Články

Vstupenky na zápasy české hokejové reprezentace v Brně v prodeji od pátku
Vrchol přípravy před světovým šampionátem ve Finsku a Lotyšsku uvidí hokejoví fanoušci v Brně! Na přelomu dubna a května zde český národní tým odehraje nejprve zápas proti Rakousku a brzy na to České hokejové hry, kde budou soupeři postupně Finsko, Švédsko a Švýcarsko. Vstupenky zamíří do prodeje v pátek 24. března 2023 ve 12:00 hodin.
Vstupenky na dvojutkání Česka a Slovenska v Porubě jdou do prodeje
Hokejový národní tým se v rámci přípravy na MS doma přestaví v dvojzápase proti Slovákům. Utkání se budou hrát Ostravě-Porubě ve čtvrtek 20. a pátek 21. dubna 2023. Vstupenky a balíčky na oba zápasy, které startují shodně v 17:10 hodin, je možné zakoupit online na webu hokejkaticket.cz.
První kolo ankety Zlatá hokejka ovládl David Pastrňák
Se začátkem vyřazovacích bojů Tipsport extraligy je tradičně spojeno vyhlášení výsledků prvního kola ankety Zlatá hokejka. Úvod 55. ročníku tradiční ankety doslova ovládl David Pastrňák, kterého všech 68 hlasujících umístilo na první pozici. Útočník Bostonu Bruins tak získal maximální počet 680 hlasů.
Předseda Senátu s Gustavem Bubníkem si připomněli události okolo národního týmu z roku 1950
Předseda Senátu Miloš Vystrčil společně s Gustavem Bubníkem si u pamětní desky v Pštrosově ulici připomněli události z 13. března 1950, kdy byli tehdejší hokejoví reprezentanti pozatýkáni komunistickou StB na základě vykonstruovaného procesu.
Národní tým zná program pro závěr sezony. České hokejové hry bude hostit Brno
Reprezentační sezona 2022/23 pomalu spěje do svého závěru. Ještě před jejím vrcholem v podobě mistrovství světa v Rize a Tampere odehraje národní hokejový tým tři přípravná dvojutkání proti Německu, Slovensku a Rakousku. Generálkou na MS pak budou pro svěřence Kariho Jalonena České hokejové hry, které se uskuteční 4. – 7. 5. v Brně.
Mistrovství světa juniorů 2024 ve Švédsku zná rozpis zápasů
Mistrovství světa hráčů do 20 let 2024, na kterém bude český národní tým obhajovat stříbrné medaile, se uskuteční od 26. 12. 2023 do 5. 1. 2024 ve dvou hokejových arénách švédského města Göteborg. Češi v základní skupině postupně narazí na Slováky, Nory, USA a Švýcary. Prodej vstupenek na turnaj startuje 2. 3. 2023.
Národní tým vyhrál na Beijer Hockey Games dva zápasy ze tří
Česká hokejová reprezentace má ze sebou třetí turnaj EHT v sezoně 2022/23. Beijer Hockey Games ve švédském Malmö ovládl domácí výběr. Svěřenci trenéra Jalonena porazili po prodloužení Švédy a Švýcary a se ziskem čtyř bodů skončili na celkovém třetím místě.
Česká osmnáctka má za sebou turnaj ve Finsku
Česká reprezentace do 18 let absolvovala ve finském město Rauma turnaj čtyř zemí. Svěřenci trenéra Jakuba Petra podlehli USA, Švédsku i domácímu výběru a skončili na celkovém čtvrtém místě.
Česká šestnáctka se představila domácím fanouškům na turnaji v Kopřivnici a Novém Jičíně
Česká reprezentace do 16 let má za sebou turnaj tří zemí v Novém Jičíně a Kopřivnici. Svěřenci trenéra Milana Razýma se utkali dvakrát s Finy a dvakrát se Švédy. Turnaj ovládlo Finsko, český národní tým skončil se ziskem tří bodů na třetím místě.
Česká dvacítka vybojovala na turnaji ve Švédsku druhé místo
Česká reprezentace do 20 let má za sebou první turnaj pro stříbrném MS U20. Juniorský výběr pod vedením Jiřího Kalouse odehrál ve švédském Ängelholmu čtyři zápasy, ze kterých bral šest bodů. V konečné tabulce pak obsadila česká dvacítka druhé místo.