12.10.2022 |

Národní tým zahájí sezonu zápasem v Českých Budějovicích

Po startu našich nejvyšších hokejových soutěží brzy načne sezonu také národní tým. Prvním turnajem, do kterého svěřenci trenéra Jalonena zasáhnou, bude finský Karjala Cup. V jeho rámci čeká Čechy jedno utkání nazývané break out game, ve kterém vyzvou v Českých Budějovicích švédský výběr.

Zápas se bude hrát 10. listopadu od 18:30 hodin. Vstupenky se začnou prodávat ve čtvrtek 13. 10. 2022 od 13 hodin online.

Koupit vstupenky

Naposledy se reprezentační výběr na jihu Čech představil v roce 2017, kdy se ve sportovním areálu u řeky Vltavy konaly hokejové hry. Kapitán Jan Kovář tehdy ve famózní atmosféře přivedl svůj tým k vítězství v domácím turnaji. „Dvě ze tří utkání byla vyprodána. Moc se těšíme na hlasitou podporu fanoušků z celého regionu. Přeji jim, aby si jediný domácí zápas do konce roku užili a hnali reprezentaci k vítězství,“ říká ředitelka spolupořádající agentury Jana Obermajerová.

Utkání bude také premiérou pro nové manažery národního týmu, kterými se stali Marek Židlický s Martinem Havlátem. Oba budou k ruce hlavnímu trenéru Kari Jalonenovi, který bude mít rozhodující slovo při výběru hráčů a zodpovědnost za výsledky.

Po souboji v Českých Budějovicích čekají národní tým zejména utkání v zahraničí. Před Vánocemi se poprvé představí ve Švýcarsku, které v seriálu Euro Hockey Tour nahradilo Rusko, v únoru zamíří na Švédské hokejové hry a až v dubnu se vrátí na domácí ledové plochy při mezistátních utkáních v rámci Euro Hockey Challenge.

Ceny vstupenek na utkání Česko – Švédsko

Další informace

  • Sektor D5 je vyhrazen zejména pro aktivní fanoušky národního týmu
  • Fanoušci mohou na utkání zakoupit maximálně 6 vstupenek
  • Rezervace míst pro vozíčkáře a doprovod na tel: 461 049 232. Vozíčkář s doprovodem hradí 290 Kč pro oba (doprovod zdarma). Kapacita je omezená.
  • Návštěvní řád bude k dispozici ZDE.

Sociální sítě národního týmu