Novinky

Nominace U16 na turnaj ve Švédsku

Českou reprezentaci do 16 let čeká ve dnech 3. – 10. února 2020 přípravný kemp ve Slaném a turnaj čtyř zemí ve švédském Göteborgu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace reprezentace žen na turnaj ve Švédsku

Českou reprezentaci žen čeká ve dnech 3. - 9. února 2020 přípravný kemp v Říčanech a poté turnaj šesti zemí ve švédském Tranås a Eksjö. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace U18 na domácí turnaj

Česká reprezentace do 18 odehraje na začátku února první zápasy pod trenérem Jakubem Petrem. Turnaj pěti zemí se uskuteční v termínu 5. – 9. února 2020 v Chomutově a Klášterci nad Ohří a v dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Rozhodčí ve finále olympijských her mládeže
Dva mladí čeští rozhodčí se představili ve finále hokejového turnaje na Olympijských hrách mládeže v Lausanne. Finále chlapeckého turnaje mezi Ruskem a Spojenými státy řídil dvaadvacetiletý hlavní rozhodčí Jan Jaroš z Prahy, ve finále dívčího turnaje nechyběla osmnáctiletá čárová rozhodčí Kristýna Hájková ze Skutče. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů s píšťalkou v domácím i mezinárodním hokeji!
Nominace U19 na turnaj v Německu

Česká reprezentace do 19 let má na programu 2. – 8. února 2020 přípravný kemp v Litoměřicích a turnaj pěti zemí v německém Berlíně. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace U17 na turnaj v Rusku

Česká reprezentace do 17 let má na programu na začátku února přípravný kemp na Kladně a turnaj pěti zemí v ruské Ufě. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

U16 - Hodonín: CZE - SVK 4:1
Ve druhém zápase už si česká šestnáctka se soupeřem ze Slovenska poradila. Česko vs Slovensko 4:1. Branky ČR: 10. Burian (Přibyl, Hrbek), 16. Němec (Petrásek), 27. Formánek (Polák), 51. Sapoušek.
U16 - Hodonín: CZE - SVK 4:5 pp.
Česká reprezentace do 16 let prohrála v Hodoníně se Slováky po prodloužení. Odveta je na programu ve čtvrtek. Česko vs Slovensko 4:5 pp. Branky ČR: 10. Novotný (Čáp, Hrbek), 28. Krajčík (Přibyl, Puchala), 46. Juříček, 55. Brůna (Sapoušek, Němec).
Nominace nejmladší reprezentace žen na turnaj v Benešově

Českou reprezentaci žen do 16 let čeká na začátku února přípravný kemp a turnaj v Benešově. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Ženy U16 - Švýcarsko: JAP - CZE 4:1
České reprezentantky do 16 let na YOG nestačily na Japonky a o medaile si tak nezahrají. Japonsko vs Česko 4:1. Branka ČR: 3. Pištěková.