Články

Trenér Jakub Petr zveřejnil nominaci na Evropský olympijský festival mládeže
V první polovině prosince se ve finském Vuokatti uskuteční Evropský olympijský festival mládeže. Hokejového turnaje U18 se zúčastní i česká reprezentace. Trenér české osmnáctky Jakub Petr zveřejnil nominaci, ve které figurují 2 brankáři, 6 obránců a 12 útočníků
Česká dvacítka končí na turnaji ve Švédsku čtvrtá
Turnajová generálka před mistrovství světa juniorů české reprezentaci do 20 let výsledkově nevyšla. Svěřenci trenéra Mlejnka zaznamenali na turnaji ve Švédsku tři porážky od domácího výběru, Ruska a Finska. Zpět do Česka tedy vezou celkové čtvrté místo.
Národní tým skončil na Turnaji Karjala na 4. místě
Česká hokejová reprezentace na prvním turnaji sezony prohrála všechny tři zápasy. Trenéři trenéra Filipa Pešána nestačili postupně na Švédy, Finy a Rusy a zpět do Česka přivezly konečné čtvrté místo.
Páté místo pro českou osmnáctku na turnaji ve Švýcarsku
Česká reprezentace do 18 let se vrací z turnaje ve Švédsku s umístěním na páté příčce. Svěřenci trenéra Jakuba Petra prohráli v Monthey všechny čtyři zápasy.
Česká devatenáctka veze z trojzápasu ve Finsku jednu výhru a dvě porážky
Česká reprezentace do 19 let odehrála tři zápasy ve finském Vierumäki. Úvodní utkání svěřenci trenéra Miroslava Přerosta zvládli, když vyhráli 2:1, další dva duely vyzněly pro soupeře v poměru 4:1 a 4:2.
Česká sedmnáctka veze z turnaje ve Finsku třetí místo
Solidní dojem za sebou zanechala česká reprezentace do 17 let na turnaji čtyř zemí ve finské Vaase. Svěřenci trenéra Vlacha odehráli tři vyrovnané zápasy, když porazili domácí výběr a se Švédskem a výběrem USA zaznamenali těsné porážky. Celkově z toho je pro české mladíky třetí místo.
Poslední turnaj před MS U20. Formu české dvacítky prověří turnaj ve Švédsku
Česká dvacítka má před sebou turnajovou generálku na MS U20, které začne na konci roku v Edmontonu a Red Deeru. Svěřenci trenéra Karla Mlejnka vyrazili na turnaj do Švédska, kde kromě domácího výběru vyzvou ještě tradiční soupeře z Finska a Ruska.
Česká devatenáctka má na programu trojzápas ve Finsku
Česká reprezentace do 19 let odcestovala do Finska, kde odehrají tři zápasy proti domácím vrstevníkům. Svěřence trenéra Miroslava Přerosta čekají v pátek, sobotu a neděli tři těžké zkoušky ve Vierumäki.
Kvalitně obsazený turnaj ve Švýcarsku pro českou osmnáctku
Česká osmnáctka odehraje v listopadové reprezentační pauze kvalitně obsazený turnaj ve Švýcarsku. V Monthey svěřenci trenéra Jakuba Petra narazí na Švédy, Finy, Američany a domácí Švýcary.
Česká sedmnáctka odehraje dobře obsazený turnaj ve Finsku
Po třech domácích zápasech proti Rusku čeká českou sedmnáctku další výzva. Svěřenci trenéra Vlacha se účastní turnaje čtyř zemí ve finské Vaase a postupně vyzvou tři kvalitní soupeře - domácí výběr, Švédsko a Spojené státy americké.