02.03.2023 |

Třinec bude hostit Parahokejový rozvojový kemp

Mladé, nadějné parahokejisty a parahokejistky čeká v rámci další zastávky po extraligových městech kemp na ledě mistrovského Třince od 9. do 12. března. Elitní tuzemský klub nabízí nováčkům v parahokejové sledgi skvělé zázemí.

Zájemci se mohou stále hlásit na emailu talent@parahockey.cz. Veškeré vybavení zdarma nováčkům zapůjčí Český para hokej. Tréninky i tentokrát povede zkušený reprezentační trenér Jiří Bříza.

Extraligové parahokejové putování začalo loni v Kladně. Další zastávkou byl Liberec a příští týden bude patřit parahokeji také Třinec. „Jsme moc rádi, že i přesto, že právě probíhá závěr základní části extraligy, máme možnost zorganizovat kemp na ledě Werk Areny. Kempy pořádáme po celé republice proto, aby měl každý možnost si tento úžasný sport vyzkoušet v blízkosti svého domova. A Třinec tak byl naši další logickou zastávkou pro zájemce z celého Moravskoslezského kraje,“ řekl předseda Českého para hokeje Jiří Šindler.

Parahokej si mohou vyzkoušet všichni zájemci bez výraznějšího funkčního omezení horní poloviny těla. Stačí chuť a odhodlání zkusit sportovat. Odměnou za náročný trénink je radost z pohybu i společné zážitky z hokejové kabiny. Více informací najdete na webu Českého para hokeje.