Články

Čeští veteráni zaznamenali na reprezentační akci v Izraeli dvě výhry
Česká veteránská reprezentace má za sebou akci v Izraeli, jejíž součástí byly i dva zápasy klubu z Tel Avivu a domácímu výběru. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla obě utkání vysoko vyhráli a zazářil především Pavel Brendl, který nastřílel dohromady 6 branek.
Čeští veteráni zvítězili v přátelském zápase na ledě HC Chotěboř
Čeští veteráni mají za sebou čtvrtý přátelský zápas v sezoně. Po dvou výhrách nad Izraeli a jedné na půdě Nového Jičína si na své konto připsali další vítězství. Svěřenci trenéra Milana Nového přijali pozvání hokejového klubu z Chotěboře, který tímto zápasem slavnostně ukončil sezonu, a v přátelském duelu zvítězili 11:5.
Čeští veteráni zpestřili oslavy v Novém Jičíně
V sobotu 20.11. se na zimním stadionu v Novém Jičíně. V rámci oslav 20 let od vítězství ve 2. lize si místní odchovanci a legendy pozvali hokejové veterány ČR. Od 16.00 hodin tak byla k vidění hokejová show, ve které na domácí straně zářil odchovanec Rostislav Klesla a v dresu veteránů ČR třinecký Jan Peterek.
K vysoké výhře veteránů nad Izraelí v Pardubicích přispěly klubové legendy
I druhý zápas proti výběru Izraele česká veteránská reprezentace vyhrála vysokým rozdílem skóre. V Pardubicích k němu přispěl především útok složený z legend místního klubu Tomáš Rolinek-Richard Král-Petr Sýkora. Výběr trenéra Jana "Gusty" Havla nakonec zvítězil 17:2.
Čeští veteráni v Českých Budějovicích jasně přehráli Izrael, odveta je na programu v Pardubich
Česká veteránská reprezentace si v exhibičním zápase proti výběru Izraele s chutí zastřílela, když vyhrála 10:0. V Českých Budějovicích se dařilo hlavně triu Brendl-Hanzal-Kotalík, které se postarala o více než polovinu gólů. Odveta je na programu ve středu v Pardubicích.
Čeští veteráni jednoznačně přehráli výběr Příbrami
Česká veteránská reprezentace úspěšně zahájila sezonu 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla v Příbrami jasně porazili domácím výběr poměrem 15:4. Nejvíce zazářil Michal Broš, který vstřelil hned pět branek, o jednu méně si na své konto připsal Pavel Brendl.
Čeští veteráni zahájí sezonu zápasem v Příbrami
Česká reprezentace veteránů má na programu první zápas v sezoně 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla si zopakují loňský zápas v Příbrami, ve kterém zvítězili 8:4. Proti místnímu výběru se divákům tentokrát představí Michal Broš, Richard Žemlička, Bedřich Ščerban a další někdejší vynikající čeští hokejisté v sobotu 5. 9. od 18:00.
Čeští veteráni v Tachově porazili HC Škoda Plzeň Old Boys
V rámci oslav 900. výročí první písemné zmínky o Tachově se na místním zimním stadionu uskutečnil přátelský zápas mezi českou veteránskou reprezentací a HC Škoda Plzeň Old Boys. Někdejší členové národního týmu vedeni kapitánem Bedřichem Ščerbanem i díky hattricku Pavla Brendla zvítězili 8:4.
Čeští veteráni porazili v Kuřimi výběr jižní Moravy
Druhý zápas v sezoně - druhá výhra. Česká reprezentace veteránů během reprezentační pauzy vyzvala na zimním stadionu v Kuřimi výběr jižní Moravy 10:2. Trenér Jan "Gusta" Havel nominoval např. olympijského vítěze Davida Moravce, držitele Zlaté hokejky Bedřicha Ščerbana či dva juniorské mistry světa z roku 2001 Pavla Brendla a Zdeňka Blatného.
Čeští veteráni vysoko zvítězili v Soběslavi
Český veteránský výběr má za sebou první zápas v nové sezoně. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla zvítězili v přátelském zápase na ledě Spartak Soběslav Old Boys vysoko 18:5. Další zápas čeká bývalé reprezentanty ČR v listopadu v Kuřimi.