10.09.2023 |

Pět dní do konce soutěže o vstupenky na MS! Zapojilo se přes 100 tisíc fanoušků

Už jen do pátku 15. září mají fanoušci možnost registrace do soutěže o přednostní právo k nákupu vstupenek na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě. Nadpoloviční většinu tvoří zájemci o zápasy domácí reprezentace. Z ostatních účastnických zemí jsou nejvíce preferované zápasy slovenské, polské a finské reprezentace.

Možnost nákupu vstupenek s předstihem pro všechny účastníky soutěže

Po uzavření registrací se všichni účastníci do 24. září dozví, komu z nich bylo vylosováno předkupní právo pro první kolo přednostního prodeje. To bude zpřístupněno od 2. do 4. října do 23:59 SEČ. Neprodané vstupenky budou k dispozici ve druhé fázi přednostního nákupu všem zaregistrovaným (vyjma výherců z prvního kola) od 6. do 8. října do 23:59. Samotná druhá fáze se ponese v duchu „kdo dřív přijde, ten dřív bere.“

Tím však benefit soutěže nekončí. Všichni zaregistrovaní budou jako první informováni o všech novinkách spojených s ticketingem jako například uvolnění nových sektorů do prodeje nebo možnosti nákupu dalších vstupenek na konkrétní zápasy.

Pět dní před ukončením se do soutěže zapojilo celkem 102 380 fanoušků. Nejčastěji preferovaným denním balíčkem jsou zápasy českého týmu proti Finsku a Norska proti Švýcarsku v úvodní den turnaje s celkovým počtem přes 34 000 registrovaných zájemců.

O necelou tisícovku preferencí méně a druhou nejčastěji volenou variantu představuje denní balíček v úterý 21. května s utkáními domácí reprezentace proti Kanadě a Finska proti Švýcarsku v závěru skupinové fáze. Necelých 25 tisíc uživatelů preferuje pro nákup zápasy Česka proti Švýcarsku a Norska proti Finsku, které se odehrají v pondělí 13. května.

Ti, kteří se chtějí zapojit do losování, musí do 15. září vyplnit formulář na oficiálním webu akce 2024.iihfworlds.com/vstupenky.