Články

DVD z "Prvního praktického semináře na ledě" v prodeji!
Brankářská komise vydala DVD z "Prvního praktického semináře na ledě". Toto DVD, ale také veškerý metodický materiál lze zakoupit přímo v sídle ČSLH, Prvního pluku 8, Praha 8 - Karlín.
Brankářská komise připravuje výukové DVD
Členové brankářské komise Roman Višňák, Marek Novotný, Pavel Kněžický spolu s Petrem Břízou a ve spolupráci s firmou 20-20 Vision Graphics zahájili práci na projektu, jehož cílem je výukové DVD a manuál pro trénink brankáře. Prvním krokem bylo natočení správného provedení jednotlivých zákroků, moderního dynamického bruslení a dalších nových zajímavých věcí, které pomůžou trenérům brankářů i samotným gólmanům v tréninku. Po zpracování a sestříhání záběrů doplněných o komentáře budou přidané i ukázky ze zápasů nejlepších světových brankářů. Toto DVD a přiložený tréninkový manuál plánuje Brankářská komise vydat na začátku nové hokejové sezóny a doufá, že pomůže ke zkvalitnění tréninku českých brankářů.
Turnaji čtyř U 17 - Märsta, Švédsko
Sedmnáctka skončila na turnaji čtyř (12.-14.2. 2010) ve Švédsku druhá. Hráči se poučili z Kanady.
World Chalenge U 17 – Timmins, Ontario – Canada
Mužstvo CZE U 17 obsadilo na velmi silně obsazeném turnaji 9. místo. Vzhledem k tomu, že zanechalo velmi dobrý dojem, tak i hned po skončení turnaje dostalo pozvánku na příští ročník, který se bude konat v kanadském Winipegu.
Trojutkání ČR 17 ve Finsku
Ve dnech 5. 11. až 7. 11. 2009 odehrál reprezentační výběr do sedmnácti let tři zápasy ve Finsku
Goalie camp Norrtälje, Sweden
Zpráva Romana Višňáka z týdeního kempu ve Švedsku. Návštěva se uskutečnila na pozvání člena Švédské brankářské komise Michaela Tornquista.
Liberec - červenec 2009 - pondělí
Brzo po ráno vyjeli brankáři k první fázi na ledě. Trenéři pro ně připravili čtyři cvičení na vykrývání střeleckého úhlu a chytání kotoučů na tělo.
ČR 16 a 17 Nymburk
Dnes 14.6. začalo soustředění reprezentačních výběrů do šestnácti a sedmnácti let v Nymburce.