Regionální liga mladšího dorostu (2017/2018)

Jméno Email Tel./Fax
Antonín Micka
(sekretář sk. Střed)
ks-vysocina@cslh.cz +420 606 756 904
Zdeněk Konečný
(sekretář sk. Východ)
ks-olomoucky@cslh.cz +420 777 142 738
Josef Krutina
(sekretář sk. Západ)
ks-karlovarsky@cslh.cz +420 775 052 023
Soutěže řídí ČSLH

1. část:
- 80 družstev rozděleno územně do 10 skupin; 8 družstev ve skupině „Západ - A“, 8 družstev ve skupině „Západ - B“, 7 družstev ve skupině „Západ - C“, 8 družstev ve skupině „Západ - D“, 7 družstev ve skupině „Střed - E“, 8 družstev ve skupině „Střed - F“, 7 družstev ve skupině „Střed - G“, 8 družstev ve skupině „Střed - H“, 10 družstev ve skupině „Východ - I“ a 9 družstev ve skupině „Východ - J“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (12 - 18 utkání).

2. část

  • a) - O postup do ELIOD ELMD:
    - skupina „K“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1 části ve skupině „Západ - C“ a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - D“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „K“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019. - skupina „L“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 1. - 3. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „L“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
    - skupina „M“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 1. - 5. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 1. - 5. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „M“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
  • b) - O umístění:
    - skupina „N“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 4. - 8. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „O“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - C“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. po části ve skupině „Západ - D“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „P“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „R“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „S“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 6. - 10. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 6. - 9. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

1.V soutěži startují hráči ročníku narození 2002 a 2003.

2.V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci.

3.V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2004 a mladších dle čl. 219 SDŘ s tím, že do tohoto počtu se nezapočítávají brankáři.

4.V utkání RLMD mohou za družstvo do 31. 12. 2017 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 2. písm. a) bodu i. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2003).

5.Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.

6.Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.

7.Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.

8.Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40 bodu i., viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).

9.Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44 bodu iv.).

10.Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a RLMD (viz čl. 224 písm. a/ SDŘ).

11.Evidence trestů dle čl. 529 odst. 2. SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.


Související dokumenty:


Související články:

Rozhodnutí předsedy DK ELH – David Musil (Třinec), Bohumil Jank (Plzeň)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Škoda Plzeň zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Davida Musila na protihráče Milana Gulaše v utkání HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec (24. 1. 2020).
Rozhodnutí předsedy DK ELH – PSG Berani Zlín, HC DYNAMO PARDUBICE
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík potrestal klub PSG Berani Zlín finanční pokutou ve výši 10 000 Kč za vhazování předmětů na ledovou plochu, kterého se jeho fanoušci dopustili čtyřikrát v průběhu utkání PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec (10. 1. 2020) a po jeho skončení. Při stanovení výše pokuty přihlédl k rozsahu přestupku a ke skutečnosti, že při něm nedošlo k zasažení žádného z účastníků utkání.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 23. 1. 2020
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (17.1.2020 – 23.1.2020). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Václav Skuhravý (HC Energie Karlovy Vary)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Václava Skuhravého ve druhé třetině utkání HC Vítkovice Ridera – HC Energie Karlovy Vary (16. 1. 2020), za které mu byl uložen osobní desetiminutový trest za Nesportovní chování.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jiří Říha (Litvínov)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Jiřího Říhy, za které mu byl v utkání HC Vítkovice Ridera – HC Verva Litvínov (17. 1. 2020) uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Milan Gulaš (HC Škoda Plzeň)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Milana Gulaše ve druhé třetině utkání HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec, které se hrálo 14. 1. 2020.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 16. 1. 2020
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (10.1.2020 – 16.1.2020). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Kometa Brno, Rytíři Kladno
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval použitím zakázané pyrotechniky ve druhé třetině utkání BK Mladá Boleslav – Kometa Brno (22. 12. 2019).
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Antonín Honejsek (Zlín)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Antonína Honejska, za které mu byl v zápase PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec (13. 1. 2020) uložen osobní desetiminutový trest a osobní trest do konce utkání za Nesportovní chování.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Tomáš Malec (Kometa Brno)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se zabýval jednáním hráče Tomáše Malce v utkání Kometa Brno a PSG Berani Zlín, které se hrálo 5. 1. 2020.