Novinky

Hostem 8. dílu podcastu S hokejkou u stolu byl Robert Kaše

Hostem 8. dílu podcastu S hokejkou u stolu byl regionální trenér Českého hokeje Robert Kaše, který pro velký hokej vychoval dva syny - Ondřeje Kaše, útočníka Bostonu Bruins a Davida Kaše, útočníka Philadelphie Flyers. Odkazy na rozhovor najdete níže:

Podcasty iOS

Podcasty Google

Spotify

YouTube

Nominace na přípravné kempy reprezentace para hokeje

Česká para hokejová reprezentace má na programu tréninkové kempy před MS, které se uskuteční ve dnech 1. - 3. března, 8. - 10. března, 15. - 17. března, 22. - 24. března a 29. - 31. března 2021 v Poděbradech. V dokumentech naleznete pozvánku a program na akce.

Druhý přípravný kemp U18 v Litoměřicích

V rámci přípravy na MS U18 se česká reprezentace podruhé sejde na přípravném kempu v Litoměřicích - v termínu 2. - 6. března 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování se musí při nástupu na akci prokázat negativním PCR nebo Antigenním testem na onemocnění Covid-19.

Hostem 7. dílu podcastu S hokejkou u stolu byl Jakub Petr

Hostem 7. dílu podcastu S hokejkou u stolu byl trenér české reprezentace do 18 let Jakub Petr. Využije své zkušenosti z roku 2014, kdy osmnáctku dovedl ke stříbru? Jak na tenhle úspěch vzpomíná, proč za hokejem odešel do Austrálie a jak ho mrzí předčasný konec u extraligového týmu Vítkovic? Odkazy na rozhovor najdete níže:

Podcasty iOS

Podcasty Google

Spotify

YouTube

Nominace U18 na přípravný kemp v Litoměřicích

Česká reprezentace do 18 let pokračuje v přípravách na mistrovství světa. Tým Jakuba Petra se sejde na přípravném kempu v Litoměřicích v termínu 24. - 27. února 2021. V dokumentech naleznete pozvánku a program akce.

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty

Ministerstvo zdravotnictví schválilo na návrh Národní sportovní agentury výjimku pro profesionální sportovce, reprezentanty a ostatní členy nezbytné pro konání akce. Při cestách ze zemí s velmi vysokým a vysokým rizikem nebudou muset tito lidé do pětidenní karantény. Podmínkou jsou přísná bezpečnostní opatření a tzv. „bublina“. Více informací naleznete v tiskové zprávě na webu NSA.

Nový termín a místo pro MS U18
Mistrovství světa hráčů do 18 let se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v amerických městech Frisco a Plano.
A-tým - Švédsko: RUS - CZE 7:4
Na závěr Beijer Hockey Games nestačil národní tým na sbornou. Rusko vs Česko 7:4. Branky ČR: 17. Špaček (Šulák), 30. Flek (Smejkal), 31. Klok (Špaček), 60. Tomášek (TS).
U18 - Slovensko: SVK - CZE 2:3
Druhý přípravný zápas na slovenské půdě česká osmnáctka vyhrála. Slovensko vs Česko 2:3. Branky ČR: 27. Matyáš Šapovaliv (Brabenec, Moravec P.), 29. Šedivý (Jasečko, Machů), 51. Brabenec (Pajer, Ticháček).
A-tým - Švédsko: FIN - CZE 3:2 pp.
Také z druhého zápasu na Beijer Hockey Games bere národní tým bod. Závěrečný duel čeká tým Filipa Pešána v neděli od 12:00 proti Rusku. Finsko vs Česko 3:2 sn. Branky ČR: 2. Blümel (Kodýtek), 44. Lenc (M. Stránský, Špaček).