11.09.2022 |

Začala aukce dresů bronzových medailistek z MS žen

Na serveru www.sportovniaukce.cz byla zahájena dražba hraných originálních červených dresů české hokejové reprezentace žen z mistrovství světa 2022 v Dánsku, kde české reprezentantky vybojovaly historický bronz.

Mistrovství světa žen 2022 se uskutečnilo v netradičním letním termínu. Nejlepší reprezentační výběry hokejistek se proti sobě utkaly na světovém šampionátu, který proběhl od 25. srpna do 4. září v dánských městech Herning a Frederikshavn. České reprezentantky poprvé v historii přivezly z MS medaili díky výhře 4:2 nad Švýcarskem v bitvě o bronz. Nyní si můžete vydražit originální hrané dresy NIKE z červené sady, ve kterých svěřenkyně trenérky Carly MacLeodové nastoupily proti Dánsku a Švédsku. Zadavatelem této dražby je Český hokej, který veškerý výtěžek aukce využije na podporu a rozvoj ženského hokeje.

Všechny dresy jsou hrané, kromě dresu Laury Lerchové, Viktorie Švejdové a Kláry Seroiszkové. Tomu je podřízena i vyvolávací cena. Využít můžete i akci „Kup teď“, díky které dres získáte ihned a dražba toho konkrétního dresu bude v tu chvíli ukončena.

Aukce odstartovala 11. září. Šanci vydražit cenný artikl máte do čtvrtka 29. 9. 2022 do 21.00 hodin.

Získejte originální dres českých hráček z MS 2022 v Dánsku »

Do 22. 9. 2022 probíhá i aukce dresů českého týmu z MS U20 2022. Více informací zde.