13. 05. 2022 - 29. 05. 2022 Mistrovství světa 2022
16. 12. 2021 - 19. 12. 2021 Channel One Cup 2021
10. 11. 2021 - 14. 11. 2021 Karjala Cup 2021

Související dokumenty:

Související články:

Souhrn dne: V Helsinkách zápas komplikoval požár, Británie znovu padla, Češi vlítli s Pastrňákem na Lotyše
V zemi tisíce jezer se odehrály ve čtvrtek čtyři zápasy. Utkání mezi Německem a Dánskem narušila evakuace, která byla nutná kvůli požáru v hale. Zápas se po přerušení dohrál, a tři body nakonec brali Němci. V Tampere Češi s Pastrňákem ovládli první třetinu a slaví vítězství nad Lotyšskem 5:1. Kanada se po výhře nad Kazachy vyhoupla na první příčku ve skupině A.
Souhrn dne: Severské derby pro Švédy, Francie dokonala obrat a Švýcaři zůstávají stoprocentní
Kolotoč zápasů základních skupin pokračuje. Šestý hrací den nabídl čtyři duely, největším lákadlem byl zápas mezi Finskem a Švédskem, který nakonec rozhodovala až nájezdová loterie.
Na evropské hokejové ceny byli nominováni Roman Červenka, Václav Varaďa a HC Oceláři Třinec
Aliance evropských hokejových klubů zveřejnila nominace na ocenění Evropské hokejové ceny (Fenix Outdoor & Warrior European Hockey Awards) za rok 2022.
Českou hokejovou reprezentaci posílí David Kämpf, potvrdil Petr Nedvěd
Generální manažer české hokejové reprezentace Petr Nedvěd s definitivní platností potvrdil, že národní tým na mistrovství světa ve Finsku posílí David Kämpf z Toronto Maple Leafs. Pro sedmadvacetiletého útočníka, který posledních 5 sezon strávil v NHL, půjde o první start na světovém šampionátu.
Souhrn dne: Češi překvapivě padli s Rakouskem, povinné výhry Dánska a Švýcarska, Švédové přejeli Brity
Pátý hrací den nabídl čtyři duely. V Helsinkách se Dánové natrápili na povinnou výhru s Itálií, když do posledních minut bránili jednobrankové vedení. Překvapení nabídl duel v Tampere mezi Českem a Rakouskem. Rakušané dotáhli duel s favoritem až do nájezdů, v nichž o historické výhře rozhodl Peter Schneider. Večerní zápasy pak žádné překvapení nepřinesly. Švýcaři v Helsinkách i přes problémy v závěru porazili Kazachstán. Švédové v Tampere hladce přejeli na sestup aspirující Velkou Británii.