
Čeští veteráni mají za sebou první zápas v sezoně
Veteránský tým ČR se v sobotu 8. října sjel k benefičnímu utkání do Kuřimi u Brna, ve kterém podlehl „omlazenému“ domácímu výběru HC Mystery Kuřim – VUT Cavaliers 2:7. Premiéru na střídačce národního týmu si odbyl Jaroslav Pouzar, na ledě pak někdejší útočník Caroliny a Dallasu Jaroslav Svoboda.
Čeští veteráni zaznamenali na reprezentační akci v Izraeli dvě výhry
Česká veteránská reprezentace má za sebou akci v Izraeli, jejíž součástí byly i dva zápasy klubu z Tel Avivu a domácímu výběru. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla obě utkání vysoko vyhráli a zazářil především Pavel Brendl, který nastřílel dohromady 6 branek.
Čeští veteráni zvítězili v přátelském zápase na ledě HC Chotěboř
Čeští veteráni mají za sebou čtvrtý přátelský zápas v sezoně. Po dvou výhrách nad Izraeli a jedné na půdě Nového Jičína si na své konto připsali další vítězství. Svěřenci trenéra Milana Nového přijali pozvání hokejového klubu z Chotěboře, který tímto zápasem slavnostně ukončil sezonu, a v přátelském duelu zvítězili 11:5.