Soutěže řídí | Český hokej |
Ze soutěže se postupuje do: | Extraliga dorostu |
Ze soutěže se sestupuje do: | Regionální liga dorostu |
Liga dorostu (2023/2024)
Jméno | Tel./Fax | |
Jan Rachota |
rachota@czehockey.cz | +420 601 589 160 |
1. část:
- 16 družstev rozděleno územně do 2 skupin; 8 družstev ve skupině „A“, 8 družstev ve skupině „B“; družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým a dále jednokolově s družstvy z druhé skupiny (36 utkání).
2. část
a) - O postup do extraligy dorostu:
- družstva umístěná po 1. části (umístění reprezentačního družstva Polské republiky ve věkové kategorii U17 po 1. části se pro tyto účely nezohledňuje) ve skupinách „A“ a „B“ na 1. - 4. místě sehrají tři kola play-off (čtvrtfinále, semifinále, finále) s tím, že čtvrtfinále se hraje na 2 vítězná utkání, semifinále na 3 vítězná utkání a finále na 4 vítězná utkání (2-15 utkání).
Pro sestavení dvojic ve čtvrtfinále platí, že družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 1. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 4. místě, družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 2. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 3. místě atd. První utkání se hraje u hůře umístěného družstva po 1. části, druhé a případně třetí utkání se hraje u družstva umístěného po 1. části lépe.
Pro sestavení dvojic v semifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části nejhůře a druhé nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s druhým nejhůře umístěným družstvem po 1. části. V případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ. První, druhé a případně páté utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části, třetí a případně čtvrté utkání se hraje u družstva umístěného po 1. části hůře.
Pro sestavení dvojice ve finále platí, že lépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části hůře, přičemž v případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ. První, druhé, případně páté a sedmé utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části, třetí, čtvrté a případně šesté utkání se hraje u družstva umístěného po 1. části hůře. Vítěz této části soutěže získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži extraliga dorostu pro sezónu 2024-2025.
b) - O udržení v lize dorostu
- družstvo umístěné po 1. části ve skupině „A“ na 8. místě a družstvo umístěné po 1. části ve skupině „B“ na 8. místě sehrají jedno kolo play-down na 4 vítězná utkání (4-7 utkání) s tím, že
postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ. První, druhé, případně páté a sedmé utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části, třetí, případně čtvrté a případně šesté utkání se hraje u družstva umístěného po 1. části hůře.
Poražené družstvo z této části soutěže sestupuje do regionální ligy dorostu.
Utkání 1. části se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
Utkání části 2a) - „O postup do extraligy dorostu“ a 2b) - „O udržení v lize dorostu“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne- li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).
- V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči věkové kategorie dorostu, tj. hráči ročníku narození 2007 a 2008. Hráčům věkové kategorie 9. tříd, tj. hráčům ročníku narození 2009, je start v utkání povolen za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ, a to v maximálním počtu 5 takových hráčů za družstvo Klubu v příslušném utkání. Protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím utkání.
- Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:
- a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
- b) minimálně 10, maximálně 17 hráčů do pole.
- V utkání může za družstvo Klubu nastoupit maximálně 1 Cizinec, přičemž start brankáře- Cizince není povolen.
- V utkáních části 2a) - „O postup do extraligy dorostu“ a v části 2b) - „O udržení v lize dorostu“ mohou za družstvo Klubu nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu odehráli v 1. části soutěže liga dorostu minimálně 12 utkání, přičemž platí následující výjimky:
- - podmínku 12 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit ten hráč, který (i) ke dni 31. 12. 2023 splňoval veškeré podmínky ke startu za družstvo Klubu vyplývající z předpisů ČSLH vztahujících se ke konání soutěže liga dorostu v sezóně 2023-2024, (ii) v období po 31. 12. 2023 neztratil oprávněnost ke startu za družstvo Klubu v soutěži liga dorostu a (iii) v období po 31. 12. 2023 nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný Klub účastnící se ligy dorostu nebo soutěže vyšší,
- - podmínku 12 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit takový brankář, pokud se vpředcházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání za družstvo Klubu v lize dorostu a utkání za družstvo Klubu v lize dorostu, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj ve smyslu čl. 327 odst. 2. SDŘ zasáhl, rovnal minimálně 12.
- V utkání mohou za družstvo klubu nastoupit hráči mající registračním oddělením ČSLH schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) dle čl. 7 odst. 7. přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, přičemž:
- - součet počtu hráčů ročníku narození 2008 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže extraliga dorostu a hráčů ročníku narození 2009 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže extraliga 9. tříd nesmí být v příslušném utkání vyšší nežli 5, a
- - počet hráčů ročníku narození 2009 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže liga 9. tříd, není pro příslušné utkání omezen.
- Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 138 ze dne 8. 9. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře, kterým může být i para medik (student VŠ) po absolvování příslušných zkoušek.
- Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
- Na účast reprezentačního družstva Polské republiky věkové kategorie U17 se použije obdobně vnitřní směrnice ČSLH č. 88 ze dne 8. 6. 2017. Utkání, u něhož je reprezentační družstvo Polské republiky věkové kategorie U17 uvedeno na prvním místě, se koná na hřišti soupeře (tj. na hřišti družstva Klubu, které je v příslušném utkání uvedeno na druhém místě) s tím, že veškeré náklady spojené s pořádáním takového utkání vyjma odměn rozhodčím a pomocným rozhodčím (konkrétně tedy pronájem hrací plochy, náklady na pořadatelskou službu, na zdravotní službu atd.) uhradí Klubu polský svaz ledního hokeje (PZHL) na Klubem vystavenou fakturu obsahující následující povinné údaje - název subjektu: Slaski Zwiazek Hokeja na Lodzie, sídlo subjektu: Szopenicka 66, 40-431 Katovice, IČO: NIP 954-10-25-418.
- Reprezentační družstvo Polské republiky věkové kategorie U17 se zúčastní 1. části soutěže a na základě dosažených sportovních výsledků též případně části 2b) - „O udržení v lize dorostu“. Dosáhne-li reprezentační družstvo Polské republiky věkové kategorie U17 umístění zakládající jeho účast v části 2a) - „O postup do extraligy dorostu“, bude nahrazeno dalším družstvem v konečném pořadí skupiny „B“. Dosáhne-li reprezentační družstvo Polské republiky věkové kategorie U17 sportovního výsledku zakládající jeho sestup do nižší soutěže, bude pro sezónu 2024-2025 nahrazeno družstvem z regionální ligy dorostu, jemuž vznikne nárok na účast v lize dorostu pro sezónu 2024-2025 namísto reprezentačního družstva Polské republiky věkové kategorie U17.
- Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem a kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Brankář musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (viz čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z čl. 86.6. Pravidel).
- Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
- Ze soutěže liga dorostu se dle čl. 7 odst. 6. písm. d)přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2007, a to:
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do regionální ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže regionální liga
juniorů neúčastní, resp. do ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže liga juniorů neúčastní, resp. do extraligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže extraliga juniorů neúčastní, a to bez omezení jejich počtu.
15. Ze soutěže liga dorostu se dle čl. 7 odst. 7. písm. c)přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2008, a to:
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do regionální ligy dorostu, pokud se mateřský Klub hráče soutěže regionální liga
- dorostu neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže regionální liga dorostu 5 jiným hráčům družstva Klubu z ligy dorostu a současně z družstva Klubu účastnícího se extraligy 9. tříd.
datum a čas | kolo | číslo utkání | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|---|---|
15.09.2023 16:00 | 1 | 6001 | Piráti Chomutov | HC Pilsen Wolves | 3:1 » |
15.09.2023 18:50 | 1 | 6002 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 3:0 » |
15.09.2023 19:00 | 1 | 6003 | HC Baník Sokolov | Slovan Ústí n.Labem | 4:1 » |
15.09.2023 16:55 | 1 | 6004 | HC Energie Karlovy Vary | IHC Králové Písek | 7:1 » |
15.09.2023 18:45 | 1 | 6005 | HK MD Šumperk | SK H.Slavia Třebíč | 4:2 » |
15.09.2023 15:00 | 1 | 6006 | BK Havlíčkův Brod | HC Chrudim | 8:3 » |
15.09.2023 16:45 | 1 | 6007 | Valašský hokejový klub | HC Lvi Fosfa Břeclav | 8:1 » |
15.09.2023 18:45 | 1 | 6008 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Polsko U17 | 5:2 » |
17.09.2023 17:10 | 2 | 6009 | HC Pilsen Wolves | IHC Králové Písek | 3:0 » |
17.09.2023 14:45 | 2 | 6010 | Slovan Ústí n.Labem | HC Energie Karlovy Vary | 3:1 » |
17.09.2023 12:00 | 2 | 6011 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 3:1 » |
17.09.2023 18:00 | 2 | 6012 | Piráti Chomutov | HC Hvězda Praha | 2:1 » |
17.09.2023 16:30 | 2 | 6013 | SK H.Slavia Třebíč | Polsko U17 | 5:2 » |
17.09.2023 13:00 | 2 | 6014 | HC Lvi Fosfa Břeclav | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 1:4 » |
17.09.2023 12:15 | 2 | 6015 | HC Chrudim | Valašský hokejový klub | 1:3 » |
17.09.2023 12:30 | 2 | 6016 | HK MD Šumperk | BK Havlíčkův Brod | 1:2 » |
22.09.2023 18:50 | 3 | 6017 | HC Hvězda Praha | HC Pilsen Wolves | 8:1 » |
22.09.2023 19:00 | 3 | 6018 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 1:6 » |
22.09.2023 16:55 | 3 | 6019 | HC Energie Karlovy Vary | HC Kobra Praha | 3:2 » |
22.09.2023 19:15 | 3 | 6020 | IHC Králové Písek | Slovan Ústí n.Labem | 8:5 » |
22.09.2023 16:00 | 3 | 6021 | BK Havlíčkův Brod | SK H.Slavia Třebíč | 9:3 » |
22.09.2023 16:45 | 3 | 6022 | Valašský hokejový klub | HK MD Šumperk | 4:3 » |
22.09.2023 19:30 | 3 | 6023 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Chrudim | 0:4 » |
22.09.2023 17:00 | 3 | 6024 | Polsko U17 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:2 » |
24.09.2023 17:10 | 4 | 6025 | HC Pilsen Wolves | Slovan Ústí n.Labem | 3:1 » |
24.09.2023 17:30 | 4 | 6026 | HC Kobra Praha | IHC Králové Písek | 6:1 » |
24.09.2023 15:30 | 4 | 6027 | Piráti Chomutov | HC Energie Karlovy Vary | 1:2 p » |
24.09.2023 11:50 | 4 | 6028 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 8:1 » |
24.09.2023 12:00 | 4 | 6029 | SK H.Slavia Třebíč | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:2 » |
24.09.2023 12:45 | 4 | 6030 | HC Chrudim | Polsko U17 | 6:3 » |
24.09.2023 15:30 | 4 | 6031 | HK MD Šumperk | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:3 p » |
24.09.2023 12:30 | 4 | 6032 | BK Havlíčkův Brod | Valašský hokejový klub | 0:5 » |
28.09.2023 18:00 | 5 | 6033 | HC Baník Sokolov | HC Pilsen Wolves | 1:6 » |
28.09.2023 13:30 | 5 | 6034 | HC Energie Karlovy Vary | HC Hvězda Praha | 4:2 » |
15.10.2023 14:00 | 5 | 6035 | IHC Králové Písek | Piráti Chomutov | 1:3 » |
28.09.2023 20:00 | 5 | 6036 | Slovan Ústí n.Labem | HC Kobra Praha | 2:1 sn » |
27.09.2023 18:00 | 5 | 6037 | Valašský hokejový klub | SK H.Slavia Třebíč | 1:2 » |
28.09.2023 12:05 | 5 | 6038 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | BK Havlíčkův Brod | 8:2 » |
28.09.2023 12:30 | 5 | 6039 | Polsko U17 | HK MD Šumperk | 1:3 » |
28.09.2023 14:30 | 5 | 6040 | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Chrudim | 2:3 » |
06.10.2023 16:55 | 6 | 6041 | HC Energie Karlovy Vary | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 1:5 » |
06.10.2023 19:00 | 6 | 6042 | HC Baník Sokolov | SK H.Slavia Třebíč | 1:0 » |
30.09.2023 12:30 | 6 | 6043 | HC Chrudim | HC Kobra Praha | 1:4 » |
30.09.2023 11:30 | 6 | 6044 | BK Havlíčkův Brod | HC Hvězda Praha | 3:2 » |
30.09.2023 16:00 | 6 | 6045 | Piráti Chomutov | HK MD Šumperk | 3:2 p » |
30.09.2023 15:00 | 6 | 6046 | Slovan Ústí n.Labem | Valašský hokejový klub | 1:4 » |
13.10.2023 17:00 | 6 | 6047 | HC Lvi Fosfa Břeclav | IHC Králové Písek | 3:6 » |
30.09.2023 14:30 | 6 | 6048 | Polsko U17 | HC Pilsen Wolves | 1:3 » |
07.10.2023 16:00 | 7 | 6049 | HC Energie Karlovy Vary | SK H.Slavia Třebíč | 1:4 » |
07.10.2023 11:30 | 7 | 6050 | HC Baník Sokolov | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 0:4 » |
08.10.2023 16:30 | 7 | 6051 | HC Chrudim | HC Hvězda Praha | 5:2 » |
07.10.2023 17:45 | 7 | 6052 | BK Havlíčkův Brod | HC Kobra Praha | 4:3 sn » |
01.10.2023 12:00 | 7 | 6053 | Piráti Chomutov | Valašský hokejový klub | 6:1 » |
01.10.2023 11:30 | 7 | 6054 | Slovan Ústí n.Labem | HK MD Šumperk | 1:2 » |
07.10.2023 13:30 | 7 | 6055 | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Pilsen Wolves | 1:9 » |
07.10.2023 13:00 | 7 | 6056 | Polsko U17 | IHC Králové Písek | 0:6 » |
20.10.2023 16:25 | 8 | 6057 | HC Pilsen Wolves | HC Kobra Praha | 4:3 p » |
20.10.2023 15:15 | 8 | 6058 | Piráti Chomutov | Slovan Ústí n.Labem | 4:0 » |
20.10.2023 18:50 | 8 | 6059 | HC Hvězda Praha | IHC Králové Písek | 3:1 » |
21.10.2023 13:00 | 8 | 6060 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary | 3:7 » |
20.10.2023 16:00 | 8 | 6061 | SK H.Slavia Třebíč | HC Chrudim | 3:4 » |
20.10.2023 18:45 | 8 | 6062 | HK MD Šumperk | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:2 » |
20.10.2023 18:45 | 8 | 6063 | BK Havlíčkův Brod | Polsko U17 | 6:0 » |
20.10.2023 16:00 | 8 | 6064 | Valašský hokejový klub | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:0 » |
22.10.2023 10:30 | 9 | 6065 | HC Energie Karlovy Vary | HC Pilsen Wolves | 3:1 » |
22.10.2023 14:00 | 9 | 6066 | IHC Králové Písek | HC Baník Sokolov | 3:2 » |
22.10.2023 14:45 | 9 | 6067 | Slovan Ústí n.Labem | HC Hvězda Praha | 0:7 » |
22.10.2023 12:00 | 9 | 6068 | HC Kobra Praha | Piráti Chomutov | 2:7 » |
22.10.2023 12:05 | 9 | 6069 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | SK H.Slavia Třebíč | 4:1 » |
22.10.2023 17:15 | 9 | 6070 | Polsko U17 | Valašský hokejový klub | 2:5 » |
22.10.2023 13:00 | 9 | 6071 | HC Lvi Fosfa Břeclav | BK Havlíčkův Brod | 4:8 » |
22.10.2023 12:00 | 9 | 6072 | HC Chrudim | HK MD Šumperk | 4:1 » |
27.10.2023 14:10 | 10 | 6073 | HC Pilsen Wolves | Piráti Chomutov | 2:1 » |
27.10.2023 18:45 | 10 | 6074 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 2:4 » |
27.10.2023 18:30 | 10 | 6075 | Slovan Ústí n.Labem | HC Baník Sokolov | 4:2 » |
27.10.2023 15:15 | 10 | 6076 | IHC Králové Písek | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 p » |
27.10.2023 17:30 | 10 | 6077 | SK H.Slavia Třebíč | HK MD Šumperk | 1:6 » |
27.10.2023 20:00 | 10 | 6078 | HC Chrudim | BK Havlíčkův Brod | 4:5 » |
27.10.2023 17:00 | 10 | 6079 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Valašský hokejový klub | 0:7 » |
27.10.2023 18:50 | 10 | 6080 | Polsko U17 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:1 » |
29.10.2023 12:00 | 11 | 6081 | IHC Králové Písek | HC Pilsen Wolves | 6:3 » |
29.10.2023 10:40 | 11 | 6082 | HC Energie Karlovy Vary | Slovan Ústí n.Labem | 3:4 sn » |
29.10.2023 13:00 | 11 | 6083 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 0:2 » |
29.10.2023 12:15 | 11 | 6084 | HC Hvězda Praha | Piráti Chomutov | 1:5 » |
29.10.2023 13:00 | 11 | 6085 | Polsko U17 | SK H.Slavia Třebíč | 5:4 p » |
29.10.2023 13:20 | 11 | 6086 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:1 » |
29.10.2023 14:00 | 11 | 6087 | Valašský hokejový klub | HC Chrudim | 1:5 » |
29.10.2023 12:15 | 11 | 6088 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 3:2 » |
04.11.2023 13:30 | 12 | 6089 | HK MD Šumperk | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 » |
04.11.2023 12:30 | 12 | 6090 | Valašský hokejový klub | HC Baník Sokolov | 5:1 » |
04.11.2023 17:15 | 12 | 6091 | HC Kobra Praha | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:1 » |
04.11.2023 17:00 | 12 | 6092 | HC Hvězda Praha | Polsko U17 | 4:0 » |
04.11.2023 13:50 | 12 | 6093 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Piráti Chomutov | 3:11 » |
05.11.2023 14:15 | 12 | 6094 | SK H.Slavia Třebíč | Slovan Ústí n.Labem | 1:3 » |
04.11.2023 15:30 | 12 | 6095 | IHC Králové Písek | HC Chrudim | 4:3 p » |
04.11.2023 14:40 | 12 | 6096 | HC Pilsen Wolves | BK Havlíčkův Brod | 5:4 p » |
03.11.2023 16:00 | 13 | 6097 | HK MD Šumperk | HC Baník Sokolov | 5:3 » |
03.11.2023 17:30 | 13 | 6098 | Valašský hokejový klub | HC Energie Karlovy Vary | 3:1 » |
05.11.2023 16:55 | 13 | 6099 | HC Kobra Praha | Polsko U17 | 3:2 sn » |
11.11.2023 14:20 | 13 | 6100 | HC Hvězda Praha | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:5 sn » |
11.11.2023 17:05 | 13 | 6101 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Slovan Ústí n.Labem | 2:3 p » |
11.11.2023 17:15 | 13 | 6102 | SK H.Slavia Třebíč | Piráti Chomutov | 0:3 » |
11.11.2023 13:00 | 13 | 6103 | IHC Králové Písek | BK Havlíčkův Brod | 6:1 » |
11.11.2023 17:10 | 13 | 6104 | HC Pilsen Wolves | HC Chrudim | 5:4 » |
17.11.2023 16:25 | 14 | 6105 | HC Pilsen Wolves | HC Hvězda Praha | 3:2 » |
13.10.2023 17:30 | 14 | 6106 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 8:1 » |
17.11.2023 14:45 | 14 | 6107 | HC Kobra Praha | HC Energie Karlovy Vary | 2:3 p » |
17.11.2023 19:00 | 14 | 6108 | Slovan Ústí n.Labem | IHC Králové Písek | 1:6 » |
17.11.2023 15:00 | 14 | 6109 | SK H.Slavia Třebíč | BK Havlíčkův Brod | 1:3 » |
17.11.2023 12:00 | 14 | 6110 | HK MD Šumperk | Valašský hokejový klub | 1:6 » |
17.11.2023 14:15 | 14 | 6111 | HC Chrudim | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 1:3 » |
17.11.2023 17:00 | 14 | 6112 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Polsko U17 | 3:5 » |
14.11.2023 19:00 | 15 | 6113 | Slovan Ústí n.Labem | HC Pilsen Wolves | 2:1 » |
19.11.2023 11:00 | 15 | 6114 | IHC Králové Písek | HC Kobra Praha | 3:7 » |
18.11.2023 11:10 | 15 | 6115 | HC Energie Karlovy Vary | Piráti Chomutov | 3:2 sn » |
19.11.2023 16:00 | 15 | 6116 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 4:3 p » |
19.11.2023 13:00 | 15 | 6117 | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK H.Slavia Třebíč | 3:6 » |
19.11.2023 17:15 | 15 | 6118 | Polsko U17 | HC Chrudim | 1:3 » |
19.11.2023 14:35 | 15 | 6119 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HK MD Šumperk | 5:0 » |
19.11.2023 12:00 | 15 | 6120 | Valašský hokejový klub | BK Havlíčkův Brod | 3:4 sn » |
24.11.2023 16:40 | 16 | 6121 | HC Pilsen Wolves | HC Baník Sokolov | 2:1 » |
24.11.2023 18:05 | 16 | 6122 | HC Hvězda Praha | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
24.11.2023 16:30 | 16 | 6123 | Piráti Chomutov | IHC Králové Písek | 5:2 » |
24.11.2023 18:45 | 16 | 6124 | HC Kobra Praha | Slovan Ústí n.Labem | 2:1 sn » |
24.11.2023 18:45 | 16 | 6125 | SK H.Slavia Třebíč | Valašský hokejový klub | 0:6 » |
24.11.2023 15:00 | 16 | 6126 | BK Havlíčkův Brod | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:2 » |
24.11.2023 16:00 | 16 | 6127 | HK MD Šumperk | Polsko U17 | 0:8 » |
24.11.2023 19:30 | 16 | 6128 | HC Chrudim | HC Lvi Fosfa Břeclav | 8:1 » |
26.11.2023 12:00 | 17 | 6129 | HC Kobra Praha | HC Pilsen Wolves | 0:1 » |
26.11.2023 14:45 | 17 | 6130 | Slovan Ústí n.Labem | Piráti Chomutov | 3:5 » |
26.11.2023 11:45 | 17 | 6131 | IHC Králové Písek | HC Hvězda Praha | 2:3 p » |
26.11.2023 16:10 | 17 | 6132 | HC Energie Karlovy Vary | HC Baník Sokolov | 3:2 sn » |
26.11.2023 13:15 | 17 | 6133 | HC Chrudim | SK H.Slavia Třebíč | 2:4 » |
26.11.2023 13:00 | 17 | 6134 | HC Lvi Fosfa Břeclav | HK MD Šumperk | 4:3 p » |
26.11.2023 12:30 | 17 | 6135 | Polsko U17 | BK Havlíčkův Brod | 2:0 » |
26.11.2023 12:05 | 17 | 6136 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Valašský hokejový klub | 1:3 » |
01.12.2023 16:40 | 18 | 6137 | HC Pilsen Wolves | HC Energie Karlovy Vary | 7:0 » |
01.12.2023 17:45 | 18 | 6138 | HC Baník Sokolov | IHC Králové Písek | 2:7 » |
01.12.2023 18:50 | 18 | 6139 | HC Hvězda Praha | Slovan Ústí n.Labem | 5:1 » |
01.12.2023 16:30 | 18 | 6140 | Piráti Chomutov | HC Kobra Praha | 4:1 » |
01.12.2023 18:45 | 18 | 6141 | SK H.Slavia Třebíč | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:4 sn » |
01.12.2023 18:45 | 18 | 6142 | Valašský hokejový klub | Polsko U17 | 4:3 p » |
01.12.2023 14:40 | 18 | 6143 | BK Havlíčkův Brod | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:3 » |
30.11.2023 17:00 | 18 | 6144 | HK MD Šumperk | HC Chrudim | 6:4 » |
03.12.2023 12:00 | 19 | 6145 | Piráti Chomutov | HC Pilsen Wolves | 2:3 » |
03.12.2023 12:10 | 19 | 6146 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 4:2 » |
03.12.2023 11:30 | 19 | 6147 | HC Baník Sokolov | Slovan Ústí n.Labem | 2:1 » |
22.12.2023 16:55 | 19 | 6148 | HC Energie Karlovy Vary | IHC Králové Písek | 3:2 » |
03.12.2023 17:00 | 19 | 6149 | HK MD Šumperk | SK H.Slavia Třebíč | 1:2 sn » |
03.12.2023 12:30 | 19 | 6150 | BK Havlíčkův Brod | HC Chrudim | 6:5 p » |
03.12.2023 12:00 | 19 | 6151 | Valašský hokejový klub | HC Lvi Fosfa Břeclav | 0:3 » |
03.12.2023 14:35 | 19 | 6152 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Polsko U17 | 3:4 p » |
08.12.2023 16:40 | 20 | 6153 | HC Pilsen Wolves | IHC Králové Písek | 9:2 » |
08.12.2023 18:30 | 20 | 6154 | Slovan Ústí n.Labem | HC Energie Karlovy Vary | 0:9 » |
08.12.2023 18:45 | 20 | 6155 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 3:1 » |
08.12.2023 16:30 | 20 | 6156 | Piráti Chomutov | HC Hvězda Praha | 6:3 » |
08.12.2023 16:00 | 20 | 6157 | SK H.Slavia Třebíč | Polsko U17 | 2:7 » |
08.12.2023 17:00 | 20 | 6158 | HC Lvi Fosfa Břeclav | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:5 » |
08.12.2023 19:30 | 20 | 6159 | HC Chrudim | Valašský hokejový klub | 3:4 p » |
08.12.2023 18:45 | 20 | 6160 | HK MD Šumperk | BK Havlíčkův Brod | 2:6 » |
10.12.2023 12:35 | 21 | 6161 | HC Hvězda Praha | HC Pilsen Wolves | 2:5 » |
10.12.2023 10:30 | 21 | 6162 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 3:5 » |
10.12.2023 16:10 | 21 | 6163 | HC Energie Karlovy Vary | HC Kobra Praha | 4:1 » |
10.12.2023 12:00 | 21 | 6164 | IHC Králové Písek | Slovan Ústí n.Labem | 2:1 p » |
10.12.2023 17:15 | 21 | 6165 | BK Havlíčkův Brod | SK H.Slavia Třebíč | 1:5 » |
16.01.2024 17:30 | 21 | 6166 | Valašský hokejový klub | HK MD Šumperk | 2:3 » |
10.12.2023 12:05 | 21 | 6167 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Chrudim | 4:1 » |
10.12.2023 13:45 | 21 | 6168 | Polsko U17 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:3 » |
21.01.2024 10:30 | 22 | 6169 | HC Energie Karlovy Vary | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:2 » |
20.12.2023 19:00 | 22 | 6170 | HC Baník Sokolov | Polsko U17 | 0:5 » |
16.12.2023 12:00 | 22 | 6171 | HK MD Šumperk | HC Kobra Praha | 1:4 » |
16.12.2023 12:00 | 22 | 6172 | Valašský hokejový klub | HC Hvězda Praha | 6:1 » |
16.12.2023 12:30 | 22 | 6173 | Piráti Chomutov | HC Chrudim | 1:2 sn » |
16.12.2023 15:30 | 22 | 6174 | Slovan Ústí n.Labem | BK Havlíčkův Brod | 3:6 » |
16.12.2023 12:20 | 22 | 6175 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | IHC Králové Písek | 5:6 sn » |
09.02.2024 18:45 | 22 | 6176 | SK H.Slavia Třebíč | HC Pilsen Wolves | 3:6 » |
05.01.2024 16:40 | 23 | 6177 | HC Pilsen Wolves | Slovan Ústí n.Labem | 7:1 » |
05.01.2024 18:45 | 23 | 6178 | HC Kobra Praha | IHC Králové Písek | 0:2 » |
05.01.2024 16:30 | 23 | 6179 | Piráti Chomutov | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 » |
05.01.2024 18:50 | 23 | 6180 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 4:1 » |
05.01.2024 16:00 | 23 | 6181 | SK H.Slavia Třebíč | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:1 » |
05.01.2024 19:30 | 23 | 6182 | HC Chrudim | Polsko U17 | 3:2 » |
05.01.2024 18:45 | 23 | 6183 | HK MD Šumperk | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 6:2 » |
05.01.2024 15:00 | 23 | 6184 | BK Havlíčkův Brod | Valašský hokejový klub | 1:3 » |
07.01.2024 15:00 | 24 | 6185 | HC Baník Sokolov | HC Pilsen Wolves | 2:5 » |
07.01.2024 16:10 | 24 | 6186 | HC Energie Karlovy Vary | HC Hvězda Praha | 2:4 » |
07.01.2024 11:30 | 24 | 6187 | IHC Králové Písek | Piráti Chomutov | 5:6 p » |
07.01.2024 12:00 | 24 | 6188 | Slovan Ústí n.Labem | HC Kobra Praha | 4:2 » |
07.01.2024 12:00 | 24 | 6189 | Valašský hokejový klub | SK H.Slavia Třebíč | 3:2 sn » |
07.01.2024 12:05 | 24 | 6190 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | BK Havlíčkův Brod | 4:1 » |
07.01.2024 12:30 | 24 | 6191 | Polsko U17 | HK MD Šumperk | 4:5 » |
07.01.2024 12:45 | 24 | 6192 | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Chrudim | 3:4 » |
12.01.2024 16:40 | 25 | 6193 | HC Pilsen Wolves | HC Kobra Praha | 10:3 » |
12.01.2024 16:30 | 25 | 6194 | Piráti Chomutov | Slovan Ústí n.Labem | 3:0 » |
12.01.2024 18:55 | 25 | 6195 | HC Hvězda Praha | IHC Králové Písek | 4:2 » |
12.01.2024 19:00 | 25 | 6196 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary | 1:5 » |
12.01.2024 18:45 | 25 | 6197 | SK H.Slavia Třebíč | HC Chrudim | 3:1 » |
12.01.2024 18:45 | 25 | 6198 | HK MD Šumperk | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:2 » |
12.01.2024 15:00 | 25 | 6199 | BK Havlíčkův Brod | Polsko U17 | 7:4 » |
12.01.2024 18:45 | 25 | 6200 | Valašský hokejový klub | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:2 » |
14.01.2024 16:10 | 26 | 6201 | HC Energie Karlovy Vary | HC Pilsen Wolves | 7:4 » |
14.01.2024 14:15 | 26 | 6202 | IHC Králové Písek | HC Baník Sokolov | 4:0 » |
01.02.2024 18:15 | 26 | 6203 | Slovan Ústí n.Labem | HC Hvězda Praha | 0:8 » |
14.01.2024 12:00 | 26 | 6204 | HC Kobra Praha | Piráti Chomutov | 1:3 » |
14.01.2024 14:35 | 26 | 6205 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | SK H.Slavia Třebíč | 5:1 » |
14.01.2024 13:45 | 26 | 6206 | Polsko U17 | Valašský hokejový klub | 1:5 » |
15.01.2024 16:45 | 26 | 6207 | HC Lvi Fosfa Břeclav | BK Havlíčkův Brod | 3:8 » |
14.01.2024 17:15 | 26 | 6208 | HC Chrudim | HK MD Šumperk | 6:4 » |
20.01.2024 12:15 | 27 | 6209 | HC Energie Karlovy Vary | Polsko U17 | 6:1 » |
20.01.2024 13:00 | 27 | 6210 | HC Baník Sokolov | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:0 » |
20.01.2024 13:15 | 27 | 6211 | HK MD Šumperk | HC Hvězda Praha | 1:5 » |
17.12.2023 12:00 | 27 | 6212 | Valašský hokejový klub | HC Kobra Praha | 4:1 » |
20.01.2024 11:30 | 27 | 6213 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 5:0 » |
20.01.2024 12:00 | 27 | 6214 | Slovan Ústí n.Labem | HC Chrudim | 3:7 » |
10.02.2024 11:35 | 27 | 6215 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Pilsen Wolves | 3:4 p » |
10.02.2024 13:15 | 27 | 6216 | SK H.Slavia Třebíč | IHC Králové Písek | 6:3 » |
28.01.2024 17:20 | 28 | 6217 | HC Pilsen Wolves | Piráti Chomutov | 3:5 » |
28.01.2024 12:00 | 28 | 6218 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 4:6 » |
21.02.2024 18:00 | 28 | 6219 | Slovan Ústí n.Labem | HC Baník Sokolov | 9:1 » |
28.01.2024 12:00 | 28 | 6220 | IHC Králové Písek | HC Energie Karlovy Vary | 5:3 » |
28.01.2024 14:30 | 28 | 6221 | SK H.Slavia Třebíč | HK MD Šumperk | 3:4 » |
28.01.2024 13:45 | 28 | 6222 | HC Chrudim | BK Havlíčkův Brod | 4:7 » |
28.01.2024 13:00 | 28 | 6223 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Valašský hokejový klub | 0:4 » |
28.01.2024 14:35 | 28 | 6224 | Polsko U17 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 5:2 » |
03.02.2024 16:15 | 29 | 6225 | HC Chrudim | HC Energie Karlovy Vary | 2:6 » |
03.02.2024 12:00 | 29 | 6226 | BK Havlíčkův Brod | HC Baník Sokolov | 3:4 p » |
02.02.2024 18:45 | 29 | 6227 | HC Kobra Praha | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:2 sn » |
03.02.2024 18:10 | 29 | 6228 | HC Hvězda Praha | SK H.Slavia Třebíč | 5:3 » |
03.02.2024 13:30 | 29 | 6229 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Piráti Chomutov | 1:7 » |
03.02.2024 12:45 | 29 | 6230 | Polsko U17 | Slovan Ústí n.Labem | 5:0 » |
01.03.2024 16:00 | 29 | 6231 | IHC Králové Písek | HK MD Šumperk | 6:3 » |
01.03.2024 16:40 | 29 | 6232 | HC Pilsen Wolves | Valašský hokejový klub | 3:2 p » |
16.02.2024 19:15 | 30 | 6233 | IHC Králové Písek | HC Pilsen Wolves | 2:6 » |
16.02.2024 16:45 | 30 | 6234 | HC Energie Karlovy Vary | Slovan Ústí n.Labem | 4:1 » |
16.02.2024 19:00 | 30 | 6235 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 1:4 » |
16.02.2024 18:55 | 30 | 6236 | HC Hvězda Praha | Piráti Chomutov | 5:3 » |
16.02.2024 15:00 | 30 | 6237 | Polsko U17 | SK H.Slavia Třebíč | 7:4 » |
29.02.2024 17:35 | 30 | 6238 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:0 » |
13.10.2023 17:30 | 30 | 6239 | Valašský hokejový klub | HC Chrudim | 8:3 » |
16.02.2024 19:15 | 30 | 6240 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 5:4 » |
18.02.2024 17:10 | 31 | 6241 | HC Pilsen Wolves | HC Hvězda Praha | 3:2 » |
18.02.2024 12:00 | 31 | 6242 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 7:0 » |
18.02.2024 12:00 | 31 | 6243 | HC Kobra Praha | HC Energie Karlovy Vary | 0:4 » |
18.02.2024 12:00 | 31 | 6244 | Slovan Ústí n.Labem | IHC Králové Písek | 2:3 p » |
18.02.2024 16:30 | 31 | 6245 | SK H.Slavia Třebíč | BK Havlíčkův Brod | 1:2 » |
18.02.2024 11:30 | 31 | 6246 | HK MD Šumperk | Valašský hokejový klub | 1:5 » |
05.03.2024 16:30 | 31 | 6247 | HC Chrudim | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:1 » |
18.02.2024 13:00 | 31 | 6248 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Polsko U17 | 2:6 » |
23.02.2024 18:15 | 32 | 6249 | Slovan Ústí n.Labem | HC Pilsen Wolves | 3:8 » |
23.02.2024 15:30 | 32 | 6250 | IHC Králové Písek | HC Kobra Praha | 1:2 » |
23.02.2024 16:55 | 32 | 6251 | HC Energie Karlovy Vary | Piráti Chomutov | 0:3 » |
23.02.2024 19:00 | 32 | 6252 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 4:1 » |
23.02.2024 15:00 | 32 | 6253 | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK H.Slavia Třebíč | 0:4 » |
20.02.2024 16:15 | 32 | 6254 | Polsko U17 | HC Chrudim | 4:1 » |
23.02.2024 18:35 | 32 | 6255 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HK MD Šumperk | 4:5 p » |
23.02.2024 16:00 | 32 | 6256 | Valašský hokejový klub | BK Havlíčkův Brod | 4:3 » |
25.02.2024 17:10 | 33 | 6257 | HC Pilsen Wolves | HC Baník Sokolov | 4:1 » |
25.02.2024 12:10 | 33 | 6258 | HC Hvězda Praha | HC Energie Karlovy Vary | 4:7 » |
25.02.2024 12:00 | 33 | 6259 | Piráti Chomutov | IHC Králové Písek | 5:8 » |
25.02.2024 12:00 | 33 | 6260 | HC Kobra Praha | Slovan Ústí n.Labem | 5:2 » |
25.02.2024 12:00 | 33 | 6261 | SK H.Slavia Třebíč | Valašský hokejový klub | 3:2 sn » |
25.02.2024 12:00 | 33 | 6262 | BK Havlíčkův Brod | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 8:2 » |
25.02.2024 12:00 | 33 | 6263 | HK MD Šumperk | Polsko U17 | 2:5 » |
24.02.2024 17:15 | 33 | 6264 | HC Chrudim | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:4 » |
02.03.2024 18:00 | 34 | 6265 | HC Chrudim | HC Baník Sokolov | 6:5 » |
02.03.2024 13:30 | 34 | 6266 | BK Havlíčkův Brod | HC Energie Karlovy Vary | 5:3 » |
02.03.2024 17:30 | 34 | 6267 | HC Kobra Praha | SK H.Slavia Třebíč | 0:2 » |
02.03.2024 16:25 | 34 | 6268 | HC Hvězda Praha | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:6 » |
02.03.2024 15:30 | 34 | 6269 | HC Lvi Fosfa Břeclav | Slovan Ústí n.Labem | 5:3 » |
02.03.2024 14:00 | 34 | 6270 | Polsko U17 | Piráti Chomutov | 1:2 » |
02.03.2024 13:15 | 34 | 6271 | IHC Králové Písek | Valašský hokejový klub | 2:0 » |
02.03.2024 17:10 | 34 | 6272 | HC Pilsen Wolves | HK MD Šumperk | 3:4 sn » |
08.03.2024 18:45 | 35 | 6273 | HC Kobra Praha | HC Pilsen Wolves | 1:2 p » |
09.02.2024 10:30 | 35 | 6274 | Slovan Ústí n.Labem | Piráti Chomutov | 1:7 » |
08.03.2024 19:45 | 35 | 6275 | IHC Králové Písek | HC Hvězda Praha | 3:6 » |
08.03.2024 16:45 | 35 | 6276 | HC Energie Karlovy Vary | HC Baník Sokolov | 8:0 » |
08.03.2024 16:15 | 35 | 6277 | HC Chrudim | SK H.Slavia Třebíč | 1:3 » |
08.03.2024 15:00 | 35 | 6278 | HC Lvi Fosfa Břeclav | HK MD Šumperk | 6:1 » |
08.03.2024 18:30 | 35 | 6279 | Polsko U17 | BK Havlíčkův Brod | 5:8 » |
08.03.2024 19:35 | 35 | 6280 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Valašský hokejový klub | 1:3 » |
10.03.2024 17:10 | 36 | 6281 | HC Pilsen Wolves | HC Energie Karlovy Vary | 3:7 » |
10.03.2024 12:45 | 36 | 6282 | HC Baník Sokolov | IHC Králové Písek | 3:4 p » |
10.03.2024 12:50 | 36 | 6283 | HC Hvězda Praha | Slovan Ústí n.Labem | 4:0 » |
27.02.2024 15:00 | 36 | 6284 | Piráti Chomutov | HC Kobra Praha | 3:2 p » |
10.03.2024 14:00 | 36 | 6285 | SK H.Slavia Třebíč | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 5:3 » |
10.03.2024 12:00 | 36 | 6286 | Valašský hokejový klub | Polsko U17 | 12:0 » |
10.03.2024 13:00 | 36 | 6287 | BK Havlíčkův Brod | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:2 » |
10.03.2024 17:00 | 36 | 6288 | HK MD Šumperk | HC Chrudim | 3:4 » |
14.03.2024 17:45 | ČF1 | 6289 | HC Chrudim | Piráti Chomutov | 2:3 » |
14.03.2024 17:35 | ČF1 | 6290 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Pilsen Wolves | 3:5 » |
14.03.2024 17:55 | ČF1 | 6291 | HC Energie Karlovy Vary | BK Havlíčkův Brod | 3:4 » |
14.03.2024 17:30 | ČF1 | 6292 | HC Hvězda Praha | Valašský hokejový klub | 3:4 p » |
16.03.2024 12:00 | ČF2 | 6293 | Piráti Chomutov | HC Chrudim | 2:4 » |
16.03.2024 18:55 | ČF2 | 6294 | HC Pilsen Wolves | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:0 » |
16.03.2024 12:30 | ČF2 | 6295 | BK Havlíčkův Brod | HC Energie Karlovy Vary | 6:2 » |
16.03.2024 13:00 | ČF2 | 6296 | Valašský hokejový klub | HC Hvězda Praha | 2:5 » |
17.03.2024 12:00 | ČF3 | 6297 | Piráti Chomutov | HC Chrudim | 8:1 » |
17.03.2024 11:10 | ČF3 | 6298 | HC Pilsen Wolves | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 0:0 » |
17.03.2024 12:30 | ČF3 | 6299 | BK Havlíčkův Brod | HC Energie Karlovy Vary | 0:0 » |
17.03.2024 12:00 | ČF3 | 6300 | Valašský hokejový klub | HC Hvězda Praha | 3:1 » |
20.03.2024 16:00 | SF1 | 6301 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 0:0 » |
20.03.2024 15:30 | SF1 | 6302 | Valašský hokejový klub | HC Pilsen Wolves | 0:0 » |
21.03.2024 17:15 | SF2 | 6303 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 0:0 » |
21.03.2024 16:30 | SF2 | 6304 | Valašský hokejový klub | HC Pilsen Wolves | 0:0 » |
24.03.2024 12:30 | SF3 | 6305 | BK Havlíčkův Brod | Piráti Chomutov | 0:0 » |
24.03.2024 17:10 | SF3 | 6306 | HC Pilsen Wolves | Valašský hokejový klub | 0:0 » |
25.03.2024 15:00 | SF4 | 6307 | BK Havlíčkův Brod | Piráti Chomutov | 0:0 » |
25.03.2024 17:00 | SF4 | 6308 | HC Pilsen Wolves | Valašský hokejový klub | 0:0 » |
27.03.2024 15:00 | SF5 | 6309 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 0:0 » |
27.03.2024 15:00 | SF5 | 6310 | Valašský hokejový klub | HC Pilsen Wolves | 0:0 » |
Liga dorostu 2023/24
Západ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piráti Chomutov | 36 | 26 | 3 | 3 | 4 | 156:68 | 87 |
2 | HC Pilsen Wolves | 36 | 22 | 5 | 1 | 8 | 148:93 | 77 |
3 | HC Energie Karlovy Vary B | 36 | 20 | 5 | 1 | 10 | 139:92 | 71 |
4 | HC Hvězda Praha | 36 | 19 | 1 | 2 | 14 | 134:101 | 61 |
5 | IHC Králové Písek | 36 | 14 | 5 | 3 | 14 | 128:125 | 55 |
6 | HC Kobra Praha | 36 | 11 | 3 | 6 | 16 | 87:101 | 45 |
7 | Slovan Ústí n.Labem | 36 | 6 | 3 | 3 | 24 | 70:149 | 27 |
8 | HC Baník Sokolov | 36 | 5 | 2 | 2 | 27 | 62:155 | 21 |
Východ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valašský hokejový klub | 36 | 24 | 3 | 3 | 6 | 143:65 | 81 |
2 | BK Havlíčkův Brod | 36 | 22 | 3 | 2 | 9 | 154:117 | 74 |
3 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 36 | 15 | 1 | 7 | 13 | 115:112 | 54 |
4 | HC Chrudim | 36 | 16 | 1 | 3 | 16 | 125:127 | 53 |
5 | SK H.Slavia Třebíč | 36 | 14 | 2 | 3 | 17 | 98:118 | 49 |
6 | Polsko U17 | 36 | 14 | 2 | 2 | 18 | 116:130 | 48 |
7 | HK MD Šumperk | 36 | 12 | 3 | 3 | 18 | 107:134 | 45 |
8 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 36 | 4 | 2 | 0 | 30 | 78:173 | 16 |
Liga dorostu - O postup do extraligy dorostu 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piráti Chomutov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 13:7 | 0 |
2 | BK Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:5 | 0 |
3 | HC Pilsen Wolves | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | 0 |
4 | HC Hvězda Praha | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9:9 | 0 |
5 | Valašský hokejový klub | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9:9 | 0 |
6 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |
7 | HC Energie Karlovy Vary B | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:10 | 0 |
8 | HC Chrudim | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:13 | 0 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | GP | G | A | P | PIM | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš Lédl | HBR | FO | 38 | 31 | 45 | 76 | 93 | 0 |
2 | Samuel Peksa | CHM | FO | 38 | 36 | 25 | 61 | 32 | 0 |
3 | Filip Nastoupil | CHM | FO | 36 | 23 | 34 | 57 | 28 | 0 |
4 | Ondřej Vaculík | VSE | FO | 35 | 20 | 34 | 54 | 12 | 0 |
5 | Adam Němec | VSE | FO | 28 | 24 | 28 | 52 | 20 | 0 |
6 | Jonáš Cvikl | HVE | FO | 39 | 27 | 24 | 51 | 22 | 0 |
7 | Josef Chládek | CHM | FO | 29 | 24 | 22 | 46 | 30 | 0 |
8 | Hlib Petrov | PIL | DE | 38 | 15 | 27 | 42 | 34 | 0 |
9 | Matěj Gross | TRE | FO | 34 | 27 | 14 | 41 | 42 | 0 |
10 | Alexandr Paták | VSE | FO | 38 | 19 | 22 | 41 | 18 | 0 |
11 | Ondřej Havlena | PIS | FO | 33 | 30 | 9 | 39 | 8 | 0 |
12 | Tomáš Jan Mráz | TEC | FO | 35 | 14 | 25 | 39 | 14 | 0 |
13 | Denis Kraučuk | HBR | FO | 32 | 18 | 20 | 38 | 14 | 0 |
14 | Dominik Chromý | HBR | FO | 20 | 20 | 18 | 38 | 8 | 0 |
15 | Vojtěch Škrdlant | PIS | FO | 31 | 11 | 25 | 36 | 26 | 0 |
16 | Amadeusz Tyński | P17 | FO | 33 | 15 | 21 | 36 | 22 | 0 |
17 | Tevž Mlakar | PIL | DE | 36 | 17 | 17 | 34 | 22 | 0 |
18 | Lukáš Mandys | CHR | FO | 28 | 15 | 18 | 33 | 26 | 0 |
19 | Marek Malcovský | CHM | DE | 37 | 3 | 29 | 32 | 34 | 0 |
20 | David Burda | MDS | FO | 33 | 15 | 17 | 32 | 24 | 0 |
21 | Štěpán Smékal | CHR | FO | 39 | 14 | 18 | 32 | 16 | 0 |
22 | Marek Čapek | HBR | FO | 36 | 18 | 12 | 30 | 16 | 0 |
23 | Samuel Kopecký | CHR | FO | 31 | 13 | 17 | 30 | 40 | 0 |
24 | Kristian Březina | MDS | FO | 33 | 18 | 11 | 29 | 94 | 0 |
25 | Szymon Guminski | P17 | FO | 16 | 20 | 9 | 29 | 6 | 0 |
26 | Borys Dawid | P17 | FO | 32 | 11 | 18 | 29 | 0 | 0 |
27 | Kamil Večerka | TEC | FO | 37 | 18 | 10 | 28 | 80 | 0 |
28 | Lukáš Pech | KVA | FO | 29 | 12 | 16 | 28 | 2 | 0 |
29 | David Dostál | HVE | FO | 36 | 11 | 16 | 27 | 20 | 0 |
30 | Timofej Žukovskij | HVE | FO | 29 | 13 | 13 | 26 | 42 | 0 |
31 | Ondřej Přibyl | PIS | FO | 33 | 16 | 10 | 26 | 43 | 0 |
32 | Filip Jindrák | KOB | FO | 34 | 10 | 16 | 26 | 12 | 0 |
33 | Matyáš Fusek | VSE | FO | 37 | 11 | 15 | 26 | 20 | 0 |
34 | Dominik Skála | SOK | FO | 36 | 17 | 9 | 26 | 28 | 0 |
35 | Jakub Fiala | MDS | FO | 36 | 16 | 10 | 26 | 10 | 0 |
36 | Ondřej Charvát | LVB | FO | 26 | 10 | 15 | 25 | 24 | 0 |
37 | Ondřej Malíček | PIL | FO | 38 | 15 | 10 | 25 | 64 | 0 |
38 | Tadeáš Valkoun | CHR | DE | 34 | 7 | 18 | 25 | 24 | 0 |
39 | Alex Ducháček | HVE | FO | 31 | 14 | 10 | 24 | 14 | 0 |
40 | Miroslav Duben | HBR | DE | 36 | 3 | 21 | 24 | 34 | 0 |
41 | Tomáš Patejdl | PIL | FO | 38 | 10 | 14 | 24 | 16 | 0 |
42 | Jan Hlávka | HVE | FO | 37 | 10 | 13 | 23 | 26 | 0 |
43 | René Krytinář | HVE | FO | 24 | 9 | 14 | 23 | 2 | 0 |
44 | Filip Rous | TRE | DE | 36 | 4 | 19 | 23 | 20 | 0 |
45 | Aleš Benák | PIS | DE | 33 | 8 | 15 | 23 | 30 | 0 |
46 | Oliver Kharboutli | CHM | FO | 24 | 6 | 17 | 23 | 16 | 0 |
47 | Efe Han Öztorun | TEC | FO | 31 | 10 | 13 | 23 | 14 | 0 |
48 | Matěj Makovec | HBR | FO | 36 | 7 | 16 | 23 | 10 | 0 |
49 | Pavel Konvalina | HBR | DE | 34 | 12 | 11 | 23 | 56 | 0 |
50 | Šimon Kožík | KVA | FO | 24 | 11 | 12 | 23 | 26 | 0 |
51 | Jakub Pazourek | MDS | FO | 31 | 9 | 14 | 23 | 32 | 0 |
52 | Šimon Kříž | CHM | DE | 34 | 5 | 17 | 22 | 32 | 0 |
53 | Matvii Mazko | PIL | FO | 37 | 10 | 12 | 22 | 78 | 0 |
54 | Adrian Ziober | P17 | FO | 16 | 9 | 13 | 22 | 22 | 0 |
55 | Aleš Gelhof | UNL | FO | 33 | 9 | 13 | 22 | 28 | 0 |
56 | Petr Ostrý | TRE | FO | 35 | 12 | 9 | 21 | 38 | 0 |
57 | Filip Žalud | KVA | FO | 28 | 11 | 10 | 21 | 12 | 0 |
58 | Štěpán Drozd | VSE | FO | 39 | 13 | 8 | 21 | 36 | 0 |
59 | Jan Chasák | PIL | FO | 21 | 11 | 10 | 21 | 16 | 0 |
60 | Jan Šafařovský | UNL | DE | 31 | 6 | 15 | 21 | 22 | 0 |
61 | Daniel Vaněk | UNL | FO | 32 | 8 | 13 | 21 | 26 | 0 |
62 | Viktor Pravda | LVB | FO | 21 | 13 | 7 | 20 | 43 | 0 |
63 | Sidney Robinson | TEC | FO | 37 | 8 | 12 | 20 | 10 | 0 |
64 | Dmytro Kopets | TEC | FO | 36 | 10 | 10 | 20 | 6 | 0 |
65 | Michal Kučný | VSE | DE | 32 | 7 | 13 | 20 | 47 | 0 |
66 | Daniel Křepel | PIL | FO | 9 | 11 | 9 | 20 | 8 | 0 |
67 | Wiktor Zając | P17 | FO | 12 | 10 | 10 | 20 | 18 | 0 |
68 | Robin Štěpnička | CHR | FO | 15 | 10 | 10 | 20 | 2 | 0 |
69 | Filip Houdek | HVE | DE | 39 | 4 | 15 | 19 | 24 | 0 |
70 | Mikuláš Hájek | TRE | FO | 32 | 6 | 13 | 19 | 34 | 0 |
71 | Jakub Podrabský | PIS | FO | 36 | 9 | 10 | 19 | 20 | 0 |
72 | David Fleischman | PIS | FO | 26 | 6 | 13 | 19 | 4 | 0 |
73 | David Horák | CHM | FO | 35 | 3 | 16 | 19 | 10 | 0 |
74 | Alex Pokorný | CHM | DE | 33 | 13 | 6 | 19 | 55 | 0 |
75 | Adam Svoboda | KOB | FO | 25 | 10 | 9 | 19 | 10 | 0 |
76 | Matěj Kopecký | HBR | DE | 34 | 6 | 13 | 19 | 36 | 0 |
77 | Dominik Vaněček | HBR | FO | 37 | 5 | 14 | 19 | 33 | 0 |
78 | Marek Jílek | KVA | FO | 30 | 8 | 11 | 19 | 12 | 0 |
79 | David Krček | KVA | FO | 32 | 11 | 8 | 19 | 10 | 0 |
80 | Štěpán Kőhler | KVA | FO | 27 | 7 | 12 | 19 | 16 | 0 |
81 | Tomáš Černý | PIL | FO | 33 | 10 | 9 | 19 | 14 | 0 |
82 | Šimon Řivnáč | CHR | DE | 26 | 5 | 14 | 19 | 36 | 0 |
83 | Ondřej Kadlec | HVE | FO | 11 | 14 | 4 | 18 | 10 | 0 |
84 | Václav Čapek | PIS | FO | 36 | 9 | 9 | 18 | 12 | 0 |
85 | Jaroslav Čermák | CHM | FO | 39 | 7 | 11 | 18 | 28 | 0 |
86 | Daniel Beran | CHM | FO | 35 | 8 | 10 | 18 | 18 | 0 |
87 | Barnabáš Novák | CHM | FO | 10 | 5 | 13 | 18 | 6 | 0 |
88 | Adam Bezpalec | KOB | DE | 36 | 3 | 15 | 18 | 36 | 0 |
89 | Filip Kaňa | TEC | DE | 37 | 5 | 13 | 18 | 14 | 0 |
90 | Oskar Magner | KVA | DE | 28 | 5 | 13 | 18 | 18 | 0 |
91 | Ivan Popovych | PIL | FO | 31 | 8 | 10 | 18 | 28 | 0 |
92 | Adam Míčka | PIL | FO | 37 | 13 | 5 | 18 | 46 | 0 |
93 | Ondřej Hejda | PIS | DE | 36 | 2 | 15 | 17 | 4 | 0 |
94 | Daniel Váňa | CHM | FO | 34 | 8 | 9 | 17 | 22 | 0 |
95 | Dominik Frejka | KOB | FO | 28 | 9 | 8 | 17 | 34 | 0 |
96 | Dominik Olma | TEC | FO | 32 | 4 | 13 | 17 | 34 | 0 |
97 | David Navrátil | TEC | DE | 30 | 4 | 13 | 17 | 111 | 0 |
98 | Václav Brožek | HBR | FO | 37 | 8 | 9 | 17 | 8 | 0 |
99 | Matyáš Šedivec | KVA | FO | 21 | 10 | 7 | 17 | 6 | 0 |
100 | Václav Dobřemysl | KVA | FO | 29 | 6 | 11 | 17 | 22 | 0 |
101 | Jiří Malý | KVA | FO | 29 | 10 | 7 | 17 | 14 | 0 |
102 | Kryštof Zelinka | TEC | FO | 27 | 6 | 10 | 16 | 40 | 0 |
103 | Oliver Čech | HBR | FO | 33 | 7 | 9 | 16 | 41 | 0 |
104 | Štěpán Hrodek | HBR | FO | 32 | 8 | 8 | 16 | 16 | 0 |
105 | Marko Michalov | KVA | FO | 21 | 8 | 8 | 16 | 22 | 0 |
106 | Lukáš Malý | VSE | FO | 34 | 7 | 9 | 16 | 14 | 0 |
107 | Václav Šmíd | PIL | FO | 37 | 5 | 11 | 16 | 12 | 0 |
108 | Šimon Račinský | PIL | FO | 30 | 7 | 9 | 16 | 26 | 0 |
109 | Sebastian Horyna | UNL | FO | 34 | 8 | 8 | 16 | 12 | 0 |
110 | Radosław Kot | P17 | FO | 25 | 8 | 8 | 16 | 10 | 0 |
111 | František Paulus | CHR | FO | 25 | 8 | 8 | 16 | 14 | 0 |
112 | Yurij Starikov | HVE | DE | 38 | 6 | 9 | 15 | 37 | 0 |
113 | Matěj Denk | PIS | FO | 35 | 3 | 12 | 15 | 10 | 0 |
114 | Tomáš Chlubný | LVB | FO | 35 | 3 | 12 | 15 | 16 | 0 |
115 | Bartoloměj Šikl | KOB | FO | 31 | 6 | 9 | 15 | 38 | 0 |
116 | Václav Sadílek | VSE | DE | 36 | 3 | 12 | 15 | 16 | 0 |
117 | Lukáš Vinklárek | VSE | FO | 39 | 9 | 6 | 15 | 30 | 0 |
118 | Šimon Šilhan | KVA | FO | 8 | 4 | 11 | 15 | 10 | 0 |
119 | Jan Haas | MDS | FO | 34 | 7 | 8 | 15 | 56 | 0 |
120 | Kajetan Domalewski | P17 | FO | 31 | 7 | 8 | 15 | 28 | 0 |
121 | Ondřej Vaško | CHR | FO | 33 | 9 | 6 | 15 | 8 | 0 |
122 | Tomáš Šanc | CHR | DE | 38 | 2 | 13 | 15 | 14 | 0 |
123 | Jan Šurc | CHR | DE | 26 | 9 | 6 | 15 | 10 | 0 |
124 | Marek Štefík | HVE | DE | 12 | 4 | 10 | 14 | 35 | 0 |
125 | Martin Teml | HBR | DE | 29 | 6 | 8 | 14 | 8 | 0 |
126 | Adam Zolnaj | KVA | FO | 21 | 5 | 9 | 14 | 10 | 0 |
127 | Matěj Pavlis | KVA | DE | 34 | 6 | 8 | 14 | 36 | 0 |
128 | Filip Vaněk | VSE | DE | 16 | 3 | 11 | 14 | 20 | 0 |
129 | Samuel Vyroubal | MDS | FO | 17 | 7 | 7 | 14 | 20 | 0 |
130 | Jiří Březina | MDS | DE | 34 | 4 | 10 | 14 | 30 | 0 |
131 | Jindřich Vlček | MDS | DE | 33 | 4 | 10 | 14 | 28 | 0 |
132 | Sava Novikov | PIL | DE | 35 | 3 | 11 | 14 | 18 | 0 |
133 | Mateusz Myszka | P17 | FO | 31 | 7 | 7 | 14 | 64 | 0 |
134 | Josef Danihelka | UNL | FO | 26 | 6 | 8 | 14 | 42 | 0 |
135 | Tomáš Dvořák | CHR | FO | 37 | 6 | 8 | 14 | 18 | 0 |
136 | Štěpán Provazník | TEC | FO | 36 | 10 | 3 | 13 | 30 | 0 |
137 | Rostislav Kužel | VSE | DE | 33 | 0 | 13 | 13 | 28 | 0 |
138 | Matyáš Balek | SOK | FO | 14 | 5 | 8 | 13 | 14 | 0 |
139 | Daniel Hnízdil | PIL | FO | 32 | 6 | 7 | 13 | 6 | 0 |
140 | Patrik Šimonek | CHR | FO | 17 | 6 | 7 | 13 | 0 | 0 |
141 | Richard Musil | HVE | DE | 31 | 2 | 10 | 12 | 42 | 0 |
142 | Adam Prichoďko | HVE | FO | 38 | 6 | 6 | 12 | 10 | 0 |
143 | Matyáš Müller | PIS | FO | 30 | 4 | 8 | 12 | 4 | 0 |
144 | Filip Havlíček | CHM | FO | 31 | 6 | 6 | 12 | 6 | 0 |
145 | Petr Heller | CHM | DE | 28 | 6 | 6 | 12 | 8 | 0 |
146 | Adam Keller | KOB | FO | 25 | 3 | 9 | 12 | 12 | 0 |
147 | Jakub Kučera | TEC | FO | 30 | 8 | 4 | 12 | 108 | 0 |
148 | Filip Piatkowski | KVA | FO | 30 | 5 | 7 | 12 | 12 | 0 |
149 | Adam Burda | MDS | DE | 24 | 3 | 9 | 12 | 24 | 0 |
150 | Michal Hobza | TRE | FO | 13 | 4 | 7 | 11 | 2 | 0 |
151 | Marek Kijonka | TRE | FO | 27 | 4 | 7 | 11 | 12 | 0 |
152 | Patrik Houzar | TRE | FO | 31 | 5 | 6 | 11 | 8 | 0 |
153 | Adam Beraczka | TRE | FO | 26 | 3 | 8 | 11 | 8 | 0 |
154 | Petr Roštejnský | SOK | FO | 27 | 7 | 4 | 11 | 22 | 0 |
155 | Adam Hynek | VSE | DE | 23 | 3 | 8 | 11 | 12 | 0 |
156 | Šimon Šebesta | VSE | FO | 16 | 8 | 3 | 11 | 10 | 0 |
157 | Maksim Iljuščenko | HVE | FO | 22 | 5 | 5 | 10 | 12 | 0 |
158 | Ernest Ivanenko | HVE | FO | 26 | 3 | 7 | 10 | 18 | 0 |
159 | Samuel Malena | TRE | DE | 19 | 4 | 6 | 10 | 6 | 0 |
160 | Bohdan Prokop | TRE | FO | 36 | 5 | 5 | 10 | 14 | 0 |
161 | Jakub Štohl | LVB | FO | 29 | 5 | 5 | 10 | 70 | 0 |
162 | Antonín Vejvoda | KOB | FO | 25 | 8 | 2 | 10 | 30 | 0 |
163 | Jiří Zezulka | VSE | FO | 24 | 4 | 6 | 10 | 8 | 0 |
164 | Jakub Šubík | KVA | FO | 23 | 4 | 6 | 10 | 4 | 0 |
165 | Adrian Benda | KVA | FO | 21 | 4 | 6 | 10 | 8 | 0 |
166 | Matyáš Bárek | PIL | DE | 28 | 3 | 7 | 10 | 8 | 0 |
167 | Tomasz Majerczyk | P17 | FO | 30 | 6 | 4 | 10 | 16 | 0 |
168 | Matěj Kafka | CHR | FO | 16 | 4 | 6 | 10 | 24 | 0 |
169 | Stephan Zidahnal | HVE | FO | 37 | 6 | 3 | 9 | 2 | 0 |
170 | Maxim Šadrin | HVE | DE | 34 | 1 | 8 | 9 | 41 | 0 |
171 | Michal Živnůstka | PIS | FO | 18 | 2 | 7 | 9 | 4 | 0 |
172 | Ivan Kariakin | CHM | FO | 29 | 5 | 4 | 9 | 6 | 0 |
173 | Lukáš Hess | KOB | DE | 22 | 3 | 6 | 9 | 14 | 0 |
174 | Marek Balej | TEC | FO | 34 | 5 | 4 | 9 | 12 | 0 |
175 | Lukáš Starý | TEC | DE | 38 | 0 | 9 | 9 | 18 | 0 |
176 | Adam Hanek | SOK | FO | 29 | 5 | 4 | 9 | 51 | 0 |
177 | Daniel Dvořáček | VSE | DE | 23 | 1 | 8 | 9 | 18 | 0 |
178 | Šimon Žovinec | MDS | FO | 36 | 5 | 4 | 9 | 4 | 0 |
179 | Filip Hudziak | P17 | FO | 29 | 7 | 2 | 9 | 30 | 0 |
180 | Antonín Vondráček | UNL | FO | 13 | 2 | 7 | 9 | 4 | 0 |
181 | Mateusz Staniecko | P17 | DE | 27 | 2 | 7 | 9 | 10 | 0 |
182 | Zdeněk Kasal | CHR | FO | 19 | 4 | 5 | 9 | 24 | 0 |
183 | Artem Ratushniak | TRE | FO | 7 | 6 | 2 | 8 | 35 | 0 |
184 | Václav Studnička | PIS | DE | 26 | 4 | 4 | 8 | 4 | 0 |
185 | Radek Jeník | PIS | FO | 31 | 3 | 5 | 8 | 4 | 0 |
186 | Dominik Meissner | LVB | FO | 13 | 6 | 2 | 8 | 26 | 0 |
187 | David Michel Kubiak | LVB | DE | 30 | 5 | 3 | 8 | 85 | 0 |
188 | Václav Malčánek | KOB | FO | 24 | 4 | 4 | 8 | 8 | 0 |
189 | Jakub Smola | TEC | DE | 34 | 4 | 4 | 8 | 43 | 0 |
190 | František Nešvera | KVA | DE | 24 | 2 | 6 | 8 | 2 | 0 |
191 | Jakub Vykoupil | SOK | FO | 34 | 3 | 5 | 8 | 18 | 0 |
192 | Jan Kratejl | SOK | FO | 34 | 3 | 5 | 8 | 16 | 0 |
193 | Jan Zahálka | MDS | FO | 18 | 3 | 5 | 8 | 8 | 0 |
194 | Martin Smetana | UNL | FO | 28 | 3 | 5 | 8 | 16 | 0 |
195 | Filip Wojciechowski | P17 | DE | 13 | 3 | 5 | 8 | 12 | 0 |
196 | Radek Vesecký | UNL | FO | 28 | 5 | 3 | 8 | 14 | 0 |
197 | Matěj Štěpán | PIS | FO | 13 | 5 | 2 | 7 | 4 | 0 |
198 | Roman Jedlička | LVB | FO | 36 | 5 | 2 | 7 | 16 | 0 |
199 | Albert Ventliand | LVB | FO | 25 | 5 | 2 | 7 | 49 | 0 |
200 | Šimon Veselský | LVB | DE | 34 | 1 | 6 | 7 | 12 | 0 |
201 | Jaroslav Prchal | LVB | FO | 18 | 3 | 4 | 7 | 14 | 0 |
202 | Daniel Halfar | KOB | FO | 21 | 5 | 2 | 7 | 35 | 0 |
203 | Petr Podlaha | KOB | DE | 34 | 1 | 6 | 7 | 4 | 0 |
204 | Jakub Čížek | KOB | FO | 13 | 6 | 1 | 7 | 10 | 0 |
205 | Kyung Yeol Oh | KOB | DE | 25 | 1 | 6 | 7 | 12 | 0 |
206 | Jakub Elich | VSE | FO | 13 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 |
207 | Adam Dvořák | VSE | FO | 11 | 6 | 1 | 7 | 4 | 0 |
208 | Miroslav Jurka | MDS | DE | 35 | 1 | 6 | 7 | 75 | 0 |
209 | Šimon Brož | PIL | DE | 35 | 4 | 3 | 7 | 68 | 0 |
210 | Matyáš Fiala | PIL | DE | 32 | 2 | 5 | 7 | 8 | 0 |
211 | Jakub Konopásek | UNL | DE | 35 | 4 | 3 | 7 | 8 | 0 |
212 | Aleksander Wanat | P17 | FO | 32 | 0 | 7 | 7 | 6 | 0 |
213 | Jáchym Krejčík | CHR | DE | 14 | 2 | 5 | 7 | 16 | 0 |
214 | Jakub Prostřední | CHR | DE | 28 | 4 | 3 | 7 | 4 | 0 |
215 | Ondřej Kačírek | CHR | FO | 20 | 4 | 3 | 7 | 2 | 0 |
216 | Matěj Pelikán | HVE | FO | 29 | 2 | 4 | 6 | 18 | 0 |
217 | Dominik Doležal | TRE | FO | 11 | 1 | 5 | 6 | 2 | 0 |
218 | Lukáš Hájek | TRE | FO | 11 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 |
219 | Radim Prchal | TRE | FO | 28 | 5 | 1 | 6 | 10 | 0 |
220 | Jan Kozel | PIS | DE | 26 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 |
221 | Jan Vaněk | CHM | FO | 22 | 1 | 5 | 6 | 2 | 0 |
222 | Branislav Šťastný | LVB | FO | 23 | 3 | 3 | 6 | 8 | 0 |
223 | Jan Bošek | LVB | FO | 22 | 3 | 3 | 6 | 10 | 0 |
224 | David Pojkar | KOB | FO | 27 | 3 | 3 | 6 | 32 | 0 |
225 | Nicolas Vaněk | KOB | FO | 18 | 4 | 2 | 6 | 12 | 0 |
226 | Jiří Frantl | HBR | DE | 34 | 3 | 3 | 6 | 36 | 0 |
227 | Jan Rasocha | HBR | DE | 35 | 2 | 4 | 6 | 8 | 0 |
228 | Aleš Břečka | KVA | FO | 12 | 5 | 1 | 6 | 4 | 0 |
229 | Miroslav Naď | SOK | DE | 28 | 3 | 3 | 6 | 81 | 0 |
230 | Dominik Meissner | VSE | FO | 19 | 4 | 2 | 6 | 6 | 0 |
231 | Matěj Bauer | KVA | DE | 28 | 2 | 4 | 6 | 16 | 0 |
232 | David Sztolarik | SOK | FO | 35 | 4 | 2 | 6 | 67 | 0 |
233 | Ondřej Karafiát | MDS | FO | 16 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 |
234 | Samuel Vogl | MDS | FO | 24 | 1 | 5 | 6 | 12 | 0 |
235 | Erik Janeba | MDS | DE | 21 | 2 | 4 | 6 | 24 | 0 |
236 | Petr Píža | PIL | FO | 19 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 |
237 | Ondřej Buďa | UNL | DE | 33 | 1 | 5 | 6 | 22 | 0 |
238 | Michał Nakoneczny | P17 | FO | 36 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 |
239 | Matěj Loukota | UNL | FO | 28 | 4 | 2 | 6 | 14 | 0 |
240 | Jakub Kábele | CHR | FO | 28 | 3 | 3 | 6 | 16 | 0 |
241 | Adam Pořízek | HVE | DE | 37 | 1 | 4 | 5 | 24 | 0 |
242 | Tomáš Pešl | TRE | DE | 27 | 0 | 5 | 5 | 28 | 0 |
243 | Martin Kružík | TRE | FO | 8 | 3 | 2 | 5 | 4 | 0 |
244 | Jaroslav Procházka | CHM | DE | 26 | 3 | 2 | 5 | 18 | 0 |
245 | Tomáš Ekrt | CHM | FO | 14 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
246 | Bohdan Konovalov | LVB | FO | 22 | 4 | 1 | 5 | 66 | 0 |
247 | Tobias Krämer | LVB | DE | 7 | 1 | 4 | 5 | 14 | 0 |
248 | Richard Osička | LVB | DE | 27 | 0 | 5 | 5 | 79 | 0 |
249 | Michal Hurnický | LVB | DE | 36 | 2 | 3 | 5 | 22 | 0 |
250 | Richard Bína | LVB | DE | 14 | 1 | 4 | 5 | 14 | 0 |
251 | Vojtěch Kadleček | KOB | FO | 19 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 |
252 | Matěj Beránek | KOB | FO | 23 | 4 | 1 | 5 | 20 | 0 |
253 | Jakub Solař | TEC | FO | 12 | 4 | 1 | 5 | 12 | 0 |
254 | Adam Brychta | TEC | DE | 35 | 0 | 5 | 5 | 53 | 0 |
255 | Ondřej Bednář | KVA | DE | 23 | 3 | 2 | 5 | 12 | 0 |
256 | Dalibor Lyčka | VSE | DE | 10 | 1 | 4 | 5 | 12 | 0 |
257 | Jakub Hynek | SOK | DE | 24 | 2 | 3 | 5 | 44 | 0 |
258 | Tomáš Augustin | MDS | FO | 20 | 3 | 2 | 5 | 8 | 0 |
259 | Aleš Pavlas | UNL | FO | 26 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 |
260 | Štěpán Dvořák | CHR | FO | 34 | 3 | 2 | 5 | 20 | 0 |
261 | Filip Koudelka | CHR | DE | 17 | 1 | 4 | 5 | 56 | 0 |
262 | Matouš Štěpánek | HVE | DE | 29 | 2 | 2 | 4 | 16 | 0 |
263 | Štěpán Václavík | HVE | FO | 5 | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 |
264 | Jakub Doležal | TRE | DE | 22 | 0 | 4 | 4 | 28 | 0 |
265 | Filip Čečetka | PIS | FO | 5 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
266 | Martin Beran | CHM | DE | 34 | 2 | 2 | 4 | 6 | 0 |
267 | David Coufal | LVB | DE | 22 | 1 | 3 | 4 | 16 | 0 |
268 | Matyáš Černý | LVB | FO | 6 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 |
269 | Daniel Kolomazníček | TEC | FO | 16 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
270 | Jakub Mečiar | HBR | DE | 26 | 0 | 4 | 4 | 28 | 0 |
271 | Ondřej Suchý | HBR | FO | 33 | 4 | 0 | 4 | 16 | 0 |
272 | David Schrottenbaum | KVA | DE | 34 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 |
273 | Radim Řepka | VSE | DE | 18 | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 |
274 | Dominik Mičík | SOK | FO | 31 | 1 | 3 | 4 | 22 | 0 |
275 | Adam Kočara | MDS | DE | 15 | 1 | 3 | 4 | 20 | 0 |
276 | Tomáš Ekrt | UNL | FO | 12 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 |
277 | František Šilhavý | UNL | FO | 27 | 1 | 3 | 4 | 30 | 0 |
278 | Lukáš Chlouda | UNL | DE | 36 | 2 | 2 | 4 | 26 | 0 |
279 | Matěj Urválek | CHR | DE | 18 | 2 | 2 | 4 | 6 | 0 |
280 | Marek Rymeš | TRE | DE | 16 | 1 | 2 | 3 | 10 | 0 |
281 | Jan Smejkal | PIS | DE | 9 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 |
282 | Martin Havlík | CHM | DE | 30 | 0 | 3 | 3 | 51 | 0 |
283 | Jan Matýšek | CHM | DE | 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 |
284 | Petr Jáchym | CHM | FO | 18 | 1 | 2 | 3 | 10 | 0 |
285 | Jan Morávek | KOB | DE | 26 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 |
286 | Petr Derka | KOB | DE | 31 | 1 | 2 | 3 | 40 | 0 |
287 | Martin Kouba | HBR | FO | 7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 |
288 | Adam Smatana | SOK | DE | 28 | 1 | 2 | 3 | 16 | 0 |
289 | Pavel Bláha | VSE | FO | 16 | 1 | 2 | 3 | 8 | 0 |
290 | Sebastian Milička | SOK | FO | 26 | 1 | 2 | 3 | 16 | 0 |
291 | Matěj Ročák | VSE | FO | 14 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 |
292 | Roman Dubec | VSE | DE | 16 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 |
293 | Vojtěch Bečka | SOK | DE | 35 | 2 | 1 | 3 | 16 | 0 |
294 | Matyáš Dulovec | SOK | FO | 19 | 3 | 0 | 3 | 14 | 0 |
295 | Jan Hranáč | SOK | DE | 24 | 1 | 2 | 3 | 33 | 0 |
296 | Adam Richter | VSE | FO | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
297 | Martin Voráč | MDS | DE | 13 | 0 | 3 | 3 | 10 | 0 |
298 | Matěj Kováč | MDS | FO | 17 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 |
299 | Maxmilián Petržela | MDS | DE | 16 | 1 | 2 | 3 | 8 | 0 |
300 | Šimon Končický | MDS | FO | 15 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 |
301 | Luka Kočárek | PIL | DE | 38 | 1 | 2 | 3 | 20 | 0 |
302 | Maksymilian Mościcki | P17 | DE | 23 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 |
303 | David Choma | UNL | FO | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
304 | Filip Blazej | P17 | DE | 32 | 1 | 2 | 3 | 38 | 0 |
305 | Michał Kosmęda | P17 | FO | 23 | 1 | 2 | 3 | 14 | 0 |
306 | Marek Neruda | CHR | DE | 22 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 |
307 | Vít Katzer | CHR | FO | 11 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 |
308 | Matěj Drahoš | CHR | DE | 23 | 0 | 3 | 3 | 10 | 0 |
309 | Egor Surkov | HVE | FO | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
310 | Kryštof Preisler | HVE | DE | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
311 | Šimon Zavoral | HVE | DE | 16 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
312 | Jindřich Lukáš | TRE | FO | 7 | 2 | 0 | 2 | 8 | 0 |
313 | Dominik Novotný | PIS | FO | 13 | 2 | 0 | 2 | 8 | 0 |
314 | Martin Botka | PIS | FO | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 | 0 |
315 | Jindřich Ryšavý | PIS | DE | 12 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 |
316 | Matouš Kořánek | PIS | FO | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
317 | Jonáš Tramba | PIS | DE | 12 | 1 | 1 | 2 | 14 | 0 |
318 | Antonín Hašek | PIS | FO | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
319 | Jakub Pícha | PIS | FO | 8 | 1 | 1 | 2 | 8 | 0 |
320 | Martin Novotný | LVB | FO | 26 | 0 | 2 | 2 | 34 | 0 |
321 | Daniel Bolek | LVB | FO | 5 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 |
322 | Oliver Šturc | KOB | FO | 14 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 |
323 | Dominik Trnka | KOB | FO | 18 | 2 | 0 | 2 | 10 | 0 |
324 | Kryštof Klouda | TEC | DE | 22 | 2 | 0 | 2 | 14 | 0 |
325 | Jan Špičák | TEC | DE | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
326 | Martin Veselý | TEC | FO | 15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
327 | David Tecl | HBR | FO | 26 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
328 | Šimon Svoboda | HBR | DE | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
329 | Ivan Kariakin | SOK | FO | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
330 | Vojtěch Frömel | VSE | DE | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 |
331 | David Hudský | SOK | DE | 36 | 1 | 1 | 2 | 22 | 0 |
332 | Martin Václavíček | VSE | FO | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
333 | Denis Keprta | SOK | FO | 10 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
334 | Šimon Šmucr | UNL | FO | 10 | 1 | 1 | 2 | 12 | 0 |
335 | Jan Pecka | UNL | FO | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
336 | Franciszek Zygmunt | P17 | DE | 18 | 1 | 1 | 2 | 8 | 0 |
337 | Milosz Bak | P17 | DE | 14 | 1 | 1 | 2 | 20 | 0 |
338 | Michael Polka | UNL | DE | 16 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 |
339 | Michał Szyszka | P17 | FO | 25 | 1 | 1 | 2 | 10 | 0 |
340 | Jan Vašák | CHR | DE | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 |
341 | Marek Kabelka | TRE | FO | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
342 | Tadeáš Parkan | TRE | DE | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
343 | Václav Klapetek | TRE | FO | 24 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
344 | Matyáš Brym | TRE | FO | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
345 | Matěj Štancl | TRE | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
346 | Tadeáš Dočkal | TRE | FO | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
347 | Tomáš Jiřík | PIS | DE | 10 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
348 | Marek Ramajzl | PIS | DE | 15 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
349 | Jan Šťastný | PIS | DE | 10 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
350 | Dominik Přech | PIS | DE | 9 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
351 | Jindřich Hašek | PIS | DE | 13 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
352 | Oliver Vaňha | CHM | FO | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
353 | Jiří Gombár | CHM | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
354 | Matyáš Melančin | CHM | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
355 | Šimon Daněk | LVB | FO | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
356 | Vojtěch Prchal | LVB | FO | 16 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
357 | Lukáš Adler | LVB | DE | 12 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 |
358 | Manfred Pek | KOB | FO | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
359 | Matyáš Zámečník | KOB | DE | 24 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 |
360 | Dominik Landa | TEC | DE | 35 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
361 | Tadeáš Beroun | TEC | DE | 13 | 0 | 1 | 1 | 12 | 0 |
362 | Filip Fišer | SOK | DE | 25 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
363 | Timotej Kubizniak | KVA | DE | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
364 | Josef Postl | KVA | DE | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
365 | Jakub Škrip | VSE | FO | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
366 | Jakub Kučerňák | VSE | FO | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
367 | Filip Morcinek | VSE | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
368 | Jan Vaněk | SOK | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
369 | Karel Noga | VSE | DE | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
370 | Damián Franc | KVA | FO | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
371 | Simon Raulič | VSE | DE | 11 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
372 | Matej Votroubek | MDS | FO | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
373 | Petr Židlík | MDS | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
374 | Jan Nemrava | MDS | DE | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
375 | Daniel Šimon | PIL | DE | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
376 | Jarosław Kot | P17 | FO | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
377 | Samuel Kříž | UNL | FO | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
378 | Krystian Kowalczyk | P17 | DE | 26 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
379 | Dominik Litwa | P17 | FO | 10 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
380 | Bartłomiej Gawrysiak | P17 | DE | 28 | 1 | 0 | 1 | 22 | 0 |
381 | Radek Šorf | UNL | DE | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
382 | Michal Porožňák | UNL | FO | 20 | 0 | 1 | 1 | 18 | 0 |
383 | Pavel Tvrdik | CHR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
384 | Dominik Raďák | CHR | DE | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
385 | Matěj Novák | CHR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
386 | Tomáš Hrubý | CHR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
387 | Zdeněk Ladman | HVE | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
388 | Marek Šlechta | HVE | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
389 | Jakub Veverka | HVE | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
390 | Alexander Ježek | HVE | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
391 | Dominik Melich | TRE | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
392 | Tobiáš Němec | TRE | DE | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
393 | Emanuel Buchla | TRE | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
394 | Lukáš Rozsypal | TRE | DE | 27 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
395 | Jakub Antoš | PIS | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
396 | Adam Valvoda | PIS | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
397 | Matyáš Schmied | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
398 | Filip Voráček | PIS | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
399 | Václav Svoboda | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
400 | Adam Mareš | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
401 | Ondřej Krejčík | CHM | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
402 | Adam Konvalinka | CHM | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
403 | David Sinkule | CHM | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
404 | Michal Witoš | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
405 | Jakub Hynek | CHM | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
406 | Ondřej Slívko | LVB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
407 | Alex Jurica | LVB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
408 | Filip Riška | LVB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
409 | Viliam Pikna | LVB | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
410 | Adam Král | LVB | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
411 | Matěj Medrický | LVB | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
412 | Vojtěch Klučák | LVB | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
413 | Pavel Švandelka | LVB | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
414 | Jakub Smrž | KOB | FO | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
415 | Václav Javorský | KOB | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
416 | Matěj Jizba | KOB | DE | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
417 | Lukáš Janisch | KOB | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
418 | František Vrzal | KOB | DE | 28 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
419 | Matyáš Volejník | TEC | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
420 | František Řezník | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
421 | Alexandr Šmerda | TEC | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
422 | Lukáš Kunz | HBR | FO | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
423 | Miloslav Kytka | HBR | DE | 9 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
424 | Josef Kratochvíl | HBR | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
425 | Max Matyaštík | VSE | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
426 | Daniel Spitzer | VSE | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
427 | Jiří Kalous | SOK | FO | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
428 | Petr Kukla | SOK | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
429 | Petr Štaif | KVA | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
430 | Aleš Moulis | SOK | FO | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
431 | Adam Hanek | KVA | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
432 | Matěj Herout | SOK | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
433 | Petra Matějová | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
434 | Vojtěch Kaleta | VSE | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
435 | Tomáš Páže | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
436 | Adam Makaj | SOK | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
437 | Jakub Lorenc | VSE | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
438 | Tobiáš Beran | SOK | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
439 | Sebastian Chalupa | VSE | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
440 | Damir Iuzeev | SOK | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
441 | Tommy Luis Hirth | SOK | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
442 | Alexey Ostalskiy | SOK | FO | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
443 | Tomáš Suja | KVA | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
444 | Filip Čermák | KVA | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
445 | Daniel Postl | KVA | DE | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
446 | Petr Jáchym | SOK | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
447 | Adam Mareš | SOK | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
448 | Tomáš Uxa | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
449 | Lukáš Reichl | MDS | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
450 | Lukáš Kupčík | MDS | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
451 | Tomáš Sirový | MDS | DE | 12 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
452 | Václav Novák | MDS | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
453 | Matěj Novák | MDS | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
454 | Matěj Vostracký | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
455 | Daniel Nikiforov | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
456 | David Korecký | PIL | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
457 | František Hanzlík | PIL | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
458 | Martin Štolba | PIL | FO | 15 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 |
459 | Petr Janda | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
460 | Adam Schlosser | UNL | DE | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
461 | Ondřej Hanusch | UNL | FO | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
462 | Szymon Klucznik | P17 | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
463 | Matyáš Zikmund | UNL | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
464 | Tadeáš Weiss | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
465 | Adam Růžička | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
466 | Vilém Nademlejnský | UNL | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
467 | Martin Maršálek | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
468 | Jaroslav Procházka | UNL | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 |
469 | Martin Goschala | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
470 | Michal Pavlík | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
471 | Viktor Dvořák | UNL | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
472 | Ondřej Rulák | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
473 | Adrian Strojny | P17 | DE | 16 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 |
474 | Matěj Šilhavý | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
475 | Veronika Hujová | UNL | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
476 | Vojtěch Řezníček | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
477 | Ladislav Zuna | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
478 | Matěj Kapusta | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
479 | Samuel Hrabčák | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
480 | Adam Svoboda | UNL | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
481 | Matouš Pinkas | CHR | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
482 | Jakub Procházka | CHR | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
483 | Matyáš Postupa | CHR | FO | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
484 | Domink Jaroš | CHR | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
485 | Matyáš Beran | CHR | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
486 | Josef Staněk | CHR | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | ZÁP | TOI | Z | IG | %Z | Prům. | SO | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Vaculík | HVE | GK | 6 | 271:01 | 0 | 10 | 0 | 2.21 | 1 | 0 | |
2. | Daniela Nováková | HVE | GK | 18 | 926:16 | 0 | 45 | 0 | 2.91 | 2 | 2 | |
3. | Jakub Sádlo | HVE | GK | 3 | 160:00 | 0 | 5 | 0 | 1.88 | 0 | 0 | |
4. | Jan Bouška | HVE | GK | 19 | 955:45 | 0 | 45 | 0 | 2.83 | 3 | 2 | |
5. | Pavel Ramach | TRE | GK | 1 | 02:47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Jan Chalupa | TRE | GK | 11 | 599:24 | 0 | 34 | 0 | 3.4 | 0 | 0 | |
7. | Filip Nosek | TRE | GK | 4 | 240:00 | 0 | 16 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
8. | Daniel Melich | TRE | GK | 22 | 1334:50 | 0 | 65 | 0 | 2.92 | 2 | 0 | |
9. | Petr Štangl | PIS | GK | 5 | 223:25 | 0 | 21 | 0 | 5.64 | 0 | 0 | |
10. | František Jeřábek | PIS | GK | 5 | 187:53 | 0 | 15 | 0 | 4.79 | 0 | 0 | |
11. | Adam Podrabský | PIS | GK | 3 | 88:00 | 0 | 4 | 0 | 2.73 | 0 | 0 | |
12. | František Šátava | PIS | GK | 9 | 544:20 | 0 | 24 | 0 | 2.65 | 2 | 2 | |
13. | Vojtěch Jelínek | PIS | GK | 7 | 406:59 | 0 | 20 | 0 | 2.95 | 1 | 0 | |
14. | Patrik Bican | PIS | GK | 13 | 725:30 | 0 | 40 | 0 | 3.31 | 1 | 0 | |
15. | Lukáš Geist | CHM | GK | 2 | 120:32 | 0 | 8 | 0 | 3.98 | 0 | 0 | |
16. | Daniel Civiš | CHM | GK | 28 | 1621:26 | 0 | 43 | 0 | 1.59 | 4 | 4 | |
17. | Simon Pešout | CHM | GK | 11 | 607:15 | 0 | 17 | 0 | 1.68 | 3 | 0 | |
18. | Dominik Barčák | LVB | GK | 1 | 59:11 | 0 | 3 | 0 | 3.04 | 0 | 0 | |
19. | Dan Nevídal | LVB | GK | 1 | 03:33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Matěj Článek | LVB | GK | 1 | 60:00 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
21. | Vitězslav Jareš | LVB | GK | 1 | 60:00 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
22. | Adam Haronik | LVB | GK | 10 | 519:34 | 0 | 44 | 0 | 5.08 | 0 | 0 | |
23. | Jan Kotas | LVB | GK | 21 | 1090:17 | 0 | 83 | 0 | 4.57 | 1 | 2 | |
24. | Petr Hradil | LVB | GK | 7 | 360:09 | 0 | 25 | 0 | 4.16 | 0 | 2 | |
25. | Vít Dvořák | KOB | GK | 1 | 20:00 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
26. | Jakub Šimon | KOB | GK | 28 | 1566:32 | 0 | 64 | 0 | 2.45 | 1 | 0 | |
27. | František Poletín | KOB | GK | 6 | 367:31 | 0 | 15 | 0 | 2.45 | 0 | 0 | |
28. | Vladimír Slavíček | KOB | GK | 9 | 229:49 | 0 | 11 | 0 | 2.87 | 0 | 0 | |
29. | Nikolas Vrťo | TEC | GK | 7 | 353:53 | 0 | 22 | 0 | 3.73 | 0 | 0 | |
30. | Vojtěch Wrzecionko | TEC | GK | 30 | 1660:46 | 0 | 73 | 0 | 2.64 | 3 | 4 | |
31. | Matěj Článek | TEC | GK | 5 | 285:21 | 0 | 18 | 0 | 3.78 | 0 | 0 | |
32. | Albert Ždimera | HBR | GK | 5 | 246:16 | 0 | 16 | 0 | 3.9 | 1 | 4 | |
33. | Daniel Petr | HBR | GK | 11 | 602:14 | 0 | 32 | 0 | 3.19 | 0 | 0 | |
34. | Dominik Štáfl | HBR | GK | 3 | 106:01 | 0 | 4 | 0 | 2.26 | 0 | 0 | |
35. | Jakub Humplík | HBR | GK | 23 | 1339:21 | 0 | 70 | 0 | 3.14 | 0 | 2 | |
36. | Martin Psohlavec | KVA | GK | 7 | 420:06 | 0 | 16 | 0 | 2.29 | 0 | 0 | |
37. | Jan Hanzlík | VSE | GK | 18 | 950:22 | 0 | 26 | 0 | 1.64 | 3 | 2 | |
38. | Tobiáš Čurlin | SOK | GK | 1 | 20:00 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
39. | Ondřej Kadoun | KVA | GK | 2 | 88:49 | 0 | 8 | 0 | 5.4 | 0 | 0 | |
40. | Juliusz Tadeusz Cegliňski | VSE | GK | 21 | 1172:54 | 0 | 37 | 0 | 1.89 | 1 | 2 | |
41. | Matyáš Javorek | VSE | GK | 2 | 120:00 | 0 | 1 | 0 | 0.5 | 1 | 0 | |
42. | Richard Kocyan | VSE | GK | 3 | 128:41 | 0 | 5 | 0 | 2.33 | 0 | 0 | |
43. | Radek Novák | SOK | GK | 36 | 2123:50 | 0 | 146 | 0 | 4.12 | 2 | 4 | |
44. | Ondřej Maňák | KVA | GK | 8 | 480:00 | 0 | 23 | 0 | 2.88 | 0 | 2 | |
45. | Petr Kašpar | KVA | GK | 22 | 1312:34 | 0 | 52 | 0 | 2.38 | 3 | 0 | |
46. | Adam Hengerič | SOK | GK | 1 | 27:16 | 0 | 3 | 0 | 6.6 | 0 | 0 | |
47. | Michal Dudycha | MDS | GK | 22 | 1145:08 | 0 | 69 | 0 | 3.62 | 0 | 0 | |
48. | Ondřej Putin | MDS | GK | 2 | 120:00 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | |
49. | Adam Zavoral | MDS | GK | 15 | 872:13 | 0 | 54 | 0 | 3.71 | 0 | 0 | |
50. | Jonáš Trnka | MDS | GK | 1 | 32:24 | 0 | 6 | 0 | 11.11 | 0 | 0 | |
51. | Nazar Seliuk | PIL | GK | 5 | 199:49 | 0 | 14 | 0 | 4.2 | 0 | 0 | |
52. | Tomáš Makarius | PIL | GK | 31 | 1852:06 | 0 | 65 | 0 | 2.11 | 4 | 0 | |
53. | Tomáš Uhel | PIL | GK | 4 | 241:21 | 0 | 12 | 0 | 2.98 | 0 | 0 | |
54. | Patrik Karala | UNL | GK | 13 | 594:33 | 0 | 44 | 0 | 4.44 | 0 | 0 | |
55. | Tobiasz Jaworski | P17 | GK | 20 | 1138:32 | 0 | 69 | 0 | 3.64 | 2 | 2 | |
56. | Marek Hruška | UNL | GK | 19 | 785:50 | 0 | 55 | 0 | 4.2 | 0 | 2 | |
57. | Jan Kusak | P17 | GK | 17 | 873:39 | 0 | 43 | 0 | 2.95 | 2 | 2 | |
58. | Veronika Ortová | UNL | GK | 16 | 798:23 | 0 | 48 | 0 | 3.61 | 0 | 0 | |
59. | Samuel Plinta | P17 | GK | 4 | 159:33 | 0 | 15 | 0 | 5.64 | 0 | 0 | |
60. | Vojtěch Friml | CHR | GK | 1 | 10:23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
61. | Michal Etflaiš | CHR | GK | 12 | 565:23 | 0 | 39 | 0 | 4.14 | 1 | 2 | |
62. | David Veřmiřovský | CHR | GK | 5 | 298:28 | 0 | 13 | 0 | 2.61 | 0 | 2 | |
63. | Šimon Pavlík | CHR | GK | 4 | 227:16 | 0 | 11 | 0 | 2.9 | 0 | 0 | |
64. | Matyáš Netušil | CHR | GK | 16 | 884:50 | 0 | 52 | 0 | 3.53 | 0 | 4 | |
65. | David Šprync | CHR | GK | 6 | 364:52 | 0 | 23 | 0 | 3.78 | 0 | 0 |
Související dokumenty:
- Liga dorostu 2023/24 - rozpis soutěže (09.06.2023)
- Všeobecná ustanovení pro soutěže řízené ČSLH 2023/2024 (14.08.2023)
- Technické normy: LD 2023/2024 (14.08.2023)
- Liga dorostu 2023/24 - rozpis soutěže - O postup do extraligy dorostu - semifinále (17.03.2024)