Články

Prohlášení: Marketingové využití české hokejové reprezentace
Český svaz ledního hokeje v poslední době zaznamenal snahy některých společností využívat s ohledem na blížící se Mistrovství světa v ledním hokeji ve svých marketingových kampaních prvek české hokejové reprezentace.
Projekt "Pojď hrát hokej!" podpořily také aukce hokejových dresů
Projekt "Pojď hrát hokej!" podpořily také aukce hokejových dresů. V listopadu a prosinci roku 2010 uspořádal Český svaz ledního hokeje ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., a provozovatelem aukčního serveru aukce.esports.cz, společností eSports.cz, s.r.o., tři aukce originálních hraných dresů české hokejové reprezentace. Celkem se podařilo vydražit 29 dresů v hodnotě 220.780,- Kč.
Video: Rozhodčí Martin Fraňo dostal důvěru a řídil finále MS U20
Přestože česká dvacítka se do finálového duelu mistrovství světa neprobojovala, měl český hokej v tomto prestižním utkání své zastoupení. Zápas mezi Kanadou a Ruskem ve vyprodané HSBC Areně v Buffalu řídil sudí Martin Fraňo. Ten v rozhovoru po utkání přiznává, že zažil dosavadní vrchol své kariéry, zážitek, o kterém před startem šampionátu ani nepřemýšlel.
Oficiální ročenka Českého svazu ledního hokeje stále v prodeji
Před vánočními svátky byla vydána ročenka českého hokeje sezóny 2009/10, která se na více než 200 stranách věnuje hokejovým soutěžím (extralize, 1. lize, 2. lize, juniorům, staršímu a mladšímu dorostu a dalším) a reprezentačním výběrům (muži, mládež, ženy, veteráni, sledge hokej). To vše z pohledu statistik a zajímavostí doplněno o desítky fotografií přímo z jednotlivých akcí. Tuto publikaci můžete přes omezený náklad stále zakoupit prostřednictvím internetu či přímo v sídle Českého svazu ledního hokeje.
PF 2011
Hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a hlavně hodně radosti z hokeje v roce 2011 Vám všem za Český svaz ledního hokeje přeje Tomáš Král.
Nejmenší hokejisté obdrželi od ČSLH malý vánoční dárek
Z rozhodnutí prezidenta Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále bylo těsně před vánočními svátky distribuováno do 89 klubů celkem 445 helem Reebok či CCM. Tyto helmy s mřížkou jsou určeny pro nejmenší hokejisty, kteří tak od ČSLH dostanou malou hokejovou nadílku. Podobně byly již před rokem mezi nejmenší hokejisty distribuovány hokejové sety. Akce proběhla v rámci podpory projektu "Pojď hrát hokej!", jehož cílem je pomoci klubům s náborem nejmladších hokejistů.
Roční hodnocení a vánoční přání prezidenta ČSLH Tomáše Krále
Vážení přátelé, vážení kolegové, vážení přiznivci českého hokeje, další rok se blíží ke konci. Za pár dní má Ježíšek narozeniny, blíží se Silvestr a k této době vždy patří hodnocení toho, co se v uplynulém roce podařilo či naopak.
Upozornění ČSLH - krajské výběry
Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje na svém minulém zasedání projednal připomínku z jednání poradního výboru ČSLH, na kterém bylo konstatováno, že hokejový klub odmítnul uvolnit hráče na akci krajského výběru, a to i přesto, že je zařazen do systému péče o talentovanou mládež.
Informace o prodeji vstupenek na MS 2011
Český svaz ledního hokeje není distributorem vstupenek pro Mistrovství světa, ani se na této distribuci nijak nepodílí. Prodej vstupenek je plně v kompetenci organizátorů. Distribuce probíhá přes ticketingový systém www.ticketportal.sk.

Podrobné informace (ceny, rozpis utkání, postup prodeje atd.) najdete na oficiálním webu MS.