Články

Rozhodnutí předsedy DK ELH – Marek Baránek, HC Energie Karlovy Vary
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Marka Baránka na protihráče Jána Sýkoru, za který mu byl v utkání HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení.
Čeští veteráni přivezli z finále Světové ligy v Moskvě stříbro
Velmi slušně se na superfinále Světové ligy veteránů prezentoval český tým. Svěřenci Jana „Gusty“ Havla nejprve v semifinále porazili Švédy vysoko 8:2 a poté v boji o zlato po sympatickém výkonu podlehli našlapanému kádru Rusů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jakub Lev, HC Škoda Plzeň
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Jakuba Lva na protihráče Lukáše Nahodila, za který mu byl v utkání HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení.
Projekt Díky trenére vyhlašuje svůj druhý ročník
První krok se povedl, jdeme do toho znovu! Po velkém úspěchu sportovně-společenské soutěže Díky, trenére se vyhlašuje druhý ročník, na jehož konci bude znám Trenér mládeže 2016. Také proto, že mezi dětmi stále zůstává spousta trenérů, kterým stojí za to veřejně poděkovat. Vloni se dostalo uznání 1503 trenérkám a trenérům z 55 sportovních odvětví.
V Moskvě vypukne finálový turnaj Světové ligy veteránů
Výběr bývalých elitních českých hokejistů vyrazil na finálový turnaj Světové ligy veteránů do Moskvy. O cenné kovy si to ve VTB aréně, kde se mimo jiné v květnu uskuteční hokejové mistrovství světa, rozdají Češi, Finové, Švédové a Rusové.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (22.1.2016 – 28.1.2016). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Turnaj na ODM řídili rozhodčí z Akademie a Programu rozvoje
Hokejový turnaj Olympiády dětí a mládeže 2016 řídili převážně rozhodčí zařazení do Akademie rozhodčích a Programu rozvoje. Komise rozhodčích zařadila tuto jedinečnou akci do plánu aktivit těchto dvou vzdělávacích projektů podporovaných vedením ČSLH.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Trávníček (Litvínov), Dočekal (Brno)
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Michala Trávníčka na protihráče Stanislava Balána, za který mu byl v utkání HC Vítkovice Steel – HC Verva Litvínov uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Vladimír Roth, HC Oceláři Třinec
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Vladimíra Rotha na protihráče Radana Lence, za který mu byl v utkání HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Faul loktem.
Trenérské hodnocení mistrovství světa U20 v Helsinkách
Trenérské duo Jakub Petr-Petr Svoboda hodnotí juniorské mistrovství světa, které na přelomu roku proběhlo ve finských Helsinkách. Česká dvacítka obsadila páté místo, zlato získali domácí Finové.