08. 02. 2012 - 12. 02. 2012 U18 Turnaj pěti (Pori)
26. 12. 2011 - 30. 12. 2011 U18 Turnaj pěti (Zuchwil)
20. 12. 2011 - 21. 12. 2011 U18 Dvě utkání s Ruskem
29. 05. 2011 - 01. 06. 2011 U18 Letní camp (Třemošná)

Související dokumenty:

Související články:

Únorové turnaje mládežnických reprezentací U16, U17, U18 a U20 byly zrušeny
Vzhledem k vývoji epidemické situace ve světě musely federace zemí, které jsou účastníky mezinárodního mládežnického programu, zrušit turnaje dorosteneckých a juniorských výběrů v kategoriích U16 – U20 plánované při reprezentační přestávce v únoru 2022.
Česká osmnáctka veze z Evropského olympijského festivalu mládeže 4. místo
Česká reprezentace do 18 let obsadila na Evropském olympijském festivalu mládeže ve Finsku čtvrté místo. Svěřenci trenéra Jakuba Petra porazili Lotyše 9:3, nestačili ovšem na výběry Finska, Běloruska a Ruska, které si v tomto pořadí rozdělily medailová umístění.
Česká osmnáctka odcestovala na Evropský olympijský festival mládeže
Na daleký sever do finského Vuokatti odletěli v sobotu 11. prosince hokejisté české reprezentace do 18 let. Na turnaji Evropského olympijského festivalu mládeže, který je vzhledem k pandemii nemoci COVID-19 posunutý a netradičně rozdělený na dvě části, chtějí navázat na své předchůdce a přivézt cenný kov.
Trenér Jakub Petr zveřejnil nominaci na Evropský olympijský festival mládeže
V první polovině prosince se ve finském Vuokatti uskuteční Evropský olympijský festival mládeže. Hokejového turnaje U18 se zúčastní i česká reprezentace. Trenér české osmnáctky Jakub Petr zveřejnil nominaci, ve které figurují 2 brankáři, 6 obránců a 12 útočníků
Páté místo pro českou osmnáctku na turnaji ve Švýcarsku
Česká reprezentace do 18 let se vrací z turnaje ve Švédsku s umístěním na páté příčce. Svěřenci trenéra Jakuba Petra prohráli v Monthey všechny čtyři zápasy.