26. 04. 2021 - 06. 05. 2021

U18 - Mistrovství světa 2021

Skupina A: Švédsko, Kanada, Bělorusko, Lotyšsko, Švýcarsko
Skupina B: Rusko, USA, Česká republika, Finsko, Německo

Program MS do 18 let 2021

Pondělí 26. dubna:
23:00 Česko – Německo (sk. B, Frisco)
23:00 Bělorusko – Švédsko (sk. A, Plano)

Úterý 27. dubna:
3:00 Rusko – USA (sk. B, Frisco)
3:00 Lotyšsko – Švýcarsko (sk. A, Plano)
23:00 Finsko – Rusko (sk. B, Frisco)
23:00 Švýcarsko – Bělorusko (sk. A, Plano)

Středa 28. dubna:
3:00 Německo – USA (sk. B, Frisco)
3:00 Švédsko – Kanada (sk. A, Plano)

Čtvrtek 29. dubna:
3:00 Česko – Finsko (sk. B, Frisco)
3:00 Kanada – Finsko (sk. A, Plano)
23:00 Německo – Rusko (sk. B, Frisco)
23:00 Švédsko – Švýcarsko (sk. A, Plano)

Pátek 30. dubna:
3:00 USA – Česko (sk. B, Frisco)
3:00 Bělorusko – Lotyšsko (sk. A, Plano)

Sobota 1. května:
3:00 Finsko – Německo (sk. B, Frisco)
3:00 Švýcarsko – Kanada (sk. A, Plano)
23:00 Rusko – Česko (sk. B, Frisco)
23:00 Lotyšsko – Švédsko (sk. A, Plano)

Neděle 2. května:
3:00 USA – Finsko (sk. B, Frisco)
3:00 Kanada – Bělorusko (sk. A, Plano)

Pondělí 3. května:
19:30 1. čtvrtfinále (Plano)
22:00 2. čtvrtfinále (Frisco)

Úterý 4. května:
0:30 3. čtvrtfinále (Plano)
3:00 4. čtvrtfinále (Frisco)

Středa 5. května:
23:00 1. semifinále (Frisco)

Čtvrtek 6. května:
3:00 2. semifinále (Frisco)
23:00 zápas o 3. místo (Frisco)

Pátek 7. května:
3:00 finále (Frisco)

Širší nominace na MS do 18 let

Brankáři: Oliver Šatný (Mladá Boleslav), Tomáš Suchánek (Třinec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary).

Obránci: Jakub Šedivý (Liberec), David Jiříček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno), David Špaček (Litoměřice), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Tomáš Hamara (Tappara Tampere, Finsko), David Moravec (Mladá Boleslav).

Útočníci: Marcel Marcel (Plzeň), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Martin Ryšavý (Vítkovice), Jiří Kulich, Dominik Rymon (oba Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matouš Menšík (Jihlava), Jakub Altrichter (Šumperk), Šimon Marha (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky, Finsko), Jakub Kos (Ilves Tampere, Finsko), Petr Moravec, Lukáš Pajer, David Skuhrovec, Matyáš Šapovaliv (všichni Litoměřice), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav).

Realizační tým:

Manažer: Petr Studnička
Hlavní trenér: Jakub Petr
Asistenti trenéra: Tomáš Martinec a Radim Skuhrovec
Trenér brankářů: Václav Fürbacher
Videotrenér: Benjamin Sequens
Lékař: MUDr. Jan Jandejsek
Fyzioterapeut: Robert Charvát
Kustodi: Jan Vejvoda a Martin Pečinka

Program

Sobota 17. – neděle 18. 4. 2021
příprava ve Vyškově

Pondělí 19. 4. 2021
odlet z Prahy, individuální karanténa na hotelu

Úterý 20. 4. 2021
individuální karanténa na hotelu

Středa 21. – pátek 23. 4. 2021
týmová karanténa, trénink

Sobota 24. 4. 2021
příprava Česká republika – Švýcarsko (12:00)

Neděle 25. 4. 2021
trénink

Pondělí 26. 4. 2021
rozbruslení, Česká republika – Německo (16:00)

Úterý 27. 4. 2021
trénink

Středa 28. 4. 2021
rozbruslení, Česká republika – Finsko (20:00)

Čtvrtek 29. 4. 2021
rozbruslení, USA – Česká republika (20:00)

Pátek 30. 4. 2021
trénink

Sobota 1. 5. 2021
rozbruslení, Rusko – Česká republika (16:00)

Neděle 2. 5. 2021
volný den, trénink

Pondělí 3. 5. 2021
čtvrtfinále

Úterý 4. 5. 2021
volný den, trénink

Středa 5. 5. 2021
semifinále

Čtvrtek 6. 5. 2021
utkání o bronz, finále

Místo konání:
Adresa: