25. 12. 2019 - 29. 12. 2019 U17 Tři přátelské zápasy ve Finsku
20. 12. 2019 - 22. 12. 2019 U17 Tři přátelské zápasy s Ruskem
13. 10. 2019 - 15. 10. 2019 U17 Přátelské utkání v Salzburgu
15. 09. 2019 - 17. 09. 2019 U17 Dvě přátelská utkání proti Slovensku
12. 08. 2019 - 19. 08. 2019 U17 Turnaj pěti zemí v Německu
14. 07. 2019 - 20. 07. 2019 U17 Tři přátelská utkání ve Švýcarsku
13. 06. 2019 - 16. 06. 2019 U17 Letní kemp (Třemošná)

Související dokumenty:

Související články:

Česká sedmnáctka na finské půdě třikrát prohrála
Česká reprezentace do 17 let má za sebou poslední akci roku 2019. Svěřenci trenéra Eismanna odehráli tři duely na finské půdě, jednou padli po prodloužení, jednou o gól a ve třetím případě prohráli 0:4.
Česká sedmnáctka odehraje tři zápasy ve Finsku
Česká reprezentace do 18 let odcestovala do finského města Salo, kde odehraje tři přátelské zápasy proti stejně starému domácímu výběru. Pro svěřence Václava Eismanna půjde o poslední akci roku 2019.
Česká sedmnáctka porazila na třetí pokus Rusko
Česká reprezentace do 17 let po dvou těsných porážkách v pátek a sobotu dokázala soupeře z Ruska porazit. Svěřenci trenéra Eismanna potěšili v neděli fanoušky ve Vrchlabí výhrou 3:2.
Domácí trojzápas proti Rusku pro českou sedmnáctku
Česká reprezentace do 17 let ještě před Vánocemi odehraje domácí trojzápas se stejně starými Rusy. V pátek a neděli bude tento mezinárodní zápas hostit zimní stadion ve Vrchlabí, v sobotu uvidí souboj Česko vs Rusku fanoušci v Turnově.
Česká sedmnáctka veze z World Hockey Challenge bronz
Česká reprezentace do 17 let navázala na dva roky starý úspěch ročníku 2001 a z prestižního World Hockey Challenge v Kanadě si veze třetí místo. Bronz trefil v prodloužení souboje s jedním z domácích výběrů Martin Ryšavý.