Královéhradecký kraj - Krajská liga mužů (2011/2012)

JménoEmailTel./Fax
Lucie Balášová
(sekretář)
ks-kralovehradecky@cslh.cz+420 603 226 319
Soutěže řídí KVV ČSLH Královéhradeckého kraje
Ze soutěže se postupuje do: 2.liga
Více informací o soutěži: zobrazit
Hrací systém:
 • 1. část: 12 družstev dvoukolově každý s každým tj. 22 utkání. Úkolem této části je určit pořadí družstev pro 2. část soutěže.
 • 2. část:
  • skupina A – týmy umístěné na 1. až 6.místě po 1. části soutěže hrají dvoukolově, tj. 10 utkání.
  • skupina B – týmy na 7.až 12.místě hrají dvojkolově, tj. 10 utkání.
 • V obou skupinách se započítávají vzájemné výsledky z 1. části soutěže.
 • 3. část: po ukončení 1. části soutěže se sejdou zástupci družstev umístěných na 1. – 6. místě k dohodě o možné nadstavbě.

Postup:

 •  Vítěz po 2. části (sk.A) soutěže má právo účasti v kvalifikaci o 2. ligu ČR.

Kvalifikace:

 •  Konec soutěže 29.2.2011, nahlášení vítěze kraje do kvalifikace 1.3.2012.

Sestup:

 • Družstva, která se umístí na 1. – 6. místě mají zajištěnou účast v soutěži KLM pro příští sezónu,
 • Družstva na 7. – 9.místě sestupují do Krajské soutěže, bude-li v příští sezóně zřízena.
 • Řídicí orgán si vyhrazuje právo upravit počet sestupujících v návaznosti na sestupy z vyšších soutěží, resp. postupy či zařazení do vyšších soutěží (viz SDŘ čl. 212), nebo při změně herního systému v sezóně 2012/2013 v závislosti na počtu přihlášených družstev v jednotlivých kategoriích.


Související dokumenty:


Související články:

HC Sparta Praha vyhrála základní část ELH a převzala Prezidentský pohár
Podívejte se na fotografie z předání Prezidentského poháru vítězům základní části Tipsport extraligy 2020/21, hokejistům HC Sparta Praha. Sparťané dodrželi tradici a na pohár z pověrčivosti nesáhli vyjma majitele klubu Karla Pražáka, který nádhernou trofej zvedl nad hlavu.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jakub Lev (MOUNTFIELD HK)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu BK Mladá Boleslav zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráče Jakuba Lva v utkání BK Mladá Boleslav – Mountfield HK, které se hrálo 2. 3. 2020.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 4. 3. 2021
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (25.2.2021 – 4.3.2021). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 24. 2. 2021
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (19.2.2021 – 24.2.2021). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Adam Musil (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Škoda Plzeň zabýval zákrokem hráče Adama Musila na protihráče Filipa Suchého, za který mu byl v utkání HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec (24. 02. 2021) uložen menší trest za Pozdní dohrání.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Patrik Poulíček (HC Dynamo Pardubice)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Patrika Poulíčka v utkání Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice, které se hrálo 23. 2. 2021.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Radek Smoleňák (Mountfield HK)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Dynamo Pardubice zabýval šesti situacemi z utkání Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice (23. 2. 2021).
O Kapku lepší hokej: Neskutečných 872 tisíc pro děti!
Druhý ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej byl jedním slovem strhující! Po obrovské podpoře všech hokejových týmů a médií přišly na řadu DMS zprávy, aukce a další akce, které měly pro Nadační fond Kapka naděje vygenerovat co nejvyšší sumu.
Rozhodnutí ředitele ELH a předsedy DK ELH – HC Dynamo Pardubice
Ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček se zabýval výroky trenéra Richarda Krále (HC Dynamo Pardubice), pronesenými bezprostředně po skončení utkání Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice (23. 2. 2021).
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Malát, Straka (HC Škoda Plzeň)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Sebastiána Maláta na protihráče Karla Pláška, za který mu byl v utkání HC Škoda Plzeň – Kometa Brno (21. 2. 2021) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce zápasu za Zásah do hlavy nebo krku.