13. 05. 2022 - 29. 05. 2022

Mistrovství světa 2022

Program a výsledky MS v hokeji 2022

Skupina A - Helsinky Arena, Helsinky

13. května
15:20 Francie - Slovensko
19:20 Německo - Kanada

14. května
11:20 Dánsko - Kazachstán
15:20 Švýcarsko - Itálie
19:20 Slovensko - Německo

15. května
11:20 Itálie - Kanada
15:20 Francie - Kazachstán
19:20 Dánsko - Švýcarsko

16. května
15:20 Slovensko - Kanada
19:20 Francie - Německo

17. května
15:20 Itálie - Dánsko
19:20 Švýcarsko - Kazachstán

18. května
15:20 Francie - Itálie
19:20 Švýcarsko - Slovensko

19. května
15:20 Německo - Dánsko
19:20 Kanada - Kazachstán

20. května
15:20 Německo - Itálie
19:20 Kazachstán - Slovensko

21. května
11:20 Dánsko - Francie
15:20 Kanada - Švýcarsko
19:20 Itálie - Slovensko

22. května
15:20 Kazachstán - Německo
19:20 Švýcarsko - Francie

23. května
15:20 Kazachstán - Itálie
19:20 Kanada - Dánsko

24. května
11:20 Německo - Švýcarsko
15:20 Slovensko - Dánsko
19:20 Kanada - Francie

Skupina B - Nokia Arena, Tampere

13. května
15:20 USA - Lotyšsko
19:20 Finsko - Norsko

14. května
11:20 Švédsko - Rakousko
15:20 Česko - Velká Británie
19:20 Lotyšsko - Finsko

15. května
11:20 Norsko - Velká Británie
15:20 Rakousko - USA
19:20 Česko - Švédsko

16. května
15:20 Lotyšsko - Norsko
19:20 Finsko - USA

17. května
15:20 Česko - Rakousko
19:20 Švédsko - Velká Británie

18. května
15:20 Norsko - Rakousko
19:20 Finsko - Švédsko

19. května
15:20 Velká Británie - USA
19:20 Česko - Lotyšsko

20. května
15:20 Velká Británie - Finsko
19:20 Lotyšsko - Rakousko

21. května
11:20 USA - Švédsko
15:20 Rakousko - Finsko
19:20 Norsko - Česko

22. května
15:20 Velká Británie - Lotyšsko
19:20 Švédsko - Norsko

23. května
15:20 USA - Česko
19:20 Rakousko - Velká Británie

24. května
11:20 Švédsko - Lotyšsko
15:20 USA - Norsko
19:20 Finsko - Česko

Čtvrtfinále

26. května
15:20 čtvrtfinále 1 - Helsinky Arena, Helsinky
15:20 čtvrtfinále 2 - Nokia Arena, Tampere
19:20 čtvrtfinále 3 - Helsinky Arena, Helsinky
19:20 čtvrtfinále 4 - Nokia Arena, Tampere

Semifinále

28. května
13:20 semifinále 1 - Nokia Arena, Tampere
17:20 semifinále 2 - Nokia Arena, Tampere

Zápas o bronz

29. května
14:20 Nokia Arena, Tampere

Finále

29. května
19:20 Nokia Arena, Tampere

Aktuální soupiska národního týmu před odletem na MS

Brankáři: Marek Langhamer (Ilves), Karel Vejmelka (Arizona Coyotes), Lukáš Dostál (Anaheim Ducks).

Obránci: David Jiříček (HC Plzeň 1929), Jan Ščotka (JYP Jyväskylä), Michal Jordán (Amur Chabarovsk), David Sklenička (Kärpät Oulu), Filip Hronek (Detroit Red Wings), Radim Šimek (San José Sharks), Tomáš Kundrátek, David Musil (oba HC Oceláři Třinec).

Útočníci: Jiří Černoch, Jakub Flek (oba HC Energie Karlovy Vary), Petr Holík (HC Kometa Brno), Petr Kodýtek (HC Plzeň 1929), Matěj Blümel (HC Dynamo Pardubice), Jiří Smejkal (Pelicans Lahti), Matěj Stránský (HC Davos), Roman Červenka (SC Rapperswil-Jona Lakers), Michael Špaček (Frölunda HC), Jakub Vrána (Detroit Red Wings), Tomáš Hertl (San José Sharks), Dominik Simon (Anaheim Ducks), David Krejčí (HC Olomouc), Hynek Zohorna (IK Oskarshamn).

Realizační tým:

Generální manažer: Petr Nedvěd
Manažer týmu: Jan Černý
Hlavní trenér: Kari Jalonen
Asistent trenéra: Libor Zábranský
Asistent trenéra: Martin Erat
Trenér brankářů: Zdeněk Orct
Videotrenér: Kalle Kaskinen
Videotrenér: Jiří Horáček
Videotechnik: Denis Havel
Kondiční trenér: Dominik Kodras
Fyzioterapeuti: Adam Havel, Radovan Sakaláš
Kustodi: Zdeněk Šmíd, Petr Šulan, Oldřich Kopecký
Media manažer: Ondřej Kalát

Místo konání:
Adresa: