Regionální liga juniorů (2023/2024)

Jméno Email Tel./Fax
Pavel Smažil
(odpovědný pracovník)
smazil@czehockey.cz +420 731 155 400
Soutěže řídí Český hokej
Ze soutěže se postupuje do: Liga juniorů

1. část:

- 69 družstev rozděleno územně do 12 skupin; 5 družstev ve skupině „1“, 6 družstev ve skupině „2“, 6 družstev ve skupině „3“, 6 družstev ve skupině „4“, 6 družstev ve skupině „5“, 6 družstev ve skupině „6“, 6 družstev ve skupině „7“, 5 družstev ve skupině „8“, 5 družstev ve skupině „9“, 6 družstev ve skupině „10“, 6 družstev ve skupině „11“ a 5 družstev ve skupině „12“; družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým, dále se družstva ze skupiny „1“ utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „2“, družstva ze skupiny „3“ se utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „4“, družstva ze skupiny „5“ se utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „6“, družstva ze skupiny „7“ se utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „8“, družstva ze skupiny „9“ se utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „10“ a družstva ze skupiny „11“ se utkají jednokolově s družstvy ze skupiny „12“ (22-26 utkání).

2. část

a) - Nadstavbová:

- skupiny „13“, „14“, „15“ a „16“ - družstva umístěná po 1. části v jednotlivých skupinách na 1. - 2. místě rozdělená na základě územního principu do čtyř skupin po 6 družstvech se v jednotlivých skupinách utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

b) - O umístění:

družstva nepostupující z 1. části do části 2a) - „Nadstavbová“ rozdělená na základě územního principu do skupin po minimálně 4 družstvech a maximálně 8 družstvech se ve skupinách, jichž se budou účastnit právě 4, resp. 5, resp. 6 družstev, utkají dvoukolově každý s každým (6-10 utkání), ve skupinách, jichž se bude účastnit právě 7., resp. 8 družstev, jednokolově každý s každým (6-7 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

3. část - O postup do ligy juniorů:

- družstva umístěná po části 2a) - „Nadstavbová“ v jednotlivých skupinách na 1. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z přecházejících částí soutěže nezapočítávají.
Družstva, která se po této části soutěže umístí na konečném 1. a 2. místě, získávají ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži liga juniorů pro sezónu 2024-2025.

Utkání 1. části, části 2a) - „Nadstavbová“ a části 2b) - „O umístění“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku.

Utkání 3. části - „O postup do ligy juniorů“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.

Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

  1. V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči věkové kategorie juniorů, tj. hráči ročníku narození 2004, 2005 a 2006. Hráčům věkové kategorie dorostu, tj. hráčům ročníku narození 2007 a 2008, je start v utkání povolen za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ, a to bez omezení jejich počtu. Protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím utkání.
  2. Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:
    1. a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
    2. b) minimálně 10, maximálně 19 hráčů do pole.
  3. V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit maximálně 3 Cizinci.
  4. V utkáních 3. části - „O postup do ligy juniorů“ mohou za družstvo Klubu nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu odehráli v předcházejících částech soutěže regionální liga juniorů celkem minimálně 10 utkání, přičemž platí následující výjimky:
    • - podmínku 10 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit ten hráč, který (i) ke dni 31. 12. 2023 splňoval veškeré podmínky ke startu za družstvo Klubu vyplývající z předpisů ČSLH vztahujících se ke konání soutěže regionální liga juniorů v sezóně 2023-2024, (ii) v období po 31. 12. 2023 neztratil oprávněnost ke startu za družstvo Klubu v soutěži regionální liga juniorů a (iii) v období po 31. 12. 2023 nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný Klub účastnící se regionální ligy juniorů nebo soutěže vyšší,
    • - podmínku 10 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit takový brankář, pokud se vpředcházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání za družstvo Klubu v regionální lize juniorů a utkání za družstvo Klubu v regionální lize juniorů, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj ve smyslu čl. 327 odst. 2. SDŘ zasáhl, rovnal minimálně 10.
  5. V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči mající registračním oddělením ČSLH schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) dle čl. 7 odst. 6. přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, přičemž:
    • - součet počtu hráčů ročníku narození 2006 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže liga juniorů a hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže extraliga dorostu nesmí být v příslušném utkání vyšší nežli 5, a
    • - počet hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže liga dorostu, resp. ze soutěže regionální liga dorostu, není pro příslušné utkání omezen.
  6. Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 138 ze dne 8. 9. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře, kterým může být i para medik (student VŠ) po absolvování příslušných zkoušek.
  7. Je-li zápis o utkání zpracován dle čl. 326 odst. 2. písm. b) SDŘ, je pořádající Klub povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
  8. Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých
  9. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem a kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení)
  10. Brankář, který v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršil či dovrší 17. rok věku (pro sezónu 2023-2024 se jedná o ročník narození 2006), a mladší, musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (viz čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
  11. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z čl. 86.6. Pravidel).
  12. Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
datum a čas kolo číslo utkání domácí hosté skóre
22.09.2023 18:30 1. A1001 HC Příbram SK Černošice 7:6 sn »
23.09.2023 13:10 1. A1002 HC Klatovy HC Berounští Medvědi 3:1 »
23.09.2023 11:00 1. A1003 HC Rokycany z.s. HC Domažlice 7:1 »
24.09.2023 17:45 1. A1004 HC Junior Mělník HK LEV Slaný 0:0 »
23.09.2023 16:35 1. A1005 HC Hvězda Praha HK Kralupy n.Vltavou 4:3 sn »
22.09.2023 18:45 1. A1006 HC Kobra Praha HC Smíchov 1913 7:2 »
28.09.2023 17:00 2. A1007 SK Černošice HC Domažlice 4:3 »
28.09.2023 11:15 2. A1008 HC Berounští Medvědi HC Rokycany z.s. 4:5 »
21.12.2023 17:45 2. A1009 HC Příbram HC Klatovy 6:2 »
28.09.2023 13:00 2. A1010 HK LEV Slaný HC Smíchov 1913 13:3 »
28.09.2023 14:25 2. A1011 HK Kralupy n.Vltavou HC Kobra Praha 2:3 »
28.09.2023 17:00 2. A1012 HC Junior Mělník HC Hvězda Praha 0:0 »
30.09.2023 12:10 3. A1013 HC Klatovy SK Černošice 1:9 »
24.10.2023 18:15 3. A1014 HC Rokycany z.s. HC Příbram 5:1 »
01.10.2023 12:30 3. A1015 HC Domažlice HC Berounští Medvědi 6:3 »
01.10.2023 11:50 3. A1016 HC Hvězda Praha HK LEV Slaný 7:2 »
29.09.2023 18:45 3. A1017 HC Kobra Praha HC Junior Mělník 0:0 »
30.09.2023 12:00 3. A1018 HC Smíchov 1913 HK Kralupy n.Vltavou 4:8 »
07.10.2023 18:30 4. A1019 SK Černošice HC Berounští Medvědi 9:2 »
07.10.2023 12:45 4. A1020 HC Příbram HC Domažlice 8:2 »
07.10.2023 13:10 4. A1021 HC Klatovy HC Rokycany z.s. 7:5 »
08.10.2023 13:45 4. A1022 HK LEV Slaný HK Kralupy n.Vltavou 1:3 »
08.10.2023 17:45 4. A1023 HC Junior Mělník HC Smíchov 1913 0:0 »
06.10.2023 18:50 4. A1024 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 2:4 »
13.10.2023 18:30 5. A1025 HC Příbram HK LEV Slaný 4:7 »
13.10.2023 18:10 5. A1026 HC Klatovy HK Kralupy n.Vltavou 1:4 »
13.10.2023 17:30 5. A1027 HC Rokycany z.s. HC Smíchov 1913 6:1 »
13.10.2023 17:30 5. A1028 HC Domažlice HC Kobra Praha 5:3 »
13.10.2023 18:30 5. A1029 HC Berounští Medvědi HC Hvězda Praha 1:11 »
13.10.2023 15:00 5. A1030 SK Černošice HC Junior Mělník 0:0 »
15.10.2023 18:00 6. A1031 HK LEV Slaný HC Klatovy 4:2 »
15.10.2023 11:50 6. A1032 HC Hvězda Praha SK Černošice 4:1 »
15.10.2023 12:00 6. A1033 HC Kobra Praha HC Berounští Medvědi 5:0 »
15.10.2023 13:00 6. A1034 HC Smíchov 1913 HC Domažlice 3:6 »
15.10.2023 16:40 6. A1035 HK Kralupy n.Vltavou HC Rokycany z.s. 5:3 »
15.10.2023 17:45 6. A1036 HC Junior Mělník HC Příbram 0:0 »
22.10.2023 12:00 7. A1037 HC Rokycany z.s. SK Černošice 0:1 »
22.10.2023 12:30 7. A1038 HC Domažlice HC Klatovy 2:9 »
21.10.2023 12:30 7. A1039 HC Berounští Medvědi HC Příbram 3:2 »
20.10.2023 18:45 7. A1040 HC Kobra Praha HK LEV Slaný 3:2 »
21.10.2023 12:00 7. A1041 HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 2:13 »
21.10.2023 12:00 7. A1042 HK Kralupy n.Vltavou HC Junior Mělník 0:0 »
27.10.2023 17:30 8. A1043 HC Rokycany z.s. HK LEV Slaný 4:6 »
18.10.2023 18:00 8. A1044 HC Příbram HC Hvězda Praha 2:8 »
27.10.2023 17:30 8. A1045 HC Domažlice HK Kralupy n.Vltavou 3:7 »
27.10.2023 18:30 8. A1046 HC Berounští Medvědi HC Smíchov 1913 9:0 »
27.10.2023 17:45 8. A1047 SK Černošice HC Kobra Praha 4:7 »
27.10.2023 15:00 8. A1048 HC Klatovy HC Junior Mělník 0:0 »
28.10.2023 13:15 9. A1049 SK Černošice HC Příbram 0:2 »
29.10.2023 12:30 9. A1050 HC Berounští Medvědi HC Klatovy 7:9 »
29.10.2023 12:30 9. A1051 HC Domažlice HC Rokycany z.s. 2:4 »
29.10.2023 12:00 9. A1052 HK LEV Slaný HC Junior Mělník 0:0 »
28.10.2023 17:25 9. A1053 HK Kralupy n.Vltavou HC Hvězda Praha 1:2 sn »
26.01.2024 17:30 9. A1054 HC Smíchov 1913 HC Kobra Praha 1:7 »
03.11.2023 17:30 10. A1055 HC Domažlice SK Černošice 5:1 »
03.11.2023 17:30 10. A1056 HC Rokycany z.s. HC Berounští Medvědi 9:3 »
03.11.2023 18:10 10. A1057 HC Klatovy HC Příbram 6:7 sn »
03.11.2023 16:00 10. A1058 HC Smíchov 1913 HK LEV Slaný 4:5 »
03.11.2023 18:45 10. A1059 HC Kobra Praha HK Kralupy n.Vltavou 6:2 »
03.11.2023 15:00 10. A1060 HC Hvězda Praha HC Junior Mělník 0:0 »
05.11.2023 14:15 11. A1061 HK LEV Slaný HC Domažlice 2:1 sn »
05.11.2023 12:10 11. A1062 HC Kobra Praha HC Příbram 5:1 »
05.11.2023 13:30 11. A1063 HC Smíchov 1913 SK Černošice 2:7 »
05.11.2023 16:40 11. A1064 HK Kralupy n.Vltavou HC Berounští Medvědi 6:1 »
05.11.2023 17:45 11. A1065 HC Junior Mělník HC Rokycany z.s. 0:0 »
05.11.2023 11:50 11. A1066 HC Hvězda Praha HC Klatovy 5:2 »
10.11.2023 17:45 12. A1067 SK Černošice HC Klatovy 7:2 »
10.11.2023 18:30 12. A1068 HC Příbram HC Rokycany z.s. 3:5 »
10.11.2023 18:30 12. A1069 HC Berounští Medvědi HC Domažlice 2:4 »
10.11.2023 19:00 12. A1070 HK LEV Slaný HC Hvězda Praha 0:4 »
10.11.2023 17:15 12. A1071 HC Junior Mělník HC Kobra Praha 0:0 »
11.11.2023 13:00 12. A1072 HK Kralupy n.Vltavou HC Smíchov 1913 3:5 »
12.11.2023 12:30 13. A1073 HC Berounští Medvědi SK Černošice 4:3 sn »
12.11.2023 12:30 13. A1074 HC Domažlice HC Příbram 4:1 »
12.11.2023 12:15 13. A1075 HC Rokycany z.s. HC Klatovy 4:5 »
12.11.2023 16:40 13. A1076 HK Kralupy n.Vltavou HK LEV Slaný 2:4 »
12.11.2023 12:00 13. A1077 HC Smíchov 1913 HC Junior Mělník 0:0 »
12.11.2023 12:10 13. A1078 HC Kobra Praha HC Hvězda Praha 0:3 »
17.11.2023 15:50 14. A1079 HC Berounští Medvědi HK LEV Slaný 1:7 »
01.11.2023 18:00 14. A1080 HC Příbram HC Smíchov 1913 4:3 »
17.11.2023 17:45 14. A1081 SK Černošice HK Kralupy n.Vltavou 1:4 »
17.11.2023 16:00 14. A1082 HC Klatovy HC Kobra Praha 4:7 »
17.11.2023 12:00 14. A1083 HC Domažlice HC Junior Mělník 0:0 »
17.11.2023 17:30 14. A1084 HC Rokycany z.s. HC Hvězda Praha 0:9 »
19.11.2023 16:30 15. A1085 SK Černošice HC Rokycany z.s. 1:4 »
19.11.2023 13:55 15. A1086 HC Klatovy HC Domažlice 2:11 »
18.11.2023 10:45 15. A1087 HC Příbram HC Berounští Medvědi 2:4 »
10.12.2023 10:15 15. A1089 HK LEV Slaný HC Kobra Praha 5:1 »
19.11.2023 11:50 15. A1090 HC Hvězda Praha HC Smíchov 1913 7:0 »
19.11.2023 17:45 15. A1091 HC Junior Mělník HK Kralupy n.Vltavou 0:0 »
25.11.2023 16:30 16. A1092 HC Příbram SK Černošice 6:3 »
25.11.2023 13:10 16. A1093 HC Klatovy HC Berounští Medvědi 4:3 »
19.01.2024 17:30 16. A1094 HC Rokycany z.s. HC Domažlice 5:1 »
25.11.2023 14:15 16. A1095 HC Junior Mělník HK LEV Slaný 0:0 »
20.01.2024 17:05 16. A1096 HC Hvězda Praha HK Kralupy n.Vltavou 5:0 »
25.11.2023 12:10 16. A1097 HC Kobra Praha HC Smíchov 1913 16:1 »
03.12.2023 16:30 17. A1098 SK Černošice HC Domažlice 5:2 »
02.12.2023 11:15 17. A1099 HC Berounští Medvědi HC Rokycany z.s. 5:0 »
01.12.2023 18:30 17. A1100 HC Příbram HC Klatovy 4:7 »
03.12.2023 15:30 17. A1101 HK LEV Slaný HC Smíchov 1913 13:2 »
03.12.2023 16:40 17. A1102 HK Kralupy n.Vltavou HC Kobra Praha 1:2 »
03.12.2023 17:45 17. A1103 HC Junior Mělník HC Hvězda Praha 0:0 »
09.12.2023 12:10 18. A1104 HC Klatovy SK Černošice 5:4 »
09.02.2024 17:30 18. A1105 HC Rokycany z.s. HC Příbram 8:5 »
10.12.2023 12:30 18. A1106 HC Domažlice HC Berounští Medvědi 3:5 »
09.12.2023 17:05 18. A1107 HC Hvězda Praha HK LEV Slaný 2:4 »
09.12.2023 12:00 18. A1108 HC Kobra Praha HC Junior Mělník 0:0 »
10.12.2023 16:40 18. A1109 HC Smíchov 1913 HK Kralupy n.Vltavou 5:2 »
17.12.2023 11:00 19. A1110 SK Černošice HC Berounští Medvědi 7:3 »
07.02.2024 18:00 19. A1111 HC Příbram HC Domažlice 6:3 »
17.12.2023 18:10 19. A1112 HC Klatovy HC Rokycany z.s. 2:4 »
17.12.2023 18:15 19. A1113 HK LEV Slaný HK Kralupy n.Vltavou 1:2 »
17.12.2023 17:45 19. A1114 HC Junior Mělník HC Smíchov 1913 0:0 »
16.12.2023 17:05 19. A1115 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 4:2 »
07.01.2024 12:30 20. A1116 HC Rokycany z.s. SK Černošice 3:2 »
17.01.2024 17:45 20. A1117 HC Domažlice HC Klatovy 10:5 »
07.01.2024 11:15 20. A1118 HC Berounští Medvědi HC Příbram 4:5 »
07.01.2024 12:00 20. A1119 HC Kobra Praha HK LEV Slaný 3:2 »
06.01.2024 17:00 20. A1120 HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 2:3 »
06.01.2024 12:00 20. A1121 HK Kralupy n.Vltavou HC Junior Mělník 0:0 »
12.01.2024 19:00 21. A1122 HK LEV Slaný SK Černošice 2:4 »
12.01.2024 17:15 21. A1123 HC Junior Mělník HC Berounští Medvědi 0:0 »
13.01.2024 14:35 21. A1124 HC Hvězda Praha HC Domažlice 8:2 »
12.01.2024 18:45 21. A1125 HC Kobra Praha HC Rokycany z.s. 6:1 »
12.01.2024 17:30 21. A1126 HC Smíchov 1913 HC Klatovy 3:6 »
12.01.2024 17:25 21. A1127 HK Kralupy n.Vltavou HC Příbram 2:1 »
14.01.2024 16:30 22. A1128 SK Černošice HC Příbram 4:3 »
14.01.2024 13:30 22. A1129 HC Berounští Medvědi HC Klatovy 7:4 »
14.01.2024 12:45 22. A1130 HC Domažlice HC Rokycany z.s. 7:6 sn »
14.01.2024 12:00 22. A1131 HK LEV Slaný HC Junior Mělník 0:0 »
14.01.2024 16:40 22. A1132 HK Kralupy n.Vltavou HC Hvězda Praha 4:8 »
14.01.2024 15:30 22. A1133 HC Smíchov 1913 HC Kobra Praha 5:11 »
21.01.2024 12:30 23. A1134 HC Domažlice SK Černošice 4:7 »
21.01.2024 13:10 23. A1135 HC Rokycany z.s. HC Berounští Medvědi 1:4 »
19.01.2024 18:10 23. A1136 HC Klatovy HC Příbram 1:3 »
20.01.2024 14:30 23. A1137 HC Smíchov 1913 HK LEV Slaný 6:7 »
19.01.2024 18:45 23. A1138 HC Kobra Praha HK Kralupy n.Vltavou 3:1 »
20.01.2024 12:00 23. A1139 HC Hvězda Praha HC Junior Mělník 0:0 »
26.01.2024 17:45 24. A1140 SK Černošice HC Klatovy 8:0 »
26.01.2024 18:30 24. A1141 HC Příbram HC Rokycany z.s. 4:5 »
27.01.2024 13:45 24. A1142 HC Berounští Medvědi HC Domažlice 1:8 »
27.01.2024 15:30 24. A1143 HK LEV Slaný HC Hvězda Praha 2:4 »
28.01.2024 17:45 24. A1144 HC Junior Mělník HC Kobra Praha 0:0 »
31.01.2024 18:40 24. A1145 HK Kralupy n.Vltavou HC Smíchov 1913 11:2 »
04.02.2024 11:15 25. A1146 HC Berounští Medvědi SK Černošice 3:4 »
04.02.2024 12:30 25. A1147 HC Domažlice HC Příbram 4:6 »
04.02.2024 13:00 25. A1148 HC Rokycany z.s. HC Klatovy 5:2 »
04.02.2024 16:40 25. A1149 HK Kralupy n.Vltavou HK LEV Slaný 3:2 »
03.02.2024 12:00 25. A1150 HC Smíchov 1913 HC Junior Mělník 0:0 »
03.02.2024 10:00 25. A1151 HC Kobra Praha HC Hvězda Praha 4:2 »
10.02.2024 11:00 26. A1152 SK Černošice HC Rokycany z.s. 3:2 »
10.02.2024 19:10 26. A1153 HC Klatovy HC Domažlice 5:2 »
11.02.2024 15:30 26. A1154 HC Příbram HC Berounští Medvědi 6:4 »
10.02.2024 12:45 26. A1155 HK LEV Slaný HC Kobra Praha 5:6 »
10.02.2024 14:35 26. A1156 HC Hvězda Praha HC Smíchov 1913 19:2 »
11.02.2024 17:45 26. A1157 HC Junior Mělník HK Kralupy n.Vltavou 0:0 »
06.03.2024 17:30 1 B1001 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SK Prostějov 1913 0:0 »
17.02.2024 13:10 1 B1002 SHKM Hodonín HC Lvi Fosfa Břeclav 4:3 »
23.02.2024 18:00 2 B1003 SK Prostějov 1913 SHKM Hodonín 5:6 »
23.02.2024 20:30 2 B1004 HHK Velké Meziříčí HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 3:7 »
24.02.2024 17:55 3 B1005 SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí 17:2 »
25.02.2024 16:15 3 B1006 HC Lvi Fosfa Břeclav SK Prostějov 1913 1:3 »
01.03.2024 20:00 4 B1007 HHK Velké Meziříčí HC Lvi Fosfa Břeclav 3:8 »
28.02.2024 17:30 4 B1008 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SHKM Hodonín 3:4 sn »
03.03.2024 16:00 5 B1009 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 0:0 »
02.03.2024 16:00 5 B1010 SK Prostějov 1913 HHK Velké Meziříčí 5:0 »
08.03.2024 18:00 6 B1011 SK Prostějov 1913 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 0:0 »
06.03.2024 18:55 6 B1012 HC Lvi Fosfa Břeclav SHKM Hodonín 0:0 »
09.03.2024 16:40 7 B1013 SHKM Hodonín SK Prostějov 1913 0:0 »
10.03.2024 14:00 7 B1014 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HHK Velké Meziříčí 0:0 »
20.03.2024 18:15 8 B1015 HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín 0:0 »
15.03.2024 16:00 8 B1016 SK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 0:0 »
17.03.2024 09:00 9 B1017 HC Lvi Fosfa Břeclav HHK Velké Meziříčí 0:0 »
17.03.2024 15:40 9 B1018 SHKM Hodonín HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 0:0 »
23.03.2024 09:00 10 B1019 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HC Lvi Fosfa Břeclav 0:0 »
24.03.2024 12:30 10 B1020 HHK Velké Meziříčí SK Prostějov 1913 0:0 »
23.09.2023 20:00 1. C1001 HC Benátky n.J. HC Rytíři Vlašim 4:0 »
23.09.2023 12:30 1. C1002 HC Letci Letňany SK Sršni Kutná Hora 15:1 »
22.09.2023 20:00 1. C1003 HC Poděbrady SC Kolín 5:3 »
23.09.2023 13:10 1. C1004 Spartak Soběslav HC Lední medvědi Pelhřimov 14:3 »
24.09.2023 17:25 1. C1005 HC DDM Č.Budějovice HC Tábor 3:7 »
24.09.2023 12:15 1. C1006 HC Strakonice HC Střelci Jindřichův Hradec 1:7 »
29.09.2023 17:45 2. C1007 HC Rytíři Vlašim SC Kolín 1:4 »
29.09.2023 20:00 2. C1008 SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady 5:11 »
30.09.2023 12:15 2. C1009 HC Benátky n.J. HC Letci Letňany 3:2 »
30.09.2023 13:30 2. C1010 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Střelci Jindřichův Hradec 4:8 »
30.09.2023 18:15 2. C1011 HC Tábor HC Strakonice 20:1 »
17.09.2023 10:10 2. C1012 Spartak Soběslav HC DDM Č.Budějovice 1:4 »
01.10.2023 13:30 3. C1013 HC Letci Letňany HC Rytíři Vlašim 15:3 »
01.10.2023 17:15 3. C1014 HC Poděbrady HC Benátky n.J. 4:1 »
01.10.2023 13:00 3. C1015 SC Kolín SK Sršni Kutná Hora 10:1 »
01.10.2023 18:40 3. C1016 HC DDM Č.Budějovice HC Lední medvědi Pelhřimov 11:0 »
01.10.2023 13:15 3. C1017 HC Strakonice Spartak Soběslav 5:6 sn »
01.10.2023 16:10 3. C1018 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Tábor 3:4 »
08.10.2023 17:00 4. C1019 HC Rytíři Vlašim SK Sršni Kutná Hora 8:4 »
14.10.2023 15:15 4. C1020 HC Benátky n.J. SC Kolín 3:2 sn »
08.10.2023 12:00 4. C1021 HC Letci Letňany HC Poděbrady 9:2 »
08.10.2023 14:15 4. C1022 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Tábor 0:9 »
07.10.2023 12:25 4. C1023 Spartak Soběslav HC Střelci Jindřichův Hradec 8:9 sn »
08.10.2023 18:40 4. C1024 HC DDM Č.Budějovice HC Strakonice 6:3 »
15.10.2023 14:30 5. C1025 HC Benátky n.J. HC Lední medvědi Pelhřimov 8:1 »
14.10.2023 13:30 5. C1026 HC Letci Letňany HC Tábor 4:2 »
15.10.2023 13:45 5. C1027 HC Poděbrady HC Střelci Jindřichův Hradec 7:4 »
15.10.2023 12:00 5. C1028 SC Kolín HC Strakonice 7:3 »
14.10.2023 17:15 5. C1029 SK Sršni Kutná Hora HC DDM Č.Budějovice 3:6 »
15.10.2023 17:00 5. C1030 HC Rytíři Vlašim Spartak Soběslav 7:4 »
21.10.2023 12:00 6. C1031 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Letci Letňany 2:17 »
21.10.2023 18:40 6. C1032 HC DDM Č.Budějovice HC Rytíři Vlašim 2:6 »
21.10.2023 14:30 6. C1033 HC Strakonice SK Sršni Kutná Hora 4:3 »
21.10.2023 14:40 6. C1034 HC Střelci Jindřichův Hradec SC Kolín 4:8 »
20.10.2023 19:15 6. C1035 HC Tábor HC Poděbrady 5:3 »
21.10.2023 12:25 6. C1036 Spartak Soběslav HC Benátky n.J. 1:6 »
22.10.2023 16:30 7. C1037 HC Poděbrady HC Rytíři Vlašim 7:4 »
22.10.2023 14:15 7. C1038 SC Kolín HC Letci Letňany 4:3 »
22.10.2023 12:00 7. C1039 SK Sršni Kutná Hora HC Benátky n.J. 3:8 »
22.10.2023 14:30 7. C1040 HC Strakonice HC Lední medvědi Pelhřimov 9:4 »
22.10.2023 17:15 7. C1041 HC Střelci Jindřichův Hradec HC DDM Č.Budějovice 6:7 sn »
22.10.2023 17:00 7. C1042 HC Tábor Spartak Soběslav 4:0 »
27.10.2023 18:45 8. C1043 HC Poděbrady HC Lední medvědi Pelhřimov 11:2 »
27.10.2023 19:45 8. C1044 HC Benátky n.J. HC DDM Č.Budějovice 6:5 sn »
29.10.2023 12:45 8. C1045 SC Kolín HC Tábor 3:0 »
17.11.2023 16:30 8. C1046 SK Sršni Kutná Hora HC Střelci Jindřichův Hradec 1:11 »
29.10.2023 17:00 8. C1047 HC Rytíři Vlašim HC Strakonice 7:3 »
28.10.2023 14:00 8. C1048 HC Letci Letňany Spartak Soběslav 5:3 »
03.11.2023 17:45 9. C1049 HC Rytíři Vlašim HC Benátky n.J. 4:5 sn »
04.11.2023 17:30 9. C1050 SK Sršni Kutná Hora HC Letci Letňany 2:19 »
04.11.2023 13:15 9. C1051 SC Kolín HC Poděbrady 5:8 »
04.11.2023 13:00 9. C1052 HC Lední medvědi Pelhřimov Spartak Soběslav 5:3 »
03.11.2023 19:15 9. C1053 HC Tábor HC DDM Č.Budějovice 7:3 »
04.11.2023 13:40 9. C1054 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Strakonice 4:1 »
05.11.2023 12:45 10. C1055 SC Kolín HC Rytíři Vlašim 4:5 »
05.11.2023 16:00 10. C1056 HC Poděbrady SK Sršni Kutná Hora 6:1 »
05.11.2023 12:00 10. C1057 HC Letci Letňany HC Benátky n.J. 5:4 sn »
05.11.2023 15:55 10. C1058 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Lední medvědi Pelhřimov 9:4 »
05.11.2023 15:45 10. C1059 HC Strakonice HC Tábor 2:6 »
05.11.2023 18:40 10. C1060 HC DDM Č.Budějovice Spartak Soběslav 2:6 »
11.11.2023 18:00 11. C1061 HC Lední medvědi Pelhřimov SC Kolín 3:8 »
12.11.2023 12:45 11. C1062 HC Strakonice HC Benátky n.J. 7:6 sn »
11.11.2023 11:25 11. C1063 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Rytíři Vlašim 7:0 »
12.11.2023 17:00 11. C1064 HC Tábor SK Sršni Kutná Hora 10:0 »
12.11.2023 11:10 11. C1065 Spartak Soběslav HC Poděbrady 3:10 »
11.11.2023 18:40 11. C1066 HC DDM Č.Budějovice HC Letci Letňany 0:6 »
19.11.2023 17:00 12. C1067 HC Rytíři Vlašim HC Letci Letňany 0:8 »
17.11.2023 20:00 12. C1068 HC Benátky n.J. HC Poděbrady 6:0 »
19.11.2023 17:30 12. C1069 SK Sršni Kutná Hora SC Kolín 2:8 »
18.11.2023 12:15 12. C1070 HC Lední medvědi Pelhřimov HC DDM Č.Budějovice 2:8 »
19.11.2023 10:40 12. C1071 Spartak Soběslav HC Strakonice 3:2 »
19.11.2023 16:15 12. C1072 HC Tábor HC Střelci Jindřichův Hradec 9:2 »
25.11.2023 11:45 13. C1073 SK Sršni Kutná Hora HC Rytíři Vlašim 3:6 »
25.11.2023 13:15 13. C1074 SC Kolín HC Benátky n.J. 0:5 »
25.11.2023 11:30 13. C1075 HC Poděbrady HC Letci Letňany 3:7 »
24.11.2023 19:15 13. C1076 HC Tábor HC Lední medvědi Pelhřimov 18:2 »
25.11.2023 13:40 13. C1077 HC Střelci Jindřichův Hradec Spartak Soběslav 5:8 »
24.11.2023 18:40 13. C1078 HC Strakonice HC DDM Č.Budějovice 5:2 »
26.11.2023 12:00 14. C1079 SK Sršni Kutná Hora HC Lední medvědi Pelhřimov 5:6 sn »
26.11.2023 16:00 14. C1080 HC Benátky n.J. HC Střelci Jindřichův Hradec 3:1 »
26.11.2023 17:00 14. C1081 HC Rytíři Vlašim HC Tábor 3:9 »
26.11.2023 12:00 14. C1082 HC Letci Letňany HC Strakonice 10:5 »
22.12.2023 18:30 14. C1083 SC Kolín Spartak Soběslav 4:2 »
26.11.2023 13:45 14. C1084 HC Poděbrady HC DDM Č.Budějovice 4:2 »
19.12.2023 18:00 15. C1085 HC Rytíři Vlašim HC Poděbrady 2:5 »
02.12.2023 15:45 15. C1086 HC Letci Letňany SC Kolín 8:2 »
03.12.2023 12:40 15. C1087 HC Benátky n.J. SK Sršni Kutná Hora 4:0 »
07.01.2024 16:15 15. C1088 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Strakonice 3:4 »
03.12.2023 18:40 15. C1089 HC DDM Č.Budějovice HC Střelci Jindřichův Hradec 4:6 »
30.11.2023 17:40 15. C1090 Spartak Soběslav HC Tábor 1:6 »
09.02.2024 19:44 16. C1091 HC Benátky n.J. HC Rytíři Vlašim 2:3 sn »
09.12.2023 18:00 16. C1092 HC Letci Letňany SK Sršni Kutná Hora 12:0 »
05.01.2024 20:00 16. C1093 HC Poděbrady SC Kolín 4:6 »
10.12.2023 16:25 16. C1094 Spartak Soběslav HC Lední medvědi Pelhřimov 8:4 »
09.12.2023 18:40 16. C1095 HC DDM Č.Budějovice HC Tábor 3:17 »
09.12.2023 14:00 16. C1096 HC Strakonice HC Střelci Jindřichův Hradec 6:8 »
15.12.2023 17:45 17. C1097 HC Rytíři Vlašim SC Kolín 0:6 »
16.12.2023 17:30 17. C1098 SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady 7:3 »
16.12.2023 18:30 17. C1099 HC Benátky n.J. HC Letci Letňany 4:2 »
16.12.2023 13:30 17. C1100 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Střelci Jindřichův Hradec 3:6 »
16.12.2023 12:15 17. C1101 HC Tábor HC Strakonice 12:2 »
16.12.2023 15:55 17. C1102 Spartak Soběslav HC DDM Č.Budějovice 2:5 »
17.12.2023 13:30 18. C1103 HC Letci Letňany HC Rytíři Vlašim 6:1 »
15.12.2023 20:00 18. C1104 HC Poděbrady HC Benátky n.J. 0:6 »
17.12.2023 15:00 18. C1105 SC Kolín SK Sršni Kutná Hora 12:2 »
17.12.2023 17:40 18. C1106 HC DDM Č.Budějovice HC Lední medvědi Pelhřimov 5:6 sn »
17.12.2023 14:00 18. C1107 HC Strakonice Spartak Soběslav 4:3 sn »
17.12.2023 13:25 18. C1108 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Tábor 2:5 »
07.01.2024 17:00 19. C1109 HC Rytíři Vlašim SK Sršni Kutná Hora 7:3 »
19.01.2024 20:00 19. C1110 HC Benátky n.J. SC Kolín 3:8 »
06.01.2024 17:00 19. C1111 HC Letci Letňany HC Poděbrady 5:4 »
06.01.2024 16:15 19. C1112 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Tábor 3:11 »
06.01.2024 12:25 19. C1113 Spartak Soběslav HC Střelci Jindřichův Hradec 7:4 »
06.01.2024 13:30 19. C1114 HC DDM Č.Budějovice HC Strakonice 3:7 »
12.01.2024 18:45 20. C1115 HC Poděbrady HC Rytíři Vlašim 6:0 »
13.01.2024 12:15 20. C1116 SC Kolín HC Letci Letňany 5:2 »
13.01.2024 11:45 20. C1117 SK Sršni Kutná Hora HC Benátky n.J. 2:5 »
13.01.2024 14:30 20. C1118 HC Strakonice HC Lední medvědi Pelhřimov 10:2 »
13.01.2024 13:55 20. C1119 HC Střelci Jindřichův Hradec HC DDM Č.Budějovice 5:4 sn »
13.01.2024 13:00 20. C1120 HC Tábor Spartak Soběslav 19:1 »
14.01.2024 16:30 21. C1121 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Rytíři Vlašim 3:4 sn »
14.01.2024 11:40 21. C1122 Spartak Soběslav SK Sršni Kutná Hora 7:4 »
14.01.2024 13:10 21. C1123 HC DDM Č.Budějovice SC Kolín 2:7 »
14.01.2024 14:30 21. C1124 HC Strakonice HC Poděbrady 4:10 »
14.01.2024 14:15 21. C1125 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Letci Letňany 2:7 »
14.01.2024 16:15 21. C1126 HC Tábor HC Benátky n.J. 7:0 »
21.01.2024 17:00 22. C1127 HC Rytíři Vlašim HC Benátky n.J. 4:1 »
21.01.2024 12:00 22. C1128 SK Sršni Kutná Hora HC Letci Letňany 1:17 »
05.02.2024 18:45 22. C1129 SC Kolín HC Poděbrady 7:5 »
21.01.2024 16:15 22. C1130 HC Lední medvědi Pelhřimov Spartak Soběslav 2:6 »
21.01.2024 16:45 22. C1131 HC Tábor HC DDM Č.Budějovice 7:0 »
08.02.2024 17:55 22. C1132 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Strakonice 3:8 »
27.01.2024 11:30 23. C1133 SC Kolín HC Rytíři Vlašim 8:3 »
27.01.2024 15:15 23. C1134 HC Poděbrady SK Sršni Kutná Hora 9:1 »
27.01.2024 15:30 23. C1135 HC Letci Letňany HC Benátky n.J. 3:1 »
27.01.2024 17:55 23. C1136 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Lední medvědi Pelhřimov 6:2 »
27.01.2024 14:30 23. C1137 HC Strakonice HC Tábor 0:10 »
25.01.2024 19:50 23. C1138 HC DDM Č.Budějovice Spartak Soběslav 4:2 »
10.02.2024 17:00 24. C1139 HC Rytíři Vlašim HC Letci Letňany 0:5 k »
28.01.2024 15:45 24. C1140 HC Benátky n.J. HC Poděbrady 2:3 sn »
28.01.2024 17:30 24. C1141 SK Sršni Kutná Hora SC Kolín 1:14 »
28.01.2024 16:15 24. C1142 HC Lední medvědi Pelhřimov HC DDM Č.Budějovice 3:4 »
28.01.2024 11:40 24. C1143 Spartak Soběslav HC Strakonice 5:4 »
28.01.2024 16:45 24. C1144 HC Tábor HC Střelci Jindřichův Hradec 11:1 »
03.02.2024 11:45 25. C1145 SK Sršni Kutná Hora HC Rytíři Vlašim 5:6 sn »
03.02.2024 18:00 25. C1146 SC Kolín HC Benátky n.J. 6:1 »
02.02.2024 18:45 25. C1147 HC Poděbrady HC Letci Letňany 2:6 »
04.02.2024 17:45 25. C1148 HC Tábor HC Lední medvědi Pelhřimov 15:3 »
03.02.2024 13:40 25. C1149 HC Střelci Jindřichův Hradec Spartak Soběslav 5:6 sn »
03.02.2024 13:45 25. C1150 HC Strakonice HC DDM Č.Budějovice 0:6 »
11.02.2024 17:00 26. C1151 HC Rytíři Vlašim HC Poděbrady 0:5 »
11.02.2024 13:30 26. C1152 HC Letci Letňany SC Kolín 5:0 k »
10.02.2024 19:00 26. C1153 HC Benátky n.J. SK Sršni Kutná Hora 10:1 »
10.02.2024 15:30 26. C1154 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Strakonice 6:11 »
11.02.2024 18:10 26. C1155 HC DDM Č.Budějovice HC Střelci Jindřichův Hradec 5:3 »
09.02.2024 17:40 26. C1156 Spartak Soběslav HC Tábor 0:9 »
17.02.2024 15:55 1 C1201 Spartak Soběslav HC Lední medvědi Pelhřimov 5:1 »
23.03.2024 14:30 1 C1202 HC Strakonice HC Střelci Jindřichův Hradec 0:0 »
18.02.2024 17:15 2 C1203 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Strakonice 4:8 »
18.02.2024 12:00 2 C1204 HC Rytíři Vlašim Spartak Soběslav 0:0 »
23.02.2024 19:00 3 C1205 HC Strakonice HC Rytíři Vlašim 6:3 »
24.02.2024 17:25 3 C1206 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Lední medvědi Pelhřimov 7:2 »
25.02.2024 17:00 4 C1207 HC Rytíři Vlašim HC Střelci Jindřichův Hradec 4:6 »
24.02.2024 15:55 4 C1208 Spartak Soběslav HC Strakonice 7:6 »
02.03.2024 13:55 5 C1209 HC Střelci Jindřichův Hradec Spartak Soběslav 1:3 »
02.03.2024 12:30 5 C1210 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Rytíři Vlašim 7:10 »
03.03.2024 15:30 6 C1211 HC Lední medvědi Pelhřimov Spartak Soběslav 0:0 »
03.03.2024 16:40 6 C1212 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Strakonice 0:0 »
08.03.2024 19:00 7 C1213 HC Strakonice HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0 »
24.03.2024 10:10 7 C1214 Spartak Soběslav HC Rytíři Vlašim 0:0 »
09.03.2024 17:00 8 C1215 HC Rytíři Vlašim HC Strakonice 0:0 »
10.03.2024 16:45 8 C1216 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Střelci Jindřichův Hradec 0:0 »
16.03.2024 17:55 9 C1217 HC Střelci Jindřichův Hradec HC Rytíři Vlašim 0:0 »
15.03.2024 19:00 9 C1218 HC Strakonice Spartak Soběslav 0:0 »
17.03.2024 19:25 10 C1219 Spartak Soběslav HC Střelci Jindřichův Hradec 0:0 »
17.03.2024 17:00 10 C1220 HC Rytíři Vlašim HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0 »
17.02.2024 13:00 1. E1001 HC Poděbrady HC Hlinsko 12:4 »
17.02.2024 17:30 1. E1002 SK Sršni Kutná Hora Loko. Česká Třebová 2:3 »
23.02.2024 20:00 2. E1003 HC Hlinsko Loko. Česká Třebová 0:0 »
23.02.2024 18:40 2. E1004 HC Poděbrady SK Sršni Kutná Hora 3:2 sn »
02.03.2024 17:30 3. E1005 SK Sršni Kutná Hora HC Hlinsko 4:8 »
02.03.2024 19:15 3. E1006 Loko. Česká Třebová HC Poděbrady 3:9 »
09.03.2024 17:00 4. E1007 HC Hlinsko HC Poděbrady 0:0 »
09.03.2024 16:45 4. E1008 Loko. Česká Třebová SK Sršni Kutná Hora 0:0 »
16.03.2024 16:45 5. E1009 Loko. Česká Třebová HC Hlinsko 0:0 »
08.03.2024 19:00 5. E1010 SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady 0:0 »
23.03.2024 14:00 6. E1011 HC Hlinsko SK Sršni Kutná Hora 0:0 »
22.03.2024 12:00 6. E1012 HC Poděbrady Loko. Česká Třebová 0:0 »
23.09.2023 16:00 1. H1001 HC Náchod HC Dvůr Králové n.L. 15:2 »
23.09.2023 18:00 1. H1002 HCM Jaroměř Stadion Nový Bydžov 2:3 sn »
23.09.2023 17:00 1. H1003 BK Nová Paka HC Česká Lípa 4:6 »
23.09.2023 14:00 1. H1004 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Jablonec n/N. 0:5 »
22.09.2023 17:00 1. H1005 Bílí Tygři Liberec HC Frýdlant 3:2 »
29.09.2023 19:00 2. H1006 HC Dvůr Králové n.L. HCM Jaroměř 1:12 »
29.09.2023 19:30 2. H1007 HC Opočno HC Náchod 2:9 »
29.09.2023 17:45 2. H1008 HC Česká Lípa HC Frýdlant 10:2 »
29.09.2023 16:30 2. H1009 TJ HC Jablonec n/N. Bílí Tygři Liberec 8:4 »
29.09.2023 19:45 2. H1010 BK Nová Paka HC Stadion Vrchlabí 5:2 »
30.09.2023 18:00 3. H1011 HCM Jaroměř HC Opočno 12:2 »
30.09.2023 16:45 3. H1012 Stadion Nový Bydžov HC Dvůr Králové n.L. 8:0 »
30.09.2023 14:00 3. H1013 HC Stadion Vrchlabí HC Česká Lípa 5:7 »
01.10.2023 16:45 3. H1014 Bílí Tygři Liberec BK Nová Paka 3:2 sn »
30.09.2023 11:00 3. H1015 HC Frýdlant TJ HC Jablonec n/N. 4:5 »
06.10.2023 19:30 4. H1016 HC Opočno Stadion Nový Bydžov 2:7 »
06.10.2023 20:00 4. H1017 HC Náchod HCM Jaroměř 6:5 »
06.10.2023 17:45 4. H1018 HC Česká Lípa TJ HC Jablonec n/N. 2:7 »
06.10.2023 20:00 4. H1019 BK Nová Paka HC Frýdlant 5:4 sn »
06.10.2023 20:00 4. H1020 HC Stadion Vrchlabí Bílí Tygři Liberec 4:2 »
07.10.2023 16:00 5. H1021 HC Opočno HC Česká Lípa 2:8 »
07.10.2023 15:00 5. H1022 HC Náchod TJ HC Jablonec n/N. 3:1 »
07.10.2023 18:00 5. H1023 HCM Jaroměř HC Frýdlant 12:2 »
07.10.2023 12:45 5. H1024 Stadion Nový Bydžov Bílí Tygři Liberec 4:1 »
07.10.2023 18:00 5. H1025 HC Dvůr Králové n.L. HC Stadion Vrchlabí 2:7 »
14.10.2023 13:30 6. H1026 HC Česká Lípa HC Náchod 2:4 »
13.10.2023 19:30 6. H1027 Bílí Tygři Liberec HC Dvůr Králové n.L. 5:1 »
13.10.2023 20:00 6. H1028 HC Frýdlant Stadion Nový Bydžov 2:4 »
14.10.2023 17:45 6. H1029 TJ HC Jablonec n/N. HCM Jaroměř 2:0 »
13.10.2023 20:00 6. H1030 BK Nová Paka HC Opočno 5:4 sn »
21.10.2023 16:45 7. H1031 Stadion Nový Bydžov HC Náchod 0:6 »
20.10.2023 19:00 7. H1032 HC Dvůr Králové n.L. HC Opočno 4:5 sn »
10.11.2023 19:30 7. H1033 Bílí Tygři Liberec HC Česká Lípa 2:8 »
20.10.2023 20:00 7. H1034 HC Frýdlant HC Stadion Vrchlabí 1:7 »
20.10.2023 17:30 7. H1035 TJ HC Jablonec n/N. BK Nová Paka 9:3 »
28.10.2023 18:00 8. H1036 HCM Jaroměř HC Česká Lípa 3:4 sn »
28.10.2023 16:50 8. H1037 HC Opočno HC Stadion Vrchlabí 0:7 »
28.10.2023 16:45 8. H1038 Stadion Nový Bydžov TJ HC Jablonec n/N. 3:2 sn »
28.10.2023 18:00 8. H1039 HC Dvůr Králové n.L. HC Frýdlant 1:6 »
28.10.2023 16:45 8. H1040 HC Náchod BK Nová Paka 13:0 »
10.11.2023 19:00 9. H1041 HC Dvůr Králové n.L. HC Náchod 3:10 »
03.11.2023 20:00 9. H1042 Stadion Nový Bydžov HCM Jaroměř 1:4 »
03.11.2023 17:45 9. H1043 HC Česká Lípa BK Nová Paka 8:1 »
03.11.2023 17:30 9. H1044 TJ HC Jablonec n/N. HC Stadion Vrchlabí 1:2 »
03.11.2023 19:00 9. H1045 HC Frýdlant Bílí Tygři Liberec 8:6 »
27.10.2023 20:00 10. H1046 HCM Jaroměř HC Dvůr Králové n.L. 19:0 »
04.11.2023 16:45 10. H1047 HC Náchod HC Opočno 21:0 »
24.11.2023 19:00 10. H1048 HC Frýdlant HC Česká Lípa 7:2 »
05.11.2023 16:45 10. H1049 Bílí Tygři Liberec TJ HC Jablonec n/N. 3:6 »
04.11.2023 14:15 10. H1050 HC Stadion Vrchlabí BK Nová Paka 5:2 »
11.11.2023 15:00 11. H1051 HC Česká Lípa Stadion Nový Bydžov 4:3 sn »
24.11.2023 19:30 11. H1052 Bílí Tygři Liberec HC Opočno 5:1 »
11.11.2023 17:45 11. H1053 TJ HC Jablonec n/N. HC Dvůr Králové n.L. 11:3 »
10.11.2023 20:00 11. H1054 BK Nová Paka HCM Jaroměř 1:4 »
11.11.2023 15:00 11. H1055 HC Stadion Vrchlabí HC Náchod 1:6 »
16.11.2023 19:15 12. H1056 HC Opočno HCM Jaroměř 0:9 »
17.11.2023 19:00 12. H1057 HC Dvůr Králové n.L. Stadion Nový Bydžov 1:5 »
17.11.2023 17:45 12. H1058 HC Česká Lípa HC Stadion Vrchlabí 2:3 »
17.11.2023 14:45 12. H1059 BK Nová Paka Bílí Tygři Liberec 1:2 »
17.11.2023 17:00 12. H1060 TJ HC Jablonec n/N. HC Frýdlant 7:2 »
18.11.2023 18:00 13. H1061 Stadion Nový Bydžov HC Opočno 7:1 »
17.11.2023 11:15 13. H1062 HCM Jaroměř HC Náchod 5:4 »
18.11.2023 17:45 13. H1063 TJ HC Jablonec n/N. HC Česká Lípa 6:5 »
18.11.2023 12:00 13. H1064 HC Frýdlant BK Nová Paka 3:5 »
19.11.2023 16:45 13. H1065 Bílí Tygři Liberec HC Stadion Vrchlabí 5:1 »
25.11.2023 18:00 14. H1066 HC Dvůr Králové n.L. HC Česká Lípa 1:13 »
25.11.2023 16:45 14. H1067 HC Opočno HC Frýdlant 6:3 »
29.12.2023 17:00 14. H1068 HC Náchod Bílí Tygři Liberec 9:2 »
21.12.2023 20:00 14. H1069 Stadion Nový Bydžov BK Nová Paka 1:2 sn »
25.11.2023 18:00 14. H1070 HCM Jaroměř HC Stadion Vrchlabí 1:3 »
02.12.2023 19:15 15. H1071 HC Náchod Stadion Nový Bydžov 8:3 »
01.12.2023 19:30 15. H1072 HC Opočno HC Dvůr Králové n.L. 4:2 »
01.12.2023 17:45 15. H1073 HC Česká Lípa Bílí Tygři Liberec 9:1 »
01.12.2023 20:00 15. H1074 HC Stadion Vrchlabí HC Frýdlant 9:2 »
01.12.2023 20:00 15. H1075 BK Nová Paka TJ HC Jablonec n/N. 1:8 »
08.12.2023 20:00 16. H1076 HC Náchod HC Dvůr Králové n.L. 14:4 »
08.12.2023 20:00 16. H1077 HCM Jaroměř Stadion Nový Bydžov 6:4 »
22.12.2023 19:00 16. H1078 BK Nová Paka HC Česká Lípa 3:5 »
08.12.2023 20:00 16. H1079 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Jablonec n/N. 3:2 »
08.12.2023 17:00 16. H1080 Bílí Tygři Liberec HC Frýdlant 6:4 »
03.12.2023 16:30 17. H1081 HC Dvůr Králové n.L. HCM Jaroměř 1:10 »
09.12.2023 17:00 17. H1082 HC Opočno HC Náchod 3:8 »
02.02.2024 17:45 17. H1083 HC Česká Lípa HC Frýdlant 12:2 »
09.12.2023 17:45 17. H1084 TJ HC Jablonec n/N. Bílí Tygři Liberec 4:0 »
09.12.2023 17:45 17. H1085 BK Nová Paka HC Stadion Vrchlabí 1:4 »
15.12.2023 20:00 18. H1086 HCM Jaroměř HC Opočno 12:0 »
15.12.2023 20:00 18. H1087 Stadion Nový Bydžov HC Dvůr Králové n.L. 4:2 »
15.12.2023 20:00 18. H1088 HC Stadion Vrchlabí HC Česká Lípa 5:3 »
14.01.2024 11:30 18. H1089 Bílí Tygři Liberec BK Nová Paka 8:1 »
25.01.2024 18:00 18. H1090 HC Frýdlant TJ HC Jablonec n/N. 1:6 »
16.12.2023 16:45 19. H1091 HC Opočno Stadion Nový Bydžov 2:5 »
24.01.2024 18:00 19. H1092 HC Náchod HCM Jaroměř 3:1 »
02.12.2023 17:45 19. H1093 HC Česká Lípa TJ HC Jablonec n/N. 2:5 »
17.12.2023 16:30 19. H1094 BK Nová Paka HC Frýdlant 9:4 »
03.02.2024 18:30 19. H1095 HC Stadion Vrchlabí Bílí Tygři Liberec 5:0 k »
05.01.2024 20:00 20. H1096 Stadion Nový Bydžov HC Náchod 1:6 »
05.01.2024 19:00 20. H1097 HC Dvůr Králové n.L. HC Opočno 7:2 »
05.01.2024 19:30 20. H1098 Bílí Tygři Liberec HC Česká Lípa 1:4 »
05.01.2024 20:00 20. H1099 HC Frýdlant HC Stadion Vrchlabí 3:5 »
05.01.2024 17:30 20. H1100 TJ HC Jablonec n/N. BK Nová Paka 7:2 »
02.02.2024 19:00 21. H1101 BK Nová Paka HC Dvůr Králové n.L. 12:1 »
06.01.2024 15:30 21. H1102 HC Stadion Vrchlabí Stadion Nový Bydžov 2:1 »
06.01.2024 17:30 21. H1103 Bílí Tygři Liberec HCM Jaroměř 2:5 »
06.01.2024 13:00 21. H1104 HC Frýdlant HC Náchod 3:6 »
03.02.2024 17:45 21. H1105 TJ HC Jablonec n/N. HC Opočno 11:2 »
12.01.2024 19:00 22. H1106 HC Dvůr Králové n.L. HC Náchod 3:14 »
01.02.2024 20:00 22. H1107 Stadion Nový Bydžov HCM Jaroměř 0:4 »
12.01.2024 17:45 22. H1108 HC Česká Lípa BK Nová Paka 10:0 »
12.01.2024 17:30 22. H1109 TJ HC Jablonec n/N. HC Stadion Vrchlabí 3:2 »
12.01.2024 19:00 22. H1110 HC Frýdlant Bílí Tygři Liberec 5:4 »
19.01.2024 20:00 23. H1111 HCM Jaroměř HC Dvůr Králové n.L. 13:0 »
02.02.2024 20:00 23. H1112 HC Náchod HC Opočno 8:1 »
08.02.2024 18:00 23. H1113 HC Frýdlant HC Česká Lípa 2:14 »
19.01.2024 17:00 23. H1114 Bílí Tygři Liberec TJ HC Jablonec n/N. 3:7 »
19.01.2024 20:00 23. H1115 HC Stadion Vrchlabí BK Nová Paka 6:1 »
27.12.2023 18:30 24. H1116 HC Opočno HCM Jaroměř 3:15 »
20.01.2024 17:45 24. H1117 HC Dvůr Králové n.L. Stadion Nový Bydžov 1:8 »
21.01.2024 16:00 24. H1118 HC Česká Lípa HC Stadion Vrchlabí 4:5 sn »
04.02.2024 10:15 24. H1119 BK Nová Paka Bílí Tygři Liberec 3:2 sn »
20.01.2024 17:45 24. H1120 TJ HC Jablonec n/N. HC Frýdlant 11:2 »
08.02.2024 19:00 25. H1121 Stadion Nový Bydžov HC Opočno 7:4 »
26.01.2024 20:00 25. H1122 HCM Jaroměř HC Náchod 2:5 »
27.01.2024 17:45 25. H1123 TJ HC Jablonec n/N. HC Česká Lípa 8:2 »
01.02.2024 18:00 25. H1124 HC Frýdlant BK Nová Paka 3:9 »
02.02.2024 17:00 25. H1125 Bílí Tygři Liberec HC Stadion Vrchlabí 2:4 »
09.02.2024 20:00 26. H1126 HC Náchod Stadion Nový Bydžov 11:1 »
10.02.2024 16:45 26. H1127 HC Opočno HC Dvůr Králové n.L. 4:2 »
09.02.2024 17:45 26. H1128 HC Česká Lípa Bílí Tygři Liberec 7:4 »
09.02.2024 20:00 26. H1129 HC Stadion Vrchlabí HC Frýdlant 5:0 k »
09.02.2024 19:00 26. H1130 BK Nová Paka TJ HC Jablonec n/N. 0:5 k »
16.02.2024 20:00 1 H1131 HC Stadion Vrchlabí TJ Lanškroun 5:2 »
16.02.2024 18:00 1 H1132 TJ HC Jablonec n/N. HC Spartak Choceň 1:2 »
16.02.2024 20:00 1 H1133 HC Náchod HCM Jaroměř 2:0 »
17.02.2024 17:00 2 H1134 TJ Lanškroun HCM Jaroměř 4:5 sn »
17.02.2024 12:00 2 H1135 HC Spartak Choceň HC Náchod 5:8 »
18.02.2024 19:00 2 H1136 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Jablonec n/N. 0:1 »
23.02.2024 17:30 3 H1137 TJ HC Jablonec n/N. TJ Lanškroun 5:0 »
23.02.2024 19:00 3 H1138 HC Náchod HC Stadion Vrchlabí 5:0 »
09.03.2024 16:45 3 H1139 HCM Jaroměř HC Spartak Choceň 0:0 »
13.03.2024 18:30 4 H1140 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň 0:0 »
25.02.2024 16:00 4 H1141 HC Stadion Vrchlabí HCM Jaroměř 5:4 sn »
25.02.2024 15:00 4 H1142 TJ HC Jablonec n/N. HC Náchod 6:5 sn »
01.03.2024 20:00 5 H1143 HC Náchod TJ Lanškroun 9:0 »
01.03.2024 18:30 5 H1144 HCM Jaroměř TJ HC Jablonec n/N. 6:4 »
06.03.2024 18:30 5 H1145 HC Spartak Choceň HC Stadion Vrchlabí 0:0 »
02.03.2024 17:00 6 H1146 TJ Lanškroun HC Stadion Vrchlabí 0:0 »
03.03.2024 16:45 6 H1147 HC Spartak Choceň TJ HC Jablonec n/N. 0:0 »
03.03.2024 16:45 6 H1148 HCM Jaroměř HC Náchod 0:0 »
08.03.2024 18:30 7 H1149 HCM Jaroměř TJ Lanškroun 0:0 »
08.03.2024 20:00 7 H1150 HC Náchod HC Spartak Choceň 0:0 »
08.03.2024 15:00 7 H1151 TJ HC Jablonec n/N. HC Stadion Vrchlabí 0:0 »
09.03.2024 17:00 8 H1152 TJ Lanškroun TJ HC Jablonec n/N. 0:0 »
10.03.2024 16:00 8 H1153 HC Stadion Vrchlabí HC Náchod 0:0 »
10.03.2024 18:15 8 H1154 HC Spartak Choceň HCM Jaroměř 0:0 »
15.03.2024 18:45 9 H1155 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 H1156 HCM Jaroměř HC Stadion Vrchlabí 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 H1157 HC Náchod TJ HC Jablonec n/N. 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 H1158 TJ Lanškroun HC Náchod 0:0 »
17.03.2024 17:45 10 H1159 TJ HC Jablonec n/N. HCM Jaroměř 0:0 »
17.03.2024 16:00 10 H1160 HC Stadion Vrchlabí HC Spartak Choceň 0:0 »
16.03.2024 19:15 1 H1161 BK Nová Paka HC Dvůr Králové n.L. 0:0 »
16.02.2024 18:45 1 H1162 HC Opočno Stadion Nový Bydžov 4:3 sn »
23.02.2024 19:00 2 H1163 HC Dvůr Králové n.L. Stadion Nový Bydžov 3:5 »
23.02.2024 19:30 2 H1164 BK Nová Paka HC Opočno 5:0 »
09.03.2024 19:15 3 H1165 HC Opočno HC Dvůr Králové n.L. 0:0 »
25.02.2024 11:00 3 H1166 Stadion Nový Bydžov BK Nová Paka 2:4 »
22.03.2024 19:00 4 H1167 HC Dvůr Králové n.L. BK Nová Paka 0:0 »
01.03.2024 20:00 4 H1168 Stadion Nový Bydžov HC Opočno 6:2 »
08.03.2024 18:45 5 H1169 Stadion Nový Bydžov HC Dvůr Králové n.L. 0:0 »
08.03.2024 19:00 5 H1170 HC Opočno BK Nová Paka 0:0 »
15.03.2024 19:00 6 H1171 HC Dvůr Králové n.L. HC Opočno 0:0 »
15.03.2024 19:15 6 H1172 BK Nová Paka Stadion Nový Bydžov 0:0 »
22.09.2023 19:30 1. J1001 HC Chotěboř TJ Lanškroun 1:2 sn »
22.09.2023 20:00 1. J1002 HC Spartak Choceň Loko. Česká Třebová 8:4 »
24.09.2023 13:15 1. J1003 HC Lvi Fosfa Břeclav HHK Velké Meziříčí 7:3 »
24.09.2023 14:25 1. J1004 HCM Warriors Brno SK H.Slavia Třebíč 1:6 »
24.09.2023 10:40 1. J1005 SHKM Hodonín HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 4:3 »
28.09.2023 18:00 2. J1006 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň 1:6 »
26.10.2023 18:00 2. J1007 HC Hlinsko HC Chotěboř 4:3 »
28.09.2023 18:30 2. J1008 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HHK Velké Meziříčí 4:2 »
28.09.2023 17:30 2. J1009 SK H.Slavia Třebíč SHKM Hodonín 9:1 »
28.09.2023 11:45 2. J1010 HC Lvi Fosfa Břeclav HCM Warriors Brno 2:5 »
01.10.2023 11:45 3. J1011 HC Spartak Choceň HC Hlinsko 11:3 »
30.09.2023 16:45 3. J1012 Loko. Česká Třebová TJ Lanškroun 3:7 »
01.10.2023 14:55 3. J1013 HCM Warriors Brno HHK Velké Meziříčí 6:1 »
01.10.2023 17:10 3. J1014 SHKM Hodonín HC Lvi Fosfa Břeclav 3:2 »
30.09.2023 18:00 3. J1015 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SK H.Slavia Třebíč 3:2 »
06.10.2023 20:00 4. J1016 HC Hlinsko Loko. Česká Třebová 2:6 »
06.10.2023 19:30 4. J1017 HC Chotěboř HC Spartak Choceň 3:6 »
07.10.2023 19:00 4. J1018 HHK Velké Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:12 »
07.10.2023 10:45 4. J1019 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 0:8 »
06.10.2023 17:10 4. J1020 HCM Warriors Brno SHKM Hodonín 11:1 »
13.01.2024 17:00 5. J1021 HC Hlinsko HHK Velké Meziříčí 3:4 »
08.10.2023 14:00 5. J1022 HC Chotěboř SK H.Slavia Třebíč 0:17 »
08.10.2023 11:30 5. J1023 HC Spartak Choceň HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 5:6 »
08.10.2023 10:30 5. J1024 Loko. Česká Třebová SHKM Hodonín 5:7 »
07.10.2023 17:00 5. J1025 TJ Lanškroun HCM Warriors Brno 2:4 »
15.10.2023 16:15 6. J1026 HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř 6:5 »
15.10.2023 16:40 6. J1027 SHKM Hodonín TJ Lanškroun 6:3 »
14.10.2023 13:45 6. J1028 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. Loko. Česká Třebová 1:2 sn »
15.10.2023 13:15 6. J1030 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Hlinsko 8:3 »
20.10.2023 20:00 7. J1031 Loko. Česká Třebová HC Chotěboř 6:5 sn »
20.10.2023 19:00 7. J1032 TJ Lanškroun HC Hlinsko 7:2 »
21.10.2023 15:40 7. J1033 SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí 5:1 »
20.10.2023 18:30 7. J1034 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HCM Warriors Brno 5:2 »
12.11.2023 17:00 7. J1035 SK H.Slavia Třebíč HC Lvi Fosfa Břeclav 6:2 »
22.10.2023 11:30 8. J1036 HC Spartak Choceň HHK Velké Meziříčí 8:0 »
21.10.2023 17:30 8. J1037 HC Hlinsko HCM Warriors Brno 3:5 »
22.10.2023 10:30 8. J1038 Loko. Česká Třebová SK H.Slavia Třebíč 2:11 »
21.10.2023 17:00 8. J1039 TJ Lanškroun HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 4:3 sn »
22.10.2023 13:30 8. J1040 HC Chotěboř HC Lvi Fosfa Břeclav 5:10 »
28.10.2023 17:00 9. J1041 TJ Lanškroun HC Chotěboř 8:3 »
28.10.2023 16:45 9. J1042 Loko. Česká Třebová HC Spartak Choceň 2:7 »
29.10.2023 12:15 9. J1043 HHK Velké Meziříčí HC Lvi Fosfa Břeclav 0:6 »
29.10.2023 15:45 9. J1044 SK H.Slavia Třebíč HCM Warriors Brno 6:2 »
29.10.2023 16:00 9. J1045 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SHKM Hodonín 2:3 »
03.11.2023 20:00 10. J1046 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun 7:1 »
03.11.2023 19:30 10. J1047 HC Chotěboř HC Hlinsko 3:5 »
03.11.2023 18:15 10. J1048 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HHK Velké Meziříčí 3:1 »
03.11.2023 19:00 10. J1049 SHKM Hodonín SK H.Slavia Třebíč 1:5 »
04.11.2023 16:25 10. J1050 HCM Warriors Brno HC Lvi Fosfa Břeclav 11:1 »
10.11.2023 20:00 11. J1051 HHK Velké Meziříčí Loko. Česká Třebová 3:9 »
05.11.2023 12:55 11. J1052 SHKM Hodonín HC Hlinsko 11:1 »
05.11.2023 17:00 11. J1053 SK H.Slavia Třebíč TJ Lanškroun 10:1 »
05.11.2023 13:45 11. J1054 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Spartak Choceň 3:9 »
05.11.2023 12:10 11. J1055 HCM Warriors Brno HC Chotěboř 8:3 »
10.11.2023 20:00 12. J1056 HC Hlinsko HC Spartak Choceň 5:9 »
11.11.2023 17:00 12. J1057 TJ Lanškroun Loko. Česká Třebová 6:2 »
12.11.2023 11:45 12. J1058 HHK Velké Meziříčí HCM Warriors Brno 2:7 »
10.11.2023 17:00 12. J1059 HC Lvi Fosfa Břeclav SHKM Hodonín 8:7 »
10.11.2023 18:00 12. J1060 SK H.Slavia Třebíč HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 11:6 »
18.11.2023 16:45 13. J1061 Loko. Česká Třebová HC Hlinsko 9:2 »
18.11.2023 16:15 13. J1062 HC Spartak Choceň HC Chotěboř 11:2 »
17.11.2023 17:45 13. J1063 SK H.Slavia Třebíč HHK Velké Meziříčí 13:0 »
17.11.2023 16:45 13. J1064 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HC Lvi Fosfa Břeclav 5:7 »
19.11.2023 10:10 13. J1065 SHKM Hodonín HCM Warriors Brno 3:4 sn »
24.11.2023 19:00 14. J1066 TJ Lanškroun HHK Velké Meziříčí 1:2 »
24.11.2023 20:00 14. J1067 HC Hlinsko HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 1:6 »
26.11.2023 13:00 14. J1068 HC Chotěboř SHKM Hodonín 3:4 »
25.11.2023 16:45 14. J1069 Loko. Česká Třebová HC Lvi Fosfa Břeclav 5:4 »
24.11.2023 20:00 14. J1070 HC Spartak Choceň HCM Warriors Brno 2:4 »
01.12.2023 19:30 15. J1071 HC Chotěboř Loko. Česká Třebová 3:7 »
02.12.2023 17:00 15. J1072 HC Hlinsko TJ Lanškroun 4:9 »
13.12.2023 17:00 15. J1073 HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín 3:12 »
01.12.2023 17:10 15. J1074 HCM Warriors Brno HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 4:1 »
01.12.2023 17:00 15. J1075 HC Lvi Fosfa Břeclav SK H.Slavia Třebíč 0:14 »
03.12.2023 15:00 16. J1076 HC Chotěboř TJ Lanškroun 3:10 »
02.12.2023 15:00 16. J1077 HC Spartak Choceň Loko. Česká Třebová 5:0 »
03.12.2023 13:15 16. J1078 HC Lvi Fosfa Břeclav HHK Velké Meziříčí 4:3 »
03.12.2023 14:25 16. J1079 HCM Warriors Brno SK H.Slavia Třebíč 1:4 »
03.12.2023 17:40 16. J1080 SHKM Hodonín HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 9:4 »
27.01.2024 16:15 17. J1081 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň 7:5 »
02.02.2024 20:00 17. J1082 HC Hlinsko HC Chotěboř 9:1 »
09.12.2023 12:00 17. J1083 HHK Velké Meziříčí HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 2:12 »
08.12.2023 18:45 17. J1084 SK H.Slavia Třebíč SHKM Hodonín 11:2 »
09.12.2023 16:30 17. J1085 HC Lvi Fosfa Břeclav HCM Warriors Brno 4:3 sn »
15.12.2023 20:00 18. J1086 HC Spartak Choceň HC Hlinsko 9:1 »
19.11.2023 16:30 18. J1087 Loko. Česká Třebová TJ Lanškroun 5:9 »
16.12.2023 11:25 18. J1088 HCM Warriors Brno HHK Velké Meziříčí 13:0 »
15.12.2023 17:10 18. J1089 SHKM Hodonín HC Lvi Fosfa Břeclav 6:7 sn »
15.12.2023 18:30 18. J1090 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SK H.Slavia Třebíč 1:13 »
12.01.2024 20:00 19. J1091 HC Hlinsko Loko. Česká Třebová 3:4 sn »
12.01.2024 19:30 19. J1092 HC Chotěboř HC Spartak Choceň 4:9 »
17.12.2023 17:00 19. J1093 HHK Velké Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:9 »
17.12.2023 12:45 19. J1094 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 7:8 sn »
19.12.2023 19:00 19. J1095 HCM Warriors Brno SHKM Hodonín 1:3 »
05.01.2024 20:00 20. J1096 Loko. Česká Třebová HC Chotěboř 5:2 »
05.01.2024 19:00 20. J1097 TJ Lanškroun HC Hlinsko 7:3 »
05.01.2024 19:00 20. J1098 SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí 11:1 »
05.01.2024 18:15 20. J1099 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HCM Warriors Brno 1:3 »
05.01.2024 17:05 20. J1100 SK H.Slavia Třebíč HC Lvi Fosfa Břeclav 1:6 »
07.01.2024 17:30 21. J1101 HC Lvi Fosfa Břeclav TJ Lanškroun 3:6 »
07.01.2024 12:10 21. J1102 HCM Warriors Brno Loko. Česká Třebová 5:0 »
07.01.2024 17:10 21. J1103 SHKM Hodonín HC Spartak Choceň 6:3 »
07.01.2024 14:30 21. J1104 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HC Chotěboř 10:1 »
07.01.2024 12:00 21. J1105 SK H.Slavia Třebíč HC Hlinsko 13:0 »
13.01.2024 17:00 22. J1106 TJ Lanškroun HC Chotěboř 8:1 »
13.01.2024 16:45 22. J1107 Loko. Česká Třebová HC Spartak Choceň 2:4 »
14.01.2024 16:00 22. J1108 HHK Velké Meziříčí HC Lvi Fosfa Břeclav 4:2 »
14.01.2024 14:15 22. J1109 SK H.Slavia Třebíč HCM Warriors Brno 3:0 »
14.01.2024 14:30 22. J1110 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. SHKM Hodonín 7:3 »
03.02.2024 16:15 23. J1111 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun 9:3 »
19.01.2024 19:30 23. J1112 HC Chotěboř HC Hlinsko 2:8 »
20.01.2024 11:00 23. J1113 HHK Velké Meziříčí HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 0:8 »
19.01.2024 19:00 23. J1114 SHKM Hodonín SK H.Slavia Třebíč 2:4 »
20.01.2024 14:10 23. J1115 HCM Warriors Brno HC Lvi Fosfa Břeclav 6:5 »
21.01.2024 10:00 24. J1116 HC Hlinsko HC Spartak Choceň 5:2 »
20.01.2024 17:00 24. J1117 TJ Lanškroun Loko. Česká Třebová 3:5 »
21.01.2024 10:45 24. J1118 HHK Velké Meziříčí HCM Warriors Brno 1:15 »
21.01.2024 13:45 24. J1119 HC Lvi Fosfa Břeclav SHKM Hodonín 8:7 sn »
21.01.2024 15:15 24. J1120 SK H.Slavia Třebíč HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 6:3 »
27.01.2024 12:15 25. J1121 Loko. Česká Třebová HC Hlinsko 3:6 »
26.01.2024 20:00 25. J1122 HC Spartak Choceň HC Chotěboř 11:0 »
26.01.2024 18:45 25. J1123 SK H.Slavia Třebíč HHK Velké Meziříčí 20:0 »
28.01.2024 14:15 25. J1124 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. HC Lvi Fosfa Břeclav 8:1 »
28.01.2024 12:40 25. J1125 SHKM Hodonín HCM Warriors Brno 8:5 »
11.02.2024 14:00 26. J1126 HC Chotěboř Loko. Česká Třebová 0:5 k »
09.02.2024 20:00 26. J1127 HC Hlinsko TJ Lanškroun 3:6 »
11.02.2024 17:45 26. J1128 HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín 3:7 »
11.02.2024 09:55 26. J1129 HCM Warriors Brno HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 5:2 »
04.02.2024 16:45 26. J1130 HC Lvi Fosfa Břeclav SK H.Slavia Třebíč 9:0 »
15.10.2023 15:15 6. J1229 SK H.Slavia Třebíč HC Spartak Choceň 11:1 »
18.02.2024 17:10 1 K1001 HC Stadion Cheb HC Rakovník 1:9 »
27.02.2024 18:15 1 K1002 HC Čerti Ostrov HC Draci Bílina 0:9 »
25.02.2024 13:30 2 K1003 HC Rakovník HC Draci Bílina 4:6 »
23.02.2024 18:40 2 K1004 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 0:0 »
02.03.2024 18:00 3 K1005 HC Čerti Ostrov HC Rakovník 0:0 »
01.03.2024 19:15 3 K1006 HC Draci Bílina HC Stadion Cheb 11:3 »
08.03.2024 17:30 4 K1007 HC Rakovník HC Stadion Cheb 0:0 »
08.03.2024 19:15 4 K1008 HC Draci Bílina HC Čerti Ostrov 0:0 »
15.03.2024 15:00 5 K1009 HC Draci Bílina HC Rakovník 0:0 »
15.03.2024 17:00 5 K1010 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 0:0 »
22.03.2024 15:00 6 K1011 HC Rakovník HC Čerti Ostrov 0:0 »
22.03.2024 15:00 6 K1012 HC Stadion Cheb HC Draci Bílina 0:0 »
16.02.2024 19:00 1 L1131 HC Frýdlant Bílí Tygři Liberec 3:7 »
16.02.2024 18:15 1 L1132 Slovan Ústí n.Labem HC Benátky n.J. 0:4 »
16.02.2024 17:45 1 L1133 HC Česká Lípa HC Junior Mělník 0:0 »
18.02.2024 16:45 2 L1134 Bílí Tygři Liberec HC Junior Mělník 0:0 »
18.02.2024 16:10 2 L1135 HC Benátky n.J. HC Česká Lípa 4:3 sn »
18.02.2024 16:15 2 L1136 HC Frýdlant Slovan Ústí n.Labem 0:9 »
27.02.2024 18:45 3 L1137 Slovan Ústí n.Labem Bílí Tygři Liberec 7:0 »
20.02.2024 18:15 3 L1138 HC Frýdlant HC Česká Lípa 1:7 »
23.02.2024 15:00 3 L1139 HC Junior Mělník HC Benátky n.J. 0:0 »
23.03.2024 11:30 4 L1140 Bílí Tygři Liberec HC Benátky n.J. 0:0 »
25.02.2024 12:00 4 L1141 HC Frýdlant HC Junior Mělník 0:0 »
13.03.2024 18:00 4 L1142 Slovan Ústí n.Labem HC Česká Lípa 0:0 »
01.03.2024 17:45 5 L1143 HC Česká Lípa Bílí Tygři Liberec 7:1 »
01.03.2024 15:00 5 L1144 HC Junior Mělník Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
01.03.2024 19:00 5 L1145 HC Frýdlant HC Benátky n.J. 4:9 »
02.03.2024 17:45 6 L1146 Bílí Tygři Liberec HC Frýdlant 7:4 »
03.03.2024 16:10 6 L1147 HC Benátky n.J. Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
03.03.2024 12:00 6 L1148 HC Junior Mělník HC Česká Lípa 0:0 »
08.03.2024 15:00 7 L1149 HC Junior Mělník Bílí Tygři Liberec 0:0 »
08.03.2024 17:45 7 L1150 HC Česká Lípa HC Benátky n.J. 0:0 »
08.03.2024 18:30 7 L1151 Slovan Ústí n.Labem HC Frýdlant 0:0 »
10.03.2024 11:30 8 L1152 Bílí Tygři Liberec Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
09.03.2024 13:15 8 L1153 HC Česká Lípa HC Frýdlant 0:0 »
10.03.2024 12:00 8 L1154 HC Benátky n.J. HC Junior Mělník 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 L1155 HC Benátky n.J. Bílí Tygři Liberec 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 L1156 HC Junior Mělník HC Frýdlant 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 L1157 HC Česká Lípa Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 L1158 Bílí Tygři Liberec HC Česká Lípa 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 L1159 Slovan Ústí n.Labem HC Junior Mělník 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 L1160 HC Benátky n.J. HC Frýdlant 0:0 »
16.02.2024 17:40 1 S1001 HC Rokycany z.s. HC Tábor 1:10 »
16.02.2024 17:45 1 S1002 SK Černošice HC DDM Č.Budějovice 6:3 »
15.02.2024 18:00 1 S1003 HC Kobra Praha SC Kolín 4:3 sn »
18.02.2024 12:30 2 S1004 HC Tábor SC Kolín 5:3 »
18.02.2024 18:40 2 S1005 HC DDM Č.Budějovice HC Kobra Praha 0:4 »
17.02.2024 14:10 2 S1006 HC Rokycany z.s. SK Černošice 3:6 »
24.02.2024 11:45 3 S1007 SK Černošice HC Tábor 3:6 »
23.02.2024 18:45 3 S1008 HC Kobra Praha HC Rokycany z.s. 16:5 »
24.02.2024 12:30 3 S1009 SC Kolín HC DDM Č.Budějovice 7:5 »
25.02.2024 17:15 4 S1010 HC Tábor HC DDM Č.Budějovice 11:0 »
25.02.2024 12:25 4 S1011 HC Rokycany z.s. SC Kolín 2:0 »
25.02.2024 11:00 4 S1012 SK Černošice HC Kobra Praha 3:8 »
01.03.2024 18:45 5 S1013 HC Kobra Praha HC Tábor 2:3 sn »
02.03.2024 15:45 5 S1014 SC Kolín SK Černošice 6:2 »
01.03.2024 18:25 5 S1015 HC DDM Č.Budějovice HC Rokycany z.s. 3:4 »
03.03.2024 17:00 6 S1016 HC Tábor HC Rokycany z.s. 0:0 »
03.03.2024 18:25 6 S1017 HC DDM Č.Budějovice SK Černošice 0:0 »
03.03.2024 17:00 6 S1018 SC Kolín HC Kobra Praha 0:0 »
09.03.2024 14:00 7 S1019 SC Kolín HC Tábor 0:0 »
09.03.2024 12:15 7 S1020 HC Kobra Praha HC DDM Č.Budějovice 0:0 »
08.03.2024 17:45 7 S1021 SK Černošice HC Rokycany z.s. 0:0 »
10.03.2024 18:00 8 S1022 HC Tábor SK Černošice 0:0 »
10.03.2024 14:25 8 S1023 HC Rokycany z.s. HC Kobra Praha 0:0 »
10.03.2024 18:40 8 S1024 HC DDM Č.Budějovice SC Kolín 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 S1025 HC DDM Č.Budějovice HC Tábor 0:0 »
15.03.2024 18:30 9 S1026 SC Kolín HC Rokycany z.s. 0:0 »
15.03.2024 18:45 9 S1027 HC Kobra Praha SK Černošice 0:0 »
17.03.2024 19:00 10 S1028 HC Tábor HC Kobra Praha 0:0 »
17.03.2024 16:15 10 S1029 SK Černošice SC Kolín 0:0 »
17.03.2024 12:25 10 S1030 HC Rokycany z.s. HC DDM Č.Budějovice 0:0 »
17.02.2024 18:10 1 S1101 HC Klatovy HK LEV Slaný 0:10 »
17.02.2024 16:30 1 S1102 HC Domažlice HK Kralupy n.Vltavou 8:7 sn »
18.02.2024 16:00 1 S1103 HC Berounští Medvědi HC Smíchov 1913 8:4 »
05.03.2024 18:10 2 S1104 HK Kralupy n.Vltavou HC Berounští Medvědi 0:0 »
24.02.2024 15:45 2 S1105 HK LEV Slaný HC Domažlice 6:3 »
23.02.2024 18:30 2 S1106 HC Příbram HC Klatovy 5:4 »
03.03.2024 16:15 3 S1107 HC Domažlice HC Příbram 0:0 »
01.03.2024 18:30 3 S1108 HC Berounští Medvědi HK LEV Slaný 6:7 »
02.03.2024 14:30 3 S1109 HC Smíchov 1913 HK Kralupy n.Vltavou 2:7 »
10.03.2024 15:30 4 S1110 HK LEV Slaný HC Smíchov 1913 0:0 »
08.03.2024 17:30 4 S1111 HC Příbram HC Berounští Medvědi 0:0 »
10.03.2024 18:40 4 S1112 HC Klatovy HC Domažlice 0:0 »
15.03.2024 18:30 5 S1113 HC Berounští Medvědi HC Klatovy 0:0 »
17.03.2024 15:30 5 S1114 HC Smíchov 1913 HC Příbram 0:0 »
17.03.2024 16:40 5 S1115 HK Kralupy n.Vltavou HK LEV Slaný 0:0 »
28.02.2024 18:00 6 S1116 HC Příbram HK Kralupy n.Vltavou 1:6 »
23.03.2024 12:00 6 S1117 HC Klatovy HC Smíchov 1913 0:0 »
24.03.2024 12:30 6 S1118 HC Domažlice HC Berounští Medvědi 0:0 »
15.03.2024 17:30 7 S1119 HC Smíchov 1913 HC Domažlice 0:0 »
03.03.2024 11:25 7 S1120 HK Kralupy n.Vltavou HC Klatovy 0:0 »
15.03.2024 19:00 7 S1121 HK LEV Slaný HC Příbram 0:0 »
17.02.2024 14:30 1 T1001 HK Nový Jičín MSK Orlová 1:5 »
16.02.2024 18:00 1 T1002 HC SPARTAK Uherský Brod HC Frýdek-Místek 1:10 »
18.02.2024 09:00 2 T1003 MSK Orlová HC SPARTAK Uherský Brod 0:0 »
18.02.2024 09:30 2 T1004 HK Kroměříž HK Nový Jičín 7:2 »
23.02.2024 18:30 3 T1005 HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 14:1 »
23.02.2024 16:40 3 T1006 HC Frýdek-Místek MSK Orlová 2:5 »
25.02.2024 13:45 4 T1007 HK Kroměříž HC Frýdek-Místek 6:3 »
25.02.2024 10:15 4 T1008 HK Nový Jičín HC SPARTAK Uherský Brod 5:1 »
02.03.2024 13:45 5 T1009 HC Frýdek-Místek HK Nový Jičín 6:4 »
02.03.2024 12:30 5 T1010 MSK Orlová HK Kroměříž 5:1 »
03.03.2024 11:30 6 T1011 MSK Orlová HK Nový Jičín 0:0 »
03.03.2024 13:55 6 T1012 HC Frýdek-Místek HC SPARTAK Uherský Brod 0:0 »
08.03.2024 17:00 7 T1013 HC SPARTAK Uherský Brod MSK Orlová 0:0 »
11.03.2024 15:30 7 T1014 HK Nový Jičín HK Kroměříž 0:0 »
10.03.2024 16:15 8 T1015 HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 0:0 »
10.03.2024 09:15 8 T1016 MSK Orlová HC Frýdek-Místek 0:0 »
15.03.2024 15:00 9 T1017 HC Frýdek-Místek HK Kroměříž 0:0 »
15.03.2024 17:00 9 T1018 HC SPARTAK Uherský Brod HK Nový Jičín 0:0 »
17.03.2024 11:15 10 T1019 HK Nový Jičín HC Frýdek-Místek 0:0 »
17.03.2024 09:00 10 T1020 HK Kroměříž MSK Orlová 0:0 »
23.09.2023 12:30 1. U1001 HC Rakovník HC Energie Karlovy Vary 0:4 »
24.09.2023 13:00 1. U1002 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 5:1 »
23.09.2023 12:30 1. U1003 HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI 2:12 »
22.09.2023 19:00 1. U1004 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 5:4 sn »
29.09.2023 19:40 2. U1005 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 1:16 »
07.10.2023 12:00 2. U1006 HC Čerti Ostrov HC Rakovník 3:4 sn »
29.09.2023 18:30 2. U1007 Slovan Ústí n.Labem HC Draci Bílina 8:3 »
28.09.2023 17:15 2. U1008 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 0:0 »
30.09.2023 12:00 3. U1009 HC Energie Karlovy Vary HC Čerti Ostrov 5:1 »
01.10.2023 12:00 3. U1010 HC Rakovník HC Stadion Cheb 7:0 »
01.10.2023 11:30 3. U1011 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 8:4 »
01.10.2023 16:00 3. U1012 HC Slovan Louny Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
06.10.2023 19:30 4. U1013 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Rakovník 3:1 »
08.10.2023 18:40 4. U1014 HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 1:10 »
08.10.2023 12:00 4. U1015 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 0:0 »
08.10.2023 14:45 4. U1016 Slovan Ústí n.Labem MOSTEČTÍ LVI 1:3 »
14.10.2023 15:00 5. U1017 Slovan Ústí n.Labem HC Čerti Ostrov 8:2 »
15.10.2023 13:30 5. U1018 MOSTEČTÍ LVI HC Energie Karlovy Vary 2:4 »
15.10.2023 15:30 5. U1019 HC Stadion Litoměřice HC Stadion Cheb 7:2 »
14.10.2023 12:00 5. U1020 HC Rakovník HC Slovan Louny 0:0 »
21.10.2023 17:00 6. U1021 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 2:3 sn »
20.10.2023 19:00 6. U1022 HC Energie Karlovy Vary HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:4 sn »
21.10.2023 13:15 6. U1023 HC Stadion Litoměřice Slovan Ústí n.Labem 5:2 »
21.10.2023 10:00 6. U1024 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 11:2 »
22.10.2023 13:00 7. U1025 HC Čerti Ostrov MOSTEČTÍ LVI 4:5 »
22.10.2023 14:15 7. U1026 HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Litoměřice 5:3 »
22.10.2023 13:45 7. U1027 HC Slovan Louny HC Tygři Klášterec nad Ohří 0:0 »
15.10.2023 15:00 7. U1028 HC Draci Bílina HC Rakovník 6:5 sn »
29.10.2023 18:40 8. U1029 HC Stadion Cheb Slovan Ústí n.Labem 1:10 »
28.10.2023 18:00 8. U1030 HC Energie Karlovy Vary HC Rakovník 10:1 »
28.10.2023 15:45 8. U1031 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 1:5 »
28.10.2023 18:15 8. U1032 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Louny 0:0 »
29.10.2023 12:15 8. U1033 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 6:0 »
03.11.2023 19:45 9. U1034 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 11:2 »
05.11.2023 12:45 9. U1035 HC Rakovník HC Čerti Ostrov 4:2 »
03.11.2023 19:00 9. U1036 HC Draci Bílina Slovan Ústí n.Labem 0:10 »
04.11.2023 12:00 9. U1037 HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 0:0 »
18.11.2023 15:00 10. U1038 HC Draci Bílina HC Čerti Ostrov 4:3 »
10.11.2023 19:30 10. U1039 MOSTEČTÍ LVI HC Rakovník 4:3 sn »
30.11.2023 18:15 10. U1040 Slovan Ústí n.Labem HC Energie Karlovy Vary 2:3 »
09.11.2023 19:15 10. U1041 HC Stadion Litoměřice HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:2 »
17.11.2023 10:00 11. U1042 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary 0:3 »
12.11.2023 18:40 11. U1043 HC Stadion Cheb HC Rakovník 4:1 »
12.11.2023 16:30 11. U1044 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:2 »
12.11.2023 13:30 11. U1045 Slovan Ústí n.Labem HC Slovan Louny 0:0 »
17.11.2023 17:30 12. U1046 HC Rakovník HC Tygři Klášterec nad Ohří 8:4 »
19.11.2023 19:00 12. U1047 HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 13:1 »
18.11.2023 12:00 12. U1048 HC Slovan Louny HC Draci Bílina 0:0 »
17.11.2023 18:30 12. U1049 MOSTEČTÍ LVI Slovan Ústí n.Labem 4:3 »
26.11.2023 13:00 13. U1050 HC Čerti Ostrov HC Stadion Litoměřice 1:8 »
05.01.2024 19:00 13. U1051 HC Draci Bílina HC Stadion Cheb 7:4 »
26.11.2023 13:00 13. U1052 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 3:7 »
25.11.2023 12:00 13. U1053 HC Stadion Cheb HC Slovan Louny 0:0 »
02.12.2023 14:40 14. U1054 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 7:6 sn »
01.12.2023 19:30 14. U1055 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 5:3 »
21.12.2023 18:15 14. U1056 Slovan Ústí n.Labem HC Stadion Litoměřice 1:2 »
01.12.2023 19:00 14. U1057 HC Draci Bílina MOSTEČTÍ LVI 2:5 »
03.12.2023 16:00 15. U1058 HC Rakovník HC Energie Karlovy Vary 2:5 »
06.12.2023 19:00 15. U1059 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 6:2 »
03.12.2023 12:00 15. U1060 HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI 0:0 »
03.12.2023 15:00 15. U1061 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 1:8 »
08.12.2023 19:40 16. U1062 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:3 »
20.01.2024 12:45 16. U1063 HC Čerti Ostrov HC Rakovník 5:3 »
10.12.2023 14:45 16. U1064 Slovan Ústí n.Labem HC Draci Bílina 14:2 »
09.12.2023 12:00 16. U1065 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 0:0 »
16.12.2023 11:30 17. U1066 HC Energie Karlovy Vary HC Čerti Ostrov 6:0 »
16.12.2023 10:15 17. U1067 HC Rakovník HC Stadion Cheb 7:2 »
15.12.2023 19:30 17. U1068 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 4:3 »
16.12.2023 12:00 17. U1069 HC Slovan Louny Slovan Ústí n.Labem 0:0 »
04.02.2024 13:00 18. U1070 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Rakovník 5:6 »
21.01.2024 18:10 18. U1071 HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 1:6 »
17.12.2023 12:00 18. U1072 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 0:0 »
17.12.2023 13:00 18. U1073 Slovan Ústí n.Labem MOSTEČTÍ LVI 7:1 »
07.01.2024 13:00 19. U1074 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 3:11 »
05.01.2024 19:00 19. U1075 HC Energie Karlovy Vary HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:4 »
07.01.2024 15:45 19. U1076 HC Stadion Litoměřice Slovan Ústí n.Labem 6:3 »
07.01.2024 11:30 19. U1077 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 10:0 »
13.01.2024 12:00 20. U1078 HC Slovan Louny HC Čerti Ostrov 0:0 »
12.01.2024 18:30 20. U1079 HC Rakovník HC Stadion Litoměřice 3:1 »
13.01.2024 11:00 20. U1080 HC Energie Karlovy Vary HC Draci Bílina 5:2 »
12.01.2024 18:30 20. U1081 Slovan Ústí n.Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:7 »
14.01.2024 16:15 21. U1082 HC Energie Karlovy Vary HC Rakovník 5:1 »
14.01.2024 13:00 21. U1083 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 0:3 »
14.01.2024 12:00 21. U1084 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Louny 0:0 »
14.01.2024 12:46 21. U1085 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 6:3 »
07.02.2024 19:00 22. U1086 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 7:2 »
21.01.2024 11:00 22. U1087 HC Rakovník HC Čerti Ostrov 5:1 »
19.01.2024 19:15 22. U1088 HC Draci Bílina Slovan Ústí n.Labem 2:13 »
20.01.2024 12:00 22. U1089 HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 0:0 »
27.01.2024 15:30 23. U1090 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary 1:13 »
11.02.2024 11:25 23. U1091 HC Stadion Cheb HC Rakovník 1:3 »
27.01.2024 16:15 23. U1092 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:4 sn »
27.01.2024 12:00 23. U1093 Slovan Ústí n.Labem HC Slovan Louny 0:0 »
26.01.2024 18:30 24. U1094 HC Rakovník HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:6 »
28.01.2024 10:15 24. U1095 HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 8:1 »
28.01.2024 12:00 24. U1096 HC Slovan Louny HC Draci Bílina 0:0 »
28.01.2024 11:30 24. U1097 MOSTEČTÍ LVI Slovan Ústí n.Labem 3:5 »
03.02.2024 10:10 25. U1098 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 2:9 »
02.02.2024 19:30 25. U1099 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 2:5 »
04.02.2024 14:30 25. U1100 Slovan Ústí n.Labem HC Stadion Litoměřice 2:1 »
03.02.2024 11:45 25. U1101 HC Draci Bílina MOSTEČTÍ LVI 2:11 »
10.02.2024 12:00 26. U1102 HC Slovan Louny HC Energie Karlovy Vary 0:0 »
10.02.2024 17:00 26. U1103 HC Rakovník Slovan Ústí n.Labem 1:7 »
09.02.2024 18:55 26. U1104 HC Stadion Cheb MOSTEČTÍ LVI 7:10 »
12.02.2024 18:45 26. U1105 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 5:0 k »
16.02.2024 16:00 1 U1106 HC Energie Karlovy Vary HC Letci Letňany 4:3 sn »
16.02.2024 20:00 1 U1107 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Hvězda Praha 1:11 »
16.02.2024 16:00 1 U1108 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 5:1 »
18.02.2024 12:00 2 U1109 HC Letci Letňany HC Stadion Litoměřice 7:3 »
18.02.2024 14:10 2 U1110 HC Hvězda Praha MOSTEČTÍ LVI 6:3 »
18.02.2024 18:00 2 U1111 HC Energie Karlovy Vary HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:1 »
23.02.2024 17:45 3 U1112 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Letci Letňany 1:9 »
23.02.2024 16:00 3 U1113 MOSTEČTÍ LVI HC Energie Karlovy Vary 2:5 »
23.02.2024 19:45 3 U1114 HC Stadion Litoměřice HC Hvězda Praha 3:4 »
25.02.2024 12:30 4 U1115 HC Letci Letňany HC Hvězda Praha 2:4 »
25.02.2024 15:00 4 U1116 HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Litoměřice 5:9 »
25.02.2024 17:00 4 U1117 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 0:7 »
01.03.2024 18:15 5 U1118 MOSTEČTÍ LVI HC Letci Letňany 4:5 »
01.03.2024 19:45 5 U1119 HC Stadion Litoměřice HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:3 »
01.03.2024 18:55 5 U1120 HC Hvězda Praha HC Energie Karlovy Vary 5:2 »
03.03.2024 12:00 6 U1121 HC Letci Letňany HC Energie Karlovy Vary 0:0 »
02.03.2024 18:55 6 U1122 HC Hvězda Praha HC Tygři Klášterec nad Ohří 9:2 »
03.03.2024 13:15 6 U1123 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 0:0 »
08.03.2024 16:00 7 U1124 HC Stadion Litoměřice HC Letci Letňany 0:0 »
08.03.2024 16:00 7 U1125 MOSTEČTÍ LVI HC Hvězda Praha 0:0 »
08.03.2024 17:00 7 U1126 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 0:0 »
10.03.2024 12:00 8 U1127 HC Letci Letňany HC Tygři Klášterec nad Ohří 0:0 »
10.03.2024 15:45 8 U1128 HC Energie Karlovy Vary MOSTEČTÍ LVI 0:0 »
10.03.2024 10:10 8 U1129 HC Hvězda Praha HC Stadion Litoměřice 0:0 »
15.03.2024 16:00 9 U1130 HC Hvězda Praha HC Letci Letňany 0:0 »
15.03.2024 16:00 9 U1131 HC Stadion Litoměřice HC Energie Karlovy Vary 0:0 »
15.03.2024 18:15 9 U1132 MOSTEČTÍ LVI HC Tygři Klášterec nad Ohří 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 U1133 HC Letci Letňany MOSTEČTÍ LVI 0:0 »
17.03.2024 17:00 10 U1134 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 U1135 HC Energie Karlovy Vary HC Hvězda Praha 0:0 »
24.09.2023 12:00 1. Z1001 MSK Orlová HC Studénka 2:1 »
24.09.2023 11:00 1. Z1002 HC Frýdek-Místek HK Nový Jičín 3:2 »
24.09.2023 12:00 1. Z1003 HC Černí vlci HC SPARTAK Uherský Brod 0:0 »
24.09.2023 12:00 1. Z1004 HC Bobři Val. Meziříčí Berani Zlín 5:9 »
24.09.2023 14:15 1. Z1005 SK Prostějov 1913 HK Kroměříž 5:3 »
28.09.2023 16:30 2. Z1006 HC Studénka HC Frýdek-Místek 6:3 »
28.09.2023 18:15 2. Z1007 Hokejový klub Opava s.r.o. MSK Orlová 5:0 »
28.09.2023 11:15 2. Z1008 HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 5:3 »
28.09.2023 18:30 2. Z1009 Berani Zlín SK Prostějov 1913 4:0 »
28.09.2023 12:00 2. Z1010 HC Černí vlci HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »
01.10.2023 12:00 3. Z1011 HC Frýdek-Místek Hokejový klub Opava s.r.o. 3:5 »
01.10.2023 12:30 3. Z1012 HK Nový Jičín HC Studénka 4:13 »
01.10.2023 12:00 3. Z1013 HC Bobři Val. Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod 9:2 »
01.10.2023 12:00 3. Z1014 SK Prostějov 1913 HC Černí vlci 0:0 »
01.10.2023 09:30 3. Z1015 HK Kroměříž Berani Zlín 2:9 »
08.10.2023 15:15 4. Z1016 Hokejový klub Opava s.r.o. HK Nový Jičín 8:5 »
08.10.2023 12:00 4. Z1017 MSK Orlová HC Frýdek-Místek 3:6 »
08.10.2023 16:15 4. Z1018 HC SPARTAK Uherský Brod Berani Zlín 2:17 »
08.10.2023 12:00 4. Z1019 HC Černí vlci HK Kroměříž 0:0 »
08.10.2023 12:00 4. Z1020 HC Bobři Val. Meziříčí SK Prostějov 1913 2:7 »
14.10.2023 16:00 5. Z1021 Hokejový klub Opava s.r.o. HC SPARTAK Uherský Brod 6:2 »
15.10.2023 12:00 5. Z1022 MSK Orlová Berani Zlín 5:4 sn »
15.10.2023 12:10 5. Z1023 HC Frýdek-Místek HK Kroměříž 3:4 »
15.10.2023 12:30 5. Z1024 HK Nový Jičín SK Prostějov 1913 3:6 »
14.10.2023 16:30 5. Z1025 HC Studénka HC Bobři Val. Meziříčí 2:5 »
22.10.2023 16:15 6. Z1026 HC SPARTAK Uherský Brod MSK Orlová 0:4 »
20.10.2023 18:00 6. Z1027 SK Prostějov 1913 HC Studénka 5:3 »
22.10.2023 09:30 6. Z1028 HK Kroměříž HK Nový Jičín 9:1 »
22.10.2023 11:45 6. Z1029 Berani Zlín HC Frýdek-Místek 5:1 »
22.10.2023 12:00 6. Z1030 HC Černí vlci Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
28.10.2023 17:00 7. Z1031 HK Nový Jičín MSK Orlová 9:6 »
27.10.2023 19:15 7. Z1032 HC Studénka Hokejový klub Opava s.r.o. 4:0 »
08.11.2023 17:30 7. Z1033 SK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 5:2 »
28.10.2023 09:30 7. Z1034 HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí 1:3 »
28.10.2023 12:00 7. Z1035 Berani Zlín HC Černí vlci 0:0 »
29.10.2023 14:10 8. Z1036 HC Frýdek-Místek HC SPARTAK Uherský Brod 7:2 »
29.10.2023 15:15 8. Z1037 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Bobři Val. Meziříčí 4:3 »
29.10.2023 15:00 8. Z1038 HK Nový Jičín Berani Zlín 1:7 »
29.10.2023 12:00 8. Z1039 HC Studénka HK Kroměříž 7:3 »
29.10.2023 12:00 8. Z1040 MSK Orlová HC Černí vlci 0:0 »
04.11.2023 16:30 9. Z1041 HC Studénka MSK Orlová 2:1 »
05.11.2023 15:00 9. Z1042 HK Nový Jičín HC Frýdek-Místek 4:5 sn »
05.11.2023 12:00 9. Z1043 HC SPARTAK Uherský Brod HC Černí vlci 0:0 »
05.11.2023 13:45 9. Z1044 Berani Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 6:2 »
14.11.2023 18:00 9. Z1045 HK Kroměříž SK Prostějov 1913 3:4 sn »
10.11.2023 17:55 10. Z1046 HC Frýdek-Místek HC Studénka 4:3 sn »
12.11.2023 12:00 10. Z1047 MSK Orlová Hokejový klub Opava s.r.o. 1:2 sn »
12.11.2023 09:30 10. Z1048 HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 9:3 »
06.12.2023 17:30 10. Z1049 SK Prostějov 1913 Berani Zlín 1:9 »
12.11.2023 12:00 10. Z1050 HC Bobři Val. Meziříčí HC Černí vlci 0:0 »
18.01.2024 18:00 11. Z1051 HC SPARTAK Uherský Brod HK Nový Jičín 4:3 »
17.11.2023 16:30 11. Z1052 SK Prostějov 1913 Hokejový klub Opava s.r.o. 3:5 »
18.11.2023 18:15 11. Z1053 Berani Zlín HC Studénka 5:2 »
17.11.2023 12:00 11. Z1054 HC Černí vlci HC Frýdek-Místek 0:0 »
22.11.2023 17:45 11. Z1055 HC Bobři Val. Meziříčí MSK Orlová 5:4 »
19.11.2023 16:00 12. Z1056 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Frýdek-Místek 5:3 »
19.11.2023 16:30 12. Z1057 HC Studénka HK Nový Jičín 4:2 »
19.11.2023 16:15 12. Z1058 HC SPARTAK Uherský Brod HC Bobři Val. Meziříčí 1:3 »
19.11.2023 12:00 12. Z1059 HC Černí vlci SK Prostějov 1913 0:0 »
22.11.2023 17:30 12. Z1060 Berani Zlín HK Kroměříž 9:1 »
26.11.2023 12:30 13. Z1061 HK Nový Jičín Hokejový klub Opava s.r.o. 3:5 »
24.11.2023 17:55 13. Z1062 HC Frýdek-Místek MSK Orlová 2:3 »
08.12.2023 17:30 13. Z1063 Berani Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 9:0 »
26.11.2023 12:00 13. Z1064 HK Kroměříž HC Černí vlci 0:0 »
24.11.2023 18:00 13. Z1065 SK Prostějov 1913 HC Bobři Val. Meziříčí 1:4 »
01.12.2023 19:00 14. Z1066 HC Studénka HC SPARTAK Uherský Brod 5:2 »
01.12.2023 18:00 14. Z1067 Hokejový klub Opava s.r.o. HK Kroměříž 3:6 »
01.12.2023 19:00 14. Z1068 MSK Orlová SK Prostějov 1913 3:6 »
01.12.2023 15:00 14. Z1069 HK Nový Jičín HC Černí vlci 0:0 »
06.12.2023 19:00 14. Z1070 HC Frýdek-Místek HC Bobři Val. Meziříčí 2:3 »
06.12.2023 17:30 15. Z1071 MSK Orlová HK Nový Jičín 7:3 »
03.12.2023 13:15 15. Z1072 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Studénka 7:1 »
03.12.2023 16:15 15. Z1073 HC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 0:5 »
02.12.2023 16:30 15. Z1074 HC Bobři Val. Meziříčí HK Kroměříž 4:3 sn »
03.12.2023 12:00 15. Z1075 HC Černí vlci Berani Zlín 0:0 »
10.12.2023 12:00 16. Z1076 MSK Orlová HC Studénka 2:4 »
10.12.2023 10:00 16. Z1077 HC Frýdek-Místek HK Nový Jičín 7:2 »
10.12.2023 12:00 16. Z1078 HC Černí vlci HC SPARTAK Uherský Brod 0:0 »
10.12.2023 12:00 16. Z1079 HC Bobři Val. Meziříčí Berani Zlín 2:4 »
10.01.2024 17:30 16. Z1080 SK Prostějov 1913 HK Kroměříž 4:6 »
15.12.2023 18:45 17. Z1081 HC Studénka HC Frýdek-Místek 3:1 »
15.12.2023 18:00 17. Z1082 Hokejový klub Opava s.r.o. MSK Orlová 3:2 »
17.12.2023 16:15 17. Z1083 HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 1:5 »
14.12.2023 17:00 17. Z1084 Berani Zlín SK Prostějov 1913 6:1 »
17.12.2023 12:00 17. Z1085 HC Černí vlci HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »
22.12.2023 16:10 18. Z1086 HC Frýdek-Místek Hokejový klub Opava s.r.o. 4:1 »
25.01.2024 15:00 18. Z1087 HK Nový Jičín HC Studénka 5:4 »
15.12.2023 16:00 18. Z1088 HC Bobři Val. Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod 3:0 »
22.12.2023 15:00 18. Z1089 SK Prostějov 1913 HC Černí vlci 0:0 »
22.12.2023 17:00 18. Z1090 HK Kroměříž Berani Zlín 6:5 sn »
09.02.2024 18:00 19. Z1091 Hokejový klub Opava s.r.o. HK Nový Jičín 4:3 sn »
05.01.2024 19:00 19. Z1092 MSK Orlová HC Frýdek-Místek 3:1 »
05.01.2024 18:00 19. Z1093 HC SPARTAK Uherský Brod Berani Zlín 1:4 »
05.01.2024 15:00 19. Z1094 HC Černí vlci HK Kroměříž 0:0 »
05.01.2024 18:45 19. Z1095 HC Bobři Val. Meziříčí SK Prostějov 1913 0:5 »
31.01.2024 15:00 20. Z1096 HK Nový Jičín MSK Orlová 2:4 »
07.01.2024 12:15 20. Z1097 HC Studénka Hokejový klub Opava s.r.o. 2:3 »
07.01.2024 14:00 20. Z1098 SK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 4:1 »
07.01.2024 11:30 20. Z1099 HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí 3:4 sn »
07.01.2024 12:00 20. Z1100 Berani Zlín HC Černí vlci 0:0 »
14.01.2024 12:00 21. Z1101 HC Černí vlci HC Studénka 0:0 »
14.01.2024 12:00 21. Z1102 HC Bobři Val. Meziříčí HK Nový Jičín 9:1 »
12.01.2024 18:30 21. Z1103 SK Prostějov 1913 HC Frýdek-Místek 1:3 »
14.01.2024 11:45 21. Z1104 HK Kroměříž MSK Orlová 7:8 »
14.01.2024 15:00 21. Z1105 Berani Zlín Hokejový klub Opava s.r.o. 3:2 »
21.01.2024 12:00 22. Z1106 HC Studénka MSK Orlová 2:6 »
21.01.2024 12:30 22. Z1107 HK Nový Jičín HC Frýdek-Místek 2:5 »
21.01.2024 12:00 22. Z1108 HC SPARTAK Uherský Brod HC Černí vlci 0:0 »
20.01.2024 12:00 22. Z1109 Berani Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 4:1 »
21.01.2024 11:45 22. Z1110 HK Kroměříž SK Prostějov 1913 4:2 »
08.02.2024 18:25 23. Z1111 HC Frýdek-Místek HC Studénka 2:1 »
28.01.2024 12:00 23. Z1112 MSK Orlová Hokejový klub Opava s.r.o. 7:4 »
28.01.2024 09:30 23. Z1113 HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 8:1 »
26.01.2024 18:30 23. Z1114 SK Prostějov 1913 Berani Zlín 1:9 »
28.01.2024 12:00 23. Z1115 HC Bobři Val. Meziříčí HC Černí vlci 0:0 »
02.02.2024 18:00 24. Z1116 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Frýdek-Místek 4:1 »
02.02.2024 16:30 24. Z1117 HC Studénka HK Nový Jičín 7:4 »
02.02.2024 17:00 24. Z1118 HC SPARTAK Uherský Brod HC Bobři Val. Meziříčí 4:7 »
02.02.2024 15:00 24. Z1119 HC Černí vlci SK Prostějov 1913 0:0 »
02.02.2024 17:00 24. Z1120 Berani Zlín HK Kroměříž 1:4 »
04.02.2024 16:30 25. Z1121 HK Nový Jičín Hokejový klub Opava s.r.o. 2:5 »
04.02.2024 14:40 25. Z1122 HC Frýdek-Místek MSK Orlová 1:5 »
04.02.2024 12:00 25. Z1123 Berani Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 8:1 »
04.02.2024 12:00 25. Z1124 HK Kroměříž HC Černí vlci 0:0 »
04.02.2024 13:15 25. Z1125 SK Prostějov 1913 HC Bobři Val. Meziříčí 0:1 »
11.02.2024 09:15 26. Z1126 MSK Orlová HK Nový Jičín 4:6 »
11.02.2024 16:30 26. Z1127 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Studénka 1:3 »
11.02.2024 16:15 26. Z1128 HC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 7:3 »
11.02.2024 12:00 26. Z1129 HC Bobři Val. Meziříčí HK Kroměříž 2:3 sn »
11.02.2024 12:00 26. Z1130 HC Černí vlci Berani Zlín 0:0 »
16.02.2024 18:40 1 Z1131 HCM Warriors Brno Berani Zlín 1:2 »
16.02.2024 17:45 1 Z1132 SK H.Slavia Třebíč HC Bobři Val. Meziříčí 4:0 »
16.02.2024 19:30 1 Z1133 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Studénka 1:2 »
18.02.2024 13:30 2 Z1134 Berani Zlín HC Studénka 4:7 »
18.02.2024 12:00 2 Z1135 HC Bobři Val. Meziříčí Hokejový klub Opava s.r.o. 6:4 »
18.02.2024 12:40 2 Z1136 HCM Warriors Brno SK H.Slavia Třebíč 3:0 »
23.02.2024 18:00 3 Z1137 SK H.Slavia Třebíč Berani Zlín 2:3 sn »
23.02.2024 19:30 3 Z1138 Hokejový klub Opava s.r.o. HCM Warriors Brno 0:3 »
23.02.2024 19:00 3 Z1139 HC Studénka HC Bobři Val. Meziříčí 3:5 »
25.02.2024 15:15 4 Z1140 Berani Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 5:1 »
25.02.2024 14:55 4 Z1141 HCM Warriors Brno HC Studénka 10:4 »
25.02.2024 14:45 4 Z1142 SK H.Slavia Třebíč Hokejový klub Opava s.r.o. 7:1 »
01.03.2024 19:30 5 Z1143 Hokejový klub Opava s.r.o. Berani Zlín 1:7 »
01.03.2024 19:00 5 Z1144 HC Studénka SK H.Slavia Třebíč 1:8 »
01.03.2024 18:45 5 Z1145 HC Bobři Val. Meziříčí HCM Warriors Brno 3:5 »
03.03.2024 18:30 6 Z1146 Berani Zlín HCM Warriors Brno 0:0 »
03.03.2024 15:00 6 Z1147 HC Bobři Val. Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:0 »
03.03.2024 16:30 6 Z1148 HC Studénka Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
08.03.2024 19:00 7 Z1149 HC Studénka Berani Zlín 0:0 »
08.03.2024 19:30 7 Z1150 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »
08.03.2024 18:00 7 Z1151 SK H.Slavia Třebíč HCM Warriors Brno 0:0 »
10.03.2024 12:00 8 Z1152 Berani Zlín SK H.Slavia Třebíč 0:0 »
10.03.2024 15:10 8 Z1153 HCM Warriors Brno Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
10.03.2024 13:00 8 Z1154 HC Bobři Val. Meziříčí HC Studénka 0:0 »
15.03.2024 18:45 9 Z1155 HC Bobři Val. Meziříčí Berani Zlín 0:0 »
15.03.2024 19:00 9 Z1156 HC Studénka HCM Warriors Brno 0:0 »
15.03.2024 19:30 9 Z1157 Hokejový klub Opava s.r.o. SK H.Slavia Třebíč 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 Z1158 Berani Zlín Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 Z1159 SK H.Slavia Třebíč HC Studénka 0:0 »
17.03.2024 12:00 10 Z1160 HCM Warriors Brno HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 7-8

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Náchod 22 21 0 0 1 189:45 63
2 TJ HC Jablonec n/N. 24 20 0 1 3 142:54 61
3 Bílí Tygři Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0
3 HC Stadion Vrchlabí 23 16 1 0 6 92:61 50
4 HCM Jaroměř 22 15 0 2 5 156:47 47
5 HC Česká Lípa 25 14 2 1 8 153:86 47
6 Stadion Nový Bydžov 22 10 2 2 8 80:73 36
7 Bílí Tygři Liberec B 24 7 1 1 15 76:108 24
8 BK Nová Paka 24 5 4 1 14 78:122 24
9 HC Frýdlant 24 4 0 1 19 77:164 13
10 HC Opočno 22 3 1 1 17 50:174 12
11 HC Dvůr Králové n.L. 22 1 0 1 20 42:201 4

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 1-2

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Energie Karlovy Vary B 20 17 0 1 2 119:34 52
2 HC Rebel Město Nejdek 0 0 0 0 0 0:0 0
2 HC Tygři Klášterec nad Ohří 20 13 1 0 6 106:63 41
3 MOSTEČTÍ LVI 17 11 1 1 4 94:60 36
4 HC Stadion Litoměřice 17 10 1 1 5 79:48 33
5 Slovan Ústí n.Labem 17 10 0 0 7 100:46 30
6 HC Rakovník 20 8 1 2 9 69:78 28
7 HC Stadion Cheb 20 3 2 0 15 58:146 13
7 Slovan Ústí n.Labem 0 0 0 0 0 0:0 0
8 HC Slovan Louny 0 0 0 0 0 0:0 0
8 HC Draci Bílina 17 2 2 0 13 41:128 10
9 HC Čerti Ostrov 20 2 0 3 15 47:110 9
9 HC Stadion Litoměřice 0 0 0 0 0 0:0 0
10 MOSTEČTÍ LVI 0 0 0 0 0 0:0 0
10 HC Slovan Louny 0 0 0 0 0 0:0 0
11 HC Draci Bílina 0 0 0 0 0 0:0 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 SHKM Hodonín 4 3 1 0 0 31:13 11
2 SK Prostějov 1913 3 2 0 0 1 13:7 6
3 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 2 1 0 1 0 10:7 4
4 HC Lvi Fosfa Břeclav 3 1 0 0 2 12:10 3
5 HHK Velké Meziříčí 4 0 0 0 4 8:37 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 17 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Draci Bílina 3 3 0 0 0 26:7 9
2 HC Rakovník 2 1 0 0 1 13:7 3
3 HC Čerti Ostrov 1 0 0 0 1 0:9 0
4 HC Stadion Cheb 2 0 0 0 2 4:20 0

Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 14 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Tábor 5 4 1 0 0 35:9 14
2 HC Kobra Praha 5 3 1 1 0 34:14 12
3 SC Kolín 5 2 0 1 2 19:18 7
4 SK Černošice 5 2 0 0 3 20:26 6
5 HC Rokycany z.s. 5 2 0 0 3 15:35 6
6 HC DDM Č.Budějovice 5 0 0 0 5 11:32 0

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 5-6

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Tábor 26 24 0 0 2 239:45 72
2 HC Letci Letňany 26 21 1 0 4 202:56 65
3 SC Kolín 26 19 0 1 6 151:81 58
4 HC Benátky n.J. 26 13 3 4 6 107:74 49
5 HC Poděbrady 26 15 1 0 10 137:103 47
6 HC DDM Č.Budějovice 26 12 1 3 10 113:120 41
7 HC Střelci Jindřichův Hradec 26 10 2 2 12 131:133 36
8 Spartak Soběslav 26 9 2 2 13 110:141 33
9 HC Rytíři Vlašim 26 8 3 1 14 84:133 31
10 HC Strakonice 26 6 2 1 17 104:169 23
11 HC Lední medvědi Pelhřimov 26 1 2 1 22 78:228 8
12 SK Sršni Kutná Hora 26 1 0 2 23 61:234 5

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 3-4

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Hvězda Praha 22 17 2 0 3 134:40 55
2 HC Kobra Praha 22 18 0 0 4 111:55 54
3 SK Černošice 25 16 0 2 7 110:75 50
4 HC Rokycany z.s. 25 14 0 1 10 101:90 43
5 HK Kralupy n.Vltavou 22 13 0 2 7 81:62 41
6 HK LEV Slaný 22 11 1 0 10 96:71 35
7 HC Klatovy 25 10 0 1 14 96:132 31
8 HC Domažlice 25 9 1 1 14 101:115 30
9 HC Příbram 25 8 2 0 15 94:110 28
10 HC Berounští Medvědi 25 7 1 0 17 84:123 23
11 HC Junior Mělník 0 0 0 0 0 0:0 0
12 HC Smíchov 1913 22 0 0 0 22 53:188 0

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 11-12

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 Berani Zlín 21 18 0 2 1 137:41 56
2 Hokejový klub Opava s.r.o. 21 13 2 0 6 82:61 43
3 HC Bobři Val. Meziříčí 21 11 2 1 7 77:66 38
4 HC Studénka 21 11 0 1 9 79:67 34
5 HK Kroměříž 21 9 2 3 7 93:84 34
6 MSK Orlová 21 9 2 1 9 80:75 32
7 HC Frýdek-Místek 21 8 2 1 10 67:67 29
8 SK Prostějov 1913 21 9 1 0 11 69:78 29
9 HK Nový Jičín 21 3 0 2 16 67:126 11
10 HC SPARTAK Uherský Brod 21 3 0 0 18 41:127 9
11 HC Černí vlci 0 0 0 0 0 0:0 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 18 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HK LEV Slaný 3 3 0 0 0 23:9 9
2 HK Kralupy n.Vltavou 3 2 0 1 0 20:11 7
3 HC Berounští Medvědi 2 1 0 0 1 14:11 3
4 HC Příbram 2 1 0 0 1 6:10 3
5 HC Domažlice 2 0 1 0 1 11:13 2
6 HC Smíchov 1913 2 0 0 0 2 6:15 0
7 HC Klatovy 2 0 0 0 2 4:15 0

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 9-10

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 SK H.Slavia Třebíč 25 24 0 0 1 231:30 72
2 HCM Warriors Brno 25 18 1 1 5 136:64 57
3 HC Spartak Choceň 22 16 0 0 6 147:73 48
4 SHKM Hodonín 25 13 0 3 9 127:119 42
5 TJ Lanškroun 22 12 2 0 8 111:90 40
6 HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 25 12 1 2 10 120:98 40
7 Loko. Česká Třebová 22 8 3 0 11 91:103 30
8 HC Lvi Fosfa Břeclav 25 7 3 1 14 102:150 28
9 HC Hlinsko 22 6 0 1 15 76:138 19
10 HHK Velké Meziříčí 25 4 0 0 21 42:202 12
11 HC Chotěboř 22 0 0 2 20 53:169 2

Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 13 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Hvězda Praha 6 6 0 0 0 39:13 18
2 HC Letci Letňany 5 3 0 1 1 26:16 10
3 HC Energie Karlovy Vary B 5 2 1 0 2 23:20 8
4 MOSTEČTÍ LVI 5 2 0 0 3 21:17 6
5 HC Stadion Litoměřice 5 2 0 0 3 21:24 6
6 HC Tygři Klášterec nad Ohří 6 0 0 0 6 8:48 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 19 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Benátky n.J. 3 2 1 0 0 17:7 8
2 HC Česká Lípa 3 2 0 1 0 17:6 7
3 Slovan Ústí n.Labem 3 2 0 0 1 16:4 6
4 Bílí Tygři Liberec B 4 2 0 0 2 15:21 6
5 HC Junior Mělník 0 0 0 0 0 0:0 0
6 HC Frýdlant 5 0 0 0 5 12:39 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 20 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 Spartak Soběslav 3 3 0 0 0 15:8 9
2 HC Strakonice 3 2 0 0 1 20:14 6
3 HC Střelci Jindřichův Hradec 3 2 0 0 1 14:9 6
4 HC Rytíři Vlašim 3 1 0 0 2 17:19 3
5 HC Lední medvědi Pelhřimov 4 0 0 0 4 14:30 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 24 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HK Kroměříž 4 3 0 0 1 28:11 9
2 MSK Orlová 3 3 0 0 0 15:4 9
3 HC Frýdek-Místek 4 2 0 0 2 21:16 6
4 HK Nový Jičín 4 1 0 0 3 12:19 3
5 HC SPARTAK Uherský Brod 3 0 0 0 3 3:29 0

Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 15 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Náchod 5 4 0 1 0 29:11 13
2 TJ HC Jablonec n/N. 5 2 1 0 2 17:13 8
3 HCM Jaroměř 4 1 1 1 1 15:15 6
4 HC Stadion Vrchlabí 4 1 1 0 2 10:12 5
5 HC Spartak Choceň 2 1 0 0 1 7:9 3
6 TJ Lanškroun 4 0 0 1 3 6:24 1

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 21 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 Stadion Nový Bydžov 4 2 0 1 1 16:13 7
2 BK Nová Paka 2 2 0 0 0 9:2 6
3 HC Opočno 3 0 1 0 2 6:14 2
4 HC Dvůr Králové n.L. 1 0 0 0 1 3:5 0

Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 16 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HCM Warriors Brno 5 4 0 0 1 22:9 12
2 Berani Zlín 5 3 1 0 1 21:12 11
3 SK H.Slavia Třebíč 5 3 0 1 1 21:8 10
4 HC Bobři Val. Meziříčí 5 2 0 0 3 15:21 6
5 HC Studénka 5 2 0 0 3 17:28 6
6 Hokejový klub Opava s.r.o. 5 0 0 0 5 7:25 0

Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 22 2023/24

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Poděbrady 3 2 1 0 0 24:9 8
2 HC Hlinsko 2 1 0 0 1 12:16 3
3 Loko. Česká Třebová 2 1 0 0 1 6:11 3
4 SK Sršni Kutná Hora 3 0 0 1 2 8:14 1


Související dokumenty:


Související články:

Taháky týdne: starty regionálních soutěží a souboje nejlepších v ELD
Téměř všechny soutěže v mládežnických kategoriích jsou rozehrány, v následujícím týdnu se konečně rozběhnou také ty regionální. Kromě toho se v Extralize dorostenců střetnou týmy, kterým se začátek sezony velmi povedl.
Regionální liga juniorů: 12 skupin místo 10, postup tentokrát pro dva
Teprve před koncem září se do bojů pustí také mladí hokejisté v regionálních ligách, tedy nejnižších patrech soutěží. Regionální ligy juniorů se v nadcházejícím ročníku bude účastnit 68 celků.