Soutěže řídí | Český hokej |
Ze soutěže se sestupuje do: | Liga dorostu |
Více informací o soutěži: | zobrazit |
Extraliga dorostu (2023/2024)
Jméno | Tel./Fax | |
Jan Rachota |
rachota@czehockey.cz | +420 601 589 160 |
- skupina A
- skupina B
1. část:
- 20 družstev rozděleno územně do 2 skupin; 10 družstev ve skupině „A“, 10 družstev ve skupině „B“; družstva se ve skupinách utkají tříkolově každý s každým (27 utkání) s tím, že výhodu jednoho domácího utkání navíc mají ta družstva, která dosáhla v sezóně 2022-2023 vyššího umístění v celkovém pořadí soutěže.
2. část
- a) O pořadí v play-off:
- družstva umístěná po 1. části v obou skupinách na 1. - 5. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
- b) O účast v play-off:
- družstva umístěná po 1. části v obou skupinách na 6. - 10. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
Družstvo, které se po této části umístí na konečném 10. místě, sestupuje do ligy dorostu.
3. část - Předkolo play-off:
- družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 5. - 10. místě a družstva umístěná po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. a 2. místě sehrají předkolo play-off na 2 vítězná utkání (2-3 utkání) s tím, že pro sestavení dvojic v této části soutěže platí, že družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 5. místě se utká s družstvem umístěným po části 2b) - „O účast v play-off“ na 2. místě, družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 6. místě se utká s družstvem umístěným po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. místě, družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 7. místě se utká s družstvem umístěným po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 10. místě a družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play- off“ na 8. místě se utká s družstvem umístěným po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 9. místě. První utkání se hraje u hůře umístěného družstva po 2. části, druhé a případně třetí utkání se hraje u družstva umístěného po 2. části lépe.
4. část - Play-off o titul Mistr České republiky ve věkové kategorii dorostu:
- družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 1. - 4. místě a vítězná družstva z 3. části - „Předkolo play-off“ sehrají tři kola play-off (čtvrtfinále, semifinále a finále) s tím, že čtvrtfinále a semifinále se hrají na 3 vítězná utkání a finále se hraje na 4 vítězná utkání (3-17 utkání).
Pro sestavování dvojic pro všechna kola této části soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hraje s družstvem umístěným po části 2a) - „O pořadí v play- off“ nejhůře, druhé nejlépe umístěné družstvo po části 2a) - „O pořadí v play-off“ s druhým nejhůře umístěným družstvem po části 2a) - „O pořadí v play-off“ atd. (postoupí-li do této části soutěže z 3. části - „Předkolo play-off“ jedno nebo obě družstva umístěná po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. až 2. místě, považují se pro potřeby sestavování dvojic ve všech kolech této části soutěže za družstva, která po části 2a) - „O pořadí v play-off“ dosáhla nejnižšího, resp. dvou nejnižších, pořadí).
Ve čtvrtfinále a v semifinále platí, že první, druhé a případně páté utkání se hraje u lépe umístěného družstva po části 2a) - „O pořadí v play-off“, třetí a případně čtvrté utkání se hraje u družstva umístěného po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hůře. Ve finále platí, že první, druhé, případně páté a sedmé utkání se hraje u lépe umístěného družstva po části 2a) - „O pořadí v play-off“, třetí, čtvrté a případně šesté utkání se hraje u družstva umístěného po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hůře.
Vítěz této části soutěže získá titul „Mistr České republiky ve věkové kategorii dorostu v sezóně 2023-2024“.
Utkání 1. části, části 2a) - „O pořadí v play-off“ a části 2b) - „O účast v play-off“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ a utkání 4. části - „Play-off o titul Mistr České republiky ve věkové kategorii dorostu“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).
- V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči věkové kategorie dorostu, tj. hráči ročníku narození 2007 a 2008. Hráčům věkové kategorie 9. tříd, tj. hráčům ročníku narození 2009, je start v utkání povolen za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ, a to v maximálním počtu 5 takových hráčů za družstvo Klubu v příslušném utkání. Protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím utkání.
- Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:
- a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
- b) minimálně 10, maximálně 17 hráčů do pole.
- V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit maximálně 2 Cizinci, přičemž start brankáře- Cizince není povolen.
- Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 130 ze dne 8. 6. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře.
- Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
- Klub je povinen zajistit, aby družstvo Klubu bylo při utkání vedeno minimálně dvěma trenéry s tím, že kvalifikační předpoklady pro vedení družstva jsou stanoveny vnitřní směrnicí ČSLH č. 129 ze dne 8. 6. 2022.
- Brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Brankář musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (viz čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Hráči nastupující v utkáních extraligy dorostu musí nosit na čelní straně hráčské helmy (vč. brankářských helem) přelepku s logem partnera soutěže o rozměru 5x15 cm. Za distribuci přelepek v počtu 35 ks na Klub odpovídá ČSLH. Není-li tento počet pro potřeby družstva Klubu dostatečný, je povinností Klubu oznámit písemně takovou skutečnost ČSLH, který požadovaný počet přelepek zajistí. Nastoupí-li hráč vutkání extraligy dorostu bez umístěné reklamní přelepky na přední straně hráčské helmy, může být Klub, za který hráč k takovému utkání nastoupil, potrestán finanční pokutou do výše 2.000,- Kč za každý jednotlivý případ porušení.
10. Evidencetrestůdlečl.529SDŘsemezijednotlivýmičástmisoutěžepřenáší.
11. Utkání 1. části, části 2a) - „O pořadí v play-off“ a části 2b) - „O účast v play-off“ jsou řízena systémem jednoho hlavního a dvou čárových rozhodčích. Utkání 3. části - „Předkolo play-
off“ a 4. části - „Play-off o titul Mistr České republiky ve věkové kategorii dorostu“ jsou řízena systémem dvou hlavních a dvou čárových rozhodčích.
12. Pořádající Klub je povinen zajistit před utkáním extraligy dorostu pro potřeby rozhodčích v kabině rozhodčích minimálně následující:
- 4 l neperlivé vody,
- 1x konvice kávy, vč. ingrediencí (cukr, mléko), lžiček, kelímků atd.
13. Pořádající Klub je povinen pořizovat záznam zjím pořádaného utkání včetně všech přerušení hry, jehož výstup musí splňovat následující podmínky:
- záběr musí mít integrovaný výstup z oficiální časomíry, případně musí být nepřetržitě
v rámci záběru snímána oficiální časomíra na zimním stadionu (povinnost se stanovuje
s účinností od sezóny 2024-2025),
- při hře v koncovém pásmu musí být záběrem vždy snímáno celé koncové pásmo,
- videozáznam musí být pořízen minimálně v HD rozlišení 1280 x 720 pixelů a minimální
snímková frekvence videozáznamu musí činit 25 fps,
- výstupní kodek videozáznamu musí být H.264/MPEG-4 AVC.
14. Výstupní videozáznam dle odst. 13. těchto technických norem je pořádající Klub povinen nahrát na FTP server 89.187.135.98, a to vždy do složky pojmenované dle data konání utkání a názvu obou družstev bez diakritiky ve tvaru „RRRR-MM-DD DOMACI-HOSTE“, a to nejpozději do 12:00 hodin prvního pracovního dne následujícího po dni, v němž skončilo příslušné utkání. Nesplnění této povinnosti, případně nesplnění některé z povinností stanovených odst. 13. těchto technických norem, může být trestáno finanční pokutou do výše 10.000,- Kč dle míry závažnosti provinění.
15. Ze soutěže extraliga dorostu se dle čl. 7 odst. 6. písm. d) přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2007, a to:
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do DHL extraligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže DHL extraligy juniorů neúčastní, a to bez omezení jejich počtu,
- do ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže liga juniorů neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže ligy juniorů 5 jiným hráčům družstva Klubu z extraligy dorostu a současně z družstva Klubu účastnícího se soutěže DHL extraliga juniorů,
- do regionální ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže regionální liga juniorů neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (střídavý start) do soutěže regionální liga juniorů 5 jiným hráčům družstva Klubu z extraligy dorostu a současně z družstva Klubu účastnícího se soutěže liga juniorů.
16. Ze soutěže extraliga dorostu se dle čl. 7 odst. 7. písm. c) přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2008, a to:
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do ligy dorostu, pokud se mateřský Klub hráče soutěže liga dorostu neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže liga dorostu 5 jiným hráčům družstva Klubu z extraligy dorostu a současně z družstva Klubu účastnícího se Extraligy 9. tříd.
datum a čas | kolo | číslo utkání | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|---|---|
07.09.2023 17:00 | 1. | 5001 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Tábor | 4:3 » |
07.09.2023 18:00 | 1. | 5002 | HC Sparta Praha | HC Litvínov | 2:5 » |
07.09.2023 18:00 | 1. | 5003 | BK Mladá Boleslav | Rytíři Kladno | 8:2 » |
07.09.2023 17:00 | 1. | 5004 | Bílí Tygři Liberec | HC Motor České Budějovice | 2:4 » |
07.09.2023 17:00 | 1. | 5005 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slavia Praha | 8:3 » |
09.09.2023 12:00 | 2. | 5006 | HC Tábor | HC Slavia Praha | 2:3 sn » |
09.09.2023 15:30 | 2. | 5007 | HC Motor České Budějovice | HC Energie Karlovy Vary | 1:3 » |
09.09.2023 12:00 | 2. | 5008 | Rytíři Kladno | Bílí Tygři Liberec | 1:2 sn » |
09.09.2023 13:00 | 2. | 5009 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 3:1 » |
09.09.2023 13:00 | 2. | 5010 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Sparta Praha | 7:6 » |
14.09.2023 18:30 | 3. | 5011 | HC Tábor | HC Sparta Praha | 0:4 » |
14.09.2023 14:30 | 3. | 5012 | BK Mladá Boleslav | HC ŠKODA PLZEŇ | 10:1 » |
14.09.2023 17:00 | 3. | 5013 | Bílí Tygři Liberec | HC Litvínov | 7:0 » |
14.09.2023 18:00 | 3. | 5014 | HC Energie Karlovy Vary | Rytíři Kladno | 11:3 » |
14.09.2023 18:00 | 3. | 5015 | HC Slavia Praha | HC Motor České Budějovice | 5:2 » |
16.09.2023 12:30 | 4. | 5016 | HC Tábor | HC Motor České Budějovice | 3:2 » |
16.09.2023 13:15 | 4. | 5017 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 3:7 » |
16.09.2023 13:00 | 4. | 5018 | HC Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 3:9 » |
16.09.2023 16:30 | 4. | 5019 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 4:3 » |
16.09.2023 13:00 | 4. | 5020 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 1:8 » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5021 | BK Mladá Boleslav | HC Tábor | 6:3 » |
21.09.2023 17:00 | 5. | 5022 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 6:5 » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5023 | HC Energie Karlovy Vary | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:3 p » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5024 | HC Slavia Praha | HC Litvínov | 5:0 » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5025 | HC Motor České Budějovice | Rytíři Kladno | 6:0 » |
23.09.2023 12:30 | 6. | 5026 | HC Tábor | Rytíři Kladno | 5:4 » |
23.09.2023 17:00 | 6. | 5027 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 4:5 » |
23.09.2023 13:00 | 6. | 5028 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Slavia Praha | 3:4 » |
23.09.2023 13:00 | 6. | 5029 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 1:2 p » |
23.09.2023 13:00 | 6. | 5030 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 4:0 » |
28.09.2023 16:30 | 7. | 5031 | Bílí Tygři Liberec | HC Tábor | 1:3 » |
28.09.2023 18:00 | 7. | 5032 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 6:1 » |
28.09.2023 15:00 | 7. | 5033 | HC Slavia Praha | HC Sparta Praha | 2:1 p » |
28.09.2023 13:00 | 7. | 5034 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 6:3 » |
28.09.2023 16:45 | 7. | 5035 | Rytíři Kladno | HC Litvínov | 2:3 » |
30.09.2023 12:30 | 8. | 5036 | HC Tábor | HC Litvínov | 2:10 » |
30.09.2023 13:00 | 8. | 5037 | HC ŠKODA PLZEŇ | Rytíři Kladno | 6:1 » |
30.09.2023 13:00 | 8. | 5038 | HC Sparta Praha | HC Motor České Budějovice | 3:2 » |
30.09.2023 13:00 | 8. | 5039 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 1:4 » |
30.09.2023 16:30 | 8. | 5040 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 1:2 sn » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5041 | HC Energie Karlovy Vary | HC Tábor | 7:2 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5042 | HC Slavia Praha | Bílí Tygři Liberec | 6:1 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5043 | HC Motor České Budějovice | BK Mladá Boleslav | 1:9 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5044 | Rytíři Kladno | HC Sparta Praha | 2:6 » |
05.10.2023 18:30 | 9. | 5045 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 9:1 » |
07.10.2023 12:30 | 10. | 5046 | HC Tábor | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:3 sn » |
07.10.2023 16:30 | 10. | 5047 | HC Litvínov | HC Sparta Praha | 5:4 p » |
07.10.2023 13:15 | 10. | 5048 | Rytíři Kladno | BK Mladá Boleslav | 0:5 » |
07.10.2023 15:30 | 10. | 5049 | HC Motor České Budějovice | Bílí Tygři Liberec | 4:3 » |
07.10.2023 18:45 | 10. | 5050 | HC Slavia Praha | HC Energie Karlovy Vary | 3:7 » |
12.10.2023 18:00 | 11. | 5051 | HC Slavia Praha | HC Tábor | 6:5 » |
12.10.2023 18:00 | 11. | 5052 | HC Energie Karlovy Vary | HC Motor České Budějovice | 2:3 sn » |
12.10.2023 17:00 | 11. | 5053 | Bílí Tygři Liberec | Rytíři Kladno | 5:1 » |
12.10.2023 18:00 | 11. | 5054 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 5:2 » |
13.10.2023 18:00 | 11. | 5055 | HC Sparta Praha | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:4 » |
10.10.2023 18:00 | 12. | 5056 | HC Sparta Praha | HC Tábor | 3:1 » |
14.10.2023 16:30 | 12. | 5057 | HC ŠKODA PLZEŇ | BK Mladá Boleslav | 4:2 » |
14.10.2023 13:00 | 12. | 5058 | HC Litvínov | Bílí Tygři Liberec | 0:2 » |
14.10.2023 13:15 | 12. | 5059 | Rytíři Kladno | HC Energie Karlovy Vary | 1:4 » |
14.10.2023 12:00 | 12. | 5060 | HC Motor České Budějovice | HC Slavia Praha | 3:1 » |
26.10.2023 12:15 | 13. | 5061 | HC Motor České Budějovice | HC Tábor | 7:2 » |
19.10.2023 18:00 | 13. | 5062 | HC Slavia Praha | Rytíři Kladno | 3:2 » |
19.10.2023 18:00 | 13. | 5063 | HC Energie Karlovy Vary | HC Litvínov | 2:0 » |
19.10.2023 17:00 | 13. | 5064 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:5 » |
19.10.2023 18:00 | 13. | 5065 | BK Mladá Boleslav | HC Sparta Praha | 7:1 » |
21.10.2023 12:30 | 14. | 5066 | HC Tábor | BK Mladá Boleslav | 3:4 » |
21.10.2023 13:00 | 14. | 5067 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 3:4 sn » |
21.10.2023 13:00 | 14. | 5068 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 » |
21.10.2023 16:30 | 14. | 5069 | HC Litvínov | HC Slavia Praha | 2:6 » |
21.10.2023 14:45 | 14. | 5070 | Rytíři Kladno | HC Motor České Budějovice | 2:3 sn » |
23.10.2023 16:45 | 15. | 5071 | Rytíři Kladno | HC Tábor | 2:4 » |
23.10.2023 17:15 | 15. | 5072 | HC Motor České Budějovice | HC Litvínov | 2:1 p » |
22.10.2023 14:30 | 15. | 5073 | HC Slavia Praha | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:0 » |
23.10.2023 18:00 | 15. | 5074 | HC Energie Karlovy Vary | HC Sparta Praha | 10:0 » |
23.10.2023 16:15 | 15. | 5075 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 3:4 » |
28.10.2023 11:30 | 16. | 5076 | HC Tábor | Bílí Tygři Liberec | 4:9 » |
28.10.2023 13:00 | 16. | 5077 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 2:6 » |
27.11.2023 18:00 | 16. | 5078 | HC Sparta Praha | HC Slavia Praha | 2:7 » |
28.10.2023 13:00 | 16. | 5079 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 3:1 » |
28.10.2023 16:30 | 16. | 5080 | HC Litvínov | Rytíři Kladno | 9:3 » |
14.11.2023 17:30 | 17. | 5081 | HC Litvínov | HC Tábor | 2:3 » |
14.11.2023 18:00 | 17. | 5082 | Rytíři Kladno | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:10 » |
21.11.2023 17:00 | 17. | 5083 | HC Motor České Budějovice | HC Sparta Praha | 4:3 sn » |
14.11.2023 18:00 | 17. | 5084 | HC Slavia Praha | BK Mladá Boleslav | 2:3 » |
14.11.2023 16:30 | 17. | 5085 | HC Energie Karlovy Vary | Bílí Tygři Liberec | 5:2 » |
16.11.2023 16:00 | 18. | 5086 | HC Tábor | HC Energie Karlovy Vary | 3:9 » |
16.11.2023 17:00 | 18. | 5087 | Bílí Tygři Liberec | HC Slavia Praha | 1:3 » |
16.11.2023 18:00 | 18. | 5088 | BK Mladá Boleslav | HC Motor České Budějovice | 2:4 » |
03.12.2023 12:00 | 18. | 5089 | HC Sparta Praha | Rytíři Kladno | 5:4 p » |
16.11.2023 17:00 | 18. | 5090 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Litvínov | 3:2 sn » |
18.11.2023 13:00 | 19. | 5091 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Tábor | 14:3 » |
18.11.2023 13:00 | 19. | 5092 | HC Sparta Praha | HC Litvínov | 3:2 » |
18.11.2023 13:00 | 19. | 5093 | BK Mladá Boleslav | Rytíři Kladno | 1:2 p » |
18.11.2023 12:00 | 19. | 5094 | Bílí Tygři Liberec | HC Motor České Budějovice | 4:2 » |
18.11.2023 17:00 | 19. | 5095 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slavia Praha | 1:3 » |
23.11.2023 16:00 | 20. | 5096 | HC Tábor | HC Slavia Praha | 3:8 » |
23.11.2023 16:30 | 20. | 5097 | HC Motor České Budějovice | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
23.11.2023 18:00 | 20. | 5098 | Rytíři Kladno | Bílí Tygři Liberec | 3:7 » |
23.11.2023 17:30 | 20. | 5099 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 4:0 » |
22.11.2023 17:00 | 20. | 5100 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Sparta Praha | 5:1 » |
25.11.2023 13:00 | 21. | 5101 | HC Sparta Praha | HC Tábor | 12:1 » |
25.11.2023 13:00 | 21. | 5102 | BK Mladá Boleslav | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:5 » |
25.11.2023 17:30 | 21. | 5103 | Bílí Tygři Liberec | HC Litvínov | 6:4 » |
24.11.2023 17:30 | 21. | 5104 | HC Energie Karlovy Vary | Rytíři Kladno | 5:1 » |
25.11.2023 18:15 | 21. | 5105 | HC Slavia Praha | HC Motor České Budějovice | 1:2 » |
30.11.2023 16:00 | 22. | 5106 | HC Tábor | HC Motor České Budějovice | 2:3 » |
30.11.2023 18:00 | 22. | 5107 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 4:8 » |
30.11.2023 17:30 | 22. | 5108 | HC Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 4:6 » |
29.11.2023 17:00 | 22. | 5109 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 5:2 » |
30.11.2023 18:00 | 22. | 5110 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 4:3 » |
05.12.2023 18:00 | 23. | 5111 | BK Mladá Boleslav | HC Tábor | 9:0 » |
02.12.2023 17:15 | 23. | 5112 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 5:1 » |
05.12.2023 17:00 | 23. | 5113 | HC Energie Karlovy Vary | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:1 » |
02.12.2023 18:45 | 23. | 5114 | HC Slavia Praha | HC Litvínov | 2:6 » |
02.12.2023 16:30 | 23. | 5115 | HC Motor České Budějovice | Rytíři Kladno | 3:2 » |
07.12.2023 16:00 | 24. | 5116 | HC Tábor | Rytíři Kladno | 2:4 » |
07.12.2023 17:30 | 24. | 5117 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 2:3 sn » |
08.12.2023 17:00 | 24. | 5118 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Slavia Praha | 3:2 » |
12.12.2023 18:00 | 24. | 5119 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 4:2 » |
07.12.2023 18:00 | 24. | 5120 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 3:4 sn » |
09.12.2023 15:30 | 25. | 5121 | Bílí Tygři Liberec | HC Tábor | 2:4 » |
09.12.2023 17:00 | 25. | 5122 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 2:4 » |
09.12.2023 10:00 | 25. | 5123 | HC Slavia Praha | HC Sparta Praha | 6:1 » |
09.12.2023 12:00 | 25. | 5124 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:5 p » |
09.12.2023 13:15 | 25. | 5125 | Rytíři Kladno | HC Litvínov | 4:6 » |
14.12.2023 16:00 | 26. | 5126 | HC Tábor | HC Litvínov | 2:5 » |
14.12.2023 17:00 | 26. | 5127 | HC ŠKODA PLZEŇ | Rytíři Kladno | 8:2 » |
14.12.2023 18:00 | 26. | 5128 | HC Sparta Praha | HC Motor České Budějovice | 4:3 sn » |
14.12.2023 18:00 | 26. | 5129 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 4:7 » |
14.12.2023 17:00 | 26. | 5130 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 3:2 » |
16.12.2023 17:00 | 27. | 5131 | HC Energie Karlovy Vary | HC Tábor | 3:2 p » |
16.12.2023 17:30 | 27. | 5132 | HC Slavia Praha | Bílí Tygři Liberec | 2:3 sn » |
15.12.2023 17:00 | 27. | 5133 | HC Motor České Budějovice | BK Mladá Boleslav | 3:5 » |
16.12.2023 12:00 | 27. | 5134 | Rytíři Kladno | HC Sparta Praha | 2:4 » |
16.12.2023 13:00 | 27. | 5135 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:4 » |
07.09.2023 17:00 | 1. | 5136 | HC Oceláři Třinec | HC ZUBR Přerov | 3:2 » |
06.09.2023 17:15 | 1. | 5137 | Mountfield HK, a.s. | HC Olomouc | 10:2 » |
07.09.2023 17:00 | 1. | 5138 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 5:4 » |
07.09.2023 17:30 | 1. | 5139 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Dukla Jihlava | 6:2 » |
07.09.2023 18:00 | 1. | 5140 | HC RT Torax Poruba | Berani Zlín | 2:3 » |
09.09.2023 12:00 | 2. | 5141 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 4:1 » |
09.09.2023 15:15 | 2. | 5142 | HC Dukla Jihlava | HC RT Torax Poruba | 2:3 » |
09.09.2023 13:00 | 2. | 5143 | HC KOMETA BRNO | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:4 » |
09.09.2023 12:00 | 2. | 5144 | HC Olomouc | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:1 » |
09.09.2023 17:00 | 2. | 5145 | HC Oceláři Třinec | Mountfield HK, a.s. | 2:3 » |
14.09.2023 17:15 | 3. | 5146 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 1:5 » |
14.09.2023 17:00 | 3. | 5147 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 3:4 » |
14.09.2023 18:00 | 3. | 5148 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 5:1 » |
14.09.2023 18:00 | 3. | 5149 | HC RT Torax Poruba | HC KOMETA BRNO | 1:9 » |
14.09.2023 18:00 | 3. | 5150 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 1:5 » |
16.09.2023 12:00 | 4. | 5151 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 3:2 sn » |
16.09.2023 16:30 | 4. | 5152 | HC KOMETA BRNO | Berani Zlín | 3:2 » |
16.09.2023 17:00 | 4. | 5153 | HC Olomouc | HC RT Torax Poruba | 3:1 » |
16.09.2023 13:00 | 4. | 5154 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:1 » |
16.09.2023 12:30 | 4. | 5155 | Mountfield HK, a.s. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:6 » |
21.09.2023 17:00 | 5. | 5156 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ZUBR Přerov | 4:1 » |
21.09.2023 17:30 | 5. | 5157 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 7:2 » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5158 | HC RT Torax Poruba | HC Oceláři Třinec | 2:5 » |
21.09.2023 18:00 | 5. | 5159 | Berani Zlín | HC Olomouc | 0:3 » |
21.09.2023 17:00 | 5. | 5160 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 3:6 » |
23.09.2023 12:00 | 6. | 5161 | HC ZUBR Přerov | HC KOMETA BRNO | 1:4 » |
23.09.2023 12:00 | 6. | 5162 | HC Olomouc | HC Dukla Jihlava | 0:8 » |
23.09.2023 13:00 | 6. | 5163 | HC Oceláři Třinec | Berani Zlín | 5:0 » |
23.09.2023 12:30 | 6. | 5164 | Mountfield HK, a.s. | HC RT Torax Poruba | 3:2 » |
23.09.2023 17:00 | 6. | 5165 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:0 » |
28.09.2023 14:15 | 7. | 5166 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 8:2 » |
28.09.2023 18:00 | 7. | 5167 | HC RT Torax Poruba | HC VÍTKOVICE RIDERA | 4:0 » |
28.09.2023 15:00 | 7. | 5168 | Berani Zlín | Mountfield HK, a.s. | 2:8 » |
28.09.2023 12:15 | 7. | 5169 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 3:4 sn » |
28.09.2023 15:00 | 7. | 5170 | HC KOMETA BRNO | HC Olomouc | 3:4 sn » |
30.09.2023 12:00 | 8. | 5171 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 3:0 » |
30.09.2023 13:00 | 8. | 5172 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 3:5 » |
30.09.2023 12:30 | 8. | 5173 | Mountfield HK, a.s. | HC Dukla Jihlava | 5:0 » |
30.09.2023 13:00 | 8. | 5174 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Berani Zlín | 2:0 » |
30.09.2023 12:45 | 8. | 5175 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC RT Torax Poruba | 6:3 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5176 | HC RT Torax Poruba | HC ZUBR Přerov | 2:4 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5177 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:1 » |
05.10.2023 17:00 | 9. | 5178 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:5 » |
05.10.2023 15:00 | 9. | 5179 | HC KOMETA BRNO | Mountfield HK, a.s. | 3:5 » |
05.10.2023 18:00 | 9. | 5180 | HC Olomouc | HC Oceláři Třinec | 0:4 » |
07.10.2023 12:00 | 10. | 5181 | HC ZUBR Přerov | HC Oceláři Třinec | 6:3 » |
07.10.2023 12:00 | 10. | 5182 | HC Olomouc | Mountfield HK, a.s. | 0:8 » |
07.10.2023 13:00 | 10. | 5183 | HC KOMETA BRNO | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 » |
07.10.2023 15:15 | 10. | 5184 | HC Dukla Jihlava | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:3 » |
07.10.2023 16:30 | 10. | 5185 | Berani Zlín | HC RT Torax Poruba | 1:5 » |
12.10.2023 18:00 | 11. | 5186 | Berani Zlín | HC ZUBR Přerov | 3:2 » |
12.10.2023 18:00 | 11. | 5187 | HC RT Torax Poruba | HC Dukla Jihlava | 0:1 » |
12.10.2023 17:30 | 11. | 5188 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC KOMETA BRNO | 7:1 » |
12.10.2023 17:00 | 11. | 5189 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Olomouc | 5:1 » |
05.12.2023 17:30 | 11. | 5190 | Mountfield HK, a.s. | HC Oceláři Třinec | 4:2 » |
14.10.2023 12:00 | 12. | 5191 | HC ZUBR Přerov | Mountfield HK, a.s. | 5:3 » |
14.10.2023 13:00 | 12. | 5192 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:3 » |
14.10.2023 17:00 | 12. | 5193 | HC Olomouc | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:2 sn » |
14.10.2023 16:30 | 12. | 5194 | HC KOMETA BRNO | HC RT Torax Poruba | 1:0 » |
14.10.2023 15:15 | 12. | 5195 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 4:2 » |
19.10.2023 17:00 | 13. | 5196 | HC Dukla Jihlava | HC ZUBR Přerov | 3:1 » |
19.10.2023 18:00 | 13. | 5197 | Berani Zlín | HC KOMETA BRNO | 6:1 » |
19.10.2023 18:00 | 13. | 5198 | HC RT Torax Poruba | HC Olomouc | 4:1 » |
26.10.2023 17:00 | 13. | 5199 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 2:3 » |
19.10.2023 17:00 | 13. | 5200 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Mountfield HK, a.s. | 4:5 p » |
21.10.2023 12:00 | 14. | 5201 | HC ZUBR Přerov | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:3 » |
21.11.2023 17:30 | 14. | 5202 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:2 p » |
21.10.2023 13:00 | 14. | 5203 | HC Oceláři Třinec | HC RT Torax Poruba | 4:3 p » |
21.10.2023 12:00 | 14. | 5204 | HC Olomouc | Berani Zlín | 3:4 » |
21.10.2023 16:30 | 14. | 5205 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 4:5 » |
23.10.2023 15:00 | 15. | 5206 | HC KOMETA BRNO | HC ZUBR Přerov | 8:2 » |
23.10.2023 18:00 | 15. | 5207 | HC Dukla Jihlava | HC Olomouc | 5:1 » |
24.10.2023 15:15 | 15. | 5208 | Berani Zlín | HC Oceláři Třinec | 2:5 » |
23.10.2023 16:00 | 15. | 5209 | HC RT Torax Poruba | Mountfield HK, a.s. | 4:3 sn » |
28.11.2023 18:00 | 15. | 5210 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:3 » |
28.10.2023 12:00 | 16. | 5211 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:2 » |
28.10.2023 13:00 | 16. | 5212 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC RT Torax Poruba | 2:1 p » |
28.10.2023 16:00 | 16. | 5213 | Mountfield HK, a.s. | Berani Zlín | 3:0 » |
28.10.2023 13:00 | 16. | 5214 | HC Oceláři Třinec | HC Dukla Jihlava | 3:0 » |
27.10.2023 18:00 | 16. | 5215 | HC Olomouc | HC KOMETA BRNO | 4:1 » |
14.11.2023 18:00 | 17. | 5216 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 3:4 » |
14.11.2023 15:00 | 17. | 5217 | HC KOMETA BRNO | HC Oceláři Třinec | 5:4 » |
14.11.2023 18:35 | 17. | 5218 | HC Dukla Jihlava | Mountfield HK, a.s. | 3:2 » |
14.11.2023 15:15 | 17. | 5219 | Berani Zlín | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:3 » |
12.12.2023 16:00 | 17. | 5220 | HC RT Torax Poruba | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:4 sn » |
16.11.2023 18:00 | 18. | 5221 | HC ZUBR Přerov | HC RT Torax Poruba | 2:1 » |
16.11.2023 17:30 | 18. | 5222 | HC DYNAMO PARDUBICE | Berani Zlín | 10:2 » |
16.11.2023 17:00 | 18. | 5223 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Dukla Jihlava | 7:1 » |
16.11.2023 15:00 | 18. | 5224 | Mountfield HK, a.s. | HC KOMETA BRNO | 4:3 p » |
16.11.2023 17:30 | 18. | 5225 | HC Oceláři Třinec | HC Olomouc | 7:1 » |
18.11.2023 16:30 | 19. | 5226 | HC Oceláři Třinec | HC ZUBR Přerov | 5:1 » |
18.11.2023 12:30 | 19. | 5227 | Mountfield HK, a.s. | HC Olomouc | 6:1 » |
18.11.2023 17:00 | 19. | 5228 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 5:3 » |
18.11.2023 13:00 | 19. | 5229 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Dukla Jihlava | 3:0 » |
18.11.2023 12:00 | 19. | 5230 | HC RT Torax Poruba | Berani Zlín | 5:2 » |
23.11.2023 16:00 | 20. | 5231 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 3:2 » |
23.11.2023 17:00 | 20. | 5232 | HC Dukla Jihlava | HC RT Torax Poruba | 0:5 » |
23.11.2023 15:00 | 20. | 5233 | HC KOMETA BRNO | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:3 » |
23.11.2023 18:00 | 20. | 5234 | HC Olomouc | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:2 » |
23.11.2023 17:30 | 20. | 5235 | HC Oceláři Třinec | Mountfield HK, a.s. | 1:4 » |
25.11.2023 12:30 | 21. | 5236 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 3:0 » |
25.11.2023 17:00 | 21. | 5237 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 0:5 » |
25.11.2023 16:45 | 21. | 5238 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 5:0 » |
25.11.2023 12:00 | 21. | 5239 | HC RT Torax Poruba | HC KOMETA BRNO | 2:1 p » |
25.11.2023 12:00 | 21. | 5240 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 2:1 p » |
30.11.2023 18:00 | 22. | 5241 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 6:4 » |
29.11.2023 15:00 | 22. | 5242 | HC KOMETA BRNO | Berani Zlín | 6:3 » |
30.11.2023 18:00 | 22. | 5243 | HC Olomouc | HC RT Torax Poruba | 1:2 p » |
30.11.2023 17:30 | 22. | 5244 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:1 » |
30.11.2023 15:00 | 22. | 5245 | Mountfield HK, a.s. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:3 sn » |
02.12.2023 13:00 | 23. | 5246 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ZUBR Přerov | 2:3 » |
02.12.2023 16:00 | 23. | 5247 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 4:1 » |
02.12.2023 12:00 | 23. | 5248 | HC RT Torax Poruba | HC Oceláři Třinec | 2:8 » |
02.12.2023 12:00 | 23. | 5249 | Berani Zlín | HC Olomouc | 6:0 » |
02.12.2023 15:15 | 23. | 5250 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 0:4 » |
07.12.2023 18:00 | 24. | 5251 | HC ZUBR Přerov | HC KOMETA BRNO | 4:1 » |
07.12.2023 18:00 | 24. | 5252 | HC Olomouc | HC Dukla Jihlava | 1:3 » |
07.12.2023 17:30 | 24. | 5253 | HC Oceláři Třinec | Berani Zlín | 8:2 » |
07.12.2023 15:00 | 24. | 5254 | Mountfield HK, a.s. | HC RT Torax Poruba | 1:0 » |
07.12.2023 17:00 | 24. | 5255 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 8:2 » |
09.12.2023 14:00 | 25. | 5256 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 2:3 » |
09.12.2023 12:00 | 25. | 5257 | HC RT Torax Poruba | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:1 » |
09.12.2023 14:30 | 25. | 5258 | Berani Zlín | Mountfield HK, a.s. | 1:7 » |
09.12.2023 12:00 | 25. | 5259 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 1:4 » |
05.12.2023 18:00 | 25. | 5260 | HC KOMETA BRNO | HC Olomouc | 10:2 » |
14.12.2023 15:00 | 26. | 5261 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 3:2 » |
14.12.2023 18:00 | 26. | 5262 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 6:2 » |
14.12.2023 17:15 | 26. | 5263 | Mountfield HK, a.s. | HC Dukla Jihlava | 4:0 » |
14.12.2023 17:00 | 26. | 5264 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Berani Zlín | 5:3 » |
14.12.2023 17:30 | 26. | 5265 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC RT Torax Poruba | 3:4 » |
16.12.2023 14:30 | 27. | 5266 | HC RT Torax Poruba | HC ZUBR Přerov | 4:3 sn » |
16.12.2023 12:00 | 27. | 5267 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:3 » |
16.12.2023 12:30 | 27. | 5268 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:5 » |
12.12.2023 15:00 | 27. | 5269 | HC KOMETA BRNO | Mountfield HK, a.s. | 1:2 » |
16.12.2023 16:30 | 27. | 5270 | HC Olomouc | HC Oceláři Třinec | 4:6 » |
23.01.2024 17:45 | 1 | 5271 | HC Slavia Praha | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:1 » |
20.12.2023 12:30 | 1 | 5272 | HC Motor České Budějovice | HC Oceláři Třinec | 7:8 sn » |
20.12.2023 17:00 | 1 | 5273 | BK Mladá Boleslav | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:3 » |
22.12.2023 15:00 | 1 | 5274 | Mountfield HK, a.s. | HC Energie Karlovy Vary | 0:5 » |
22.12.2023 17:30 | 2 | 5275 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:5 » |
21.12.2023 13:45 | 2 | 5276 | HC Slavia Praha | HC Oceláři Třinec | 3:4 » |
21.12.2023 17:15 | 2 | 5277 | HC Motor České Budějovice | HC VÍTKOVICE RIDERA | 0:1 » |
03.02.2024 13:00 | 2 | 5278 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 6:7 p » |
30.01.2024 17:30 | 2 | 5279 | Mountfield HK, a.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:2 » |
05.01.2024 17:00 | 3 | 5280 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC ZUBR Přerov | 5:2 » |
05.01.2024 16:45 | 3 | 5281 | HC Energie Karlovy Vary | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:4 sn » |
05.01.2024 13:30 | 3 | 5282 | HC VÍTKOVICE RIDERA | BK Mladá Boleslav | 5:3 » |
05.01.2024 18:00 | 3 | 5283 | HC Oceláři Třinec | Mountfield HK, a.s. | 4:3 p » |
04.01.2024 18:00 | 4 | 5284 | HC Slavia Praha | HC Motor České Budějovice | 11:3 » |
06.01.2024 16:30 | 4 | 5285 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:2 » |
06.01.2024 13:00 | 4 | 5286 | HC Energie Karlovy Vary | HC ZUBR Přerov | 8:2 » |
06.01.2024 16:30 | 4 | 5287 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Mountfield HK, a.s. | 5:4 p » |
06.01.2024 13:00 | 4 | 5288 | HC Oceláři Třinec | BK Mladá Boleslav | 1:9 » |
11.01.2024 18:00 | 5 | 5289 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 4:5 sn » |
11.01.2024 17:15 | 5 | 5290 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 4:3 » |
11.01.2024 18:00 | 5 | 5291 | HC ZUBR Přerov | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:4 » |
12.01.2024 18:00 | 5 | 5292 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 2:3 p » |
13.01.2024 13:00 | 6 | 5293 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Energie Karlovy Vary | 3:6 » |
13.01.2024 16:00 | 6 | 5294 | BK Mladá Boleslav | HC Motor České Budějovice | 4:2 » |
13.01.2024 16:00 | 6 | 5295 | Mountfield HK, a.s. | HC Slavia Praha | 2:3 » |
13.01.2024 12:00 | 6 | 5296 | HC ZUBR Přerov | HC Oceláři Třinec | 1:3 » |
13.01.2024 17:00 | 6 | 5297 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:4 » |
19.01.2024 17:00 | 7 | 5298 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:2 » |
19.01.2024 14:00 | 7 | 5299 | HC Oceláři Třinec | HC Energie Karlovy Vary | 6:5 sn » |
19.01.2024 15:00 | 7 | 5300 | HC Slavia Praha | HC ZUBR Přerov | 3:2 p » |
19.01.2024 17:00 | 7 | 5301 | HC Motor České Budějovice | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:0 » |
20.01.2024 13:00 | 8 | 5302 | BK Mladá Boleslav | Mountfield HK, a.s. | 1:3 » |
20.01.2024 13:00 | 8 | 5303 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Energie Karlovy Vary | 3:6 » |
20.01.2024 13:00 | 8 | 5304 | HC Oceláři Třinec | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:4 » |
20.01.2024 18:00 | 8 | 5305 | HC Slavia Praha | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:3 » |
20.01.2024 13:00 | 8 | 5306 | HC Motor České Budějovice | HC ZUBR Přerov | 4:3 sn » |
20.02.2024 18:00 | 9 | 5307 | HC ZUBR Přerov | BK Mladá Boleslav | 0:5 » |
27.01.2024 16:15 | 9 | 5308 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 2:0 » |
27.01.2024 13:00 | 9 | 5309 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Slavia Praha | 3:4 » |
27.01.2024 18:00 | 9 | 5310 | HC Energie Karlovy Vary | HC Motor České Budějovice | 4:3 » |
30.01.2024 17:00 | 10 | 5311 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 2:3 » |
27.02.2024 18:00 | 10 | 5312 | HC ZUBR Přerov | Mountfield HK, a.s. | 5:6 sn » |
28.01.2024 13:00 | 10 | 5313 | HC DYNAMO PARDUBICE | BK Mladá Boleslav | 3:4 » |
28.01.2024 11:30 | 10 | 5314 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 4:2 » |
28.01.2024 13:00 | 10 | 5315 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slavia Praha | 2:4 » |
02.02.2024 17:00 | 11 | 5316 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Slavia Praha | 6:2 » |
06.03.2024 18:00 | 11 | 5317 | HC Oceláři Třinec | HC Motor České Budějovice | 7:3 » |
02.02.2024 12:30 | 11 | 5318 | HC ŠKODA PLZEŇ | BK Mladá Boleslav | 7:4 » |
02.02.2024 17:00 | 11 | 5319 | HC Energie Karlovy Vary | Mountfield HK, a.s. | 4:2 » |
03.02.2024 12:45 | 12 | 5320 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 3:1 » |
03.02.2024 13:00 | 12 | 5321 | HC Oceláři Třinec | HC Slavia Praha | 6:3 » |
05.03.2024 17:00 | 12 | 5322 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Motor České Budějovice | 5:3 » |
13.02.2024 18:00 | 12 | 5323 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 5:4 » |
03.02.2024 13:00 | 12 | 5324 | HC ŠKODA PLZEŇ | Mountfield HK, a.s. | 3:4 p » |
16.02.2024 16:00 | 13 | 5325 | HC ZUBR Přerov | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:3 » |
16.02.2024 18:00 | 13 | 5326 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Energie Karlovy Vary | 8:0 » |
16.02.2024 13:00 | 13 | 5327 | BK Mladá Boleslav | HC VÍTKOVICE RIDERA | 9:1 » |
18.02.2024 13:00 | 13 | 5328 | Mountfield HK, a.s. | HC Oceláři Třinec | 2:3 p » |
17.02.2024 16:45 | 14 | 5329 | HC Motor České Budějovice | HC Slavia Praha | 4:3 » |
17.02.2024 14:15 | 14 | 5330 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ŠKODA PLZEŇ | 6:2 » |
15.02.2024 17:15 | 14 | 5331 | HC ZUBR Přerov | HC Energie Karlovy Vary | 1:6 » |
17.02.2024 12:30 | 14 | 5332 | Mountfield HK, a.s. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:5 » |
17.02.2024 15:00 | 14 | 5333 | BK Mladá Boleslav | HC Oceláři Třinec | 1:2 » |
23.02.2024 18:00 | 15 | 5334 | HC Slavia Praha | BK Mladá Boleslav | 5:6 sn » |
22.02.2024 16:30 | 15 | 5335 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 2:4 » |
22.02.2024 17:00 | 15 | 5336 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ZUBR Přerov | 5:4 p » |
23.02.2024 18:00 | 15 | 5337 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:2 » |
24.02.2024 13:00 | 16 | 5338 | HC Energie Karlovy Vary | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:1 » |
24.02.2024 15:45 | 16 | 5339 | HC Motor České Budějovice | BK Mladá Boleslav | 2:5 » |
24.02.2024 18:45 | 16 | 5340 | HC Slavia Praha | Mountfield HK, a.s. | 4:5 sn » |
24.02.2024 13:00 | 16 | 5341 | HC Oceláři Třinec | HC ZUBR Přerov | 3:2 » |
24.02.2024 13:00 | 16 | 5342 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:5 » |
01.03.2024 17:00 | 17 | 5343 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:3 p » |
01.03.2024 17:00 | 17 | 5344 | HC Energie Karlovy Vary | HC Oceláři Třinec | 6:0 » |
01.03.2024 17:30 | 17 | 5345 | HC ZUBR Přerov | HC Slavia Praha | 3:4 sn » |
01.03.2024 18:00 | 17 | 5346 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Motor České Budějovice | 4:2 » |
02.03.2024 16:00 | 18 | 5347 | Mountfield HK, a.s. | BK Mladá Boleslav | 3:2 sn » |
02.03.2024 13:30 | 18 | 5348 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 7:2 » |
02.03.2024 13:00 | 18 | 5349 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Oceláři Třinec | 4:3 p » |
02.03.2024 17:45 | 18 | 5350 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Slavia Praha | 4:1 » |
02.03.2024 15:15 | 18 | 5351 | HC ZUBR Přerov | HC Motor České Budějovice | 3:4 p » |
08.03.2024 13:00 | 19 | 5352 | BK Mladá Boleslav | HC ZUBR Přerov | 9:0 » |
05.03.2024 17:45 | 19 | 5353 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:3 p » |
08.03.2024 18:00 | 19 | 5354 | HC Slavia Praha | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:3 » |
08.03.2024 16:15 | 19 | 5355 | HC Motor České Budějovice | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
09.03.2024 13:00 | 20 | 5356 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 4:1 » |
09.03.2024 12:00 | 20 | 5357 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 5:3 » |
09.03.2024 16:00 | 20 | 5358 | BK Mladá Boleslav | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:3 » |
09.03.2024 12:15 | 20 | 5359 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:4 » |
09.03.2024 17:00 | 20 | 5360 | HC Slavia Praha | HC Energie Karlovy Vary | 3:7 » |
22.12.2023 13:00 | 1 | 5361 | HC Olomouc | HC Dukla Jihlava | 3:2 p » |
04.02.2024 16:00 | 1 | 5362 | HC RT Torax Poruba | HC Tábor | 2:5 » |
22.12.2023 16:00 | 1 | 5363 | Rytíři Kladno | HC KOMETA BRNO | 2:6 » |
22.12.2023 17:30 | 1 | 5364 | HC Litvínov | Berani Zlín | 4:0 » |
10.01.2024 18:00 | 2 | 5365 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 2:1 p » |
03.02.2024 16:30 | 2 | 5366 | HC Olomouc | HC Tábor | 3:4 p » |
27.02.2024 17:00 | 2 | 5367 | HC RT Torax Poruba | HC Dukla Jihlava | 3:2 » |
13.02.2024 18:00 | 2 | 5368 | Rytíři Kladno | Berani Zlín | 0:3 » |
20.02.2024 17:30 | 2 | 5369 | HC Litvínov | HC KOMETA BRNO | 6:2 » |
05.01.2024 13:00 | 3 | 5370 | HC KOMETA BRNO | HC Sparta Praha | 2:3 sn » |
05.01.2024 17:00 | 3 | 5371 | Berani Zlín | Bílí Tygři Liberec | 3:2 sn » |
05.01.2024 18:00 | 3 | 5372 | HC Dukla Jihlava | Rytíři Kladno | 1:3 » |
05.01.2024 16:00 | 3 | 5373 | HC Tábor | HC Litvínov | 4:5 sn » |
06.01.2024 12:00 | 4 | 5374 | HC Olomouc | HC RT Torax Poruba | 4:5 » |
06.01.2024 12:30 | 4 | 5375 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 4:5 » |
06.01.2024 12:30 | 4 | 5376 | Berani Zlín | HC Sparta Praha | 2:1 sn » |
06.01.2024 12:00 | 4 | 5377 | HC Dukla Jihlava | HC Litvínov | 6:3 » |
06.01.2024 14:45 | 4 | 5378 | HC Tábor | Rytíři Kladno | 2:1 » |
12.01.2024 18:00 | 5 | 5379 | Rytíři Kladno | HC Olomouc | 3:2 » |
12.01.2024 15:00 | 5 | 5380 | HC Litvínov | HC RT Torax Poruba | 6:4 » |
12.01.2024 18:00 | 5 | 5381 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 3:2 p » |
11.01.2024 16:00 | 5 | 5382 | Bílí Tygři Liberec | HC Tábor | 5:0 » |
11.01.2024 15:00 | 6 | 5383 | HC KOMETA BRNO | Berani Zlín | 4:2 » |
13.01.2024 14:45 | 6 | 5384 | Rytíři Kladno | HC RT Torax Poruba | 2:8 » |
13.01.2024 13:00 | 6 | 5385 | HC Litvínov | HC Olomouc | 7:1 » |
13.01.2024 12:45 | 6 | 5386 | HC Sparta Praha | HC Tábor | 5:2 » |
13.01.2024 12:00 | 6 | 5387 | Bílí Tygři Liberec | HC Dukla Jihlava | 6:3 » |
19.01.2024 18:00 | 7 | 5388 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 1:2 » |
19.01.2024 16:00 | 7 | 5389 | HC Tábor | Berani Zlín | 3:8 » |
19.01.2024 18:00 | 7 | 5390 | HC Olomouc | HC Sparta Praha | 1:5 » |
19.01.2024 17:00 | 7 | 5391 | HC RT Torax Poruba | Bílí Tygři Liberec | 2:5 » |
20.01.2024 13:30 | 8 | 5392 | Rytíři Kladno | HC Litvínov | 5:6 sn » |
20.01.2024 12:00 | 8 | 5393 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 2:7 » |
20.01.2024 14:45 | 8 | 5394 | HC Tábor | HC KOMETA BRNO | 3:6 » |
20.01.2024 16:45 | 8 | 5395 | HC Olomouc | Bílí Tygři Liberec | 2:8 » |
20.01.2024 12:00 | 8 | 5396 | HC RT Torax Poruba | HC Sparta Praha | 4:2 » |
27.01.2024 12:30 | 9 | 5397 | HC Sparta Praha | Rytíři Kladno | 2:1 » |
05.03.2024 16:45 | 9 | 5398 | Bílí Tygři Liberec | HC Litvínov | 6:2 » |
27.01.2024 12:40 | 9 | 5399 | HC KOMETA BRNO | HC Olomouc | 3:0 » |
06.03.2024 17:00 | 9 | 5400 | Berani Zlín | HC RT Torax Poruba | 5:2 » |
27.01.2024 12:00 | 10 | 5401 | HC Dukla Jihlava | HC Tábor | 5:1 » |
28.02.2024 18:00 | 10 | 5402 | HC Sparta Praha | HC Litvínov | 4:2 » |
27.02.2024 17:30 | 10 | 5403 | Bílí Tygři Liberec | Rytíři Kladno | 11:0 » |
04.03.2024 16:00 | 10 | 5404 | HC KOMETA BRNO | HC RT Torax Poruba | 5:2 » |
28.01.2024 13:00 | 10 | 5405 | Berani Zlín | HC Olomouc | 3:0 » |
05.03.2024 17:00 | 11 | 5406 | HC Dukla Jihlava | HC Olomouc | 5:2 » |
20.02.2024 19:00 | 11 | 5407 | HC Tábor | HC RT Torax Poruba | 2:6 » |
02.02.2024 16:00 | 11 | 5408 | HC KOMETA BRNO | Rytíři Kladno | 5:0 » |
02.02.2024 17:00 | 11 | 5409 | Berani Zlín | HC Litvínov | 3:2 » |
03.02.2024 16:00 | 12 | 5410 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 2:6 » |
27.02.2024 16:00 | 12 | 5411 | HC Tábor | HC Olomouc | 2:1 » |
09.01.2024 17:00 | 12 | 5412 | HC Dukla Jihlava | HC RT Torax Poruba | 7:4 » |
03.02.2024 14:00 | 12 | 5413 | Berani Zlín | Rytíři Kladno | 5:1 » |
03.02.2024 15:30 | 12 | 5414 | HC KOMETA BRNO | HC Litvínov | 5:1 » |
16.02.2024 15:30 | 13 | 5415 | HC Sparta Praha | HC KOMETA BRNO | 6:5 sn » |
16.02.2024 17:00 | 13 | 5416 | Bílí Tygři Liberec | Berani Zlín | 6:1 » |
16.02.2024 16:00 | 13 | 5417 | Rytíři Kladno | HC Dukla Jihlava | 5:2 » |
16.02.2024 17:30 | 13 | 5418 | HC Litvínov | HC Tábor | 5:0 » |
16.02.2024 16:00 | 14 | 5419 | HC RT Torax Poruba | HC Olomouc | 2:1 » |
17.02.2024 12:00 | 14 | 5420 | Bílí Tygři Liberec | HC KOMETA BRNO | 2:3 » |
17.02.2024 12:15 | 14 | 5421 | HC Sparta Praha | Berani Zlín | 3:1 » |
17.02.2024 13:00 | 14 | 5422 | HC Litvínov | HC Dukla Jihlava | 8:3 » |
17.02.2024 13:30 | 14 | 5423 | Rytíři Kladno | HC Tábor | 2:6 » |
23.02.2024 13:00 | 15 | 5424 | HC Olomouc | Rytíři Kladno | 1:5 » |
23.02.2024 15:00 | 15 | 5425 | HC RT Torax Poruba | HC Litvínov | 2:4 » |
23.02.2024 17:30 | 15 | 5426 | HC Dukla Jihlava | HC Sparta Praha | 4:1 » |
23.02.2024 13:00 | 15 | 5427 | HC Tábor | Bílí Tygři Liberec | 3:5 » |
24.02.2024 12:30 | 16 | 5428 | Berani Zlín | HC KOMETA BRNO | 4:1 » |
24.02.2024 12:00 | 16 | 5429 | HC RT Torax Poruba | Rytíři Kladno | 4:3 sn » |
24.02.2024 12:00 | 16 | 5430 | HC Olomouc | HC Litvínov | 2:6 » |
24.02.2024 12:30 | 16 | 5431 | HC Tábor | HC Sparta Praha | 3:0 » |
24.02.2024 12:00 | 16 | 5432 | HC Dukla Jihlava | Bílí Tygři Liberec | 6:4 » |
01.03.2024 15:00 | 17 | 5433 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 4:3 » |
01.03.2024 18:00 | 17 | 5434 | Berani Zlín | HC Tábor | 9:2 » |
01.03.2024 18:00 | 17 | 5435 | HC Sparta Praha | HC Olomouc | 2:0 » |
01.03.2024 14:00 | 17 | 5436 | Bílí Tygři Liberec | HC RT Torax Poruba | 6:7 » |
02.03.2024 13:00 | 18 | 5437 | HC Litvínov | Rytíři Kladno | 7:2 » |
02.03.2024 17:30 | 18 | 5438 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 5:2 » |
02.03.2024 12:30 | 18 | 5439 | HC KOMETA BRNO | HC Tábor | 6:2 » |
02.03.2024 12:00 | 18 | 5440 | Bílí Tygři Liberec | HC Olomouc | 3:1 » |
02.03.2024 13:00 | 18 | 5441 | HC Sparta Praha | HC RT Torax Poruba | 2:3 p » |
08.03.2024 16:00 | 19 | 5442 | Rytíři Kladno | HC Sparta Praha | 0:1 » |
08.03.2024 17:30 | 19 | 5443 | HC Litvínov | Bílí Tygři Liberec | 3:10 » |
08.03.2024 18:00 | 19 | 5444 | HC Olomouc | HC KOMETA BRNO | 2:1 sn » |
08.03.2024 16:00 | 19 | 5445 | HC RT Torax Poruba | Berani Zlín | 4:5 p » |
08.03.2024 17:00 | 20 | 5446 | HC Tábor | HC Dukla Jihlava | 7:5 » |
09.03.2024 13:00 | 20 | 5447 | HC Litvínov | HC Sparta Praha | 4:2 » |
09.03.2024 13:30 | 20 | 5448 | Rytíři Kladno | Bílí Tygři Liberec | 4:3 » |
09.03.2024 14:00 | 20 | 5449 | HC RT Torax Poruba | HC KOMETA BRNO | 0:4 » |
09.03.2024 12:15 | 20 | 5450 | HC Olomouc | Berani Zlín | 0:1 » |
13.03.2024 18:00 | PŘ1 | 5451 | HC KOMETA BRNO | HC Slavia Praha | 3:4 » |
13.03.2024 13:30 | PŘ1 | 5452 | Berani Zlín | Mountfield HK, a.s. | 1:2 p » |
13.03.2024 13:30 | PŘ1 | 5453 | HC ZUBR Přerov | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:1 » |
13.03.2024 14:45 | PŘ1 | 5454 | HC Motor České Budějovice | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:2 » |
15.03.2024 18:00 | PŘ2 | 5455 | HC Slavia Praha | HC KOMETA BRNO | 3:2 » |
15.03.2024 17:15 | PŘ2 | 5456 | Mountfield HK, a.s. | Berani Zlín | 3:2 » |
15.03.2024 17:00 | PŘ2 | 5457 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC ZUBR Přerov | 7:0 » |
15.03.2024 17:00 | PŘ2 | 5458 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Motor České Budějovice | 7:2 » |
16.03.2024 16:30 | PŘ3 | 5459 | HC Slavia Praha | HC KOMETA BRNO | 0:0 » |
16.03.2024 12:30 | PŘ3 | 5460 | Mountfield HK, a.s. | Berani Zlín | 0:0 » |
16.03.2024 13:00 | PŘ3 | 5461 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC ZUBR Přerov | 8:1 » |
16.03.2024 15:00 | PŘ3 | 5462 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Motor České Budějovice | 0:0 » |
18.03.2024 14:00 | ČF1 | 5463 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:4 » |
18.03.2024 13:00 | ČF1 | 5464 | HC Oceláři Třinec | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:3 » |
18.03.2024 17:00 | ČF1 | 5465 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 4:3 p » |
18.03.2024 18:00 | ČF1 | 5466 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 6:2 » |
19.03.2024 14:00 | ČF2 | 5467 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 0:0 » |
19.03.2024 13:00 | ČF2 | 5468 | HC Oceláři Třinec | HC ŠKODA PLZEŇ | 0:0 » |
19.03.2024 17:00 | ČF2 | 5469 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 0:0 » |
19.03.2024 18:00 | ČF2 | 5470 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 5471 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Energie Karlovy Vary | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 5472 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Oceláři Třinec | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 5473 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 5474 | HC Slavia Praha | BK Mladá Boleslav | 0:0 » |
23.03.2024 15:00 | ČF4 | 5475 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Energie Karlovy Vary | 0:0 » |
23.03.2024 13:00 | ČF4 | 5476 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Oceláři Třinec | 0:0 » |
23.03.2024 16:15 | ČF4 | 5477 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:0 » |
23.03.2024 17:00 | ČF4 | 5478 | HC Slavia Praha | BK Mladá Boleslav | 0:0 » |
25.03.2024 17:45 | ČF5 | 5479 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 0:0 » |
25.03.2024 15:00 | ČF5 | 5480 | HC Oceláři Třinec | HC ŠKODA PLZEŇ | 0:0 » |
25.03.2024 18:00 | ČF5 | 5481 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 0:0 » |
25.03.2024 15:00 | ČF5 | 5482 | BK Mladá Boleslav | HC Slavia Praha | 0:0 » |
Extraliga dorostu - Play-off o titul Mistr České republiky 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Mladá Boleslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:2 | 0 |
2 | HC Oceláři Třinec | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | 0 |
3 | HC Energie Karlovy Vary | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | 0 |
4 | HC DYNAMO PARDUBICE | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 0 |
5 | Tým neznámý | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | Mountfield HK, a.s. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | 0 |
7 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | 0 |
8 | HC ŠKODA PLZEŇ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
9 | HC Slavia Praha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Extraliga dorostu - Předkolo play-off 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC ŠKODA PLZEŇ | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 16:3 | 0 |
2 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:3 | 0 |
3 | HC Slavia Praha | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:5 | 0 |
4 | Mountfield HK, a.s. | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 0 |
5 | HC KOMETA BRNO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:7 | 0 |
6 | Berani Zlín | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 0 |
7 | HC Motor České Budějovice | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |
8 | HC ZUBR Přerov | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3:16 | 0 |
Extraliga dorostu - O pořadí v play-off 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Energie Karlovy Vary | 18 | 12 | 1 | 2 | 3 | 87:56 | 40 |
2 | HC Oceláři Třinec | 18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 65:60 | 38 |
3 | HC DYNAMO PARDUBICE | 18 | 10 | 1 | 2 | 5 | 64:43 | 34 |
4 | BK Mladá Boleslav | 18 | 9 | 2 | 2 | 5 | 85:54 | 33 |
5 | HC Slavia Praha | 18 | 7 | 3 | 2 | 6 | 68:68 | 29 |
6 | Mountfield HK, a.s. | 18 | 5 | 4 | 4 | 5 | 55:59 | 27 |
7 | HC ŠKODA PLZEŇ | 18 | 7 | 1 | 2 | 8 | 59:61 | 25 |
8 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 18 | 6 | 3 | 0 | 9 | 54:64 | 24 |
9 | HC Motor České Budějovice | 18 | 2 | 2 | 1 | 13 | 50:78 | 11 |
10 | HC ZUBR Přerov | 18 | 1 | 0 | 6 | 11 | 41:85 | 9 |
Extraliga dorostu - O účast v play-off 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berani Zlín | 18 | 11 | 3 | 0 | 4 | 67:39 | 39 |
2 | HC KOMETA BRNO | 18 | 12 | 0 | 3 | 3 | 68:44 | 39 |
3 | Bílí Tygři Liberec | 18 | 11 | 0 | 2 | 5 | 90:52 | 35 |
4 | HC Litvínov | 18 | 10 | 2 | 0 | 6 | 81:61 | 34 |
5 | HC Sparta Praha | 18 | 8 | 4 | 2 | 4 | 50:39 | 34 |
6 | HC RT Torax Poruba | 18 | 7 | 2 | 1 | 8 | 64:70 | 26 |
7 | HC Tábor | 18 | 6 | 1 | 1 | 10 | 51:79 | 21 |
8 | HC Dukla Jihlava | 18 | 6 | 0 | 2 | 10 | 61:71 | 20 |
9 | Rytíři Kladno | 18 | 5 | 0 | 2 | 11 | 39:75 | 17 |
10 | HC Olomouc | 18 | 0 | 2 | 1 | 15 | 26:67 | 5 |
Extraliga dorostu - sk. A 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Energie Karlovy Vary | 27 | 17 | 4 | 1 | 5 | 129:60 | 60 |
2 | HC Slavia Praha | 27 | 17 | 2 | 1 | 7 | 113:73 | 56 |
3 | HC ŠKODA PLZEŇ | 27 | 16 | 2 | 2 | 7 | 118:94 | 54 |
4 | BK Mladá Boleslav | 27 | 15 | 0 | 2 | 10 | 113:77 | 47 |
5 | HC Motor České Budějovice | 27 | 11 | 5 | 2 | 9 | 85:80 | 45 |
6 | Bílí Tygři Liberec | 27 | 10 | 4 | 1 | 12 | 90:84 | 39 |
7 | HC Litvínov | 27 | 11 | 1 | 3 | 12 | 98:94 | 38 |
8 | HC Sparta Praha | 27 | 9 | 2 | 5 | 11 | 85:109 | 36 |
9 | HC Tábor | 27 | 6 | 1 | 2 | 18 | 71:146 | 22 |
10 | Rytíři Kladno | 27 | 1 | 1 | 3 | 22 | 61:146 | 8 |
Extraliga dorostu - sk. B 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Oceláři Třinec | 27 | 19 | 2 | 0 | 6 | 115:62 | 61 |
2 | Mountfield HK, a.s. | 27 | 16 | 3 | 2 | 6 | 105:63 | 56 |
3 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 27 | 15 | 2 | 1 | 9 | 93:74 | 50 |
4 | HC DYNAMO PARDUBICE | 27 | 15 | 1 | 2 | 9 | 97:60 | 49 |
5 | HC ZUBR Přerov | 27 | 15 | 1 | 1 | 10 | 80:79 | 48 |
6 | HC KOMETA BRNO | 27 | 12 | 0 | 3 | 12 | 95:89 | 39 |
7 | HC RT Torax Poruba | 27 | 8 | 4 | 3 | 12 | 70:74 | 35 |
8 | HC Dukla Jihlava | 27 | 9 | 0 | 3 | 15 | 62:90 | 30 |
9 | Berani Zlín | 27 | 6 | 1 | 0 | 20 | 55:107 | 20 |
10 | HC Olomouc | 27 | 4 | 2 | 1 | 20 | 44:118 | 17 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | GP | G | A | P | PIM | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlastimil Blažek | KVA | FO | 42 | 41 | 38 | 79 | 30 | 52 |
2 | Petr Tomek | KVA | FO | 38 | 26 | 44 | 70 | 10 | 44 |
3 | Viktor Šámal | SLA | FO | 48 | 33 | 37 | 70 | 83 | 32 |
4 | Václav Raichl | LIT | FO | 39 | 29 | 40 | 69 | 34 | 19 |
5 | Matyáš Úbl | PLZ | FO | 44 | 27 | 34 | 61 | 18 | 13 |
6 | Ondrej Páleník | MHK | FO | 48 | 30 | 30 | 60 | 32 | 18 |
7 | Dominik Kos | ZLN | FO | 47 | 26 | 34 | 60 | 12 | -6 |
8 | Matouš Jan Kucharčík | SLA | FO | 36 | 33 | 27 | 60 | 69 | 30 |
9 | Jonáš Bednařík | LIT | FO | 44 | 23 | 37 | 60 | 2 | 18 |
10 | Vojtěch Beran | MBL | FO | 36 | 13 | 46 | 59 | 18 | 29 |
11 | Adam Kurka | MBL | FO | 42 | 46 | 13 | 59 | 40 | 32 |
12 | David Slačík | PLZ | FO | 45 | 22 | 36 | 58 | 51 | 22 |
13 | Matěj Tománek | PLZ | FO | 48 | 27 | 31 | 58 | 20 | 7 |
14 | Filip Novák | SPA | FO | 39 | 26 | 32 | 58 | 98 | 16 |
15 | Artur Matějovský | SLA | FO | 47 | 21 | 35 | 56 | 76 | 19 |
16 | Jan Brabenec | KOM | FO | 47 | 18 | 37 | 55 | 40 | 15 |
17 | Marek Peroutka | LIT | FO | 45 | 26 | 28 | 54 | 36 | -7 |
18 | Jan Fodor | PLZ | FO | 48 | 21 | 32 | 53 | 32 | 9 |
19 | Jakub Kristek | MBL | FO | 44 | 18 | 35 | 53 | 2 | 20 |
20 | Michal Rybnikár | TRI | FO | 34 | 23 | 30 | 53 | 28 | 23 |
21 | Vojtěch Kubín | KOM | FO | 45 | 13 | 40 | 53 | 65 | 21 |
22 | Petr Hanyš | MBL | FO | 41 | 23 | 29 | 52 | 28 | 36 |
23 | David Štulo | KOM | FO | 45 | 26 | 26 | 52 | 41 | 24 |
24 | Jiří Maxa | PLZ | FO | 45 | 18 | 33 | 51 | 32 | 7 |
25 | Václav Nestrašil | SPA | FO | 34 | 29 | 21 | 50 | 36 | 6 |
26 | Adam Suchan | TAB | FO | 45 | 20 | 30 | 50 | 44 | -15 |
27 | Jindřich Koky | LIT | FO | 44 | 20 | 30 | 50 | 30 | 6 |
28 | Michael Nazad | VIT | FO | 46 | 22 | 27 | 49 | 18 | 18 |
29 | Marek Šťástka | LIB | FO | 40 | 23 | 24 | 47 | 40 | 19 |
30 | Matěj Weiss | TRI | FO | 40 | 23 | 24 | 47 | 14 | 10 |
31 | Jakub Winkelhöfer | LIT | DE | 40 | 10 | 37 | 47 | 36 | 13 |
32 | Vít Macek | PCE | FO | 27 | 19 | 27 | 46 | 8 | 31 |
33 | Nikolas Mařík | CEB | FO | 46 | 25 | 20 | 45 | 22 | -10 |
34 | Vojtěch Švancar | SLA | FO | 46 | 17 | 28 | 45 | 12 | 21 |
35 | David Huk | SLA | FO | 34 | 12 | 33 | 45 | 34 | 22 |
36 | Šimon Bělohorský | LIB | FO | 37 | 28 | 16 | 44 | 81 | 29 |
37 | Sviatoslav Vasiak | MBL | FO | 40 | 13 | 31 | 44 | 28 | 9 |
38 | Filip Vlk | PRE | FO | 46 | 21 | 23 | 44 | 44 | 3 |
39 | Patrik Hendrych | MHK | FO | 47 | 21 | 22 | 43 | 28 | 10 |
40 | Viktor Wardas | KVA | FO | 33 | 21 | 22 | 43 | 47 | 26 |
41 | Filip Matějka | MBL | FO | 40 | 17 | 25 | 42 | 20 | 32 |
42 | Dominik Řípa | TRI | FO | 41 | 12 | 30 | 42 | 18 | 9 |
43 | Jan Kerbler | KOM | FO | 47 | 21 | 21 | 42 | 6 | 20 |
44 | Dominik Krajdl | LIB | FO | 44 | 11 | 30 | 41 | 14 | 15 |
45 | Ladislav Svozil | VIT | FO | 48 | 23 | 18 | 41 | 24 | 8 |
46 | Luca Pečner | ZLN | FO | 46 | 13 | 27 | 40 | 12 | -15 |
47 | Jan Trefný | LIT | FO | 39 | 15 | 25 | 40 | 30 | -1 |
48 | Filip Klíma | MHK | FO | 46 | 12 | 27 | 39 | 14 | 7 |
49 | Filip Koudela | PRE | FO | 47 | 22 | 17 | 39 | 26 | 2 |
50 | Adam Dobřecký | PRE | FO | 41 | 15 | 24 | 39 | 10 | -1 |
51 | Sebastian Pánek | TAB | FO | 34 | 13 | 26 | 39 | 20 | -13 |
52 | Filip Tittl | SLA | FO | 44 | 15 | 24 | 39 | 26 | 14 |
53 | Daniil Skorokhod | POR | FO | 43 | 9 | 30 | 39 | 24 | 17 |
54 | David Rozsíval | LIB | FO | 24 | 17 | 21 | 38 | 10 | 16 |
55 | Jakub Lev | CEB | FO | 33 | 13 | 25 | 38 | 34 | 9 |
56 | Šimon Katolický | JIH | FO | 36 | 20 | 18 | 38 | 22 | -9 |
57 | Martin Hečko | CEB | FO | 33 | 16 | 21 | 37 | 34 | -4 |
58 | Robin Švančara | TRI | FO | 26 | 19 | 18 | 37 | 20 | 18 |
59 | Imrich Maxin | MBL | FO | 38 | 17 | 19 | 36 | 61 | 6 |
60 | Tobiáš Vítek | MHK | FO | 41 | 19 | 17 | 36 | 50 | 7 |
61 | Kryštof Dyk | KVA | DE | 39 | 5 | 31 | 36 | 22 | 37 |
62 | David Hrouda | LIB | DE | 45 | 9 | 26 | 35 | 34 | 32 |
63 | Antonín Klatovský | PLZ | FO | 34 | 16 | 19 | 35 | 26 | 9 |
64 | Tomáš Rolinek | PCE | FO | 37 | 15 | 20 | 35 | 48 | 25 |
65 | David Krčál | PCE | FO | 21 | 17 | 18 | 35 | 10 | 25 |
66 | Max Pšenička | SLA | DE | 40 | 10 | 25 | 35 | 48 | 27 |
67 | Jakub Šulla | KOM | FO | 45 | 16 | 19 | 35 | 20 | 0 |
68 | Filip Frolík | MHK | FO | 39 | 13 | 21 | 34 | 26 | 9 |
69 | David Poizl | KVA | FO | 33 | 20 | 14 | 34 | 16 | 23 |
70 | Václav Svoboda | TAB | FO | 33 | 14 | 20 | 34 | 54 | -27 |
71 | Jan Ostřížek | POR | FO | 44 | 20 | 14 | 34 | 28 | 10 |
72 | David Hrubý | SPA | FO | 38 | 18 | 15 | 33 | 28 | -7 |
73 | Tomáš Přibyl | CEB | FO | 40 | 17 | 15 | 32 | 34 | -7 |
74 | Lukáš Slavík | KVA | FO | 38 | 15 | 17 | 32 | 10 | 18 |
75 | Vratislav Švejcar | PRE | FO | 48 | 12 | 20 | 32 | 22 | -6 |
76 | Semen Viktorovič Stasjuk | POR | DE | 45 | 4 | 28 | 32 | 54 | 3 |
77 | Dominik Pytlík | KLA | FO | 45 | 20 | 11 | 31 | 32 | -23 |
78 | Lukáš Kachlíř | LIB | DE | 39 | 5 | 26 | 31 | 51 | 17 |
79 | Pavel Kůrka | KVA | DE | 40 | 4 | 27 | 31 | 22 | 37 |
80 | David Lukas Holub | TRI | DE | 29 | 7 | 24 | 31 | 43 | 17 |
81 | Ondřej Slívko | TAB | FO | 42 | 17 | 14 | 31 | 26 | -25 |
82 | Filip Šebela | KOM | FO | 36 | 15 | 16 | 31 | 30 | 23 |
83 | Radek Nejedlý | JIH | FO | 36 | 10 | 21 | 31 | 10 | 4 |
84 | Adam Fehér | PLZ | FO | 47 | 10 | 20 | 30 | 16 | 0 |
85 | Adam Daněk | VIT | FO | 45 | 13 | 17 | 30 | 16 | 10 |
86 | Radoslav Cichoň | SPA | DE | 44 | 2 | 28 | 30 | 42 | 13 |
87 | René Řehák | TRI | FO | 46 | 15 | 15 | 30 | 14 | 5 |
88 | Matěj Holba | ZLN | FO | 44 | 17 | 13 | 30 | 22 | -1 |
89 | Štěpán Adamec | JIH | FO | 45 | 9 | 21 | 30 | 60 | -4 |
90 | Alex Drábek | VIT | DE | 47 | 2 | 27 | 29 | 41 | 14 |
91 | Jakub Habla | KVA | FO | 33 | 14 | 15 | 29 | 42 | 11 |
92 | Jan Hrček | TRI | FO | 37 | 12 | 17 | 29 | 24 | 19 |
93 | Teodor Vápeník | PCE | DE | 37 | 8 | 21 | 29 | 52 | 29 |
94 | Tobiáš Vehovský | POR | FO | 44 | 14 | 15 | 29 | 43 | 6 |
95 | Jakub Slováček | PLZ | FO | 48 | 15 | 13 | 28 | 16 | -1 |
96 | Jaroslav Vondruška | MHK | FO | 38 | 13 | 15 | 28 | 26 | 7 |
97 | Ondřej Ruml | PCE | DE | 36 | 6 | 22 | 28 | 6 | 36 |
98 | Ondřej Chvátal | JIH | FO | 38 | 12 | 16 | 28 | 40 | -5 |
99 | Šimon Fasner | VIT | FO | 30 | 14 | 13 | 27 | 4 | 16 |
100 | Vít Hladoník | TRI | FO | 42 | 11 | 16 | 27 | 10 | 6 |
101 | Filip Frnka | PRE | FO | 48 | 15 | 12 | 27 | 26 | -22 |
102 | Daniel Kytka | JIH | FO | 43 | 13 | 14 | 27 | 42 | -6 |
103 | Jakub Seidl | LIB | DE | 41 | 9 | 17 | 26 | 63 | 16 |
104 | Jiří Venený | ZLN | FO | 45 | 11 | 15 | 26 | 26 | -2 |
105 | Leon Stryczek | POR | FO | 39 | 11 | 15 | 26 | 6 | -11 |
106 | Vít Dietrich | POR | FO | 43 | 12 | 14 | 26 | 24 | -6 |
107 | Ben Stefan Reisnecker | PLZ | DE | 42 | 4 | 21 | 25 | 47 | 5 |
108 | Václav Nedorost | CEB | DE | 28 | 6 | 19 | 25 | 14 | -6 |
109 | Marek Hofman | VIT | FO | 44 | 15 | 10 | 25 | 53 | 13 |
110 | Olaf Zachariasz | VIT | FO | 44 | 11 | 14 | 25 | 26 | -7 |
111 | Filip Křečan | PCE | DE | 42 | 10 | 15 | 25 | 16 | 20 |
112 | Jan Hlavín | TAB | FO | 20 | 12 | 13 | 25 | 16 | -5 |
113 | Marek Vyhlídal | KOM | DE | 46 | 7 | 18 | 25 | 32 | 21 |
114 | Denis Beran | KLA | FO | 44 | 14 | 10 | 24 | 34 | -25 |
115 | Šimon Šejc | LIB | FO | 30 | 10 | 14 | 24 | 18 | 17 |
116 | Šimon Bělík | PLZ | FO | 44 | 11 | 13 | 24 | 38 | -8 |
117 | Jiří Douda | VIT | FO | 34 | 13 | 11 | 24 | 32 | 2 |
118 | Karel Studnický | MHK | DE | 46 | 8 | 16 | 24 | 72 | 6 |
119 | Michal Kváš | KVA | FO | 31 | 14 | 10 | 24 | 38 | 19 |
120 | Václav Joska | PCE | FO | 40 | 11 | 13 | 24 | 36 | 13 |
121 | Tomáš Navrátil | OLO | FO | 42 | 12 | 12 | 24 | 43 | -25 |
122 | Maxmilian Mareš | VIT | FO | 36 | 10 | 13 | 23 | 8 | -1 |
123 | Jakub Kisza | VIT | DE | 45 | 7 | 16 | 23 | 71 | 0 |
124 | Maxmilián Man | VIT | FO | 48 | 12 | 11 | 23 | 24 | -5 |
125 | Matyáš Pluskal | ZLN | FO | 43 | 7 | 16 | 23 | 30 | -4 |
126 | Jakub Petružálek | LIT | FO | 33 | 14 | 9 | 23 | 14 | 1 |
127 | Mateusz Majkowski | POR | DE | 35 | 8 | 15 | 23 | 16 | 17 |
128 | Jakub Kulich | KLA | FO | 45 | 7 | 15 | 22 | 22 | -28 |
129 | Štěpán Grebeníček | LIB | FO | 32 | 13 | 9 | 22 | 42 | 4 |
130 | Matouš Mašek | PLZ | DE | 48 | 2 | 20 | 22 | 103 | 29 |
131 | David Churáček | MBL | FO | 35 | 8 | 14 | 22 | 10 | 8 |
132 | Vojtěch Čihař | KVA | FO | 11 | 12 | 10 | 22 | 33 | 20 |
133 | Lukáš Mátl | PRE | FO | 44 | 7 | 15 | 22 | 18 | -19 |
134 | Štěpán Lempach | PCE | FO | 44 | 11 | 11 | 22 | 55 | 5 |
135 | David Sedláček | LIT | FO | 25 | 7 | 15 | 22 | 4 | 3 |
136 | Matěj Rambousek | KLA | FO | 40 | 10 | 11 | 21 | 4 | -29 |
137 | Jakub Vaněček | LIB | DE | 40 | 7 | 14 | 21 | 20 | 11 |
138 | Jiří Kamas | PLZ | DE | 36 | 4 | 17 | 21 | 20 | 11 |
139 | Matei Bolocan | SPA | FO | 39 | 8 | 13 | 21 | 34 | 9 |
140 | Jakub Blahuta | TRI | FO | 46 | 7 | 14 | 21 | 6 | 5 |
141 | Dominick Radim Byrtus | TRI | DE | 34 | 2 | 19 | 21 | 20 | 10 |
142 | Lukáš Korec | PCE | FO | 35 | 13 | 8 | 21 | 12 | 12 |
143 | Vojtěch Kočica | ZLN | FO | 47 | 5 | 16 | 21 | 14 | -19 |
144 | Yaroslav Panasenko | KOM | DE | 45 | 5 | 16 | 21 | 30 | 16 |
145 | Tomáš Bobok | POR | FO | 43 | 6 | 15 | 21 | 6 | -13 |
146 | Matěj Bajer | LIB | FO | 37 | 7 | 13 | 20 | 24 | 10 |
147 | Lukáš Ehrenberger | LIB | DE | 42 | 9 | 11 | 20 | 16 | 15 |
148 | Sava Prichodko | SPA | FO | 42 | 5 | 15 | 20 | 8 | 0 |
149 | Dominik Drábek | PCE | FO | 24 | 8 | 12 | 20 | 12 | 12 |
150 | Tomáš Mikel | ZLN | DE | 16 | 10 | 10 | 20 | 22 | 15 |
151 | Jiří Strachota | TAB | FO | 41 | 14 | 6 | 20 | 41 | -8 |
152 | Šimon Daněk | KOM | FO | 37 | 7 | 13 | 20 | 20 | 5 |
153 | Barnabáš Novák | KLA | FO | 28 | 7 | 12 | 19 | 45 | -18 |
154 | Jakub Hanzák | CEB | FO | 28 | 6 | 13 | 19 | 35 | -4 |
155 | Matěj Fojtík | VIT | DE | 48 | 4 | 15 | 19 | 16 | -1 |
156 | Oliver Fink | MBL | FO | 29 | 8 | 11 | 19 | 6 | 9 |
157 | Daniel Novotný | SPA | FO | 39 | 10 | 9 | 19 | 22 | -13 |
158 | Andrej Hebar | TRI | FO | 24 | 10 | 9 | 19 | 16 | 1 |
159 | Tomáš Lorenz | SLA | DE | 47 | 4 | 15 | 19 | 28 | 11 |
160 | David Bozseník | LIT | DE | 36 | 3 | 16 | 19 | 20 | -14 |
161 | Jan Valuš | KLA | FO | 44 | 5 | 13 | 18 | 22 | -43 |
162 | Filip Blažek | CEB | DE | 37 | 4 | 14 | 18 | 56 | 0 |
163 | Danny Barna | CEB | FO | 20 | 6 | 12 | 18 | 10 | 5 |
164 | Oliver Forejtek | MHK | DE | 40 | 4 | 14 | 18 | 81 | 1 |
165 | Jáchym Mořkovský | ZLN | DE | 47 | 5 | 13 | 18 | 56 | -18 |
166 | Antonín Pufr | TAB | DE | 44 | 4 | 14 | 18 | 36 | -15 |
167 | Petr Hörnig | SLA | FO | 23 | 6 | 12 | 18 | 16 | 9 |
168 | Tobiáš Tichý | SLA | FO | 47 | 13 | 5 | 18 | 30 | -7 |
169 | Henryk Grabowski | JIH | FO | 40 | 12 | 6 | 18 | 76 | -6 |
170 | Rostislav Šilhavý | MBL | DE | 37 | 5 | 12 | 17 | 18 | 18 |
171 | David Kovář | MBL | DE | 44 | 1 | 16 | 17 | 8 | 18 |
172 | Josef Janeček | MHK | DE | 39 | 5 | 12 | 17 | 12 | 4 |
173 | Jakub Indrst | POR | FO | 41 | 10 | 7 | 17 | 8 | -21 |
174 | David Zmrhal | JIH | DE | 42 | 3 | 14 | 17 | 50 | -6 |
175 | Dominik Koníř | CEB | FO | 20 | 8 | 8 | 16 | 16 | -11 |
176 | Kryštof Hájek | MBL | DE | 45 | 8 | 8 | 16 | 34 | 24 |
177 | Tadeáš Trachta | SPA | FO | 42 | 10 | 6 | 16 | 22 | 0 |
178 | Šimon Šilhan | KVA | FO | 35 | 4 | 12 | 16 | 10 | 7 |
179 | Jakub Kyncl | KVA | FO | 19 | 5 | 11 | 16 | 8 | 4 |
180 | Marek Mozr | PRE | DE | 45 | 4 | 12 | 16 | 24 | -32 |
181 | Václav Tvrdík | PCE | FO | 26 | 9 | 7 | 16 | 18 | 11 |
182 | Daniel Skyba | SLA | DE | 45 | 5 | 11 | 16 | 22 | 7 |
183 | Jan Kurnat | LIT | FO | 41 | 5 | 11 | 16 | 51 | -6 |
184 | Petr Minář | OLO | FO | 44 | 4 | 12 | 16 | 57 | -25 |
185 | Matyáš Pěch | KLA | FO | 42 | 3 | 12 | 15 | 10 | -22 |
186 | Jakub Borkovec | KLA | DE | 45 | 4 | 11 | 15 | 14 | -30 |
187 | Tomáš Čermák | MBL | DE | 44 | 0 | 15 | 15 | 12 | 38 |
188 | Ondřej Hrouda | MBL | FO | 44 | 9 | 6 | 15 | 10 | 6 |
189 | Tomáš Malínek | SPA | DE | 23 | 3 | 12 | 15 | 36 | -4 |
190 | David Šichan | MHK | FO | 29 | 6 | 9 | 15 | 28 | 8 |
191 | David Sedláček | KVA | FO | 12 | 4 | 11 | 15 | 2 | 8 |
192 | Erik Úlehla | PCE | FO | 34 | 8 | 7 | 15 | 36 | -6 |
193 | Tadeáš Cífka | PRE | DE | 45 | 4 | 11 | 15 | 18 | -12 |
194 | Tobiáš Sekanina | PCE | FO | 15 | 5 | 10 | 15 | 0 | 5 |
195 | Adam Matula | ZLN | FO | 41 | 8 | 7 | 15 | 38 | 0 |
196 | Petr Labuzík | SLA | DE | 36 | 1 | 14 | 15 | 20 | 12 |
197 | Lukáš Dostál | LIT | FO | 45 | 9 | 6 | 15 | 24 | -17 |
198 | Alexej Kubát | OLO | FO | 26 | 6 | 9 | 15 | 20 | -9 |
199 | Martin Kouba | JIH | FO | 29 | 10 | 5 | 15 | 16 | -4 |
200 | Petr Hospodka | JIH | FO | 34 | 6 | 9 | 15 | 18 | 0 |
201 | Tomáš Kozák | KLA | FO | 40 | 6 | 8 | 14 | 10 | -31 |
202 | Martin Černý | PLZ | DE | 40 | 0 | 14 | 14 | 28 | -13 |
203 | Tomáš Koklar | MHK | FO | 42 | 7 | 7 | 14 | 33 | 0 |
204 | Matěj Pelikán | KVA | DE | 31 | 1 | 13 | 14 | 16 | 19 |
205 | Filip Čermák | KVA | DE | 39 | 0 | 14 | 14 | 14 | 27 |
206 | Michal Jansa | PCE | DE | 40 | 2 | 12 | 14 | 32 | 9 |
207 | Pavel Tvrdik | PCE | FO | 35 | 3 | 11 | 14 | 26 | 13 |
208 | Antonín Bačo | TAB | DE | 38 | 3 | 11 | 14 | 26 | -31 |
209 | Šimon Fasner | POR | FO | 6 | 6 | 8 | 14 | 6 | 8 |
210 | Dominik Koníř | JIH | FO | 27 | 4 | 10 | 14 | 10 | -6 |
211 | Adam Klempíř | KLA | FO | 32 | 7 | 6 | 13 | 39 | -25 |
212 | Vít Stromský | LIB | DE | 40 | 4 | 9 | 13 | 20 | 6 |
213 | Marek Šulan | PLZ | DE | 38 | 4 | 9 | 13 | 88 | 3 |
214 | Petr Kocek | PLZ | DE | 37 | 1 | 12 | 13 | 16 | 3 |
215 | Tobby Hřebejk | CEB | FO | 39 | 7 | 6 | 13 | 69 | -11 |
216 | Patrik Zatloukal | VIT | DE | 41 | 3 | 10 | 13 | 24 | 12 |
217 | Matěj Doležel | MBL | DE | 40 | 5 | 8 | 13 | 44 | 14 |
218 | Jan Pánek | MHK | DE | 47 | 3 | 10 | 13 | 14 | 15 |
219 | Marko Michalov | KVA | FO | 21 | 9 | 4 | 13 | 12 | 6 |
220 | Myroslav Spaskin | TRI | FO | 35 | 7 | 6 | 13 | 39 | 2 |
221 | Radim Mrtka | TRI | DE | 18 | 3 | 10 | 13 | 8 | 3 |
222 | Martin Mikeska | PCE | FO | 37 | 5 | 8 | 13 | 14 | -4 |
223 | Alex Nesrsta | ZLN | FO | 43 | 4 | 9 | 13 | 50 | -9 |
224 | Dominik Hamák | KOM | FO | 17 | 4 | 9 | 13 | 2 | 5 |
225 | Matěj Stibůrek | KOM | FO | 42 | 6 | 7 | 13 | 53 | -14 |
226 | Artem Chaika | KOM | FO | 32 | 7 | 6 | 13 | 18 | 1 |
227 | Mykola Ignatenko | POR | FO | 40 | 7 | 6 | 13 | 30 | -15 |
228 | Adam Korbel | POR | DE | 45 | 6 | 7 | 13 | 14 | 1 |
229 | Adam Kalman | OLO | DE | 20 | 6 | 7 | 13 | 14 | -7 |
230 | Adam Plško | VIT | FO | 38 | 6 | 6 | 12 | 30 | -11 |
231 | Štěpán Václavík | MBL | FO | 24 | 3 | 9 | 12 | 4 | 6 |
232 | Tomáš Hlinka | SPA | FO | 40 | 9 | 3 | 12 | 22 | -15 |
233 | Vít Záhejský | KVA | FO | 5 | 9 | 3 | 12 | 4 | 10 |
234 | Antonín Karas | TRI | FO | 37 | 7 | 5 | 12 | 51 | 5 |
235 | Jakub Marek | TRI | DE | 42 | 4 | 8 | 12 | 32 | 22 |
236 | Marek Wasserbauer | PRE | DE | 18 | 3 | 9 | 12 | 14 | 9 |
237 | Jiří Řehořek | PCE | DE | 39 | 2 | 10 | 12 | 16 | -5 |
238 | Jáchym Kubečka | ZLN | DE | 46 | 2 | 10 | 12 | 22 | -8 |
239 | Matěj Slabý | TAB | FO | 44 | 6 | 6 | 12 | 18 | -26 |
240 | Josef Holejšovský | SLA | FO | 45 | 7 | 5 | 12 | 6 | -31 |
241 | Michal Hartl | KOM | FO | 18 | 8 | 4 | 12 | 0 | 6 |
242 | Tobias Uhlík | LIT | DE | 42 | 5 | 7 | 12 | 71 | -14 |
243 | Matěj Kučera | LIB | FO | 18 | 4 | 7 | 11 | 2 | 9 |
244 | Josef Šrámek | CEB | DE | 23 | 2 | 9 | 11 | 18 | 6 |
245 | Vojtěch Hora | MBL | DE | 39 | 3 | 8 | 11 | 80 | 22 |
246 | Karel Macháček | MBL | DE | 27 | 1 | 10 | 11 | 12 | 2 |
247 | Martin Václavíček | MHK | FO | 40 | 8 | 3 | 11 | 14 | -10 |
248 | Petr Došlík | PRE | FO | 43 | 1 | 10 | 11 | 26 | -16 |
249 | Tadeáš Pala | PRE | DE | 42 | 1 | 10 | 11 | 22 | 4 |
250 | Jaroslav Prchal | KOM | FO | 36 | 6 | 5 | 11 | 6 | 2 |
251 | Viktor Tomica | JIH | DE | 42 | 3 | 8 | 11 | 22 | -1 |
252 | Dominik Holas | JIH | DE | 36 | 5 | 6 | 11 | 35 | -4 |
253 | Filip Kinter | LIB | FO | 36 | 5 | 5 | 10 | 12 | -5 |
254 | Filip Čečetka | CEB | FO | 35 | 4 | 6 | 10 | 6 | -11 |
255 | Radek Vencl | MHK | DE | 47 | 2 | 8 | 10 | 16 | 12 |
256 | Petr Niemczyk | TRI | DE | 43 | 2 | 8 | 10 | 18 | 6 |
257 | Matyáš Mátl | KOM | DE | 42 | 2 | 8 | 10 | 24 | 16 |
258 | Dominik Dragon | POR | DE | 36 | 3 | 7 | 10 | 14 | -10 |
259 | Jiří Douda | POR | FO | 6 | 5 | 5 | 10 | 2 | 5 |
260 | Matyáš Kratochvíl | LIB | FO | 32 | 5 | 4 | 9 | 16 | 4 |
261 | Daniel Křepel | PLZ | FO | 33 | 4 | 5 | 9 | 10 | 7 |
262 | Jiří Novotný | CEB | FO | 44 | 1 | 8 | 9 | 10 | -26 |
263 | Oleksandr Zhdanov | MBL | FO | 32 | 4 | 5 | 9 | 10 | 2 |
264 | Adam Novotný | MHK | FO | 3 | 3 | 6 | 9 | 2 | 6 |
265 | Přemysl Trnka | TRI | DE | 32 | 4 | 5 | 9 | 24 | 10 |
266 | Wiktor Makula | TRI | FO | 26 | 2 | 7 | 9 | 37 | -2 |
267 | David Miklas | PRE | FO | 29 | 3 | 6 | 9 | 8 | -15 |
268 | Adam Pohanka | PRE | DE | 48 | 3 | 6 | 9 | 20 | 0 |
269 | Dalibor Doležal | ZLN | FO | 44 | 4 | 5 | 9 | 51 | -12 |
270 | Jan Bartuška | TAB | FO | 25 | 1 | 8 | 9 | 8 | -2 |
271 | Robin Mohyla | TAB | DE | 43 | 0 | 9 | 9 | 18 | -18 |
272 | Vojtěch Špaček | TAB | DE | 37 | 2 | 7 | 9 | 6 | -16 |
273 | Adam Babka | LIT | DE | 37 | 1 | 8 | 9 | 57 | 21 |
274 | Tobiáš Sekanina | OLO | FO | 22 | 5 | 4 | 9 | 4 | -10 |
275 | Jakub Žídek | POR | FO | 28 | 4 | 5 | 9 | 2 | -12 |
276 | David Dörfl | KLA | DE | 39 | 3 | 5 | 8 | 26 | -31 |
277 | David Choma | LIB | FO | 27 | 5 | 3 | 8 | 8 | -8 |
278 | Adam Benák | PLZ | FO | 3 | 2 | 6 | 8 | 2 | 7 |
279 | Matthias Rončka | VIT | FO | 34 | 1 | 7 | 8 | 22 | -7 |
280 | Adam Dufek | SPA | DE | 37 | 2 | 6 | 8 | 4 | -5 |
281 | Jakub Čížek | SPA | FO | 22 | 3 | 5 | 8 | 6 | 6 |
282 | Šimon Matyáš | PRE | DE | 43 | 2 | 6 | 8 | 47 | -19 |
283 | Matěj Novák | PCE | FO | 28 | 4 | 4 | 8 | 33 | 0 |
284 | František Sedláček | ZLN | DE | 42 | 1 | 7 | 8 | 30 | 0 |
285 | Michal Sedláček | ZLN | DE | 47 | 2 | 6 | 8 | 56 | -6 |
286 | Robin Šustík | TAB | FO | 35 | 5 | 3 | 8 | 6 | -34 |
287 | Tadeáš Egart | SLA | FO | 40 | 2 | 6 | 8 | 4 | -26 |
288 | Jiří Kukleta | KOM | FO | 42 | 4 | 4 | 8 | 22 | -15 |
289 | Ondřej Václavek | POR | FO | 36 | 4 | 4 | 8 | 12 | -8 |
290 | Marcel Kimak | OLO | FO | 14 | 2 | 6 | 8 | 2 | -13 |
291 | Jiří Koryčanský | OLO | FO | 43 | 4 | 4 | 8 | 22 | -21 |
292 | Dominik Chromý | OLO | FO | 16 | 2 | 6 | 8 | 6 | -18 |
293 | Artem Ratushniak | JIH | FO | 21 | 4 | 4 | 8 | 6 | -6 |
294 | Karel Müller | KLA | DE | 43 | 1 | 6 | 7 | 45 | -23 |
295 | Tomáš Pekr | LIB | FO | 30 | 5 | 2 | 7 | 4 | -1 |
296 | Marek Trefil | CEB | FO | 19 | 5 | 2 | 7 | 49 | -7 |
297 | Matyáš Schmied | CEB | DE | 43 | 3 | 4 | 7 | 28 | -4 |
298 | Ondřej Szarowski | VIT | DE | 37 | 1 | 6 | 7 | 28 | 1 |
299 | Ben Adamec | SPA | FO | 33 | 2 | 5 | 7 | 18 | -19 |
300 | Matěj Toms | SPA | DE | 18 | 2 | 5 | 7 | 20 | 1 |
301 | Daniel Postl | KVA | DE | 34 | 3 | 4 | 7 | 37 | 21 |
302 | Adam Richter | TRI | FO | 28 | 5 | 2 | 7 | 8 | 1 |
303 | Domink Jaroš | PCE | DE | 38 | 1 | 6 | 7 | 18 | 7 |
304 | Jan Uřičář | ZLN | DE | 44 | 1 | 6 | 7 | 28 | -11 |
305 | Kyung Yeol Oh | SLA | DE | 27 | 1 | 6 | 7 | 35 | -5 |
306 | Tomáš Vrzal | SLA | DE | 15 | 3 | 4 | 7 | 6 | 13 |
307 | Jakub Veselý | KOM | DE | 38 | 0 | 7 | 7 | 10 | -1 |
308 | Marek Žák | LIT | DE | 31 | 3 | 4 | 7 | 8 | 16 |
309 | Antonín Vondráček | LIT | FO | 34 | 3 | 4 | 7 | 8 | -5 |
310 | Adam Krásny | OLO | FO | 22 | 2 | 5 | 7 | 10 | -19 |
311 | Jakub Harásek | OLO | FO | 38 | 4 | 3 | 7 | 12 | -19 |
312 | Jindřich Lukáš | JIH | FO | 38 | 1 | 6 | 7 | 22 | -7 |
313 | Richard Háž | KLA | DE | 44 | 0 | 6 | 6 | 26 | -25 |
314 | Eliáš Hausner | KLA | DE | 35 | 3 | 3 | 6 | 16 | -20 |
315 | Matyáš Fiala | PLZ | DE | 17 | 1 | 5 | 6 | 6 | 3 |
316 | Lukáš Muška | CEB | FO | 44 | 1 | 5 | 6 | 8 | -32 |
317 | Tomáš Sedlák | VIT | FO | 29 | 0 | 6 | 6 | 14 | 2 |
318 | Jáchym Novák | SPA | DE | 35 | 0 | 6 | 6 | 22 | 0 |
319 | Adam Burda | SPA | DE | 36 | 0 | 6 | 6 | 20 | 0 |
320 | Jonáš Vaníček | KVA | FO | 10 | 2 | 4 | 6 | 8 | 0 |
321 | Šimon Kožík | KVA | FO | 16 | 2 | 4 | 6 | 8 | -2 |
322 | Matěj Ryšavý | PRE | FO | 26 | 3 | 3 | 6 | 18 | -6 |
323 | Tomáš Novosad | PCE | DE | 26 | 2 | 4 | 6 | 12 | 8 |
324 | Ondřej Kostka | TAB | FO | 32 | 2 | 4 | 6 | 8 | -15 |
325 | David Marek | SLA | DE | 46 | 4 | 2 | 6 | 22 | -12 |
326 | Tobias Krämer | KOM | DE | 41 | 1 | 5 | 6 | 43 | 4 |
327 | Šimon Postl | LIT | DE | 20 | 0 | 6 | 6 | 39 | 7 |
328 | Matyáš Brym | OLO | FO | 38 | 5 | 1 | 6 | 6 | -19 |
329 | Vojtěch Prokop | OLO | FO | 40 | 3 | 3 | 6 | 20 | -26 |
330 | Jakub Hanzák | JIH | FO | 10 | 3 | 3 | 6 | 14 | 1 |
331 | Kryštof Krása | KLA | DE | 45 | 1 | 4 | 5 | 46 | -21 |
332 | Jan Chasák | PLZ | FO | 22 | 2 | 3 | 5 | 2 | -5 |
333 | Jáchym Jaroš | CEB | DE | 34 | 1 | 4 | 5 | 10 | -14 |
334 | Sebastian Pánek | CEB | FO | 9 | 2 | 3 | 5 | 2 | -1 |
335 | David Fleischman | CEB | FO | 19 | 3 | 2 | 5 | 2 | -11 |
336 | Jaroslav Šedivý | MHK | FO | 13 | 3 | 2 | 5 | 2 | -3 |
337 | Jakub Hornych | MHK | FO | 33 | 2 | 3 | 5 | 16 | -6 |
338 | Filip Brzák | MHK | FO | 11 | 2 | 3 | 5 | 6 | 1 |
339 | Daniel Pavlík | MHK | DE | 48 | 1 | 4 | 5 | 22 | -3 |
340 | Matyáš Šedivec | KVA | FO | 21 | 3 | 2 | 5 | 4 | 0 |
341 | Jakub Polášek | TRI | FO | 9 | 2 | 3 | 5 | 4 | -2 |
342 | Jakub Škrip | ZLN | FO | 16 | 3 | 2 | 5 | 2 | -3 |
343 | Šimon Céza | TAB | DE | 28 | 2 | 3 | 5 | 26 | -15 |
344 | Jan Honzík | LIT | DE | 26 | 2 | 3 | 5 | 28 | -18 |
345 | Daniel Břenda | LIT | DE | 35 | 1 | 4 | 5 | 4 | -6 |
346 | Tomáš Hubáček | OLO | DE | 42 | 2 | 3 | 5 | 53 | -11 |
347 | Matyáš Slavíček | JIH | DE | 42 | 2 | 3 | 5 | 26 | 0 |
348 | David Podroužek | JIH | DE | 45 | 1 | 4 | 5 | 30 | -8 |
349 | Marek Trefil | JIH | FO | 12 | 1 | 4 | 5 | 6 | -5 |
350 | Oliver Fink | JIH | FO | 9 | 1 | 4 | 5 | 33 | -5 |
351 | Ondřej Polášek | KLA | FO | 34 | 3 | 1 | 4 | 14 | -26 |
352 | Dario Alessandro Blengino | PLZ | FO | 3 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 |
353 | František Hanzlík | PLZ | DE | 39 | 0 | 4 | 4 | 8 | 11 |
354 | Dalibor Lyčka | VIT | DE | 29 | 1 | 3 | 4 | 16 | -5 |
355 | Šimon Šebesta | VIT | FO | 18 | 1 | 3 | 4 | 10 | -8 |
356 | Filip Kříž | MBL | DE | 17 | 0 | 4 | 4 | 8 | 7 |
357 | Tudor Bolocan | SPA | FO | 40 | 0 | 4 | 4 | 12 | -16 |
358 | Štěpán Černý | MHK | DE | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 |
359 | Timotej Kubizniak | KVA | DE | 17 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 |
360 | Patrik Šimonek | PCE | FO | 14 | 1 | 3 | 4 | 2 | -1 |
361 | Vít Mašek | TAB | DE | 39 | 0 | 4 | 4 | 10 | -25 |
362 | Jakub Polák | KOM | DE | 38 | 1 | 3 | 4 | 26 | 10 |
363 | Tadeáš Beroun | KOM | DE | 23 | 1 | 3 | 4 | 8 | 2 |
364 | Peter Holéczy | OLO | DE | 38 | 0 | 4 | 4 | 51 | -27 |
365 | Filip Vaněk | OLO | DE | 17 | 2 | 2 | 4 | 14 | -14 |
366 | René Michalík | POR | DE | 41 | 0 | 4 | 4 | 30 | -17 |
367 | Roman Přidal | OLO | DE | 39 | 1 | 3 | 4 | 32 | -31 |
368 | Václav Trojna | KLA | FO | 38 | 3 | 0 | 3 | 24 | -23 |
369 | Stanislav Sanejstr | LIB | DE | 10 | 0 | 3 | 3 | 10 | -1 |
370 | Václav Pitter | PLZ | FO | 17 | 3 | 0 | 3 | 2 | -4 |
371 | Ondřej Přibyl | CEB | FO | 10 | 0 | 3 | 3 | 2 | -8 |
372 | Alex Vítek | VIT | DE | 43 | 0 | 3 | 3 | 12 | -6 |
373 | Vilém Hartman | MBL | FO | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 |
374 | Tomáš Vrzal | KVA | DE | 9 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 |
375 | Filip Žalud | KVA | FO | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 |
376 | Samuel Vyroubal | PRE | FO | 35 | 2 | 1 | 3 | 16 | -14 |
377 | Šimon Řivnáč | PCE | DE | 15 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 |
378 | Viktor Pravda | ZLN | FO | 16 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 |
379 | Jakub Pícha | TAB | FO | 27 | 1 | 2 | 3 | 12 | -21 |
380 | Zbyněk Bušta | TAB | FO | 26 | 1 | 2 | 3 | 4 | -16 |
381 | Štěpán Nevšímal | TAB | FO | 7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
382 | Filip Podzimek | TAB | FO | 14 | 2 | 1 | 3 | 2 | -5 |
383 | Adam Dobřecký | KOM | FO | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 |
384 | Tomáš Pekr | OLO | FO | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
385 | Timo Holaň | OLO | DE | 37 | 0 | 3 | 3 | 8 | -18 |
386 | Marek Balog | OLO | FO | 28 | 0 | 3 | 3 | 2 | -15 |
387 | Dominik Verbeshchuk | JIH | DE | 33 | 1 | 2 | 3 | 6 | -12 |
388 | Marek Štefík | KLA | DE | 18 | 1 | 1 | 2 | 10 | -19 |
389 | Jakub Matějka | PLZ | FO | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
390 | Filip Kinter | CEB | FO | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
391 | Michal Šíma | CEB | FO | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | -6 |
392 | Václav Svoboda | CEB | FO | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
393 | Jan Smejkal | CEB | DE | 22 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 |
394 | Ondřej Havlena | CEB | FO | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
395 | Ivan Volodin | SPA | FO | 21 | 1 | 1 | 2 | 10 | -13 |
396 | Ondřej Kadlec | SPA | FO | 16 | 1 | 1 | 2 | 2 | -4 |
397 | Jakub Wališ | MHK | DE | 21 | 1 | 1 | 2 | 8 | -5 |
398 | Vojtěch Horáček | KVA | DE | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 |
399 | Marek Jílek | KVA | FO | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 |
400 | Jiří Gombár | KVA | DE | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 |
401 | Filip Morcinek | TRI | FO | 38 | 1 | 1 | 2 | 10 | -13 |
402 | Michal Lazovský | TRI | FO | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
403 | Daniel Helis | TRI | FO | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 |
404 | Vojtěch Kaleta | TRI | DE | 37 | 1 | 1 | 2 | 10 | -4 |
405 | Adam Kočara | PRE | DE | 28 | 1 | 1 | 2 | 26 | -10 |
406 | Lukáš Plšek | ZLN | FO | 14 | 2 | 0 | 2 | 10 | -8 |
407 | Tadeáš Schmied | ZLN | DE | 45 | 1 | 1 | 2 | 98 | -12 |
408 | Jindřich Ryšavý | TAB | DE | 19 | 0 | 2 | 2 | 6 | -11 |
409 | Jonáš Cvikl | LIT | FO | 15 | 0 | 2 | 2 | 4 | -6 |
410 | David Pospíšil | LIT | FO | 12 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
411 | Martin Kozák | POR | DE | 19 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 |
412 | Marek Patrik Bartok | OLO | FO | 23 | 2 | 0 | 2 | 18 | -12 |
413 | Viktor Janák | POR | FO | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | -4 |
414 | Šimon Končický | OLO | FO | 12 | 2 | 0 | 2 | 4 | -1 |
415 | Vojtěch Černý | OLO | DE | 38 | 0 | 2 | 2 | 53 | -17 |
416 | Ivan Volodin | JIH | FO | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 |
417 | Filip Topol | KLA | FO | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | -6 |
418 | Daniel Halfar | KLA | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
419 | Martin Boskovic | PLZ | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 |
420 | Aleš Benák | CEB | DE | 11 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 |
421 | Matiáš Piskač | MBL | DE | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 |
422 | Patrik Poláček | SPA | FO | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | -3 |
423 | Viktor Boháček | SPA | FO | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
424 | Matěj Nedvěd | SPA | DE | 28 | 0 | 1 | 1 | 2 | -6 |
425 | Timofej Žukovskij | SPA | FO | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 |
426 | David Hoznourek | SPA | DE | 27 | 0 | 1 | 1 | 12 | -10 |
427 | Tomáš Šanc | MHK | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
428 | Marek Kubík | KVA | DE | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 |
429 | Ondřej Bednář | KVA | DE | 17 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 |
430 | Matěj Bauer | KVA | DE | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 |
431 | Oskar Magner | KVA | DE | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
432 | Otto Hilšer | PRE | FO | 13 | 0 | 1 | 1 | 2 | -7 |
433 | Filip Koudelka | PCE | DE | 11 | 1 | 0 | 1 | 8 | -1 |
434 | Petr Kurial | PRE | FO | 26 | 1 | 0 | 1 | 22 | -9 |
435 | Melichar Kovář | PCE | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
436 | Petr Židlík | PRE | FO | 12 | 1 | 0 | 1 | 2 | -4 |
437 | Matěj Kováč | PRE | FO | 16 | 1 | 0 | 1 | 2 | -7 |
438 | Matěj Jindřichovský | PCE | FO | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
439 | Jan Špičák | PRE | DE | 16 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 |
440 | Adam Burda | PRE | DE | 9 | 1 | 0 | 1 | 4 | -4 |
441 | David Navrátil | PRE | DE | 8 | 0 | 1 | 1 | 8 | -3 |
442 | Jan Šurc | PCE | DE | 14 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 |
443 | Jan Valášek | ZLN | FO | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | -4 |
444 | Lukáš Lomoz | TAB | DE | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | -6 |
445 | Jan Rizák | TAB | FO | 15 | 0 | 1 | 1 | 6 | -13 |
446 | Lukáš Hess | SLA | DE | 21 | 0 | 1 | 1 | 10 | -6 |
447 | Jan Malacha | SLA | DE | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | -2 |
448 | Adam Keller | SLA | FO | 12 | 0 | 1 | 1 | 2 | -14 |
449 | Richard Bína | KOM | DE | 18 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
450 | Matěj Planka | POR | DE | 38 | 0 | 1 | 1 | 10 | -8 |
451 | Daniel Dvořáček | OLO | DE | 16 | 0 | 1 | 1 | 4 | -15 |
452 | Štěpán Hrodek | JIH | FO | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | -3 |
453 | Jonáš Tramba | JIH | DE | 33 | 0 | 1 | 1 | 22 | 3 |
454 | Petr Špacír | KLA | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
455 | Jan Šubin | KLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
456 | Lukáš Burger | KLA | FO | 16 | 0 | 0 | 0 | 10 | -12 |
457 | Simon Raulič | KLA | DE | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | -9 |
458 | Dominik Beneš | LIB | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
459 | Matyáš Tureček | LIB | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
460 | Samuel Zeman | LIB | DE | 16 | 0 | 0 | 0 | 10 | -3 |
461 | Samuel Hrabčák | LIB | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
462 | Denis Fiala | LIB | DE | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 |
463 | Šimon Šmucr | LIB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
464 | Dominik Novák | LIB | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
465 | Martin Winter | PLZ | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
466 | Eliáš Matoušek | PLZ | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
467 | Václav Kysilka | CEB | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
468 | Daniel Matějka | CEB | DE | 44 | 0 | 0 | 0 | 26 | -22 |
469 | Miroslav Dvořák | CEB | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
470 | Jiří Shrbený | CEB | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
471 | Milan Dušák | CEB | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
472 | Lukáš Chaloupka | CEB | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
473 | Matěj Švec | CEB | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
474 | Piotr Kusak | VIT | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
475 | Daniel Pejša | MBL | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
476 | Marek Trefil | MBL | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | -2 |
477 | Tadeáš Dvořák | MBL | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
478 | Tomáš Novotný | MBL | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
479 | Patrik Klanica | SPA | FO | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
480 | Sean Žuffa | SPA | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
481 | Daniel Heřman | SPA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
482 | David Pojkar | SPA | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
483 | Kryštof Barták | SPA | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | -8 |
484 | Ivan Popovych | SPA | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 |
485 | Jáchym Kincl | SPA | DE | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
486 | Josef Flechtner | MHK | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
487 | Martin Sedláček | MHK | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
488 | Tomáš Zikmund | MHK | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
489 | Šimon Holoubek | MHK | FO | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
490 | Václav Dobřemysl | KVA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
491 | Josef Suchý | KVA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
492 | Lukáš Pech | KVA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
493 | Jakub Staněk | KVA | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
494 | Štěpán Kőhler | KVA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
495 | Martin Sikora | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
496 | Sebastián Barteczek | TRI | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
497 | Tadeáš Chalupa | TRI | DE | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
498 | Matouš Vrůbel | TRI | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
499 | Adam Fizek | TRI | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
500 | Dominik Barteczek | TRI | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
501 | Michal Teml | PCE | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
502 | Jan Vítek | PCE | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
503 | Šimon Holubář | PRE | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
504 | Matěj Kafka | PCE | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
505 | Matěj Ryšavý | PCE | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
506 | David Brovják | PRE | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 |
507 | Josef Zahradníček | PRE | DE | 17 | 0 | 0 | 0 | 16 | -13 |
508 | Kryštof Dubrava | ZLN | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
509 | Patrik Vaněk | ZLN | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
510 | Vojtěch Frömel | ZLN | DE | 14 | 0 | 0 | 0 | 4 | -9 |
511 | Tomáš Páže | ZLN | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
512 | Martin Řimák | ZLN | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 |
513 | Dominik Dastych | ZLN | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
514 | Matěj Máca | TAB | DE | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
515 | Eduard Mareš | TAB | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
516 | Martin Kolář | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
517 | Adéla Pánková | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
518 | Danylo Zhuk | TAB | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
519 | Jan Šťastný | TAB | DE | 29 | 0 | 0 | 0 | 8 | -5 |
520 | David Vinš | TAB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
521 | Martin Botka | TAB | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
522 | Vojtěch Klečacký | TAB | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 |
523 | Petr Derka | SLA | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
524 | Šimon Janoušek | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
525 | Tadeáš Mikš | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
526 | Pavel Malacha | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
527 | Tomáš Kotman | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
528 | Oliver Kušta | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
529 | Matouš Slížek | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
530 | Oliver Volf | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
531 | Marek Spálenka | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
532 | Jakub Záruba | LIT | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
533 | Josef Danihelka | LIT | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | -2 |
534 | Radek Vesecký | LIT | FO | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
535 | Adam Schlosser | LIT | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
536 | Tobiáš Řepka | LIT | DE | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
537 | Vuk Zörner | LIT | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
538 | Marek Šindelář | LIT | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
539 | Dominik Husák | OLO | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10 |
540 | Denis Korhoň | OLO | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
541 | Patrik Šima | POR | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
542 | Samuel Vogl | OLO | FO | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | -6 |
543 | Vít Navrátil | OLO | DE | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
544 | Marek Lamacz | POR | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
545 | Milan Dušák | OLO | DE | 15 | 0 | 0 | 0 | 10 | -9 |
546 | Erik Janeba | OLO | DE | 15 | 0 | 0 | 0 | 18 | -7 |
547 | Tomáš Vymětal | OLO | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
548 | Karel Noga | POR | DE | 16 | 0 | 0 | 0 | 4 | -6 |
549 | Yevhenii Rohozhyn | OLO | FO | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | -11 |
550 | David Kubečka | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
551 | Adam Krpec | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
552 | Lukáš Dokoupil | OLO | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
553 | Martin Voráč | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
554 | Vojtěch Foltýn | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
555 | Adam Beraczka | JIH | FO | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
556 | Matiáš Piskač | JIH | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
557 | František Klíma | JIH | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
558 | Tomáš Pešl | JIH | DE | 21 | 0 | 0 | 0 | 6 | -2 |
559 | Filip Stupka | JIH | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | ZÁP | TOI | Z | IG | %Z | Prům. | SO | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kryštof Štěpánek | SLA | GK | 2 | 46:16 | 27 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Jan Kotas | KOM | GK | 1 | 20:00 | 11 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Matyáš Netušil | PCE | GK | 1 | 58:26 | 21 | 1 | 95.45 | 1.03 | 0 | 0 | |
4. | Matěj Tuláček | PCE | GK | 20 | 1208:58 | 563 | 38 | 93.68 | 1.89 | 2 | 2 | |
5. | Ondřej Kadoun | KVA | GK | 2 | 123:09 | 42 | 3 | 93.33 | 1.46 | 0 | 0 | |
6. | Tomáš Makarius | SPA | GK | 6 | 367:08 | 184 | 14 | 92.93 | 2.29 | 0 | 0 | |
7. | David Veřmiřovský | PCE | GK | 22 | 1213:45 | 554 | 43 | 92.8 | 2.13 | 5 | 0 | |
8. | Martin Psohlavec | KVA | GK | 20 | 1211:04 | 624 | 50 | 92.58 | 2.48 | 2 | 2 | |
9. | Michal Oršulák | KVA | GK | 17 | 1028:37 | 448 | 37 | 92.37 | 2.16 | 2 | 0 | |
10. | Marek Záruba | MHK | GK | 33 | 1852:58 | 873 | 75 | 92.09 | 2.43 | 4 | 2 | |
11. | Stanislav Žbánek | OLO | GK | 33 | 1909:26 | 1323 | 115 | 92 | 3.61 | 1 | 0 | |
12. | Štěpán Houdek | PLZ | GK | 17 | 960:06 | 507 | 45 | 91.85 | 2.81 | 1 | 0 | |
13. | Petr Hradil | KOM | GK | 11 | 621:30 | 235 | 21 | 91.8 | 2.03 | 2 | 0 | |
14. | Radek Šimšálek | ZLN | GK | 40 | 2217:41 | 1071 | 96 | 91.77 | 2.6 | 4 | 2 | |
15. | Tobiáš Tvrzník | SPA | GK | 37 | 2170:31 | 1139 | 107 | 91.41 | 2.96 | 3 | 2 | |
16. | Jan Láryš | POR | GK | 35 | 2023:57 | 1019 | 96 | 91.39 | 2.85 | 2 | 2 | |
17. | Denis Čelko | TRI | GK | 15 | 806:20 | 356 | 34 | 91.28 | 2.53 | 2 | 0 | |
18. | Adam Moustafa | TAB | GK | 36 | 1979:36 | 1307 | 126 | 91.21 | 3.82 | 1 | 2 | |
19. | David Skácel | TRI | GK | 18 | 1001:48 | 458 | 46 | 90.87 | 2.76 | 1 | 4 | |
20. | Sebastian Varga | VIT | GK | 20 | 1048:12 | 517 | 52 | 90.86 | 2.98 | 0 | 2 | |
21. | Jiří Novák | CEB | GK | 24 | 1269:59 | 661 | 67 | 90.8 | 3.17 | 1 | 0 | |
22. | Eliáš Poustka | PLZ | GK | 23 | 1298:44 | 692 | 72 | 90.58 | 3.33 | 0 | 2 | |
23. | Vitězslav Jareš | OLO | GK | 6 | 256:18 | 202 | 21 | 90.58 | 4.92 | 0 | 0 | |
24. | Ondřej Špírek | VIT | GK | 17 | 884:17 | 413 | 43 | 90.57 | 2.92 | 2 | 0 | |
25. | František Poletín | SLA | GK | 17 | 987:20 | 489 | 52 | 90.39 | 3.16 | 0 | 2 | |
26. | Jakub Hájek | KLA | GK | 17 | 941:20 | 563 | 60 | 90.37 | 3.82 | 0 | 2 | |
27. | Ondřej Štěbeták | JIH | GK | 37 | 2205:31 | 1095 | 117 | 90.35 | 3.18 | 2 | 4 | |
28. | Jakub Neduchal | TAB | GK | 2 | 61:41 | 82 | 9 | 90.11 | 8.75 | 0 | 0 | |
29. | Sebastian Charvát | LIB | GK | 45 | 2655:50 | 1138 | 125 | 90.1 | 2.82 | 3 | 6 | |
30. | David Höhlig | SLA | GK | 31 | 1766:07 | 806 | 89 | 90.06 | 3.02 | 2 | 8 | |
31. | František Kovář | MBL | GK | 21 | 1262:20 | 448 | 50 | 89.96 | 2.38 | 3 | 0 | |
32. | Mathias Skoumal | VIT | GK | 16 | 895:39 | 400 | 45 | 89.89 | 3.01 | 1 | 0 | |
33. | Vojtěch Petřík | MHK | GK | 11 | 522:34 | 211 | 24 | 89.79 | 2.76 | 1 | 0 | |
34. | Matyáš Javorek | TRI | GK | 17 | 966:16 | 368 | 42 | 89.76 | 2.61 | 1 | 2 | |
35. | František Šátava | PLZ | GK | 10 | 565:32 | 288 | 33 | 89.72 | 3.5 | 0 | 0 | |
36. | Robin Šejba | PRE | GK | 38 | 1990:21 | 953 | 113 | 89.4 | 3.41 | 1 | 4 | |
37. | Viktor Král | KOM | GK | 17 | 934:44 | 420 | 50 | 89.36 | 3.21 | 1 | 2 | |
38. | Tobias Trejbal | LIT | GK | 31 | 1800:39 | 806 | 96 | 89.36 | 3.2 | 3 | 0 | |
39. | Filip Růžička | MHK | GK | 9 | 551:03 | 214 | 26 | 89.17 | 2.83 | 1 | 0 | |
40. | Petr Bernard | POR | GK | 13 | 703:20 | 361 | 44 | 89.14 | 3.75 | 0 | 2 | |
41. | Jonáš Trnka | PRE | GK | 19 | 916:51 | 478 | 60 | 88.85 | 3.93 | 0 | 4 | |
42. | Jakub Hájek | CEB | GK | 10 | 546:43 | 237 | 30 | 88.76 | 3.29 | 0 | 0 | |
43. | Marek Sklenička | MBL | GK | 25 | 1502:48 | 590 | 75 | 88.72 | 2.99 | 2 | 0 | |
44. | Vojtěch Jelínek | CEB | GK | 21 | 1023:03 | 475 | 61 | 88.62 | 3.58 | 1 | 0 | |
45. | Jakub Váňa | KOM | GK | 23 | 1263:34 | 493 | 64 | 88.51 | 3.04 | 2 | 0 | |
46. | Radek Zábojník | ZLN | GK | 4 | 209:13 | 129 | 17 | 88.36 | 4.88 | 0 | 2 | |
47. | Daniel Šrámek | KLA | GK | 12 | 510:12 | 281 | 40 | 87.54 | 4.7 | 0 | 0 | |
48. | Petr Kašpar | KVA | GK | 7 | 419:38 | 186 | 28 | 86.92 | 4 | 0 | 0 | |
49. | Patrik Bican | JIH | GK | 8 | 432:37 | 170 | 27 | 86.29 | 3.74 | 0 | 0 | |
50. | Ondřej Hanousek | SPA | GK | 4 | 194:12 | 119 | 19 | 86.23 | 5.87 | 0 | 0 | |
51. | Kristian Ševců | ZLN | GK | 9 | 401:18 | 195 | 32 | 85.9 | 4.78 | 0 | 0 | |
52. | Lukáš Pavlis | PLZ | GK | 1 | 57:48 | 24 | 4 | 85.71 | 4.15 | 0 | 0 | |
53. | Jakub Neduchal | SLA | GK | 2 | 108:20 | 42 | 7 | 85.71 | 3.88 | 0 | 0 | |
54. | Dominik Barčák | OLO | GK | 10 | 548:16 | 287 | 48 | 85.67 | 5.25 | 0 | 2 | |
55. | Kryštof Udržal | LIT | GK | 17 | 917:40 | 320 | 55 | 85.33 | 3.6 | 0 | 0 | |
56. | Dominik Valášek | PCE | GK | 6 | 295:03 | 96 | 17 | 84.96 | 3.46 | 0 | 0 | |
57. | Jiří Weber | KLA | GK | 7 | 315:14 | 129 | 23 | 84.87 | 4.38 | 0 | 0 | |
58. | Adam Voráček | KLA | GK | 18 | 949:05 | 476 | 91 | 83.95 | 5.75 | 0 | 0 | |
59. | Matěj Hrášek | LIB | GK | 3 | 70:13 | 20 | 4 | 83.33 | 3.42 | 0 | 0 | |
60. | Alex Spálenka | TAB | GK | 11 | 424:38 | 218 | 44 | 83.21 | 6.22 | 0 | 2 | |
61. | Marek Brož | TAB | GK | 6 | 247:57 | 143 | 40 | 78.14 | 9.68 | 0 | 0 | |
62. | Albert Ždimera | JIH | GK | 2 | 71:37 | 28 | 9 | 75.68 | 7.54 | 0 | 0 | |
63. | Jakub Völfl | SPA | GK | 1 | 14:57 | 6 | 2 | 75 | 8.03 | 0 | 0 | |
64. | Matěj Balák | MBL | GK | 1 | 06:09 | 2 | 1 | 66.67 | 9.76 | 0 | 0 |
Související dokumenty:
- ELD 2023/24 - rozpis soutěže - skupina A (02.06.2023)
- ELD 2023/24 - rozpis soutěže - skupina B (02.06.2023)
- Všeobecná ustanovení pro soutěže řízené ČSLH 2023/2024 (14.08.2023)
- Technické normy: ELD 2023/2024 (14.08.2023)
- ELD 2023/24 - rozpis soutěže - play-off o titul (10.03.2024)
- ELD 2023/24 - rozpis soutěže - předkolo play-off (10.03.2024)