Články

Akce brankářské komise v březnu 2024
Brankářská komise organizuje v březnu 2024 dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden 4. 3. v Kopřivnici, druhý o den později ve sportovní hale v pražských Holešovicích.
Akce brankářské komise v únoru 2024
Brankářská komise organizuje v únoru 2024 dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden 19. 2. ve Dvoře Králové nad Labem, druhý o den později ve Žďáru nad Sázavou. Brankářská komise má pak na programu i Výstup ze sympozia pro trenéry brankářů při MS U20 v Göteborgu a rozbor hry brankářů na MS U20.
OBRAZEM: Praha hostila kempy brankářů reprezentací U17 a U18
Na začátku druhého prosincového týdne 4. a 5. prosince se pořádala akce pro reprezentační gólmany juniorských výběrů. Brankářská komise tentokrát svolala do Prahy brankáře z týmů do sedmnácti a do osmnácti let.
Akce brankářské komise v prosinci 2023
Brankářská komise organizuje v prosinci dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd, reprezentační kempy, U16, U17 a U18, kemp pro brankáře kategorie U15 a v neposlední řadě i moderovanou debatu s bývalým elitním brankářem a nyní trenérem gólmanů v klubu SaiPa Lappeenranta Tomášem Dubou.
Akce brankářské komise v listopadu 2023
Brankářská komise organizuje dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden v půlce listopadu ve Vlašimi, druhý ke konci měsíce ve Lhotě u Vsetína. Brankáři nejprve absolvují jeden speciální trénink na suchu, pak následují dva tréninky na ledě.
OBRAZEM: Jak probíhají jednodenní kempy brankářů 4. až 9. tříd?
Brankařská komise v této sezoně pořádá jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. V této sezoně proběhly už tři a další budou následovat.
Brankářská komise Českého hokeje v sezoně 2023/24
Hokejová sezona 2023/24 už běží na plné obrátky a své aktivity už spustila i brankářská komise Českého hokeje, v jejíž čele stojí předseda Petr Přikryl, zkušený funkcionář a dlouholetý extraligový brankář. Odborná komise, která se zabývá rozvojovými aktivitami hokejových gólmanů, představila své krátkodobé i dlouhodobé cíle.
OBRAZEM: Kemp brankářů reprezentací U18 a U20
Zimní stadion HC Hvězda Praha hostil i během uplynulého víkendu kemp brankářů reprezentací. Zástupci brankářské komise pod vedením Petra Přikryla tentokrát pozvali na třídenní soustředění gólmany juniorských reprezentací U18 a U20.
V Praze se uskutečnil kemp brankářů reprezentací U16 a U17
V Praze na Zimním stadionu Hvězda Praha se uskutečnil první brankářský kemp nové sezony. Trenéři pod vedením předsedy brankářské komise Petra Přikryla zorganizovali třídenní soustředění pro gólmany juniorských reprezentací U16 a U17.
Kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20 proběhl i letos v Rokycanech
Brankářská komise Českého hokeje opět po roce zorganizovala kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20. Stejně jako loni se akce uskutečnila na zimním stadionu v Rokycanech pod vedením Radka Totha, šéftrenérem brankářů Českého hokeje.