Para hokej (2023/2024)

Realizační tým

Pozice Jméno
Manažer družstva Jaroslava Krakovičová
Manažer družstva Jiří Šindler
Hlavní trenér Jakub Novotný
Asistent trenéra Jan Szturc
Asistent trenéra Jiří Bříza
Lékař Jiří Demel
Lékař Libor Musil
Fyzioterapeut Michaela Dobešová
Fyzioterapeut Jan Habara
Fyzioterapeut Marek Čeřovský
Kustod Petr Stránský

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
02. 10. 2023 - 08. 10. 2023 Para hokej - International Para Hockey Cup 2023
01. 09. 2023 - 03. 09. 2023 O pohár hejtmana Olomouckého kraje

Související dokumenty:

Související články:

Parahokej: Češi pilují po létě fyzickou kondici. IPH CUP 2023 se blíží!
Necelé tři týdny zbývají do startu elitního světového parahokejového turnaje International Para Hockey Cup 2023 (IPH Cup), který bude hostit od 2. října Ostravar Aréna. Vstupenky jsou v předprodeji už nyní na smsticket.cz.
Čeští para hokejisté vybojovali na MS v Kanadě historický bronz
Čeští para hokejisté na mistrovství světa 2023 v kanadském Moose Jaw přepsali historii. Svěřenci trenéra Jakuba Novotného v souboji o bronz porazili Čínu 3:2 a do České republiky vezou poprvé v historii medaili ze světového šampionátu. Celý český hokej posílá do Kanady velkou gratulaci.
Česká parahokejová reprezentace odletěla na MS do Kanady
Na ledě zimního stadionu ve Velkých Popovicích se sešla kompletní sestava české parahokejové reprezentace na posledním tréninku před odletem na mistrovství světa v parahokeji 2023 v kanadském Moose Jaw. Na ledě chyběl jen zraněný nováček v týmu David Vrubel, který na turnaji ale již bude v pořádku.
Školení parahokejových rozhodčích ve Zlíně
První seminář zacílený přímo na sudí parahokeje proběhl předčasném v Karlových Varech. Druhé školení pro jednadvacet rozhodčích zorganizovala tentokrát komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje v rámci finálového utkání České parahokejové ligy ve Zlíně.
Třinec bude hostit Parahokejový rozvojový kemp
Mladé, nadějné parahokejisty a parahokejistky čeká v rámci další zastávky po extraligových městech kemp na ledě mistrovského Třince od 9. do 12. března. Elitní tuzemský klub nabízí nováčkům v parahokejové sledgi skvělé zázemí.