Novinky

Ženy: CZE - GER 2:1

Reprezentace žen v sobotním utkání turnaje ve Füssenu porazila domácí Německo 2:1, když udržela těsný náskok z prvního dějství. Česko - Německo 2:1 (1:0, 1:1, 0:0). Branky: 15. Manhartová (Chmelová, Herzigová), 25. Manhartová (Chmelová, Lédlová) - 27. Bittner (Spielberger, Anwander).

Ženy 15: CZE - GER 3:2

V prvním z dvojice utkání porazil český výběr hokejistek do patnácti let stejně staré Němky 3:2. Česko - Německo 3:2 (1:0, 1:0, 1:2). Branky a nahrávky: 19. Bucifalová (Juzková), 40. Mašková (Bucifalová, Zedníková), 43. (Zárybnická, Mašková) - 41. Feldmeier (Soccio, Eicher), 45. Soccio (Feldmeier).

U19: FIN - CZE 2:1p

Patrik Marcel vstřelil jediný gól devatenáctky v druhém utkání ve Finsku a Češi prohráli 1:2 po prodloužení.

Karjala Cup: CZE - RUS 2:1

Česká reprezentace poprvé v historii zaznamenal celkové vítězství v Karjala Cupu. V posledním utkání Češi zdolali Rusy. Česko - Rusko 2:1 (2:0, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 9. Irgl, 18. Kindl (Irgl) - 34. Medvěděv (Nikulin, Kokarev).

U20: RUS - CZE 2:0

Juniorský národní tým prohrál i druhé utkání na turnaji v Sundsvallu, tentokrát podlehl Rusku, když z 28 střel nevytěžil ani jediný gól. Rusko - Česko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Branky a nahrávky: 33. Osnovin (Timirev, Barabanov), 60. Timirev (Osnovin).

U17: CZE - FIN 6:5p

Reprezentace hráčů do sedmnácti let má za sebou i třetí duel s Finskem. Svěřenci Jiřího Vebera si připsali druhou výhru, tentokrát v prodloužení. Česko - Finsko 6:5p (1:2, 2:1, 2:2 - 1:0). Branky a nahrávky: 17. Zbořil, 22. Krliš (Beneš, Švarc), 31. Vopelka (Pýcha, Karabáček), 47. Vopelka (Zacha, Mašín), 51. Karabáček, 64. Vopelka (Karabáček, Zacha) - 4. Rantanen (Haaranen), 14. Pitkänen (Nieminen), 29. Rouhiainen (Pitkänen), 41. Keskitalo (Haaranen), 57. Keskitalo (Saarela).

U16: CZE - SUI 2:5

Reprezentační šestnáctka prohrála ve třetím přípravném utkání se Švýcarskem 2:5. Svěřenci trenéra Pavla Arnošťa dokázali se soupeřem držet krok jen v první třetině. Česko - Švýcarsko 2:5 (2:3, 0:1, 0:1). Branky a nahrávky: 5. Jašek (Procházka, Budík), 12. Špaček (Dvořák) - 6. Martinez (Hagmann, Thürkauf), 8. Haberstich (Marchon), 11. Imposte (Malgin, Karrer), 34. Massimino (Imposte, Weber), 43. Di (Marchon).

Fotografie z utkání U17

Ve fotogalerii jsou k shlédnutí momentky ze zápasu reprezentací U17 Česko - Finsko. Autorkou je Petra Skopcová.

U20: SWE - CZE 2:1

Až poslední třetina utkání reprezentačních dvacítek Česka a Švédska přinesla góly a rozhodla o těsném vítězství domácího týmu. Švédsko - Česko 2:1 (0:0, 0:0, 2:1). Branky a nahrávky: 42. Arnesson (Sandberg), 46. Karlsson (Burakowsky) - 46. Matúš (Gewiese).

Fotografie: FIN - CZE

Do fotogalerie byly přidány fotky z utkání Karjala Cupu Finsko - Česko.