21. 05. 2021 - 06. 06. 2021

Mistrovství světa 2021

Skupina A v Minsku: Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Bělorusko, Velká Británie
Skupina B v Rize: Kanada, Finsko, USA, Německo, Lotyšsko, Norsko, Itálie, Kazachstán

Program utkání MS 2021 v Lotyšsku

Pátek 21. května 2021
Skupina A:
15:15 Rusko – Česko
19:15 Bělorusko – Slovensko

Skupina B:
15:15 Německo – Itálie
19:15 Kanada – Lotyšsko

Sobota 22. května 2021
Skupina A:

11:15 Dánsko – Švédsko
15:15 Velká Británie – Rusko
19:15 Česko – Švýcarsko

Skupina B:
11:15 Norsko – Německo
15:15 Finsko – USA
19:15 Lotyšsko – Kazachstán

Neděle 23. května 2021
Skupina A:

11:15 Velká Británie – Slovensko
15:15 Švédsko – Bělorusko
19:15 Dánsko – Švýcarsko

Skupina B:
11:15 Norsko – Itálie
15:15 Kazachstán – Finsko
19:15 Kanada – USA

Pondělí 24. května 2021
Skupina A:

15:15 Slovensko – Rusko
19:15 Česko – Bělorusko

Skupina B:
15:15 Lotyšsko – Itálie
19:15 Německo – Kanada

Úterý 25. května 2021
Skupina A:

15:15 Velká Británie – Dánsko
19:15 Švýcarsko – Švédsko

Skupina B:
15:15 USA – Kazachstán
19:15 Finsko – Norsko

Středa 26. května 2021
Skupina A:

15:15 Rusko – Dánsko
19:15 Bělorusko – Velká Británie

Skupina B:
15:15 Kazachstán – Německo
19:15 Kanada – Norsko

Čtvrtek 27. května 2021
Skupina A:

15:15 Švýcarsko – Slovensko
19:15 Švédsko – Česko

Skupina B:
15:15 USA – Lotyšsko
19:15 Finsko – Itálie

Pátek 28. května 2021
Skupina A:

15:15 Švédsko – Velká Británie
19:15 Dánsko – Bělorusko

Skupina B:
15:15 Kazachstán – Kanada
19:15 Lotyšsko – Norsko

Sobota 29. května 2021
Skupina A:

11:15 Česko – Velká Británie
15:15 Švýcarsko – Rusko
19:15 Slovensko – Dánsko

Skupina B:
11:15 Itálie – Kazachstán
15:15 Norsko – USA
19:15 Německo – Finsko

Neděle 30. května 2021
Skupina A:

15:15 Bělorusko – Švýcarsko
19:15 Švédsko – Slovensko

Skupina B:
15:15 Itálie – Kanada
19:15 Finsko – Lotyšsko

Pondělí 31. května 2021
Skupina A:

15:15 Česko – Dánsko
19:15 Rusko – Švédsko

Skupina B:
15:15 USA – Německo
19:15 Norsko – Kazachstán

Úterý 1. června 2021
Skupina A:

11:15 Švýcarsko – Velká Británie
15:15 Slovensko – Česko
19:15 Rusko – Bělorusko

Skupina B:
11:15 Kanada – Finsko
15:15 Itálie – USA
19:15 Německo – Lotyšsko

Čtvrtek 3. června 2021
15:15 čtvrtfinále (Olympic Sports Centre), čtvrtfinále (Arena Riga)
19:15 čtvrtfinále (Olympic Sports Centre), čtvrtfinále (Arena Riga)

Sobota 7. června 2021 (Arena Riga)
13:15 semifinále
17:15 semifinále

Neděle 8. června 2021 (Arena Riga)
14:15 o 3. místo
19:15 finále.

Místo konání: