Články

Česká reprezentace žen nestačila ve finále turnaje v Rusku na domácí výběr
Česká reprezentace žen veze z turnaje šesti zemí v Rusku druhé místo, když ve finále prohrála s domácím výběrem 1:3. Nejlepší obránkyní turnaje byla vyhlášena Aneta Tejralová.
České reprezentantky do 16 let zlato na turnaji olympijských nadějí neobhájily
České reprezentantky do 16 let obsadily na Turnaji olympijských nadějí Visegrádské čtyřky v Maďarsku druhé místo. Nepodařilo se jim tak zopakovat výsledek z minulých let, kdy braly zlato.
České juniorky čeká turnaj v rámci EHT ve Finsku
V polovině prosince odehrají turnaje všechny tři české reprezentační výběry žen. Výjimkou tak nejsou ani juniorky, které odcestovaly na turnaj v rámci Euro Hockey Tour do Finska. Svěřenkyně trenéra Zuziaka odehrají zápasy proti Švýcarkám, Němkám a domácímu výběru.
Česká reprezentace žen odehraje v Soči turnaj šesti zemí
Česká reprezentace žen odcestovala do Ruska, kde 12. prosince odstartuje turnaj šesti zemí. Svěřenkyně trenéra Nováka nejprve v základní skupině vyzvou Maďarsko a Francii, v neděli se pak uskuteční zápasy o celkové umístění.
Tradiční turnaj olympijských nadějí pro českou reprezentaci žen do 16 let
Českou reprezentaci žen do 16 let čeká šestý ročník Turnaje olympijských nadějí Visegrádské čtyřky. V maďarském Miskolci budou moct svěřenkyně trenéra Heindla zabojovat o celkové šesté prvenství. Soupeřkami jim budou Slovenky, Maďarky a Polky.
Česká reprezentace žen vyhrála turnaj EHT v Rusku
Českým reprezentantkám žen se na turnaji v rámci EHT v Rusku dařilo podobně jako jejich mužským kolegům ve Finsku. Svěřenkyně trenéra Nováka vyhrály všechny čtyři duely a se dvanácti body jednoznačně ovládly tabulku. Nejlepší brankářkou turnaje byla navíc vyhlášena Klára Peslarová, Aneta Mills se zase probojovala mezi TOP3 hráčky, které se v Dmitrově představily.
Nejmladší reprezentace žen má na programu trojzápas ve Švýcarsku
Česká reprezentace žen do 16 let změnila program. Oproti původním přátelským zápasům v Německu čeká svěřenkyně trenéra Romana Heindla trojzápas na švýcarské půdě.
Českou reprezentaci žen čeká turnaj v ruském Dmitrově
Další prestižní turnaj v rámci Euro Hockey Tour odehraje česká reprezentace žen. Svěřenkyně trenéra Nováka odcestovaly do ruského Dmitrova, kde je čekají souboje se Švýcarskem, Finskem, Německem a na závěr turnaje vyzvou domácí výběr.
Světový víkend dívčího hokeje přilákal v Příbrami téměř 100 malých hokejistek
V Příbrami se i letos konala tradiční akce v rámci Světového víkendu dívčího hokeje. Program byl rozdělen do dvou dní, v sobotu se trenéři věnovali malým hokejistkám ve věku 6-12 let, neděle pak byla zaměřena na o něco starší hráčky (12-16 let). Celkově do Příbrami dorazilo 97 hokejistek.
České juniorky skončily na turnaji ve Finsku na třetím místě
Česká reprezentace žen do 18 let má za sebou turnaj ve finském Kuortane. Svěřenkyně trenéra Zuziaka nestačily nejprve na domácí výběr do 23 let, poté podlehly stejně starým Finkám a na ve třetím zápase porazily vysoko Norky. Celkově si tak domu odvezly třetí místo.