Články

II. ročník jednodenního soustředění brankářů v Hradci Králové
Nadějní brankáři českého hokeje absolvovali 31. 10. 2010 jednodenní kemp v Hradci Králové.
Brankářská komise zve na 2. praktický seminář na ledě
Brankářská komise ČSLH zve trenéry a rodiče brankářů na 2. praktický ukázkový seminář tréninku na ledě, který se koná 6. prosince 2010 v Tesla aréně v Praze.
Turnaj čtyř reprezentací U20 v Karlových Varech: Hodnocení trenérů
Podruhé v letošní sezóně se česká reprezentace hráčů do dvaceti let utkala se stejnými soupeři a stejně jako v září ve Švédsku výsledkem byla jedna výhra a dvě prohry. V televizní předehrávce v Českých Budějovicích čeští junioři porazili Rusko, v Karlových Varech poté prohráli se Švédskem a Finskem. Předkládáme stručnou charakteristiku herního projevu našeho týmu.
Reprezentaci U18 prověřily americké týmy
V listopadu měla česká U18 na programu pět zápasů proti čtyřem různým protivníkům z amerického Detroitu a okolí. Čeští reprezentanti si nevedli vůbec špatně, neboť ve dvou duelech se jim podařilo svého protivníka porazit.
Seminář ČSLH k organizaci náboru
Český svaz ledního hokeje přichystal ve spolupráci s klubem HC Energie Karlovy Vary seminář pro trenéry, náborové specialisty a organizační pracovníky přípravek všech hokejových klubů. Setkání se uskuteční ve středu 8. prosince od 15:00 do 19:00 na zimním stadionu v Karlových Varech. Druhý tematicky shodný seminář se uskuteční na Moravě (pravděpodobně v Olomouci) v druhé polovině ledna 2011.
Jednodenní soustředění nejmladších brankářů v Karlových Varech
Druhým rokem pokračují jednodenní soustředění brankářů nejmladších kategorií (od 1. do 8. třídy) . Jedno takové se 14. listopadu konalo v Karlových Varech.
Proti Finsku neuspěla sedmnáctka ani jednou
Tři přátelská utkání odehrála česká reprezentační sedmnáctka v listopadu na domácí půdě proti Finsku. Všechny zápasy byly vyrovnané, avšak ze tří vítězství se radovali Finové, když svého soupeře porazili ve všech případech rozdílem jediné branky.
Reprezentace U16 se zlepšovala a nakonec Švýcary přehrávala
Hned tři utkání se Švýcary sehráli hráči reprezentace do šestnácti let. V tom prvním v Tachově mladí reprezentanti podlehli svému soupeři 4:5 v prodloužení. V dalších duelech už ale dominovali, když před diváky v Klatovech a Domažlicích zvítězili 7:2 a 6:1.
Na Turnaji čtyř v ČR obsadila U20 druhé místo
Další z Turnajů čtyř hostila Česká republika. Domácí výběr si v úvodním klání poradil hravě s Rusy, když jim vrátil debakl ze Švédska, avšak v dalších zápasech prohrál jak s Finskem, tak i se Švédy. Přesto obsadil konečnou druhou příčku.
Jednodenní soustředění nejmladších brankářů v Hradci Králové
Jeden z kempů 2. ročníku soustředění pro nejmenší české brankáře se odehrál 31. října 2010 v Hradci Králové. Akce se zúčastnilo celkem 9 brankářů z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje.