Články

Český hokej požádal vládu o umožnění tréninků, zápasů ELH a reprezentace U20
Vzhledem k novým krizovým opatřením a prodloužení nouzového stavu se prezident Českého hokeje Tomáš Král s ředitelem Tipsport extraligy Josefem Řezníčkem znovu obrátili na představitele státu se žádostí o povolení tréninků, pokračování nejvyšší soutěže a udělení výjimky pro soustředění juniorské reprezentace před MS v Kanadě.
Výkladové stanovisko NSA k opatřením platným od 22. 10.
Národní sportovní agentura zveřejnila výklad aktuálního vládního usnesení z 21. 10. 2020, které upravuje mimo jiné pravidla pro sportovní činnost platná od čtvrtka 22. 10. 2020.
Získejte nevydražené dresy z charitativních aukcí
Úspěšné dobročinné aukce Legenda legendám a Legenda pomáhá už skončily. Nyní máte jedinečnou příležitost opatřit si dresy, které dosud nebyly vydraženy. Níže naleznete jejich kompletní seznam.
Český hokej požádal o výjimku pro profesionální hráče
Prezident Českého hokeje Tomáš Král a ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček požádali předsedu vlády České republiky Andreje Babiše a ministra zdravotnictví Romana Prymulu o udělení výjimky z krizového opatření vlády pro trénink profesionálních hokejistů.
Omezení sportovní činnosti a program COVID-SPORT II
Česká unie sportu zveřejnila výkladové stanovisko k vládnímu usnesení o přijetí krizových opatření a souvisejícím omezením sportovní činnosti, platným pro období do 3. listopadu 2020.
Omezení sportovní činnosti od 12. října
Výkladové stanovisko České unie sportu k opatřením vyplývajícím v oblasti sportu z vládního usnesení z 8. října 2020 najdete zde.
Stručný výklad k vládním opatřením z 8. října 2020
Sportovní oddělení Českého hokeje připravilo pro potřeby klubů stručný výklad k vládním opatřením z 8. října 2020, týkajícím se oblasti sportu. Věnujte prosím pozornost tomu, která opatření jsou platná od pátku 9. do neděle 11. října 2020 a která vstoupí v platnost v pondělí 12. října 2020.
Usnesení vlády, týkající se hromadných akcí
Na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky byly zveřejněny informace k usnesení vlády České republiky, platnému od 5. října 2020 a týkajícímu se podmínek pro pořádání hromadných akcí a organizované sportovní činnosti.
Dopis prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále
Přečtěte si děkovný dopis prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále, který je adresován všem majitelům klubů, hráčům, partnerům a fanouškům.
Vladimír Martinec získal cenu fair play za rok 2019
Český klub fair play, který je součástí Českého olympijského výboru, udělil legendárními útočníkovi a trenérovi Vladimíru Martincovi cenu za celoživotní postoj pro rok 2019.