26. 12. 2021 - 05. 01. 2022

U20 - Mistrovství světa 2022

Program MS do 20 let 2022

Neděle 26. prosince:
20:00 Finsko – Německo (sk. A, Edmonton)
22:30 Rusko – Švédsko (sk. B, Red Deer)

Pondělí 27. prosince:
01:00 Česko – Kanada (sk. A, Edmonton)
03:30 USA – Slovensko (sk. B, Red Deer)
20:00 Rakousko – Finsko (sk. A, Edmonton)
22:30 Rusko – Švýcarsko (sk. B, Red Deer)

Úterý 28. prosince:
01:00 Německo – Česko (sk. A, Edmonton)
03:30 Švédsko – Slovensko (sk. B, Red Deer)
22:30 Švýcarsko – USA (sk. B, Red Deer)

Středa 29. prosince:
01:00 Rakousko – Kanada (sk. A, Edmonton)
20:00 Finsko – Česko (sk. A, Edmonton)
22:30 Slovensko – Rusko (sk. B, Red Deer)

Čtvrtek 30. prosince:
01:00 Kanada – Německo (sk. A, Edmonton)
03:30 Švédsko – USA (sk. B, Red Deer)
22:30 Česko – Rakousko (sk. A, Edmonton)

Pátek 31. prosince:
01:00 Slovensko – Švýcarsko (sk. B, Red Deer)
20:00 Německo – Rakousko (sk. A, Edmonton)
22:30 Švýcarsko – Švédsko (sk. B, Red Deer)

Sobota 1. ledna:
01:00 Kanada – Finsko (sk. A, Edmonton)
03:30 USA – Rusko (sk. B, Red Deer)

Neděle 2. ledna:
18:00 1. zápas o udržení (Red Deer)
20:30 čtvrtfinále (Edmonton)
23:00 čtvrtfinále (Red Deer)

Pondělí 3. ledna:
01:30 čtvrtfinále (Edmonton)
04:00 čtvrtfinále (Red Deer)
18:00 2. zápas o udržení (Red Deer)

Úterý 4. ledna:
21:00 semifinále (Edmonton)

Středa 5. ledna:
01:00 semifinále (Edmonton)
18:00 případný 3. zápas o udržení (Red Deer)
22:00 zápas o 3. místo (Edmonton)

Čtvrtek 6. ledna:
02:00 finále (Edmonton)

Pozn.: Začátky jsou uvedeny v českých časech

Nominovaní hráči české reprezentace U20 (28):
Brankáři (3): Jan Bednář (Acadie-Bathurst Titan, QMJHL), Jakub Málek (Valašský hokejový klub), Daniel Král (HC Benátky nad Jizerou).

Obránci (9): Jiří Ticháček (Rytíři Kladno), David Jiříček (HC Plzeň 1929), David Moravec (BK Mladá Boleslav), Michal Hrádek (HC Dynamo Pardubice), Jakub Šedivý (HC Benátky nad Jizerou), Michael Krutil (Rockford IceHogs, AHL), Stanislav Svozil (Regina Pats, WHL), David Špaček (Sherbrooke Phoenix, QMJHL), Matěj Pinkas (HC Stadion Litoměřice).

Útočníci (16): Josef Koláček, Tomáš Urban (HC Stadion Litoměřice), Jakub Konečný (HC Sparta Praha), Sebastian Malát (HC Plzeň 1929), Tomáš Chlubna (HC České Budějovice), Vojtěch Jiruš (HC Benátky nad Jizerou), Jiří Kulich (HC Energie Karlovy Vary), Stanislav Vrhel (Lahti Pelicans, FIN), Jaroslav Chmelař (Jokerit, FIN), Jakub Kos (Ilves, FIN), Michal Gut (Everett Silvertips, WHL), Martin Ryšavý (Moose Jaw Warriors, WHL), Jan Myšák (Hamilton Buldogs, OHL), Pavel Novák (Kelowna Rockets, WHL), Ivan Ivan (Cape Breton Eagles, QMJHL), Jakub Brabenec (Charlottetown Islanders, QMJHL).

Realizační tým:
Manažer týmu: Otakar Černý
Hlavní trenér: Karel Mlejnek
Asistent trenéra: David Bruk
Asistent trenéra: Pavel Trnka
Trenér brankářů: Martin Láska
Videokouč: Benjamin Sequens
Lékař: Jaroslav Budín
Fyzioterapeut: Miloš Pojer
Kondiční trenér: Jan Jiskra
Media manažer: Ondřej Kalát
Kustod: Jan Vejvoda
Kustod: Václav Vejvoda

Místo konání:
Adresa:
Ke stažení: