Články o národních týmech

Vstupenky na zápasy s Německem a Rakouskem budou v prodeji od čtvrtka
Předprodej vstupenek na utkání Euro Hockey Challenge odstartuje ve čtvrtek 21. února v 10 hodin pro registrované členy komunity Hokejka.cz. Volný prodej následně poběží od pátku 22. února od 12 hodin. První duel tým trenéra Miloše Říhy odehraje ve středu 10. dubna 2019 proti Rakousku ve Znojmě.
Reprezentace u17 vyhrála Evropský olympijský festival mládeže v Sarajevu
Česká reprezentace U17 vybojovala na hokejovém turnaji Zimního evropského olympijského festivalu v Sarajevu zlaté medaile. Svěřenci trenéra Karla Berana porazili v základní skupině celky Ruska (2:1) a Švýcarska (3:0) a ve finále si poradili s Běloruskem (3:1), překvapivým přemožitelem Finska.
Česká sedmnáctka vybojovala zlato Evropském olympijském festivalu mládeže
Česká reprezentace do 17 let ovládla Evropský olympijský festival mládeže. Svěřenci trenéra Berana nejprve porazili v základní skupině Rusko i Švýcarsko, v bitvě o zlato pak přehráli Bělorusy a domů si odváží zlaté medaile.
Českou sedmnáctku čeká druhý únorový turnaj: Evropský olympijský festival mládeže
Národní tým do 17 let má před sebou druhou únorovou reprezentační akci. Svěřence trenéra Berana čeká Evropský olympijský festival mládeže v Sarajevu. Čeští mladíci se ve skupině střetnou s Ruskem a Švýcarskem, turnaj poté uzavřou duelem o umístění.
Česká devatenáctka veze z turnaje ve Finsku druhé místo
Povedený turnaj má za sebou česká reprezentace do 19 let. Svěřenci trenéra Bruka vezou z Finska druhé místo za suverénními Švédy. Nejproduktivnějších českým hráčem byl Zdeněk Sedlák s osmi kanadskými body.
Výhra nad Švédskem na lepší než 4. místo na turnaji ve Finsku nestačila
Česká šestnáctka skončila na turnaji ve Finsku na čtvrtém místě, přestože se jí podařilo porazit jinak suverénní Švédsko. Další dva duely ale svěřenci trenéra Hakena prohráli a zpět do České republiky se vrátili s posledním místem.
Národní tým po 25 letech ovládl tradiční turnaj EHT ve Švédsku
Už po druhém hracím dnu na Beijer Hockey Games bylo jasné, že prvenství si domů odveze česká hokejová reprezentace. Svěřencům trenéra Říhy k tomu stačily dvě výhry. Národní tým slaví triumf na tomto turnaji po dlouhých 25 letech a nic na tom nezměnila ani závěrečná prohra s Ruskem.
Česká sedmnáctka má za sebou nepovedený turnaj ve Švédsku
Česká reprezentace do 17 let odjíždí z turnaje pěti zemí ve Švédsku s nepořízenou. Svěřenci trenéra Berana si nedokázali poradit s ani jedním ze čtyř soupeřů a obsadili páté místo.
České osmnáctce se na turnaji v Soči nedařilo
Turnajová generálka české osmnáctky na mistrovství světa se svěřencům trenéra Hadamczika příliš nevyvedla. Čeští mladíci sice v úvodu turnaje v ruském Soči porazili Finy 6:3, následující tři zápasy ale prohráli a skončili pátí.
Svěřenci trenéra Hakena zamířili na turnaj do Finska
Česká reprezentace do 16 let má před sebou turnaj čtyř zemí ve finském Mikkeli. Kromě svěřenců trenéra Hakena a výběru pořadatelské země se zde představí ještě Švédové a Rusové. Turnaj startuje ve čtvrtek 8. února.