Novinky

Nominace reprezentace žen na čtvrtý přípravný kemp v Říčanech

Českou reprezentaci žen čeká už čtvrtý přípravný kemp v Říčanech ve dnech 3. - 5. prosince 2020. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všechny hráčky se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19.

Nominace reprezentace žen na třetí přípravný kemp v Říčanech

Už třetí přípravný kemp v Říčanech má na programu česká reprezentace žen, tentokrát ve dnech 26. - 28. listopadu 2020. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny hráčky se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19.

Nominace na druhý přípravný kemp reprezentace žen v Říčanech

Česká reprezentace žen má na programu ve dnech 19. - 21. listopadu 2020 druhý přípravný kemp v Říčanech. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všechny hráčky se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19.

Aktuální opatření, týkající se sportu

Na https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html najdete aktuální výkladové stanovisko České unie sportu k opatřením vlády a ministerstva zdravotnictví České republiky, souvisejícím s epidemií COVID-19 a týkajícím se sportovní činnosti. Vzhledem k tomu, že opatření se v závislosti vývoji epidemické situace mění, pod odkazem bude umisťován vždy jejich aktuálně platný výklad a stanovisko České unie sportu.

Výsledky PCR testů po skončení Karjala Cupu negativní
Výsledky PCR testů, kterým se hráči a členové realizačního týmu podrobili ve Finsku bezprostředně po skončení posledního zápasu Karjala Cupu, byly ve všech případech negativní. Celkem tak byli členové národního týmu testováni třikrát – před odletem, po příletu a na závěr turnaje.
Nominace U20 na druhý přípravný kemp v Litoměřicích

Česká reprezentace do 20 let navazuje na přípravný kemp před juniorským MS a organizuje další soustředění v Litoměřicích v termínu 11. – 17. listopadu 2020. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni hráči se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19.

Nominace reprezentace žen na přípravný kemp v Říčanech

První přípravný kemp v Říčanech má na programu česká reprezentace žen, tentokrát ve dnech 12. - 14. listopadu 2020. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všechny hráčky se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19.

A-tým - Finsko: CZE - RUS 0:3
Národní tým v souboji o vítězství na Karjala Cupu nestačil na Rusko a z Helsinek si odváží konečné druhé místo. Česko vs Rusko 0:3.
A-tým - Finsko: FIN - CZE 0:2

I druhý zápas na Karjala Cupu národní tým zvládl a v neděli si to rozdá o první místo v turnaji s Ruskem. Finsko vs Česko 0:2. Branky ČR: 13. A. Nestrašil (H. Zohorna, J. Galvas), 21. Ordoš (Moravčík, Lenc).

A-tým - Finsko: CZE - SWE 3:1
Premiéra na lavičce trenérovi Pešánovi vyšla, Češi zahájili Karjala Cup vítězně. Česko vs Švédsko 3:1. Branky ČR: 17. Hronek (A. Nestrašil, H. Zohorna), 19. H. Zohorna (A. Nestrašil, Hronek), 27. J. Galvas (Š. Stránský, Myšák).