05. 08. 2020 08:00 - 18:00

Letní kemp Českého hokeje - trenérská stáž - ZRUŠENO

Hokejový kemp Českého hokeje určený pro hráče ročníku 2010 a 2011 se uskuteční 3. - 7. srpna 2020 v Blansku. Trenéry budou profesionální regionální trenéři Českého hokeje, trenéři sportovního oddělení ČH, trenéři brankářů ČH.

Veškeré praktické aktivity budou zaměřeny na rozvoj všeobecných a specifických (hokejových) pohybových dovedností. Tento kemp navíc povede děti k návykům, jak vhodně regenerovat, naučí je kompenzačním cvikům a správnému jídelníčku včetně pitného režimu. Hry a cvičení mimo led budou zaměřeny především na rozvoj rychlosti, dynamiky, obratnosti a pohyblivosti.

Tréninky na ledě budou zaměřeny na specifické hokejové dovednosti jako je bruslení, práce s kotoučem a střelba. Množství her a zábavných herních cvičení na ledě i mimo něj má za cíl naučené dovednosti přenést rychle do samotné hry.

Součástí hokejového kempu bude praktický seminář pro trenéry. Hostující trenéři absolvují část denního tréninkového programu. Získají tak další praktické zkušenosti, protože sami prožijí program a stanou se součástí výuky dětí. Žádné posedávání na tribunách, ale prožitek!

Místo konání: