Reprezentace

A-tým

Pozice Jméno
Hlavní trenér Kari Jalonen

U20

Pozice Jméno
Manažer mužstva Otakar Černý
Hlavní trenér Radim Rulík
Asistent trenéra Jiří Kalous
Asistent trenéra Marek Židlický
Trenér brankářů Ondřej Pavelec
Videotrenér Benjamin Sequens
Lékař Jaroslav Budín
Lékař Oldřich Volný
Fyzioterapeut Miloš Pojer
Kondiční trenér Jan Jiskra
Masér, kustod Jan Vejvoda
Masér, kustod Václav Vejvoda

U19

Pozice Jméno
Manažer mužstva Jan Fišera
Hlavní trenér Pavel Geffert
Asistent trenéra Tobiáš Slavíček
Trenér brankářů Radek Jirátko
Videotrenér Radek Jirátko
Lékař Marek Kašpar
Lékař Jan Alt
Masér, kustod Jiří Šrámek

U18

Pozice Jméno
Manažer mužstva Petr Studnička
Hlavní trenér Jakub Petr
Asistent trenéra Darek Stránský
Asistent trenéra Radim Skuhrovec
Trenér brankářů Václav Pipek
Videotrenér Radek Jirátko
Videotrenér Michal Rejzek
Videotrenér Benjamin Sequens
Lékař Josef Tihlařík
Lékař Miroslav Budoš
Lékař Jan Jandejsek
Fyzioterapeut Robert Charvát
Fyzioterapeut Michal Vrbík
Kondiční trenér Tomáš Krámský
Masér, kustod Martin Pečinka
Masér, kustod Jan Vejvoda

U17

Pozice Jméno
Manažer mužstva Tereza Menčíková
Hlavní trenér Václav Eismann
Asistent trenéra Richard Žemlička
Asistent trenéra Jan Zachrla
Trenér brankářů a videotrenér Lukáš Mensator/Jiří Sklenář
Lékař Tomáš Madrý
Lékař David Jonáš
Lékař Josef März
Fyzioterapeut David Vrbický
Fyzioterapeut Patrik Grosman
Fyzioterapeut Petr Benda
Masér, kustod Josef Toma
Masér, kustod Jan Boháč

U16

Pozice Jméno
Manažer mužstva Jan Rachota
Hlavní trenér Milan Razým
Asistent trenéra Marek Malík
Asistent trenéra Michal Mikeska
Trenér brankářů Václav Fürbacher
Videotrenér Josef Janča
Lékař Milan Novotný
Lékař Jiří Dvořák
Fyzioterapeut David Janoušek
Masér, kustod Jakub Janča
Masér, kustod Zdeněk Vojtěchovský

Ženy A-tým

Pozice Jméno
Manažerka družstva Tereza Sadilová
Hlavní trenérka Carla MacLeodová
Asistent trenéra Dušan Andrašovský
Asistent trenéra Jakub Peslar
Trenér brankářů Pavel Liehman
Lékař Martina Bugnerová
Lékař Karolína Ritzová
Lékař Jannis Papadopulos
Fyzioterapeut Tomáš Kučera
Videotrenér Cassea Schols
Videotrenér Jan Lucák
Kustod Marcel Krejsa
Kustod Karolína Kovářová

Ženy U18

Pozice Jméno
Manažer družstva Markéta Mlíkovská
Hlavní trenér Dušan Andrašovský
Asistent trenéra Martin Pouska
Asistent trenéra Jan Lucák
Trenér brankářů Václav Vacek
Kondiční trenérka Zuzana Maňasová
Fyzioterapeutka Tereza Kraváková
Lékař Radim Jünger
Masér/Hospodář František Buček

Ženy U16

Pozice Jméno
Manažer družstva Kateřina Rezeková
Hlavní trenér Jan Lucák
Asistent trenéra Dušan Andrašovský
Asistent trenéra Martin Cimrman
Kondiční trenérka Ondřej Almaši
Trenér brankářů Dalimil Svoboda
Lékař Lucie Gahutová
Fyzioterapeutka Lucie Melounová
Fyzioterapeutka Jana Švejdová
Masér/Hospodář Luboš Dospěl
Masér/Hospodář Josef Polenský

Veteráni

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Asistent trenéra Milan Nový
Asistent trenéra Jaroslav Pouzar
Manažer Jan Rachota
Lékař Vojtěch Třebický
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Para hokej

Pozice Jméno
Manažer družstva Jaroslava Krakovičová
Hlavní trenér Jiří Bříza
Asistent trenéra Jan Szturc
Trenér brankářů Jakub Novotný
Lékař Libor Musil
Fyzioterapeut Michaela Dobešová
Fyzioterapeut Jan Habara
Kustod Petr Stránský