Reprezentace

A-tým

Pozice Jméno
Generální manažer Petr Nedvěd
Hlavní trenér Filip Pešán
Asistent trenéra Martin Straka
Asistent trenéra Jaroslav Špaček
Trenér brankářů Zdeněk Orct

U20

Pozice Jméno
Manažer mužstva Otakar Černý
Hlavní trenér Karel Mlejnek
Asistent trenéra David Bruk
Asistent trenéra Pavel Trnka
Trenér brankářů Martin Láska
Videotrenér Benjamin Sequens
Lékař Jaroslav Budín
Lékař Oldřich Volný
Fyzioterapeut Miloš Pojer
Kondiční trenér Vojtěch Šik
Kondiční trenér Jan Jiskra
Masér, kustod Jan Vejvoda
Masér, kustod Václav Vejvoda
Media manager Ondřej Kalát

U19

Pozice Jméno
Manažer mužstva Jan Fišera
Hlavní trenér Miroslav Přerost
Asistent trenéra Richard Lobo
Trenér brankářů Radek Jirátko
Videotrenér Radek Jirátko
Lékař Marek Kašpar
Lékař Jan Alt
Fyzioterapeut Petr Benda
Fyzioterapeut Lukáš Helm
Masér, kustod Jiří Šrámek

U18

Pozice Jméno
Manažer mužstva Petr Studnička
Hlavní trenér Jakub Petr
Asistent trenéra Darek Stránský
Asistent trenéra Radim Skuhrovec
Trenér brankářů Martin Falter
Videotrenér Radek Jirátko
Videotrenér Michal Rejzek
Lékař Josef Tihlařík
Lékař Miroslav Budoš
Lékař Jan Jandejsek
Fyzioterapeut Robert Charvát
Masér, kustod Martin Pečinka
Masér, kustod Jan Vejvoda
Masér, kustod Dominik Kafka

U17

Pozice Jméno
Manažer mužstva Tereza Menčíková
Hlavní trenér Rostislav Vlach
Asistent trenéra Václav Eismann
Asistent trenéra František Ptáček
Trenér brankářů a videotrenér Lukáš Mensator
Lékař Tomáš Madrý
Lékař David Jonáš
Fyzioterapeut David Vrbický
Fyzioterapeut Patrik Grosman
Masér, kustod Josef Toma
Masér, kustod David Malý

U16

Pozice Jméno
Manažer mužstva Jan Rachota
Hlavní trenér Milan Razým
Asistent trenéra Marek Malík
Asistent trenéra Michal Mikeska
Trenér brankářů Roman Málek
Videotrenér Roman Málek
Lékař Milan Novotný
Lékař Jiří Dvořák
Masér, kustod Jan Boháč
Masér, kustod Zdeněk Vojtěchovský

Ženy A-tým

Pozice Jméno
Manažer družstva Martin Loukota
Hlavní trenér Tomáš Pacina
Asistent trenéra Jiří Vozák
Asistent trenéra Jakub Peslar
Trenér brankářů Josef Dušek
Lékař Jan Frühauf
Lékař Václav Třebický
Lékař Jannis Papadopulos
Fyzioterapeutka Anna Šulcová
Fyzioterapeut Tomáš Kučera
Videotrenér Tomáš Jankovič
Kondiční trenér Filip Raptopulos
Kustod Petr Mlíkovský
Kustod Karolína Kovářová
Media Manažer Tereza Sadilová

Ženy U18

Pozice Jméno
Manažer družstva Markéta Mlíkovská
Hlavní trenér Roman Heindl
Asistent trenéra Martin Pouska
Asistent trenéra Martin Všetečka
Trenér brankářů Václav Vacek
Videotrenérka Tomáš Jankovič
Fyzioterapeutka Jarmila Slovenčíková
Lékař Radim Jünger
Masér/Hospodář Marcel Krejsa
Masér/Hospodář František Buček

Ženy U16

Pozice Jméno
Manažer družstva Kateřina Rezeková
Hlavní trenér Rudolf Valla
Asistent trenéra Zuzana Klejna Radostová
Asistent trenéra Jan Lucák
Videotrenérka Marie Pellarová
Kondiční trenérka Simona Studentová
Trenér brankářů Dalimil Svoboda
Lékař Lucie Gahutová
Fyzioterapeutka Lucie Melounová
Fyzioterapeutka Jana Hrabík Švejdová
Masér/Hospodář Luboš Dospěl
Masér/Hospodář Josef Polenský

Veteráni

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Asistent trenéra Milan Nový
Manažer Jan Rachota
Lékař Vojtěch Třebický
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Para hokej

Pozice Jméno
Manažer družstva Jaroslava Krakovičová
Hlavní trenér Jiří Bříza
Asistent trenéra Jan Szturc
Trenér brankářů Jakub Novotný
Lékař Libor Musil
Fyzioterapeut Michaela Dobešová
Fyzioterapeut Jan Habara
Kustod Petr Stránský