Články

Český hokej požádal o výjimku pro profesionální hráče
Prezident Českého hokeje Tomáš Král a ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček požádali předsedu vlády České republiky Andreje Babiše a ministra zdravotnictví Romana Prymulu o udělení výjimky z krizového opatření vlády pro trénink profesionálních hokejistů.
Omezení sportovní činnosti a program COVID-SPORT II
Česká unie sportu zveřejnila výkladové stanovisko k vládnímu usnesení o přijetí krizových opatření a souvisejícím omezením sportovní činnosti, platným pro období do 3. listopadu 2020.
Omezení sportovní činnosti od 12. října
Výkladové stanovisko České unie sportu k opatřením vyplývajícím v oblasti sportu z vládního usnesení z 8. října 2020 najdete zde.
Stručný výklad k vládním opatřením z 8. října 2020
Sportovní oddělení Českého hokeje připravilo pro potřeby klubů stručný výklad k vládním opatřením z 8. října 2020, týkajícím se oblasti sportu. Věnujte prosím pozornost tomu, která opatření jsou platná od pátku 9. do neděle 11. října 2020 a která vstoupí v platnost v pondělí 12. října 2020.
Usnesení vlády, týkající se hromadných akcí
Na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky byly zveřejněny informace k usnesení vlády České republiky, platnému od 5. října 2020 a týkajícímu se podmínek pro pořádání hromadných akcí a organizované sportovní činnosti.
Dopis prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále
Přečtěte si děkovný dopis prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále, který je adresován všem majitelům klubů, hráčům, partnerům a fanouškům.
Vladimír Martinec získal cenu fair play za rok 2019
Český klub fair play, který je součástí Českého olympijského výboru, udělil legendárními útočníkovi a trenérovi Vladimíru Martincovi cenu za celoživotní postoj pro rok 2019.
Tisková informace z jednání výkonného výboru ČSLH, 10.9.2020
Výkonný výbor ČSLH potvrdil, že letošní ročník Tipsport extraligy začne v plánovaném termínu a probíhat bude podle schváleného rozpisu, tj. jako nesestupový, s dvaapadesáti koly základní části a play off včetně předkola. Licence byla udělena všem čtrnácti účastníkům soutěže.
Kondolence Reného Fasela a rozloučení s Milošem Říhou
Český hokej děkuje všem zahraničním federacím, organizacím i jednotlivcům, kteří mu kondolovali v souvislosti s nedávným úmrtím bývalého kouče reprezentace, výborného hráče a trenéra Miloše Říhy (1958-2020).
Nadační fond Ivana Hlinky podpořil Jana Alinče částkou 200 000 Kč
V Berouně se o víkendu uskutečnil 6. ročník turnaje bývalých hokejistů RETROCUP 2020, tentokrát věnovaný Janu Alinčovi, který před rokem a půl utrpěl při in-line hokeji vážný úraz a je upoután na invalidní vozík. Nadační fond Ivana Hlinky podpořil někdejšího reprezentanta částkou 200 000 Kč a právě v Berouně došlo na oficiální předání šeku.