Pardubický kraj - Krajská liga mužů (2011/2012)

JménoEmailTel./Fax
Jaromír Jindřich
(sekretář)
jindrich@hcpce.cz+420 603 221 881
Soutěže řídí KVV ČSLH Pardubického kraje
Ze soutěže se postupuje do: 2.liga
Více informací o soutěži: zobrazit
Herní systém:
 • 1. část:
  • dvoukolově, tj. 20 utkání, o pořadí pro 2. část.
 • 2. část:
  • Skupina „A“: 1. až 6. družstvo po 1. části soutěže dvoukolově, tj. 10 utkání, o pořadí pro play-off. Započítávají se vzájemné výsledky z 1. části.
  • Skupina „B“: 7. až 11. družstvo po 1. části soutěže dvoukolově, tj. 8 utkání, o pořadí pro play-off. Započítávají se vzájemné výsledky z 1. části.
 • 3. část:
  • Skupina „A“: play-off o přeborníka kraje.
   • SF a F: na dvě vítězná utkání, začíná se na hřišti lépe umístěného družstva po 1.části.
   • o 3. místo: na dvě utkání (venku-doma), začíná se na hřišti hůře umístěného družstva po 1.části.
   • o 5. místo: na dvě utkání (venku-doma), začíná se na hřišti hůře umístěného družstva po 1.části.
   • Celkově 3., resp. 5. místo obsadí družstvo, které získá z obou utkání vyšší počet bodů, při rovnosti bodů se bude druhé utkání prodlužovat o 5 minut čistého času s pravidlem náhlé smrti, popř. budou následovat samostatné nájezdy v sérii po třech na každé straně a následně po jednom do rozhodnutí (s výměnou pořadí).
  • Skupina „B“: play off o „Pohár Vladimíra Martince.“
   • Družstvo na 5. místě po 2. části soutěž končí.
   • SF a F: na dvě vítězná utkání, začíná se na hřišti lépe umístěného družstva po 1.části.
   • Vyřazení v SF soutěž končí, na 3. místě se umístí nejlépe umístěný tým po 2. části soutěže.

Postup:
 • Družstva skupiny A a vítěz skupiny B mají zajištěnou účast v KLM pro sezónu 2012/13.

Sestup:

 • Družstva, která se umístí na 2. až 5. místě skupiny B po 3. části soutěže, budou hrát v sezóně 2012/13 KSM, bude-li taková soutěž zřízena.

Související dokumenty:


Související články:

Hokejistou sezony je Matěj Stránský, Oceláři s šesti cenami
Také v letošní sezoně Tipsport extraligy došlo na tradiční předávání týmových a individuálních cen. V rámci 26. ročníku ankety byl v hotelu Hilton Prague vyhlášen Hokejista sezony 2020/2021. Nejprestižnější cenu, kterou vyhlašuje BPA sport marketing ve spolupráci s Českou asociací hokejistů a o níž rozhodují hlasy samotných hráčů, obdržel Matěj Stránský.
Kluby se vyjádřily k úpravám herního, přestupního a disciplinárního řádu ELH
Vedení Českého hokeje a Tipsport extraligy uspořádaly anketu, v níž zjišťovaly stanovisko účastníků nejvyšší soutěže ke změnám v herním, přestupním a disciplinárním řádu ELH.
Kladno se vrací do Tipsport extraligy, titul v nejvyšší soutěži slaví Třinec
Sezona 2020/21 z pohledu dvou nejvyšších soutěží v ČR je minulostí. Chance ligu po vyrovnaném finále s Jihlavou vyhrál klub Rytíři Kladno a vrací se zpět do Tipsport extraligy. Nejvyšší soutěž ovládl HC Oceláři Třinec, který ve finále Tipsport extraligy porazil Liberec 4:1 na zápasy.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jaroslav Vlach (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Oceláři Třinec zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráče Jaroslava Vlacha v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec, které se hrálo 22. 4. 2021.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Petr Jelínek (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Petra Jelínka na protihráče Matěje Stránského, za který mu byl v utkání HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (19. 4. 2021) uložen větší trest na 5 minut a osobní trest do konce utkání za Zásah do hlavy nebo krku.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Adam Musil (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Adama Musila na protihráče Tomáše Marcinka, za který mu byl v utkání HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (18. 4. 2021) uložen větší trest na 5 minut a osobní trest do konce utkání za Hrubost.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 16. 4. 2021
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (9.4.2021 – 16.4.2021). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Vyjádření komise rozhodčích k situacím z utkání Třinec –Mladá Boleslav
Komise rozhodčích ČSLH se zabývala situacemi z utkání HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav, které se hrálo 15. 4. 2021.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Němeček (HC Sparta Praha), Birner (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu Bílí Tygři Liberec zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Davida Němečka na protihráče Dávida Grígera v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha, které se hrálo 13. 4. 2021.
Rozhodnutí ředitele TELH – Bílí Tygři Liberec
Ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček se zabýval výroky trenéra klubu Bílí Tygři Liberec Patrika Augusty na tiskové konferenci bezprostředně po skončení utkání HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec, které se hrálo 11. dubna 2021.