Články

Rozhovory z přípravných kempů národního týmu před MS
PRO NOVINÁŘE: Nestihli jste živý vstup z online mixzóny a rozhovory? Nevadí, můžete se na ně podívat na youtube kanále hokej.cz nebo si je stáhnout v plné kvalitě, konkrétní odkazy na rozhovory najdete níže.
S PCR testem na České hokejové hry, startuje prodej vstupenek
České hokejové hry poprvé hostí Praha. Ve středu 12. května zahájí národní tým domácí turnaj Euro Hockey Tour soubojem s Finskem. O den později vyzve v pražské O2 areně Švédy a poslední zápas před MS absolvuje v sobotu 15. května proti Rusům.
Přečtěte si bulletin národního týmu pro dvojzápas se Slovenskem
Česká hokejová reprezentace pokračuje v přípravě na mistrovství světa dvěma přátelskými zápasy. Národní tým vyzve ve čtvrtek a v pátek v O2 areně ke dvěma zápasům Slováky. Přečtěte si speciální online bulletin a dozvíte se všechny zajímavé informace nejen o soupeři českého výběru.
Legendy se nerodí přes noc. Kniha o všech, kteří milují hokej
Více než rok trvající partnerství Kauflandu a Českého hokeje na základě spolupráce s BPA sport marketing vyústilo v unikátní projekt – první nálepkovou knihu o českém hokeji.
Příprava reprezentace na mistrovství světa vyvrcholí v pražské O2 areně
Příprava reprezentace na mistrovství světa v Rize vyvrcholí dvojutkáním se Slovenskem (6. a 7. května 2021) a Českými hokejovými hrami (12. – 15. května 2021) v pražské O2 areně.
Národní tým po dvou výhrách v Německu vyzve v Praze dvakrát Slováky
Česká hokejová reprezentace zatím v přípravě na MS drží neporazitelnost. Po dvou výhrách nad Rakouskem uspěl tým Filipa Pešána i ve dvou zápasech na německém ledě. V dalším týdnu čekají národní tým další dva přípravné duely, v O2 areně vyzve ve čtvrtek a v pátek Slovensko.
Česká osmnáctka zvládla v USA přípravný duel, MS startuje v Texasu v pondělí
Česká reprezentace do 18 let porazila v přípravném zápase před mistrovstvím světa hráčů do 18 let Švýcarsko 3:1. Samotný šampionát startuje v pondělí 26. dubna a všechny zápasy z celého turnaje mohou fanoušci v Česku sledovat prostřednictvím placených streamů na webu HockeyTV.com.
Po dvou výhrách nad Rakouskem čeká národní tým dvojzápas v Německu
Po přípravě v Jindřichově Hradci a dvojutkání s Rakouskem opustili sraz reprezentace brankář Dominik Frodl, obránci Vojtěch Budík s Liborem Zábranským a útočníci Jan Dufek, Jan Hladonik, Luboš Horký, Karel Plášek a Marek Zachar.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 22. 4. 2021
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (17.4.2021 – 22.4.2021). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Národní tým si v Jindřichově Hradci připomněl památku Jana Marka
Reprezentace, která se připravuje na mistrovství světa v Rize, si v Jindřichově Hradci připomněla památku místního rodáka a odchovance Jana Marka. Položení květin u jeho hrobu na městském hřbitově se zúčastnili mimo jiné generální manažer Petr Nedvěd nebo reprezentanti Robin Hanzl, Michal Jordán a Tomáš Zohorna.