Články

Premiéra reprezentační šestnáctky přinesla poloviční úspěch
Nově se rodící reprezentační šestnáctka pod vedením trenérů Luďka Bukače a Davida Bruka sehrála své první dva duely. Slovensku nejprve podlehla ve Skalici 7:2, aby hned druhý den vrátila vysokou porážku a v Brumově zvítězila 8:3.
Trenérský seminář při Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi
ČSLH pořádá seminář hlavních trenérů extraligy juniorů, extraligy st. dorostu, extraligy ml. dorostu v předzávodním období sezóny 2010/11. Akce se koná při příležitosti mezinárodního turnaje hráčů do 18 let – Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi. Přednášky proběhnou v Domě školství v ulici 17. listopadu 1A v úterý 10. srpna 2010 od 10 hodin.
Shrnutí červencového soustředění brankářů na ledě i na suchu
Ve dnech 19. až 23. července 2010 proběhlo ve sportovním komplexu v Liberci soustředění brankářů ročníků 1995 - 1992, kterého se zúčastnilo celkem 24 gólmanů z celé České republiky.
Video: Cvičení reprezentace U16
Trenéři reprezentační šestnáctky Luděk Bukač a David Bruk natočili s video trenérem ČSLH Janem Procházkou několik cvičení ze svých letních kempů. Většina cvičení probíhá na malém prostoru a je zaměřena na zdokonalování individuálních dovedností jednotlivce.
Shrnutí květnového / červnového soustředění brankářů v Liberci
Ve dnech 30. května až 4. června 2010 proběhlo ve sportovním komplexu v Liberci soustředění brankářů ročníků 1995 až 1991.
U 17 - Arosa, Švýcarsko
Poslední akcí této věkové kategorie byly v závěru března tři utkání proti tamnímu výběru země Helvétského kříže.
Video: Dynamická rozcvička
Dynamická rozcvička, která je představena na sedm a půl minuty dlouhém videu, je vhodná pro všechny věkové kategorie a doporučujeme ji provádět před každým utkáním či tréninkem tak, aby došlo k rozehřátí celého organismu a nachystání svalů na maximální výkon.
Úvodní trenérský seminář pro sezónu 2010/11
Trenérské oddělení ČSLH pořádá dne 4. června 2010 od 13 do 19 hodin v areálu DOMYNO SPORTOVNÍ AKADEMIE v Praze úvodní seminář pro sezónu 2010/11. Setkání je určeno pro hlavní trenéry O2 extraligy, I. ligy ČR a Extraligy juniorů. S příspěvky vystoupí mimo jiné trenéři reprezentačních družstev v sezóně 2009/10 Vladimír Růžička, Jaromír Šindel a Jiří Kopecký. Další program mají připravený Marián Jelínek, Slavomír Lener, miroslav Přerost či Luděk Bukač mladší.
Brankářská komise zve na seminář do Liberce
Brankářská komise zve všechny trenéry a rodiče brankářů na praktický ukázkový seminář tréninku v přípravném období, který se koná 2. června 2010 v Liberci.
DVD z "Prvního praktického semináře na ledě" v prodeji!
Brankářská komise vydala DVD z "Prvního praktického semináře na ledě". Toto DVD, ale také veškerý metodický materiál lze zakoupit přímo v sídle ČSLH, Prvního pluku 8, Praha 8 - Karlín.