09. 08. 2022 - 20. 08. 2022

U20 - Mistrovství světa 2022

Nominace české dvacítky na MS U20 2022

Brankáři (3): Jan Bednář (Acadie-Bathurst, QMJHL), Pavel Čajan (Kitchener Rangers, OHL), Tomáš Suchánek (Tri-City, WHL).

Obránci (8): František Němec (Kometa Brno), Jiří Ticháček (Kladno), Stanislav Svozil (Regina, WHL), Aleš Čech (Kärpät Oulu, Finsko), Štěpán Němec (Litoměřice), Tomáš Hamara (Tappara), David Jiříček (Plzeň), David Špaček (Sherbrooke Phoenix).

Útočníci (14): Petr Hauser (Sparta Praha), Adam Měchura (Liberec), Tomáš Urban, Daniel Herčík (oba Pardubice), Matouš Menšík (Jihlava), Jaroslav Chmelař (Providence College, NCAA), Michal Gut (Everett, WHL), Martin Ryšavý (Moose Jaw, WHL), Gabriel Szturc (Kelowna, WHL), Ivan Ivan (Cape Breton, QMJHL), Jiří Kulich (Karlovy Vary), Matyáš Šapovaliv (Saginaw Spirit), Jan Myšák (Hamilton Bulldogs), Jakub Kos (Ilves).

Realizační tým:
Manažer: Otakar Černý
Hlavní trenér: Radim Rulík
Asistenti trenéra: Jiří Kalous a Marek Židlický
Trenér brankářů: Ondřej Pavelec
Videotrenér: Benjamin Sequens
Lékař: Jaroslav Budín
Fyzioterapeut: Miloš Pojer
Kondiční trenér: Jan Jiskra
Kustod: Jan Vejvoda
Kustod/masér: Jan Lamacz
Media manažer: Ondřej Kalát

Přípravný zápas

Sobota 6. srpna 2022
21:00 Česko vs Rakousko

Rozpis MS do 20 let 2022

Skupina A: Kanada, Finsko, Česko, Slovensko, Lotyšsko
Skupina B: USA, Švédsko, Německo, Švýcarsko, Rakousko

Přípravný zápas před startem MS

Úterý 9. srpna 2022
20:00 Česko – Slovensko (sk. A)

Středa 10. srpna 2022
0:00 Lotyšsko – Finsko (sk. A)
4:00 USA – Německo (sk. B)
20:00 Švédsko – Švýcarsko (sk. B)

Čtvrtek 11. srpna 2022
0:00 Lotyšsko – Kanada (sk. A)
4:00 Německo – Rakousko (sk. B)
20:00 Finsko – Česko (sk. A)

Pátek 12. srpna 2022
0:00 Slovensko – Kanada (sk. A)
4:00 Švýcarsko – USA (sk. B)
20:00 Rakousko – Švédsko (sk. B)

Sobota 13. srpna 2022
0:00 Slovensko – Lotyšsko (sk. A)
20:00 Rakousko – USA (sk. B)

Neděle 14. srpna 2022
0:00 Kanada – Česko (sk. A)
4:00 Německo – Švýcarsko (sk. B)
20:00 Finsko – Slovensko (sk. A)

Pondělí 15. srpna 2022
0:00 Česko – Lotyšsko (sk. A)
4:00 USA – Švédsko (sk. B)
20:00 Švýcarsko – Rakousko (sk. B)

Úterý 16. srpna 2022
0:00 Kanada – Finsko (sk. A)
4:00 Švédsko – Německo (sk. B)

Středa 17. srpna 2022
18:00 1. čtvrtfinále
21:30 2. čtvrtfinále

Čtvrtek 18. srpna 2022
1:00 3. čtvrtfinále
4:30 4. čtvrtfinále

Pátek 19. srpna 2022
22:00 1. semifinále

Sobota 20. srpna 2022
2:00 2. semifinále 22:00 zápas o 3. místo

Neděle 21. srpna 2022
2:00 finále

Začátky zápasů jsou uvedeny v českých časech.

Místo konání:
Adresa:
Ke stažení: